Home » Як поєднати комп’ютери в локальну мережу. Підготовка обладнання

Як поєднати комп’ютери в локальну мережу. Підготовка обладнання

Table of Contents

Курс на основи комп’ютерних мереж на основі обладнання Cisco. Цей курс допоможе вам підготуватися до іспитів CCENT / CCNA, коли пройде курс Cisco ICND1.

Привіт, сайт відвідувачів Zametkinapolyah.Ru! Ми продовжуємо вивчати основи комп‘ютерних мереж, нагадуємо, що ці записи базуються на програмі Cisco ICND1 і допоможуть вам підготуватися до іспитів CCENT / CCNA. Раніше ми мали справу з призначенням комутаторів та вузлів, тобто говорили про пристрої каналу та фізичного рівня відповідно. Тепер давайте розберемося з пристроєм мережевого шару. Маршрутизатором і подивимось, чому він потрібен.

Маршрутизатори потрібні для поєднання або більше канальних середовищ (підмереж) в одну мережу, тобто маршрутизатор може працювати з IP.Адресами, а також знає, як перемістити кадри Ethernet з однієї мережі на іншу, як це відбувається. Тема цього вхід.

Перш ніж почати, я хотів би нагадати вам, що ви можете прочитати опубліковані матеріали першої частини нашого курсу шляхом посилання: “Основи взаємодії в комп’ютерних мережах”.

Один.Дев’ятнадцять.1. Введення

Перш ніж почати розмову про те, як підключити два підмережі в одну мережу, я хотів би нагадати вам про останню частину теми, в якій ми говорили про призначення перемикачів, там ми зіткнулися з проблемою: при використанні перемикача, два вузли З різних підмереж не можуть спілкуватися один з одним, тобто, наприклад, вузол A з IP-адресою 192.168.Один.22 Неможливо передати дані до вузла B з IP-адресою 10.12.34.55, то я зазначив, що ці вузли знаходяться в різних підмереж (можна сказати в різних середовищах каналу або різних доменів мовлення), а класичний перемикач L2 не працює з IP-адресами, крім того, деякі вимикачі L2 не мають IP-адрес, Оскільки це рівні каналу моделі OSI.

Ну, ми пам’ятаємо, що IP-протокол працює на рівні мережі еталонної моделі, а пристрій третього рівня моделі OSI 7. Це лише маршрутизатори або як вони називаються маршрутизаторами, вони несуть відповідальність за роботу з протоколом IP, це це пов’язано з ними і точно, ми буквально на ваших пальцях у цій темі, в майбутньому ми отримаємо знайомо з роботою маршрутизаторів, прямо на пальцях.

Один.Дев’ятнадцять.2 Чому комп’ютерна мережа недостатньо вимикачів?

Але до того, як ми маємо справу з призначенням маршрутизаторів та маршрутизаторів, давайте поговоримо про те, чому вимикачі недостатньо для звичайної роботи комп’ютерної мережі (я зараз про те, що вимикачі L2, які не мають механізмів маршрутизації, які насправді є, але в Фактично навіть L3 вимикачі виконують маршрутизацію нечесно).

По-перше, давайте згадаємо схему, в якій ми підключені до вузлів перемикачів з різних піднесків, така діаграма показана на малюнку 1.Дев’ятнадцять.Один. На цій картині стаціонарні ПК розташовані онлайн 192.168.2.0/24, “/ 24” означає маску 255.255.255.0, а ноутбуки знаходяться в підмережі 192.168.Один.0/24. На перший погляд, здавалося б, чому ноутбук не може зв’язатися з комп‘ютером, оскільки вони підключені до одного вимикача, що означає, що існує фізичне з’єднання між ними, але тут нам потрібно пам’ятати, що вимикач є рівнем каналу в TCP / IP-модель, на каналі, рівень пристрою працює з фізичними, тобто MAC-адресами, але ми також вручну встановлюємо IP-адреси на комп’ютери, тобто логічна адреса, з якою маршрутизатори можуть працювати, тобто пристрої належать до мережевого рівня моделі передачі даних, тобто в вимикачах не розуміють класичну продуктивність IP-адрес (хоча насправді це не так, навіть прості вимикачі L2 можуть аналізувати IP-адресу та виконувати прості операції залежно від IP-адреса, вказана в упаковці).

