Home » Як поставити темну тему на Samsung. Як поставити телефон у нічний режим?

Як поставити темну тему на Samsung. Як поставити телефон у нічний режим?

Як видалити темну тему на Samsung?

Щоб перейти до них, вам потрібно відкрити додаток “Налаштування” та перейти до розділу “Display”. Натиснувши режим “режим” Донесті “, ви можете увімкнути чорну тему та натиснути на ім’я елемента. Перейти до додаткових параметрів.

  • Вам потрібно перейти до налаштувань мобільного телефону та запустити дисплей (або “екран”). Назва розділу змінюється залежно від моделі смартфона та версії встановленої прошивки.
  • Тоді вам потрібно перейти на вкладку “Нічний режим” (або “Темний”) і перемістити повзунок у неактивне положення.

Активуйте та програмуйте темний режим Android 11

З появою темного режиму в Android 10 ми побачили різні параметри в деяких налаштуваннях, які дозволяють нам вирішити, коли ми хочемо його використовувати, що нарешті з’являється з останньою версією Android. Як бачите, тепер у нас є можливість програмувати власний режим Android для годинників або в сутінках.

Для цього нам потрібно ввести налаштування темної теми дисплея та вибрати наш улюблений варіант. Вибір активації в сутінках буде залежати від нашого місцезнаходження, щоб контролювати час заходу сонця та схід сонця.

Повний темний режим

Якщо це здавалося нам недостатньо, тепер Android допомагає нам не встановлювати програми, які мають темний режим, але не активують його за замовчуванням. Для цього нам потрібно перейти до доступності налаштувань і вибрати темну тему тут. Вперше ми активуємо його, ми побачимо варіант, який покаже нам повідомлення, в якому він вказує, що цей режим також намагається використовуватись у програмах, які повинні його активувати вручну.

Максимальне затемнення на галактиці Samsung

Хоча цей варіант унікальний для смартфонів Samsung Galaxy, що працюють на одному інтеейсі 4 на основі Android 12, нам здається згадати це в цьому контексті. Максимальне затемнення доступне для користувача у вигляді комутатора в завісі, але він не подається до цього списку за замовчуванням. Ми переходимо до нього так само, як описано вище (меню три точки. Змінюйте кнопки) і знаходимо перемикач “максимального затемнення”.Коли перемикач активний, яскравість екрана відображатиметься в мінімальне значення. Це дуже допомагає, якщо ви плануєте зіпсуватись про смартфон у повній темряві.

See also  Tablet Samsung не стягує, що робити. Що робити, якщо планшет тривалий час стягується

темну, тема, samsung, телефон, нічний

Ми закінчуємо це. Ми розібрали досить просту, але відповідну тему для найширшого кола користувачів. Як завжди, ми готові відповісти на запитання читачів у коментарях, і ми будемо раді за вашу думку в дискусіях на технічному каналі в Телеграмі.

Інші налаштування

Але крім тематичного розділу, ми знаходимо багато інших способів змінити стиль телефонів Samsung Galaxy. Ми покажемо вам усе, що ви можете зробити, щоб змінити зовнішній вигляд і надати йому індивідуальність.

Темний режим

Класик в ландшафті Android, який має великий сенс у мобільних телефонах Samsung. Таким чином, ми не тільки збережемо заряд акумулятора та оптимізуємо споживання, але й зміну тонів, зберігаючи лише теми акценту, які ми встановили, як ми бачили раніше.

Ми можемо змінити його, вибравши “Налаштування” “екран”. Ми можемо перейти до ручної зміни або обчислити себе і допомогти своїм очам, ввести його налаштування та вибрати, чи хочемо ми спричинити зміни від сутінків чи в певний час.

Дизайн у програмах

Піктограми. Головні герої не тільки через дизайн, а й через їх кількість, яку ми бачимо на екрані. Ось чому в Samsung у нас є опція в налаштуваннях та на головному екрані, де ми можемо вибрати кілька ключових моментів.

Ми можемо вибрати, де ми хочемо бачити програми за допомогою класичного методу Android на основі ящика додатків, або просто використовувати домашній екран, щоб отримати все з одним простим рухом.

Нижче ми знаходимо чисті режими. Це визначить, скільки значків ми побачимо на головному екрані, на сторінці програми та у папках, коли ми їх відкриємо і покажемо.

