Home » Як показати екран телефону на планшеті. Додаткові функції передачі зображень, відео та фотографії

Як показати екран телефону на планшеті. Додаткові функції передачі зображень, відео та фотографії

Як швидко дублювати екран Android на ПК або планшет. Крос-платформа двох популярних методів необхідного плагіна, а також джерело звуку

Вихід екрана смартфона або планшета на операційній системі Android на моніторі комп’ютера може знадобитися у процесі перегляду фільмів, фотографій, а також роботи з вихідними матеріалами, зміна яких повинна бути одночасно на обох пристрої. Варто відзначити, що 80% користувачів вдаються до такого способу в процесі відео на комп’ютері, але з урахуванням моментів пострілу по телефону.

Загалом, це звичайне дзеркало, яке бере певну область на моніторі комп’ютера та дублює дії зі смартфона. Для цього методу може бути досить багато додатків, від розважального характеру до роботи. Перший дозволяє оптимізувати геймплей, вилучивши зображення з телефону на великому дисплеї, тоді як потужність самого ПК не має сенсу.

Варто також відзначити, що існує кілька методів для реалізації такого завдання, як у бездротовому підключенні, використовуючи Wi-Fi та через кабель USB. Вибір більш підходящих. Самореалізації. Обидва варіанти передають точну картину, без будь-яких затримок.

Spacedesk

Spacedesk. Це безкоштовне рішення для використання пристроїв Android та iOS як другий монітор у Windows 10, 8.1 і 7 з бездротовим зв’язком Wi-Fi (комп’ютер може бути підключений до кабелю, але повинен бути в тій же мережі). Майже всі сучасні та не дуже версії Android підтримуються.

 • Завантажте та встановіть безкоштовну програму Spacedesk, доступну на Play Market. Https: // Гра.Google.Com / Store / Apps / Деталі?Id = ph.Spacedesk.Бета (наразі заявка в бета-версії, але все працює)
 • З офіційного сайту програми, завантажте драйвер віртуального монітора для Windows та встановіть його на свій комп’ютер або ноутбук. Https: // www.Spacedesk.Net / (Section Download. Програмне забезпечення драйвера).
 • Запустіть програму на пристрої Android, підключеного до однієї мережі, що й комп’ютер. Список відображатиме комп’ютери, на яких встановлено драйвер розміщеного дисплея. Натисніть посилання “З’єднання”, що вказує на локальну IP-адресу. Комп’ютер може доведеться дотримуватися доступного доступу до мережі.
 • Готовий: На екрані планшета або телефону з’явиться екран Windows у “Дублювання екрана” (за умови, що ви не перевищували режиму розширення робочого столу або відображення лише на одному екрані).

Ви можете почати роботу: все працювало для мене дивовижно швидко. Введення Android дотик підтримується і працює належним чином. При необхідності, відкриваючи параметри екрана Windows, ви можете налаштувати, як буде використано другий екран: для дублювання або розширення робочого столу (докладніше про це в інструкціях, зазначених на початку інструкцій щодо підключення двох моніторів до комп’ютера, все те ж саме) тут). Наприклад, у Windows 10 цей параметр знаходиться в параметрах екрана нижче.

показати, екран, телефон, планшет

Крім того, у програмі Spacedesk на Android у розділі “Налаштування” (ви можете перейти туди перед підключенням), ви можете налаштувати наступні параметри:

 • Якість / продуктивність. Тут ви можете встановити якість зображення (краще, ніж повільніше), глибину кольору (менша. Швидше) та бажана частота кадрів.
 • Резолюція. Моніторинг роздільної здатності на Android. В ідеалі встановіть справжній дозвіл, який використовується на екрані, якщо він не призводить до значних затримок відображення. Також, на моєму тесті, роздільна здатність за замовчуванням була встановлена ​​меншою, ніж підтримує пристрій.
 • Сенсорний екран. Тут ви можете включити або вимкнути керування за допомогою сенсорного екрана Android, а також змінити режим роботи датчика: абсолютний сенсор означає, що натискання буде працювати в цьому місці екрана, де ви натискаєте, сенсорна панель. Кліки будуть працювати Начебто екран пристрою був сенсорним.
 • Обертання. Налаштування, чи буде екран, який буде повернений на комп’ютері, а також повертається на мобільному пристрої. Я не вплинув на цю функцію ні за що, черги не відбулося в будь-якому випадку.
 • З’єднання. Параметри з’єднання. Наприклад, автоматичне підключення, коли сервер виявляється (t.Е. Комп’ютер) у заявці.

