Home » Як покласти фон на iPhone. Красиві шпалери на iPhone

Як покласти фон на iPhone. Красиві шпалери на iPhone

Як встановити живі шпалери на iPhone всіх версій: Змініть заставку телефону

Wallpaper полягає в тому, що Apple дозволяє вам змінити себе. Можливості персоналізації в iPhone обмежені. Але ми знаємо, як встановити живі шпалери на iPhone замість стандарту або завантажити власну фотографію. Є також програми, звідки легко завантажувати зображення, а потім встановіть їх як фон (заставку) для iPhone. Як змінити шпалери на iPhone, де їх знайти, як налаштувати autosmend. У статті про ці та інші lifehak.

Навіть на новому телефоні, де немає фотографій та фотографій з Інтернету, фон негайно надано. Якщо ви хочете налаштувати гарний робочий стіл. За замовчуванням iPhone може надати список зображень, рідних шпалер. Перш за все, хороша колекція в iPhone x та нових версіях. З настроєм ви можете вибрати різні зображення в кольорі. Статичні або динамічні.

Шпалери, як і будь-який інший параметр, зміни в Apple iPhone через налаштування:

 • Ви повинні перейти до підменю “шпалери та яскравість”, потім. “Виберіть” фотографії.
 • Стандартні шпалери iPhone доступні тут, альбом на пристрої або динамічних зображеннях.
 • Ви повинні натиснути на фото. При необхідності потрібно змінити масштаб зображення.
 • З’явиться вікно попереднього перегляду: виберіть кнопку праворуч “Встановити”.
 • Існує також можливість встановлювати темну прикрасу, завдяки чому фон на смартфоні iPhone буде скинуто з освітленням.
 • Система точно вказує, де встановити шпалери. На робочому столі iPhone або на дисплеї під час блокування, або там, і там одночасно.
 • Серед кнопок потрібно вибрати напис будинку. Заходьте змінювати. Щоб переглянути новий фон, заблокувати пристрій або перейдіть до головного екрана.

Інструкція, придатна для всіх версій iOS. Включаючи, встановіть шпалери таким чином, може бути для iPhone 10.

У нових версіях є 3 варіанти: “статичні”, “перспектива” та “живі фотографії”. Визначте, що звичайна заставка відрізняється від точки зору iPhone легко. Ви можете встановити статичне зображення на iPhone або вибрати масштабування шаблону.

Як встановити живі шпалери на iPhone

Я думаю, що багато хто чули про живі шпалери на iPhone. По суті, вони представляють живі фотографії, які приходять до життя після натискання на екран блокування. З усіх заяв, на які я наткнувся, я дійсно пішов цю програму.

Так, користувачі старших поколінь не можуть бути оцінені під час вибору заставки, але я думаю, що молоді хлопці прийдуть. Зручна галерея, розбита за категоріями, красивими атмосферними зображеннями. Все це ви знайдете в цій заявці. Єдиний мінус. Реклама. Так, ви можете назавжди відключити його, плативши 2k, але нікому не потрібно. Ми змінюємо заставку в кращі часи через два тижні, тому ви можете страждати рекламою.

See also  Телефон Samsung не включається, як увімкнути

iphone, шпалери

Далі я пропоную зрозуміти встановлення живих шпалер на своєму пристрої. Інструкція надзвичайно проста, тому я впевнений, що кожен буде справлятися з ним.

Щоб встановити живі шпалери на iPhone, вам потрібно:

 • Завантажити Live Wallpaper з програми (або виберіть будь-яку живу фотографію з галереї).
 • Знайти та виберіть його на додаток фото на смартфоні.
 • Клацніть на кнопку, щоб поділитися та прокрутити до шпалер.
 • Налаштуйте малюнок для себе в попередньому поданні меню, натисніть кнопку.
 • Після цього натисніть малюнок на заблокованому екрані.

iphone, шпалери

Налаштувати живі шпалери на iPhone не так складно.

Як налаштувати шпалери автоматично.Запис на iPhone

Ми переходимо до налаштувань. Швидкі команди та вмикаємо перемикач ненадійних команд.