Віджети

Самсунг і сам Google приділяють більше уваги віджетам, і це змушує нас молитися за цей аспект. Виробник інтегрується на один інтеейс користувача, що збільшують значення віджетів, не тільки естетики. Але також функціональний, щоб зробити більше з головного екрану.

See also  Як включити синхронізацію на Samsung. Діагностика

Їх дуже просто використовувати, адже нам потрібно лише стиснути головний екран і торкнутися віджетів Що можна точно сказати, що ми можемо отримати доступ до кроків Samsung, багато годин або контролю пам’яті та автоматичного очищення. А також інші віджети на основі галереї та інших типів потреб.

Як увімкнути режим затемнення?

Торкніться свого аватара у верхньому правому куті екрана програми. Торкніться елемента “Налаштування” з опорним значок. Відкрийте варіант “Темна тема“.

Що можна відредагувати

Спочатку вам потрібно з’ясувати, які аспекти будуть відредаговані, коли ми вибираємо тему або вирішимо створити її самостійно. Якщо ми лише завантажимо його, ми персоналізуємо мобільний телефон Samsung відповідно до чотирьох різних аспектів. Але, по.Перше, ми повинні знати, як ми можемо отримати доступ до такого налаштування.

Нам просто потрібно затиснути головний екран нашого мобільного телефону Samsung, щоб побачити варіант, який ми шукали. Серед наведених нижче можливостей ми побачимо кнопку теми, яка перенесе нас їй. І, будучи всередині, ми можемо побачити ті чотири категорії, про які ми говорили раніше: теми. Фон. Піктограми і завжди на дисплеї (AOD).

У кожному з них ми знайдемо відповідні варіанти, які вже розроблені Samsung, та ті, які були розроблені іншими людьми для телефонів Galaxy. Якщо ми вирішимо вибрати повну тему, у більшості випадків це супроводжуватиметься відповідними фонами, піктограмами і рідше, ніж потрібно для завжди на виставці. Хоча ти завжди можеш розробити їх самостійно.

Приховані налаштування у всіх смартфонах Android дозволяють включити темну тему дизайну

Власники смартфонів на основі операційних систем Android та iOS чекають давно, коли Google та Apple будуть додати темну тему дизайну до операційної системи, яка комфортно використовуватиме мобільний пристрій ввечері та вночі. Насправді, у всіх Semartphones Android, які вже налаштовані з сторонніх очей, що дозволяє вмикати темну тему дизайну, просто багато хто навіть не знає про це.

See also  Як зробити відео колаж на iPhone. Як зробити відео колаж в автономному режимі

Темна тема дизайну хороша тим, що вона значно зменшує навантаження на очі вночі та ввечері, коли в кімнаті чи на вулиці немає джерел світла. Якщо ви довго читаєте чорний текст на яскраво.Білому екрані, то очі почнуть відчувати велике навантаження, що згодом може призвести до проблем із зором. Щоб уникнути цього, вам потрібно використовувати темну тему дизайну, яка робить задній фон чорним, а шрифт. Білий.

Увімкнути темну тему дизайну у всіх смартфонах Android дуже просто, і це потрібно буде виконати лише кілька простих дій. Ви можете використовувати таку кольорову гаму на абсолютно всіх мобільних пристроях та планшетах, що працюють під управлінням операційної системи Android 5.0 льодяник і новіший. Google зазначає, що це може призвести до значного зниження швидкості роботи (в межах 5%).

Щоб активувати тему нічної, “Налаштування” слід запустити, а потім перейти до розділу “додатково”, в якому слід вибрати предмет “Спеціальні можливості”. У самому дні цього розділу перемикач перемикання повинен бути активований навпроти «інверсії квітки», в результаті чого вся інт.Вейлін операційної системи Android стане темною. Більшість елементів виглядатимуть так, ніби він ув’язнений для цього типу дисплея, але є деякі недоліки.

Основний мінус полягає в тому, що всі піктограми та зображення також будуть відображатися з інверсією квітів, тобто вони будуть виглядати надзвичайно незвично для людського ока. Однак темна тема дизайну на Android може бути включена, коли тривале використання мобільних пристроїв передбачається ввечері та вночі. Я хотів би повірити, що в майбутньому Google додасть повноцінний та рідний нічний режим до операційної системи Android, що дозволить вам використовувати смартфони та планшети з великим комфортом.