Home » Як поставити пароль на програму Samsung. Як поставити пароль на програму Samsung?

Як поставити пароль на програму Samsung. Як поставити пароль на програму Samsung?

Як поставити пароль на програми та функції смартфона Android

Android дозволяє захистити смартфон паролем, PIN.Кодом, графічним малюнком і навіть відбитком пальців із датчиком відбитків пальців. Проблема полягає в тому, що деякі користувачі не хочуть блокувати все відразу. Їм було б достатньо закрити від додаткових очей лише окремі програми чи дані. Інші, навпаки, прагнуть максимально захистити особисту інформацію від сторонніх людей та будувати додаткові лінії оборони. В обох випадках утиліти допоможуть поставити пароль на окремі програми.

Одне з найпопулярніших додатків з більш ніж 4 мільйонами оцінок та середнім рейтингом понад 4 зірок. Domobile Appline. Це потужний комбайн, який упаковує не лише програми та окремі файли, але й майже будь.Які функції смартфона. Наприклад, ви можете закрити доступ до Bluetooth або вхідних дзвінків.

У захисті запасів від видалення, блокування профілів та автоматичного управління блокуванням у часі та місцях. Є реклама, але вона не турбує.

Налаштування пароля Android в додатку

На мою думку, Applock-це найкращі з доступних безкоштовних програм для блокування інших програм із паролем (я лише зазначаю, що з якихось причин назва програми в п’єсі-це зміна ринку час у часі-це розумна Applock, Тоді просто Applock, і зараз Appllock Finderprint, це може бути проблемою, враховуючи той факт, що є однакові, але інші програми).

Серед переваг є широкий набір функцій (не лише пароль для програми), російська мова інтеграції та відсутність вимоги великої кількості дозволів (необхідно дати лише ті, які справді потрібні Використовуйте конкретні функції Applock).

Використання програми не повинно спричиняти труднощів навіть у новачка.Власника пристрою Android:

 • При першому запуску Applock необхідно створити PIN.Код, який буде використовуватися для доступу до налаштувань, зроблених у програмі (для замків та інших).
 • Відразу після введення та підтвердження PIN.Коду вкладка програми “Додаток” відкриється в Applock, де, натиснувши кнопку Plus, ви можете відзначити всі ті програми, які потрібно заблокувати без можливості запуску з сторонніх людей (коли Блокування пакету “Налаштування” та “Програми встановлення” “Ніхто не може отримати доступ до налаштувань та встановлення додатків з Play Market або APK.Файлу).
 • Після того, як ви вперше відзначили програми та натиснули “плюс” (додайте до списку захищених), вам потрібно буде встановити дозвіл на доступ до даних. Натисніть “Застосувати”, а потім увімкнути роздільну здатність Applock.
 • Як результат, ви побачите додатки, які ви додали до списку заблокованих-зараз, для їх запуску потрібні PIN-код.
 • Два піктограми поруч із програмами також дозволяють блокувати сповіщення з цих програм або відображати замість блокування підробленої помилки запуску повідомлення (якщо ви утримуєте кнопку “Застосувати” у повідомленні про помилку, то з’явиться код PIN і з’явиться програма запуститься ).
 • Щоб використовувати текстовий пароль для програм (а також графічний), а не PIN.Код, перейдіть до вкладки “Налаштування” в Applock, а потім у “Налаштування захисту” виберіть “Метод блокування” та встановіть потрібний тип пароль. Пароль довільного тексту позначається як “пароль (комбінація)”.

Додаткові налаштування Applock включають:

 • Приховування програми Applock зі списку додатків.
 • Захист для видалення
 • Multi.Pair Mode (окремий пароль для кожної програми).
 • Захист підключення (ви можете поставити пароль на дзвінки, підключення до мобільних або Wi-Fi Networks).
 • Блокуючі профілі (створення окремих профілів, у кожному з яких різні програми блокуються з зручним перемиканням між ними).
 • На двох окремих вкладках “екран” та “поворот” ви можете додати програми, для яких екран буде відключений, і його черга буде заблоковано. Це робиться так само, як і при встановленні пароля на програму.
See also  Як підключити NFC до Samsung. Що таке NFC на Android?

І це не повний перелік доступних функцій. Загалом. Відмінне, просте та належним чином робоче додаток. Недоліків. Іноді не зовсім правильний російський переклад елементів інтеграції. ОНОВЛЕННЯ: З моменту написання огляду з’явилися функції, щоб видалити фотографію пароля для здогадки та розблокувати відбиток пальця.

Міні.FAQ

Як зробити розумний Applock, не міг когось видалити?- Відкрийте програму, перейдіть до налаштувань та увімкніть “Встановити як адміністратора пристрою”. Введіть пароль. Тепер, щоб видалити нашу утиліту, потрібно буде ввести цей пароль.