У додатку для фото ми створюємо окрему папку та розміщуємо потрібні зображення для встановлення як фону.

У налаштуваннях команди виберіть папку, з якої будуть витягнуті нові зображення. Ми також вказуємо шпалери, які змінюватимуться (на робочому столі, на екрані блокування або на обох екранах одночасно).

У програмі Command ми переходимо на вкладку Automation і натисніть “”.

Ми створюємо для себе нову автоматизацію.

Як стан, ми вибираємо правильний час дня, наприклад, 8:00.

Як дія, ми вказуємо, щоб запустити швидку команду. Шпалери.

Ios 14 Дизайн телефону / Як змінити піктограми на iPhone Як додати віджети програми

На останньому етапі економії автоматизації вимкніть перемикач, щоб запитати до запуску.

Тепер, у той час, на вашому смартфоні автоматична зміна шпалер відбудеться щодня у встановленому часі. Замість того, щоб час дня ви можете вказати інші тригери, в яких буде активовано зміну фонової картинки. Це може бути підключення до певної мережі, отримавши повідомлення або щось інше.

Не забувайте, що ви можете вручну змінити шпалери, запустивши команду з програми або через етикетку на робочому столі.

До закладок

Автоматичні зміни шпалери на iOS

iphone, шпалери

Apple закликає ненадійні всі швидкі команди, які не вона

Обов’язково надайте дозвіл на швидку команду, щоб отримати доступ до фотографії

iphone, шпалери

Обов’язково встановіть час, коли зображення зміниться

iphone, шпалери

Додайте швидку команду для автоматизації

iphone, шпалери

Не забудьте вимкнути функцію початку запиту

Увага: Від’єднайте функцію “Запитайте перед початком” Якщо це не буде зроблено, кожен раз, коли ви приїжджаєте, щоб тригерна автоматизація, він запитає ваш дозвіл і не зможе змінити зображення самостійно. Це дуже незручно.

Якщо ви встановили поточний час, зміна шпалер розпочнеться лише з наступного дня. Можливо, я щось не вважав, але в цьому режимі вони зміниться не більше одного разу на день. Я визнаю, що хтось хоче частіше, але мені здається, що так добре.

See also  Як підключити irpods до iPhone через Bluetooth

Як змінити стандартну картину шпалер до вашого

Є кілька способів зміни фонового фону на робочому столі:

 • Використання програми iTunes. Таким чином, ви можете завантажувати безкоштовні зображення та купити їх у магазині iTunes Store. Ця послуга може бути налаштована для передачі зображень з комп’ютера. Вам потрібно підключити телефон через Inteeis блискавку до USB-роз’єму комп’ютера та виберіть потрібні папки для синхронізації з фотогалерею iPhone. Резолюція шаблону, яку потрібно встановити у редакторі фотографій, дорівнює відновленню відображення iPhone. Наприклад, для iPhone 8 це 2426 × 1125.
 • Також нові екранне заставки на iPhone легко встановити, завантажуючи їх з Інтернету. Там ви можете знайти різноманітні оригінальні зображення, які можна завантажити, роблячи довгу натисніть на дисплеї та вибираючи елемент “Зберегти” у відкритому меню. Таким чином, ви можете використовувати при завантаженні креслень з сховищ хмарів.
 • Будь-яка фотографія з камери телефону може бути використана як заставка. Фотографії зберігаються у фото-галереї, яка доступна у меню екрана.

Динамічний скрінсейвер Apple також стосується iOS. Це як через браузер (краще використовувати браузер Safari) та у спеціалізованих програмах для пошуку дисплея для відображення. Є стандартні динамічні заставки, вони знаходяться в меню налаштувань.

При встановленні зображення на дисплеї вибрано режим показу його на екрані, він може бути “заставкою” або “перспективою”. При виборі другого ефекту заставка буде рухатися про написи на екрані, коли позиція пристрою в зміні простору.