На комп’ютері драйвер Spacedesk показує значок у зоні сповіщень, натиснувши, на якому ви можете відкрити список пристроїв Android, змінити роздільну здатність, а також вимкнути можливість підключення.

Загалом, моє враження від Spacedesk є надзвичайно позитивним. До речі, використовуючи цю утиліту, можна перетворити на другий монітор не тільки пристрою Android або iOS, але також, наприклад, інший комп’ютер з Windows.

See also  Не бачить графічного планшета Wacom.

На жаль, Spacedesk є єдиним повністю вільним способом для підключення Android як монітора, решта 3 вимагає оплати за користування (за винятком Splashtop Wired X відображення вільного, який можна використовувати протягом 10 хвилин безкоштовно).

Allcast

Ще один спосіб, який дозволяє транслювати зображення з екрана вашого гаджета на екран комп’ютера. Цей інструмент універсальний, оскільки доступний на пристроях, що працюють Android та iOS. Завдяки Alderct, ви можете відобразити не тільки бажане відео на екрані комп’ютера, але й процес гри будь-якої мобільної гри. На жаль, деякі користувачі стверджують, що ця програма іноді не працює, і коли він використовується, геймплей іноді сповільнюється, але це трапляється нечасто.

показати, екран, телефон, планшет

Щоб надіслати зображення з екрану пристрою Android на комп’ютер, використовуючи цей метод, потрібно спочатку встановити AldCast від Google Play, а також встановити розширення All CHROMED для перегляду Chrome. Після цього ви можете легко підключити телефон до комп’ютера через функцію дублювання та перегляньте будь-які фільми та телевізійні шоу так само, як вам подобається.

Відтворення відео з телефону на екрані телевізора

Якщо ви подивитеся на відео на невеликому екрані, я не хочу використовувати спеціальні сторонні програми, є прості рішення для цієї проблеми.

Через стандартний гравець

Вбудований програвач Android не підтримує сучасні технології передачі відео, але така можливість забезпечує звичайний шнур HDMI. Якщо мобільний пристрій оснащений відповідним виходом, він може бути підключений до телевізора та насолодитися роботою вбудованого програвача.

Якщо такого випуску немає, ви можете придбати спеціальний “шнур”, який називається адаптером МГЛ, який з’єднується з смартфоном / планшетним зарядним роз’ємом. У той же час телевізор повинен підтримувати технологію MHL.

У крайньому випадку ви можете спробувати використовувати стандартний кабель і підключити гаджет до телевізора через USB-порт. Як правило, фото та відео будуть переглянуті на великому екрані з мобільного пристрою, якщо телевізор підтримує DLNA. До речі, якщо ви хочете відобразити зображення з камери на екран Android, також використовується USB-з’єднання.

Використання функцій YouTube

Всі улюблені YouTube має функцію передачі відео на смарт-телевізорі з технологією Chromecast. Він працює через Wi-Fi, тому обидва пристрої повинні бути в тій же мережі. До всієї функції, це випливає:

 • Відкрийте програму на телебаченні.
 • Натисніть значок у верхньому правому куті вікна.
 • У спадному меню виберіть “Налаштування”.
 • Перейти до “Переглянути на телевізор”.
 • Зробіть ту ж саму операцію на гаджеті. Тільки тут доведеться ввести телевізор. Після вибору в меню телевізора “Підключіться вручну” на своєму екрані, на екрані з’явиться синій код, щоб увійти в поле, коли ви запускаєте з’єднання на своєму мобільному пристрої.

Вперше це зроблено вручну, а потім з’єднання автоматично.

Він залишається вибирати ролик і запустити трансляцію.