See also  Встановлення другого жорсткого диска на комп'ютері

комп, ютери, локальну, мережа, обладнання

Дев’ятнадцять.1 вузли з різних підмереж підключаються до одного перемикача

Щоб зрозуміти, чому вузол з IP-адресою 192.168.Один.1 і маска 255.255.255.0 не зможе передати дані до вузла 192.168.2.1 з маскою 255.255.255.0, потрібно трохи зрозуміти, як працює протокол ARP (цей протокол для визначення MAC-адреси за відомою IP-адресою), у майбутньому ми вивчимо роботу Протоколу ARP, тепер ми будемо виглядати За принципом його операції, але для цього ми трохи змінюємо нашу схему, додавши два пристрої до кожного підмережі, потрібно уточнити.

комп, ютери, локальну, мережа, обладнання

Дев’ятнадцять.2 два підмережі з чотирьох вузлів у кожному

Тепер у нас є два підмережі, в кожному з них є чотири вузли, щоб додати вузол до верхньої підмережі, ми повинні попросити його маску 255.255.255.0 і будь-яка безкоштовна IP-адреса 192.168.Один.X, де x. Це число від 1 до 254, 255 для вузла, оскільки це ефірна IP-адреса. Те ж саме стосується нижньої підмережі, щоб додати ще один вузол, вам потрібно задати йому маску 255.255.255.0 та будь-яка безкоштовна IP-адреса з діапазону 192.168.2.Х. Варто також відзначити, що наша комп’ютерна мережа має зірку топологію, ви повинні додати наступне: якщо замість перемикача ми будемо використовувати концентратор, то така мережа буде приймати загальну топологію шини з майже всіма своїми недоліками.

Тепер давайте подивимося, як працює протокол АРП, але не забувайте, що для роботи в середовищі каналу, тобто, наприклад, для передачі даних з вузла 192.168.Один.1 до вузла 192.168.Один.2, Пристрої використовують MAC-адреси, і ми невідомі, у нас є тільки IP, то вам потрібен ARP. Давайте налаштувати фільтр для режиму симуляції Cisco Packet, як показано на малюнку 1.Дев’ятнадцять.3.

Дев’ятнадцять.3 Ми залишаємо в Cisco Packet Tracker Filter тільки ARP та ICMP

Після того, як ви налаштуєте фільтр, не вийдіть з режиму симуляції Cisco Packet Tracer, а також відкрийте команду рядка ноутбука з адресою 192.168.Один.1, і виконайте пінг до ноутбука 192.168.Один.2.

Що знадобиться для поєднання двох або більше комп’ютерів

Щоб підключити два комп’ютери, 2 ноутбуки або комп’ютер та ноутбук між собою, нам потрібно:

 • Мережевий кабель, стиснутий з обох сторін (патч.Шнур). Раптом вирішуйте вичавити себе, а потім подивіться, як це правильно зробити в нашій статті: порядок стиснення закрученої пари, усі схеми.
 • Якщо вам потрібно підключити два стаціонарні компютери, то подивіться, що для кожного ПК було б дві мережеві картки, по одному. Але підключення двох ноутбуків буде не складно, оскільки там, безумовно, є мережеві картки.

Дивіться наші рекомендації щодо налаштування Windows 10 після встановлення на ПК.

Як створити та налаштувати бездротову мережу за допомогою Wi-Fi-з’єднання

Бездротове з’єднання зручніше для більшості користувачів, принаймні, з’єднання на ньому і може бути менш стабільним, ніж я хотів би. Щоб створити його в Windows 10, вам доведеться використовувати командний рядок. Але для спрощення процесу, який необхідно повторити кожного разу, коли комп’ютер увімкнено, ми негайно розглянемо створення виконуваного файлу, який буде відтворювати цю команду. Для цього створіть текстовий файл та введіть наступний блок команди:

Netsh WLAN Встановити HostedNetwork Mode = Дозволити SSID = “Назва-мережа” ключ = “Пароль-собака-собака”

Netsh wlan запустити hostednetwork

У цьому випадку назва мережі та пароль з неї повинні бути введені без лапок.

Далі, зберігаючи файл, ми змінюємо формат.Txt on.Бат просто змінюючи підпис формату файлу, після його назви. Виконуваний файл готовий. Він повинен бути запущений кожного разу, коли ви запускаєте свій пристрій.

See also  Як підключити телевізійну консоль до комп'ютера. Як перенести зображення на телевізор з комп'ютера?

Після того, як мережа запускається за допомогою цієї серії команд, інший пристрій може підключитися до нього за допомогою встановленого вами пароля для підключення та назви мережі.

Підключення

Існує два способи підключення комп’ютерів у локальній мережі: безпосередньо і з маршрутизатором. У першому способі два комп’ютери з’єднані одним кабелем LAN, а другий. Кабелі повинні бути підключені до комп’ютерів та маршрутизатора.