Шпалери на iPhone

Оскільки практика показує, щоб вибрати заставку на iPhone, напрочуд важко. За допомогою нашої статті ви можете вибрати ці зображення, які тривалий час залишатимуться на вашому мобільному пристрої. Перш ніж встановити фотографію на робочому столі iPhone, потрібно знати розширення екрана. Для iPhone вам потрібен зображення для 200 пікселів більше, ніж сам екран.

Вибраний фон на iPhone може вплинути на свердловину людини. Кислотні та дуже яскраві зображення дратують очі, самі кольори мають негативний вплив на психіку людини. Теплий помаранчевий, жовтий кольори навпаки підняти настрій і заспокоює. Шпалери для iPhone з зображенням природи, з переважанням зелених та синіх відтінків, використовує високу популярність. Вони позитивно впливають на нервову систему людини та сприяє інтелектуальній діяльності. У нашому виборі прекрасні шпалери, які ви можете забрати, покладаючись на ваш смак і настрій.

Де отримати живі фотографії для шпалер

Ви можете видалити свою фотографію з рухом. Щоб зробити це, під час зйомки фотографії активуйте живий перемикач у верхній частині екрана.

Разом з фото, невелике відео буде розстріляно 1.5 секунд, які будуть відтворюватися як живі шпалери.

See also  Як розібрати зарядку з iPhone.

Використовуючи безкоштовне інтивне застосування, ви можете зробити живі шпалери з будь-якої анімації відео або gif на смартфоні.

Просто виберіть потрібний сегмент для фокусування, вирізати кадр за розміром екрана та зберегти пристрій у галерею.

Ця програма Tiktok має вбудовану можливість зберегти будь-яке відео як живі шпалери.

Чіп знаходиться в меню, щоб поділитися, на жаль, ви не можете вибрати частину відео для фокусування. Замість цього ви можете експортувати всі відео як GIF-Ki, а потім вибрати потрібний сегмент через інтоліктивну програму.

Встановлення живого фото легко: Перейдіть до налаштувань-шпалер-Виберіть нові шпалери та вкажіть збережену анімацію. Не забудьте увімкнути використання живих шпалер на екрані блокування (кнопка з колом у нижній частині екрана).

Тепер сильний або тривалий натиск на заблокований дисплей активує відтворення анімації.

До закладок

Як встановити динамічні шпалери на iPhone

Встановіть програму Quick Комментарии и мнения владельцев на iPhone.

Завантажте спеціальну команду для встановлення шпалер з Macos Big Sur або MacOS Catalina (завдяки хлопцям з iosshortcuts).

Коли ви вперше почнете, дозвольте вам отримати доступ до геолокації, а швидка команда працює.

Відкрийте розділ автоматизації в додатках швидких команд.

Створіть сценарій автоматизації зі станом часу дня. Схід сонця. За 1 годину до сходу сонця і з дією, щоб запустити швидку команду. Динамічні шпалери Big Sur.

Вимкніть перемикач перемикача перед початком збереження команди.

Створіть ще 6 подібних сценаріїв з різним тригером:

▸ 1 год після сходу сонця ▸ 2 години після заходу сонця ▸ полудень (встановлено в часі о 12:00) ▸ 2 год до навігації ▸ 1 годину до того, як ▸ 1 год після

Врешті-решт, отримайте семи сценаріїв автоматизації, щоб запустити отриману команду. Тепер система автоматично змінює динамічні шпалери для відповідного зображення сім разів на день.

Не забудьте вимкнути жахливі банери з швидких команд за нашими інструкціями.

До закладок

Чому вам потрібні швидкі команди в iOS

Взагалі, спочатку “команди” заявка була призначена для створення персоналізованих команд для Siri. Завдяки їм в одній фразі можна налаштувати кілька дій. Наприклад, команду “Siri, Go додому”, голосовий помічник включатиме ваш улюблений список відтворення та прокласти оптимальний маршрут, перейшовши через пробки.

У IOS 14 “Швидкі команди” придбали додаткові тригери, що провокують включення в залежності від початку певних подій, наприклад, коли акумулятор досягає певного рівня заряду. Тобто, якщо iPhone був виписаний нижче вказаних меж, ви можете налаштувати автоматичну активацію режиму енергозбереження.