Google Remote Desktop. Елегантний розчин від Google

Google Remote Desktop дозволяє встановити з’єднання між Windows під керуванням Android та ПК. Інші операційні системи не підтримуються. На жаль. У той же час, Google Remote Desktop не просто дає змогу зробити “другий екран” з вашого гаджета, але також дозволяє керувати робочим комп’ютером з смартфона. Щоб працювати, просто потрібно мати обліковий запис Gmail. І вам не доведеться платити за програму взагалі.

Перевірка підтримки перекладу екрана на Android і увімкніть трансляцію

Для того, щоб не витрачати час, я рекомендую переконатися, що ваш телефон або планшет підтримує виведення зображень на бездротові дисплеї: той факт, що не будь-який пристрій Android не здатний до цього. Багато хто з них належать до дна і Частково до середнього цінового сегменту не підтримують Miracast.

 • На Android 9 (у випадку чистої ОС) перейдіть до параметрів. Підключених пристроїв. Параметри з’єднання. Трансляція та переконайтеся, що зображення увімкнено з можливістю передачі зображення з телефону, як у скріншоті нижче.
 • На смартфонах Samsung Galaxy відкрийте зону сповіщень повністю і перегляньте, чи є значок розумного перегляду (вважайте, що значки в області сповіщень можна перевернути, і ви не можете бути на першій сторінці).
 • На попередніх версіях перейдіть до налаштувань. Екран і подивитися, чи є “трансляція” (у Android 6 та 7) або “бездротовий дисплей (Miracast)” (Android 5 та деякі пристрої з фірмовими оболонками). Якщо елемент присутній, ви можете негайно переключитися на стан “увімкнути” за допомогою меню (викликається на три точки) на чистому Android або перемикач у деяких оболонках.
 • Інше місце, де ви можете виявити наявність або відсутність функції зображення зображення (“передавати екран” або “трансляцію”). Це область швидких налаштувань у сповіщеннях Android (однак, може бути, що це Функція підтримується, і немає кнопок для включення трансляції, або немає передачі, вона прихована, і вона може бути включена в налаштуваннях, що показано у відео нижче).
See also  Налаштування Xiaomi Redmi Примітка 8 Телефон

Якщо ніякого місця не існує місця для виявлення параметрів бездротового дисплея, функції дзеркалювання екрана, Smart View, трансляція, Miracast або WIDI, спробуйте шукати параметри, ввівши параметри та використання поля пошуку. Якщо нічого не не виявляється. З високою ймовірністю, ваш пристрій не підтримує бездротову передачу зображення на телевізор або інший сумісний екран.

Як включити підтримку мовлення MiraCast (WIDI) на Samsung, LG, Sony та Philips TV

Зазвичай, щоб мати можливість передати зображення з телевізора телевізора до телевізора, достатньо, щоб телевізор буде включений, а адаптер Wi-Fi був включений, але іноді функція бездротової дисплеї вимкнена Телевізор і спочатку може знадобитися включити його в налаштуваннях. Нижче наведено приклади таких налаштувань, на телевізійних пунктах можуть бути трохи різними, але логіка, як правило, однакова, і ви можете знайти необхідні параметри.

 • Samsung. На телевізійному пульті дистанційне керування натисніть кнопку SECKET SELECT SELECT та виберіть Дзеркало екрана. Також у мережевих параметрах деяких телевізійних телевізорів Samsung можуть бути присутні налаштування зображення екрана.
 • Lg. Перейдіть до налаштувань (кнопка Налаштування на пульті дистанційного керування). Мережа. Miracast (Intel Widi) та увімкніть цю функцію.
 • Sony Bravia. Натисніть кнопку вибору джерела сигналу на пульті дистанційного керування телевізора (зазвичай вище) та виберіть “Duplicate Screen”. Also, if in the settings of the TV network (go to Home, there to open the parameters. Network) Enable the built-in Wi-Fi and a separate Wi-Fi Direct point, the broadcast can be started without selecting a signal source (Телевізор автоматично перейде до бездротової трансляції), але в той же час телевізор повинен бути вже включений.
 • Philips. Параметр увімкнено в налаштуваннях. Параметри мережі. Wi-Fi Miracast.