Безпосередньо підключення

Щоб безпосередньо підключити два компютери, дотримуйтесь додаткових кроківня.Step інструкцій:

  Вставте штекер на один кінець кабелю LAN у мережевому роз’ємі RJ45 вашого комп‘ютера.

Програма Налаштування з’єднання

Щоб налаштувати підключення до ПК, потрібно передати їх у загальну робочу групу.

Натисніть на клавіатурі першого комбінації ПК Winr (“Win” клавіші праворуч від “Ctrl”). Друк у полі “SYSDM.Cpl “і натисніть” OK “.

У розділі “Властивості системи” натисніть кнопку “Назва комп’ютера” та натисніть “Змінити”.

комп, ютери, локальну, мережа, обладнання

Винайдіть і наберіть назву “Робочої групи” у англійських літерах у рядку. У рядку “Назва комп’ютера” ви можете залишити попередню назву ПК або вибрати будь-який інший. Натисніть “OK”.

комп, ютери, локальну, мережа, обладнання

Перезавантажте комп’ютер, щоб налаштувати набрані чинності.

Після перезавантаження натисніть клавішу “WinR” та набрати в поле “Control”. Натисніть “OK”.

Натисніть “Перегляд статусу”, якщо “Категорія” або “Центр керування”, якщо активовано “значки”.

Натисніть “Зміна адаптера”.

Натисніть на “Мережеве підключення” та виберіть “Властивості”.

комп, ютери, локальну, мережа, обладнання

Натисніть вкладку “Мережа“, виберіть “TCP / IPv4” та натисніть “Властивості”.

комп, ютери, локальну, мережа, обладнання

Вкажіть IP-адресу 192.168.0.1 (маска 255.255.255.0). Натисніть “OK”. Встановлення першого ПК.

Повторіть “кроки 1-10” на іншому ПК, вказуючи однакову назву “Робочої групи”, але в IP-адресі 192.168.0.2 (маска 255.255.255.0).

Комп’ютерний зал у загальній мережі

Тримайте клавіші “Winr”, введіть “sysdm.Cpl “і натисніть” OK “.

Натисніть на вкладку “Назва комп’ютера” та натисніть “Змінити”.

комп, ютери, локальну, мережа, обладнання

Друк у розділі “Робоча група” Назва мережевої групи та натисніть “OK”.

Примітка! Потрібно, щоб назва робочої групи приймається англійськими персонажами.

комп, ютери, локальну, мережа, обладнання

комп, ютери, локальну, мережа, обладнання

Повторіть “кроки 1-4” на іншому ПК, вказуючи однакову назву робочої групи.

17.1. Введення

Раніше ми заплатили багато часу на теоретичні питання та намагалися мати справу з тим, як наші функції комп’ютерної мережі, тепер давайте трохи поговоримо про практичні завдання та намагаємося мати справу, як встановити взаємодію між трьома та більш кінцевими комп’ютерними мережевими пристроями, зокрема. Три комп’ютери, для цих цілей нам потрібен перемикач.

Ми, нарешті, знову використовуємо Tracker Cisco Packet та намагаємося зібрати більш складну та цікаву схему за допомогою вимикачів та декількох комп‘ютерів, Примітка: Тепер ми не розглядаємо концентратори, вони вже морально застаріли, а також у цій темі незалежно від того, який перемикач Перед нами: керовані або некеровані, для нас це просто просто перемикач, а в майбутньому ми будемо працювати тільки з керованими вимикачами.

Два комп’ютери з Windows 7: Як вони можуть бути підключені до “LAN

Перш ніж настроїти “LAN”, вам потрібно пов’язати два комп’ютери: фізично (за допомогою кабелю. Пряме підключення) або повітрям (за допомогою “Wi-Faya” ваш маршрутизатор).

З’єднання з використанням спеціального кабелю

Якщо у вас є кабель, але немає маршрутизатора. Це варіант підключення.

Таблиця: Плюси та мінуси зв’язку через кабель

Переваги недоліки
Дешевше придбати мережевий кабель, ніж маршрутизатор. У вашому домі будуть додані додаткові кабелі. Особливо, якщо комп’ютери далекі один від одного (тоді дріт буде довжиною і буде плутати).
Надійність та стабільність зв’язку. Таким чином, ви можете об’єднати два пристрої.
Швидкість передачі даних буде високою.

Яке обладнання потрібно

Вам потрібні лише два типи обладнання: спеціальний мережевий кабель та мережева карта на одному і на другому ПК. З мережевими картками не буде проблем: вони зараз у кожному ноутбуці та “лікарня”. У Windows 7 повинні бути драйвери для вашої мережевої картки. Якщо вони ще не встановлені. Завантажте “дрова” з офіційного сайту виробника вашого ПК.