Я забув пароль. Як я можу його відновити?Коли ви вперше встановите паролі, програма запитала вам, який метод відновлення пароля ви хочете вибрати: “Секретне запитання” або “електронна пошта”. Якщо ви введете пароль 3 рази, то нижче у вас буде кнопка “Відновити пароль”. Клацніть на нього та виберіть потрібний спосіб. Якщо ви вибрали 1.Й варіант, введіть своє секретне запитання. Якщо другий. Перевірте пошту, протягом 5 хвилин ви повинні прийти резервний пароль для відновлення.

Як поставити пароль на програми в Samsung A51, A50, A52, A71, M31, A30, A5, A6

Помістіть пароль на додатки в Android Samsung A51, A50, A52, A71, M31, A30, A5, A6, цілком можливо, лише на відміну від деяких інших виробників, як Xiaomi, корейка не забезпечила такого інструменту.

Так, він намагався зробити це нещодавно, ввівши “захищену папку”, але на практиці це зовсім не в порядку.

Вона мені не підходить. Тому я не буду зупинитися на цьому. Щоб встановити пароль на Samsung, найкраще використовувати програми від ентузіастів (сторонні програмісти).

Так, якщо ви пишете встановлення пароля на програмі на ринку, пошук дасть вам багато їх, але більшість. Це сміття. Якщо реклама не отримує вицвітання, то вона настільки реміснича.

[Інформація] Сьогодні розміщення пароля для додатків. Це сукупний вік, оскільки вони можуть бути майже миттєво приховані, тому ніхто не побачить вас, крім вас. Деталі тут.[/Інформація]

Іноді навіть дивно, чому випустити його. Особисто, в усіх відношеннях, мене влаштувала програма з макета під назвою “Applock. Захист та блокування”.

Знайшов її? Штраф. Клацніть, щоб встановити. Як тільки встановлення, введіть пароль двічі (PIN-код). Це обов’язкова умова.

Далі заявка запитає, чи хочете ви захистити програми з іншим відбитком. Я завжди відмовляюся (я вибираю ні), і ви вирішуєте.

Після цього закладка зміниться, і буде синя піктограма з плюсом нижче. Натисніть на нього. Це означає щось додати.

Наприклад, я покладу пароль на Weiber. Ви можете вибрати щось інше, наприклад. Whatsapp, Instagram Перемістіть повзунок навпроти нього праворуч.

Потім знову натисніть на піктограму плюсом.

See also  Як відкрити привід на Lenovo Laptop

Після цього вам потрібно (лише вперше) надати деякі дозволи. Клацніть ОК.

У вікні, яке з’являється, знайдіть “Applock” і натисніть на нього.

Потрапити в розділ “Завжди зверху”. Знайдіть “Applock” і перемістіть повзунок ще раз.

Усе. Тепер заключний етап. Це, звичайно, не можна зробити, але тоді користі буде мало. Так, пароль для програм у вашому телефоні Samsung A51, A50, A52, A71, M31, A30, A5, A6 стоятиме, але сама програма Applock не буде захищена.

Вам потрібно захистити його від видалення, інакше незнайомець просто зняє його і напише його зникло. Для цього в налаштуваннях натисніть на “Налаштування програм”.

Після цього перемістіть перемикач навпроти лінії «захист захисту».

Буде два способи: через електронну пошту та через запитання відповіді.

Я завжди вибираю відповідь на запитання. Як ви хочете.

Після цієї процедури перемістіть повзунок ще раз.

Вітаємо. Ви прекрасно розміщуєте пароль на програми у вашому Samsung A51, A50, A52, A71, M31, A30, A5, A6. Успіх.

Блокування додатків на Samsung A12

Якщо ви не хочете, щоб дитина грала в ігри в Samsung A12, або хтось дивиться на вашу телеграму чи. Ви можете поставити на них пароль.

поставити, пароль, програму, samsung

Для цього перейдіть на ігровий ринок і встановіть “Applock Pro. Пароль для блокування додатків”.

Потім, після встановлення, створіть пароль, придумайте відповідь на таємне запитання і завжди зробіть його зверху.

Також забезпечують доступ до статистики, інакше без неї відмовляється працювати в Samsung A12. Це вам не загрожує.

Потім на вкладці “Розблоковано”.

Хочу повернутися, перейдіть на вкладку “заблоковано”, і вже виконуйте ту саму операцію, що ви робили на попередній вкладці.

поставити, пароль, програму, samsung

Це ще не все. Будь.Хто може його видалити, і тоді все залишиться без пароля. Тому вгорі натисніть на передачу (3 піктограми з обох боків) і в новому вікні Клацніть “Приховати додаток.

Тепер значок повністю зміниться на інший і відображатиметься як “калькулятор”. Навряд чи це знадобиться у вашому Samsung A12, але це ще не все.

Як поставити пароль на програму Honor 7A?

Як поставити пароль на програму на Honor або Huawei?