Теоретично, з моделі до моделі, елементи можуть змінюватися, але майже всі сучасні телевізори з модулем Wi-Fi підтримують прийом зображення через Wi-Fi та, звичайно, елемент меню ви зможете знайти.

Вихід екрана через Wi-Fi

Якщо мобільний екран трансляція трансляція за допомогою параметрів Windows недоступний за рахунок неквапливої ​​сигналізації Miracast, то це буде потрібно робити з сторонніми інструментами.

показати, екран, телефон, планшет

Завдання справляється і “Екран” з “Apowermirror”, випущеним для Android, а “дзеркало екрану” для iOS. Але для чіткості та додаткової точності, інструкція складається навколо сервісу LetSView Cross-Plative, підтримується комп’ютерами з Windows та MacOS, а також мобільні операційні системи IOS та Android (і навіть телевізорами!).

показати, екран, телефон, планшет

Перед трансляцією доведеться підготувати: Завантажте програмне забезпечення на комп’ютер, з яким вам доведеться брати участь у Wi-Fi, а після. Вже на смартфоні або планшеті, що діє як сигнал. Letsview дозволяє в будь-який час, щоб змінити актори. Ніхто не заважає картину з ПК, а не навпаки. Після завантаження програмного забезпечення залишається запустити все і пройти процедуру парування.

показати, екран, телефон, планшет

Вага Ваги. За допомогою QR-коду або паролем, а також. Через пошук на iOS та Android: потрібний ПК з’явиться як посилання у списку. Якщо сполучення не можна запустити, це означає, що мобільна техніка та комп’ютер не підключені до тієї ж мережі бездротової Wi-Fi.

показати, екран, телефон, планшет

У меню на смартфоні або планшеті виберіть дзеркало екрану телефону (або дзеркало екрана комп’ютера, якщо на iOS або Android потрібні зображення з ПК).

А потім. Через панель швидкого доступу, щоб вибрати “Повторити екран“.

В результаті дій актів у Inteeis LetSView на ПК зображень з’являється як 480p (незалежно від пропускної здатності Wi-Fi) та з мінімальною відповіддю. За допомогою такого екрана трансляція, це не буде важко дивитися фільми та фотографії з відпустки, відтворення програм і навіть тестування мобільних винятків.

Як відобразити екран смартфона на телебаченні | Всі методи

Не потрібні додаткові налаштування. Трюк працює, у тому числі з нетбуками та ноутбуками. Тільки перекладається на російську мову, але, можливо, навіть новачок навряд чи заплуталися в печах надзвичайно передбачуваної інтенсивності. І якщо виникають питання, то вбудовані інструкції допоможуть принести те, що почалося.

показати, екран, телефон, планшет

Як відобразити зображення з екрану Android до комп’ютера?

По-перше, розгляньте, як дублювати пристрій Android на персональному комп’ютері. Для цього використовуйте програму для трансляції екрана. З усіх інструментів дублювання екрана, найбільш зручні та прості у використанні Imyfone Mirorto. З ним ви можете:

 • Безпосередньо транслювати екран більшості пристроїв iOS та Android на ПК.
 • Керуйте телефоном з великим екраном комп’ютера.
 • Керуйте всіма додатками соціальних мереж, а також грати в мобільні ігри на екрані ПК.
 • Передайте зображення та аудіо з програми безпосередньо до програм конференції.

Щоб відобразити екран Android на ПК, потрібно виконати наступні кроки.

Запустіть imyfone mirretro на вашому комп’ютері

Щоб запустити процедуру, потрібно завантажити та встановити програму на комп’ютер, а потім почати його.

See also  Доповідач не працює на телефоні Samsung. Звук не працює по телефону. Звук не працює на телефоні Samsung

показати, екран, телефон, планшет

Підключіть пристрій Android

Вам потрібно підключити пристрій Android до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. У вікні, який з’являється на телефоні, потрібно вибрати “Передача файлів”.

показати, екран, телефон, планшет

Увімкнути налагодження USB у режимі розробника

Для цього у налаштуваннях телефону потрібно вибрати розділ “Про телефон“. Тут вам потрібно знайти предмет “номер збірки” і натиснути на нього 7 разів. На деяких моделях вам може знадобитися додатково відкрити розділ “Інформація про програмне забезпечення”.

