Home » Як поставити час на комп’ютер. Консоль PowerShell

Як поставити час на комп’ютер. Консоль PowerShell

Як встановити дату та час на комп‘ютері в BIOS, Windows 7 та Windows 10

Іноді існують ситуації, коли вам потрібно змінити час на комп‘ютері або навіть дату, але як показує практика, початкіші користувачі комп‘ютерів навіть це просте завдання може покласти в тупик. Після прочитання цієї статті ви дізнаєтеся, як встановити дату та час на комп‘ютері, що надходить у налаштування BIOS, а також у операційних системах Windows 7 та Windows 10.

У яких ситуаціях може знадобитися змінити налаштування часу на комп‘ютері? Наприклад, ви полетіли з ноутбуком на інший часовий пояс, і ваш компютер працював за місцевим часом, він повинен буде змінити його.

Windows PowerShell: Що це таке і як використовувати? Основні команди ��️⚙️��

Або, наприклад, у вас є після вимкнення комп‘ютера постійно вимикає час, і вам потрібно налаштувати його щоразу. У цьому випадку ви повинні спочатку з’ясувати, чому це відбувається, і вже усуває несправність, створюйте дату та час.

Час може народитися через те, що акумулятор був вивантажений, то вам просто потрібно замінити його. До речі, як тільки ви витягнуте тісто з системної дошки, всі налаштування системи збираються та повертаються до налаштувань за замовчуванням, включаючи час, і після заміни акумулятора вам доведеться налаштувати його.

Деякі програми, які мають ліцензію, прив’язану до дати, не працюватимуть, якщо це не правильно на комп‘ютері, тому вам потрібно дотримуватися звичайної роботи системних годин.

Використання параметрів Windows

    Відкрийте вікно налаштувань, натиснувши кнопку з зображенням передач у початковій панелі.

Командна строка

Якщо попередні способи не підходять, ви можете використовувати функціональність командного рядка. Запустіть його через додаток “Run” (CMD) або через пошук системи. Але з другим варіантом інструмент повинен працювати на імені адміністратора: відповідний елемент відображається зліва від знайденої програми.

See also  Вкладка Galaxy підключення до комп'ютера. Робота з знайомими програмами

комп, ютер, powershell

У вікні утиліти, що відкривається, відкрився команда HH: мм, де HH. Це годинник, і мм. Хвилини. У нашому випадку це виглядає так: Time 20:15.

Натисніть кнопку ENTER, щоб команда змінила налаштування системи. Якщо нижче не з’являється сповіщення, то все зроблено правильно, і час у Windows 10 зміниться. Закрийте командний рядок.

Зміна часу та дати в BIOS / EUFI

Ще один перевірений варіант. Змінити час і дату в BIOS або UEFI. Для початку вам потрібно потрапити туди. Зазвичай при перезавантаженні потрібно тримати допоміжну кнопку: дель. F2 або esc.

Далі, просто шукайте секцію, в який час налаштований. У налаштуваннях BIOS знаходиться в “Головному” або на головній. У UEFI просто натисніть на годинник.

комп, ютер, powershell

Використання панелі керування

    Натисніть клавішу “Win” та клавішу “R” одночасно. З’явиться вікно, в якому потрібно ввести команду “Control”. Як результат, відкривається “панель керування”.

комп, ютер, powershell

Змінити дату системи та час у операційній системі Windows

Незалежно від версії Windows, ви можете змінити дату та час, натиснувши ліву кнопку миші на годиннику у нижньому правому куті або відкрийте панель інструментів. У версіях раніше, Windows 10 потрібно вибрати “Зміна параметрів дати та часу”, у Windows 10, щоб змінити дату та час, необхідну для відкриття параметрів дати та часу “. Можливо, необхідно ввести пароль адміністратора системи.

Далі змініть часовий пояс, дату та час до необхідного.

комп, ютер, powershell

Як налаштувати дату та час у параметрах системи?

Щоб налаштувати дату та час, потрібно перейти до меню “Пуск”, виберіть “Параметри” або використовувати одночасне натискання клавіш “Wini”. Натисніть значок “Час і мову”

Для ручного адміністрування дати та часу потрібно відключити налаштування “, щоб автоматично встановити час”

комп, ютер, powershell

комп, ютер, powershell

Зробіть поточну дату та час і натисніть кнопку “Редагувати”

комп, ютер, powershell

Як налаштувати час і дату на комп‘ютері

комп, ютер, powershell

Як же так. З кожним оновленням операційної системи, щоб знайти всі знайомі налаштування комп‘ютера стає все складніше і складніше. Є так багато можливостей, і найбільш базові налаштування приховані, щоб ви не знайдете.