 • У меню перейдіть до розділу “Безпека та конфіденційність”.
 • На наступній сторінці знайдіть рядок “блокування програми”.
 • Вкажіть пароль двічі.
 • І виберіть програми, які потрібно заблокувати. Перемістіть перемикач навпроти їх імені.
 • У наведеному вище прикладі ми встановлюємо пароль для програми галереї.

Як встановити пароль на програмі на iPhone

На жаль, в Apple Mobile пристроя. Однак спосіб блокувати доступ до фотографій, нотаток та інших даних все ще має.

Для цього перейдіть до “Налаштування” → “Універсальний доступ” → “Сили керівництва”.

Переключіть однойменний кекс, встановіть код Paralle і перекладіть ідентифікатор обличчя або перемикач ідентифікатора на активному положенні.

Відкрийте програму “Команди”, перейдіть на вкладку “Автоматизація” і ковзайте “Створіть автоматизацію для себе”. Якщо ви вже додали сценарії, просто натисніть кнопку плюс у верхній частині екрана. Потім виберіть опцію “Додаток”.

Вкажіть той, який ви хочете заблокувати доступ, натиснувши “Виберіть”. Торкніться “готові” та “далі”.

Позначте опцію “Відкрийте додаток”, а потім знову підсвітіть “Виберіть”.

Візьміть якусь програму, якою ви рідко використовуєте. Наприклад, побудований помічник зворотного зв’язку. Клацніть на плюс.

Друк у пошуковому рядку “Посібник” та виберіть “Увімкніть функцію” Посібник “”. Натисніть “Далі”. Відключіть перемикач перемикання “Запитайте перед запуском” і ковзайте “готовий”.

See also  Як зробити скріншот на Samsung C10

Тепер, намагаючись перейти до заблокованої програми, помічник зворотного зв’язку негайно відкриється, і функція вступу посібника буде включена. Ви можете перейти на головний екран або заблокувати пристрій, лише ввівши код або за допомогою ідентифікатора обличчя або ідентифікатора Touch. Без них буде працювати лише помічник помічника зворотного зв’язку, з якого мало користі.

Мінус методу полягає в тому, що, ввівши пароль, ви не можете потрапити в захищену програму. Щоб розблокувати його, вам потрібно перейти до “команд”, ковзати відповідно до створеного сценарію, вимкніть верхній перемикач та натисніть “готовий”. Для повторного блокування вам доведеться знову активувати сценарій за допомогою цього перемикача перемикання.

Інженер.Механік, я добре розумію технології та технології. Я використовую MAC та iPhone більше 10 років, я знаю все про екосистему та продукти Apple. Я не тільки пишу, але й здатний і люблю працювати руками. 3 роки відпрацював як автомобільний механік, я лише сам читав машину. Розроблений і побудував будинок своїми руками з нуля, накопичивши багато досвіду по ходу. Я люблю старі відеоігри та комікси, я граю на гітарі.

Захист даних CM Locker

Чудова корисність з простою інтеграцією та детальними порадами для початківців. Він регулярно працює на більшості пристроїв, не вимагає права наддержавної сили, має багато цікавих додаткових функцій. Давайте розберемося, як використовувати замок.

 • Завантажте та запустіть виконуваний файл;
 • Натисніть на велику кнопку “Захисті”;
 • Ми підтверджуємо доступ до файлової системи, папки, камери тощо.D;
 • Коли ви побачите запит на захист пристрою, перемістіть повзунок у активне положення;
 • Клацніть “Bloking Now”;
 • Ми можемо вказати нашу дату народження у разі втрати штифта (раптом забудіть її);
 • Вкладка програми відкриється, поставить плюси навпроти необхідних ярликів;
 • В майбутньому ніхто не може отримати доступ до обраних вами об’єктів, не вводячи PIN.Код.

Можна встановити не лише цифровий чи графічний ключ. Розробники надають дуже підходящий варіант “Фотографії зловмисника”, яка дозволяє сфотографувати злочинця під час спроби ввести код. Перейдіть на вкладку з відповідним іменем. Тут ви можете налаштувати такі параметри як: кількість неправильних спроб ввести паролі та автоматичне надсилання зображень на певну адресу електронної пошти. Альбом нападників доступний, який відобразить усіх користувачів, які не змогли переглянути зберігання телефону.

Варто також виділити наступну функціональність:

 • Наявність господаря зарядки;
 • Відключення непотрібних сповіщень;
 • Широкий вибір тем для блокування екрана;
 • Усуває різні загрози та виправляє системні помилки;
 • Безпечний для клієнтів і так далі;
 • Перегляд фотографій “Краука” на іншому пристрої чи комп’ютері;
 • Зупиніть фонові процеси (якщо це необхідно, їх можна відновити).

Власники iPhone та iPad на основі iOS 12 та вище можуть також завантажити таке програмне забезпечення. Досить увійти в магазин додатків, натисніть на значок пошуку та введіть “Блокування програми. “, А потім виберіть той, який вам подобається, із запропонованого списку.