комп, ютери, локальну, мережа, обладнання

Купуйте кабель для підключення двох комп’ютерів

See also  Як передати зображення з комп'ютера на телевізор

Що стосується мережевого кабелю: вам потрібен шнур для підключення двох комп’ютерів, а не для комп’ютера та маршрутизатора (можливо, ви залишилися в будинку когось після маршрутизатора. Він не підійде).

Вибираючи шнур, зосередьтеся на відстані між ПК. Купуйте потрібну довжину, можливо, з запасом, щоб не було плутанини.

Як підключити два комп’ютери в Windows 7

Як зв’язати два комп’ютери за допомогою придбаного або існуючого кабелю:

 • Розблокуйте кабель, якщо він довгий. Сатінг це. Якщо шнур без пробки, їм потрібно носити на обох кінцях дроту. Для цього відкаліть кабель. Але якщо ви новачок, негайно придбайте кабель з двома вилками.
 • Підключіть шнур до першого з’єднувача ПК (вихід прямокутної мережевої картки). Якщо це ноутбук, він буде збоку. Якщо “лікарня”, то позаду.

Мережа знаходиться на стороні мережі

З’єднання маршрутизатора

Якщо у вас є маршрутизатор, але кабелю немає, не турбуйтеся про його покупку “Локал” через “Wi-Fai”. На даний момент, однак, сервер DHCP повинен бути активований на вашому маршрутизаторі, але, швидше за все, він вже ввімкнено, якщо ви використовували цей маршрутизатор раніше.

Плюси та мінуси з’єднання за допомогою маршрутизатора

Переваги недоліки
Не потрібно встановлювати IP-адресу для ПК у локальній мережі під час налаштування маршрутизатора-це зробить це для вас. Вам потрібно придбати маршрутизатор, якщо у вас ще немає, але це коштує щонайменше 1000.
Усі пристрої у вашому домі, які наразі підключені до Vai-Fai, матимуть доступ до Лоллека. Швидкість передачі значно нижча, ніж через дріт.
Додаткові дроти не будуть розірвані на підлозі. З’єднання може бути нестабільним.

Необхідне обладнання

Маршрутизатор. Все, що вам потрібно. Це незамінна річ у будинку: ви підключаєте кабель постачальника Інтернет, і він розповсюджує сигнал “Ineta” на всі пристрої в квартирі. Всі ці гаджети будуть в одному “LAN”.

Створення зв’язку між двома комп’ютерами

Кожен комп‘ютер повинен бути підключений до “Wi-Fay” вашого маршрутизатора (спочатку увімкніть маршрутизатор і зачекайте, доки він не прород):

 • Натисніть “Windows” 7 у значку мережі в нижньому правому куті дисплея. Якщо значок стоїть жовтий круглий значок, це означає, що розташовані мережі Wi-Fi поблизу. Серед них має бути мережа вашого маршрутизатора.
 • Покладіть його і натисніть на лінію. Натисніть “Connect”.

Натисніть “З’єднання” та введіть пароль

Як позбутися від створеного з’єднання з локальною мережею

“LAN” може бути закрита в будь-який час (видалити). Метод маси. Ми розглядаємо пару з них.

Стандартний метод через вікно “Мережеві з’єднання”

  Зателефонуйте до “Центру керування мережею” через меню системи керування панеллю. Як це зробити, описано в розділі “Налаштування файлів обміну та папки” у цій статті. Перейдіть до посилання на ліворуч “Змінити налаштування адаптера”.

Натисніть “Зміна параметрів адаптера”

Натисніть “Вимкнути”, а потім “Видалити”

Альтернативний спосіб через властивості браузера

Якщо перший метод видалення не допоможе вам:

  У тому ж центрі з мережами натисніть кнопку Clicable Link у нижній частині лівих “Властивості спостерігачів”.

Перейдіть до властивостей стандартного браузера

комп, ютери, локальну, мережа, обладнання

Виділіть локальну мережу та натисніть “Видалити”

Windows 10: Як підключити 2 шт з мережевим кабелем до локальної мережі

Спочатку встановіть фізичне з’єднання між двома ПК за допомогою кабелю або маршрутизатора. Після цього ми дамо імена відповідних пристроїв у локальній мережі, налаштуйте робочу групу та IP-адреси для них. Після цього ви можете відкрити спільні файли та каталоги за допомогою “Центру керування мережею” та зробити конкретну папку на ПК. У будь-який час ви можете видалити локальне з’єднання між комп’ютерами: за допомогою “мережевих з’єднань” або “Властивості браузера”.