See also  Як підключити бездротові навушники до iPad

Якщо раніше було дуже просто налаштувати час. Достатньо просто натиснути дату та час у нижньому правому куті та вибрати, щоб змінити системний час, тепер це робиться трохи складніше. Але давайте проаналізуємо у порядку, де ці налаштування можна знайти в різних операційних системах.

Натисніть двічі з лівою кнопкою миші на дату та час.

Або перейдіть на панель керування та виберіть “Дата та час”:

комп, ютер, powershell

Після цього відображається вікно, де ви можете налаштувати свій час та дату, вибрати часовий пояс та увімкнути або вимкнути синхронізацію за допомогою сервера часу (рекомендується спочатку вказати сьогоднішню дату для синхронізації, а лише тоді натисніть “Оновити зараз”. Коли синхронізація увімкнена, вказаний час, а також дата автоматично змінюється).

Одного разу, з лівою кнопкою миші, натисніть на дату та час (які знаходяться на правому класі).

Натисніть “Зміна параметрів дати та часу”.

комп, ютер, powershell

Натисніть “Змінити дату та час” та введіть поточні значення.

Натисніть “OK”. Так що час синхронізується автоматично, потрібно перейти до вкладки “Час на Інтернет”.

комп, ютер, powershell

Натисніть “Змінити параметри” та покладіть галочку, відповідно до наступного малюнка:

Якщо синхронізація не працює. Спробуйте встановити дату та оновлення синхронізації.

У часі або дату (праворуч нижче), клацніть правою кнопкою миші, а в спадному списку виберіть “Встановлення дати та часу”.

Необов’язково, можна включити “автоматичне встановлення часу”, і “автоматично встановлює часовий пояс”. Тоді час не потрібно вручну встановити.

Якщо з часом є які-небудь відмінності. Перевірте вікна Windows. Якщо всі оновлення встановлені, і час все ще відстає або поспішає. Встановіть його вручну. Для цього вимкніть “Встановіть час автоматично” та натисніть кнопку “Редагувати”.

комп, ютер, powershell

Після цього введіть поточну дату та час та збережіть внесені зміни.

Важливо врахувати: Якщо дата та час на комп’ютері постійно збивається (наприклад, після ввімкнення). Настав час змінити акумулятор всередині системного блоку (на материнській платі). І хоча непрацюючий акумулятор не впливає на продуктивність комп‘ютера, але через неправильно встановлену дату браузер може повідомити про недійсне сертифікат, а в деяких випадках, а в деяких випадках, а в деяких випадках, а в деяких випадках. Як правило, обмежуйте доступ до Інтернету.

See also  Як поєднати комп'ютери в локальну мережу. Підготовка обладнання

Якщо ви не можете змінити час і дату в наведених вище методах, ви можете спробувати змінити його через BIOS.

Якщо, змінюючи дату та час, компютер вимагає права адміністратора. Ви можете спробувати відобразити обліковий запис адміністратора, увійти та змінити необхідні дані там.

І, звичайно, ми чекаємо ваших коментарів! Напишіть, вам вдалося вирішити проблему чи ні. Нехай це буде короткий коментар, але нам дуже важливо. Тільки ваші питання допоможуть нам більш точно описати матеріал та вирішувати відповідну проблему. А саме головне. За допомогою коментарів ви можете швидко отримати відповідь на ваше запитання. Але я думаю про це, я буду писати в окрему статтю 🙂

Локальна мережа

Якщо вдома або в офісі є кілька комп‘ютерів, підключених через локальну мережу, ви можете використовувати один як точний сервер часу. Синхронізація з часом ПК, включеного до локальної мережі, здійснюється таким же чином, як і з інтернет-серверами. Але спочатку потрібно запустити NTP-сервер на комп‘ютері, буде використовуватися решта мережі.

Для цього відкрийте реєстр та відредагуйте систему HKLM \ Положення \ t32time \ t. У ньому клавішу включена повинна бути призначена до 1, а потім перезапустіть службу Windows час з командного рядка, друк Net Stop W32Time, а після виконання. Net Start W32Time.

Пам’ятайте, що зараз ПК працює іншими користувачами мережі як керівництво, не забудьте час від часу перевіряти його продуктивність. Чи увімкнено сервер, ви можете перевірити команду W32TM / запит / конфігурація. Увімкнене значення, що дорівнює 1, показує, що все в порядку з сервером.

Не забудьте синхронізувати час на комп’ютері з Інтернетом, тому що зараз, якщо годинник працює вперед або додається до нього занадто сильно, це вплине на всіх користувачів.