Після цього в налаштуваннях вам потрібно знайти розділ “Для розробників” та в ньому, щоб активувати функцію “USB.Налагодження”, не вимикаючи телефон з ПК. У вікні, яке з’являється з питанням, ви повинні натиснути “ОК”.

Надайте дозволи для imyfone mirrorto

Пристрій Android з’явиться спливаючим вікном із проханням дозволу на роботу. Щоб дати йому, потрібно натиснути кнопку “Увімкнути” (увімкнути). Після цього додаток iMyfone Mirrorto автоматично буде встановлено на телефоні.

Запустіть програму та запустіть управління

Для початку роботи достатньо, щоб запустити додаток iMyfone Mirrorto на пристрої Android. Екран телефону почне дублювати на дисплеї ПК. Тепер відтворюйте мобільні ігри, переглядайте відео, використовуйте соціальні мережі та переглядайте фотографії на великому екрані комп’ютера.

показати, екран, телефон, планшет

Віддзеркалення екрана на Android

показати, екран, телефон, планшет

Екран-дзеркало не має обмежень і показує весь вміст екрана, навіть банківські програми

Незважаючи на те, що на екран-дзеркалі Android у Google зустрічаються ще більш зручно, ніж на iOS, де потрібно включити системну функцію написання екрана, практика показує, що деякі користувачі демонстрації екрану не можуть бути доступними. Як правило, це власники смартфонів Huawei. Я не знаю, з чого це пов’язано, але, принаймні, два з тих, я пояснив, як використовувати цю функцію, вони повідомили, що у них немає кнопок, щоб показати екран. Однак вони можуть значно бачити вміст інших екранів користувачів. Ось така парадокс.

Пам’ятайте, що показуючи екран для несанкціонованих користувачів, ви по суті, вилучаєте конфіденційну інформацію. Якщо багато смартфонів, наприклад, заблокуйте здатність створювати чутливі скріншоти даних. Наприклад, вміст банківських додатків, то таких обмежень на екрані-дзеркало немає. Тобто, ви можете легко дістатися до своїх банківських додатків та демонструвати аудиторію, скільки грошей у вас є у вашому обліковому записі, а також маску вашої платіжної картки. Тому будьте обережні і дивитися, що саме ви поділяєте з іншими.

Тільки ще один день, Роскомнадзор оголосив про блокування Instagram в Росії. Це сталося після твердження Мета, що вони вилучають обмеження закликів до насильства проти російських військових. Природно, що всі почали думати про альтернативи Instagram, які могли б повністю замінити свою улюблену послугу. Думки були розділені: деякі були потонуті по кошику, тому що функціональність, просто WOW, інші переїхали до ВК, оскільки протягом багатьох років вони використовували цю соціальну мережу як другий. Ми не будемо робити таких серйозних рішень для вас, але ми розглядаємо інструкції щодо переходу від Instagram до VK необхідним.

Незважаючи на те, що голосові повідомлення в посланці певною мірою замінили нас дзвінками по телефону, це все ще є однією з найважливіших рис телефонів. Можливо, звичайні істоти стали рідкістю, але їх замінили відеодзвінки, які також мають свої характеристики. Пам’ятайте, які проблеми зазвичай мають проблеми, коли ви розмовляєте з кимось по телефону? Впевнений, що їх меса. Але всі ці незручні можна уникнути, не роблячи непотрібних рухів. Просто дотримуйтесь деяких правил. Сьогодні ми розповімо про те, як відповісти на дзвінок по телефону, а що вам не слід робити.

Вибір смартфона. Непросте завдання. З усім багатством діапазону існує обмежена кількість моделей, які ми розглядаємо як майбутню покупку. Часто ми вибираємо смартфон, але не робимо покупку негайно, вкладаючи все в довгу коробку. Це має сенс: якщо я хотів щось придбати, то з цією ідеєю вам потрібно спати, всі зважені, щоб покупка не потрапила на гаманець, це не було спонтанним і швидким. Це може здатися дивним, але є докази, коли краще купити смартфон. Сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати ідеальний час, щоб купити смартфон і негайно купити смартфон. Це добре і погано в той же час.