Home » Як правильно підключити антену до телевізора.

Як правильно підключити антену до телевізора.

Встановлення телевізійних антен

Ви познайомилися з різними типами телевізійних антен. Ви можете самостійно вибрати антену, яка найбільш підходить для ваших умов для отримання телевізійного сигналу. Залишається встановити антену, і вам потрібно зробити це правильно, оскільки інакше всі ваші зусилля можуть бути марними. Процес встановлення антени включатиме кілька балів:

Купуючи ефірну антену, ви отримуєте інструкції виробника в комплекті, який описує процес складання, з’єднуючи антену та встановлення антени. Зазвичай складання антени не викликає проблем. Але, за деякі моменти, ми звертаємо увагу. Багато антен виготовляються за допомогою пластикових елементів, ці елементи можуть бути прикріплені як до засувки, так і до гвинтових суглобів. Тому його слід ретельно зібрати, щоб не зламати пластикові засувки, або не розчавити кріплення через занадто сильні пухирки нитки. Якщо на антенні є відкриті контактні з’єднання, закріпіть їх за допомогою герметика або пластиліну (я зазвичай використовую автомобіль пластиліну). Ретельно огляньте всі кріплення. Якщо антена активна (з підсилювачем телевізійного сигналу), вам потрібно перевірити якість підключення підсилювача. Чи є якась шкода чи погана якість, якщо це необхідно, усуньте недоліки, це допоможе вам уникнути проблем із подальшою експлуатацією.

На деяких активних антенах підсилювачі не встановлюються безпосередньо виробником, тому ми його самі встановлюємо. Наприклад, такі антени є симфазіальними антенами, відомими як “польська антена”, “антена grick”. Антени оснащені підсилювачем SWA.Різні модифікації. Процес встановлення самого підсилювача SWA простий у неможливості, але я неодноразово мав (коли зателефонував клієнту, який намагався встановити антену самостійно і не міг впоратися з цим, здавалося б, простим завданням), щоб задовольнити неправильну установку такого підсилювачі.

Необхідне обладнання для з’єднання

Є мідні кабелі та тонкий шар міді.

 • Тип сигналу (супутникові антени встановлюються за допомогою імпортних кабелів);
 • Відстань до телевізійної стрічки (особливо важливо для вуличних антен, що з’єднується на значній висоті);
 • Діаметр центрального ядра кабелю (стандарт. 1 мм);
 • Різні перешкоди при прокладанні (вам потрібен кабель з максимальним екрануванням);
 • Зовнішня оболонка: чорний. ПВХ, білий. Поліетилен (вибір майстрів. ПВХ).

підключити, антену, телевізора

 • RG 6. Високоякісна і недорога. Виробництво: Росія-Китай.
 • RK 75. Російське виробництво, висока якість. Використовується для будь.Якого типу з’єднання.
 • RG 59. Неефективно на відстані понад 200 м.

Вилку використовується для підключення кабелю антени.

F-Sloke рекомендується для використання з усіма сучасними телевізійними пристроями.

Як зібрати антенний кабель

Принцип дій для складання кабелю однаковий для всіх типів пробки. Це можна зробити дуже легко, дотримуючись інструкцій:

 • По.Перше, вам потрібно буде взяти кінець шнура, який з’єднає, і очистити його від ізоляційного матеріалу назовні приблизно на 1 см від краю;
 • Далі вам потрібно взяти шматок фольги і загорнути його на очищену плівку на місці, де захисна оболонка не була пошкоджена;
 • Після цього необхідно викрити ядро, виготовлену зі сталі, зробивши розріз і видалити невелику частину шару для ізоляції;
 • Далі, вилку слід накрутити до отриманої структури;
 • Центральну вену потрібно вирізати за допомогою грізних робіт, щоб поза шнуром було лише кілька міліметрів вени;
 • На зношеній частині вилки на кабелі потрібно повністю накрутити адаптер. Це необхідно, щоб підключений провід краще контактував з обладнанням.
See also  Як підключити miracast до телевізора. Інструкції щодо пристроїв з ОС Windows 10

Крім того, перед тим, як це зробити, вам потрібно підготувати дріт, відключивши стару штепсельну вилку.

Підключення антени до телевізора

Потрібно вміти підключитися до кожної з представлених антен.

На загальну антену

Поширена телевізійна антена. Це комплекс пристроїв, які розроблені для отримання телевізійного сигналу різних типів програм та трансляції його жителям будинку, які вступили в послугу для технічного обслуговування.

Загальна або колективна антена включає наступне:

 • Складний дизайн, який розташований на даху будинку;
 • Техніка посилення широкосмугового зв’язку, яка надає користувачам потрібний рівень сигналу;
 • Система розлучення деталей та кабелів, що передають телевізійний сигнал до квартир.

Ця антена має тісне з’єднання з електричною системою мультисторію. Apricious обладнання необхідне для живлення, при прокладанні проводів необхідно враховувати ефект електропроводки.

Оскільки антена з сусідніми елементами відноситься до спільної власності Палати, її повинна обслуговувати управлінська компанія, яка займається та іншими комунальними питаннями. Для використання телевізійних послуг від мешканців стягується абонент.

Для отримання доступу до передач через цю антену слід укласти угоду з компанією з обслуговування. Після цього потрібно підключитися до панелі розподілу енергії. Цю операцію може виконувати експерт компанії та приватний майстер після координації процесу з компанією.

Процедура з’єднання проводиться наступним чином:

 • Купується коаксіальний кабель, довжину якого повинна бути достатньою від щита розподілу до телевізора з запасом декількох метрів, хвильова стійкість шнура повинна бути 75 Ом, кабельна мережа загальних будинків антен розроблена на цьому рівні;
 • Кабель закладається, оскільки цей отвір проводиться у вхідному отворі, дріт проходить через пробурений уривок, і він проводиться до телевізора;
 • Дріт підключений до спліттера до роз’єму щита, зовнішня оболонка кабелю вирізається і кріпиться до вузла розподілу;
 • F-індукція прикріплюється до домашнього кінця шнура, для цього 2-3 см частини ізоляційного шару видаляється, косу слід загорнути, ізоляція вилучається зі сталевого ядра, вилка подається на очищену частину;
 • Кабель підключений до телевізора, після цього вам просто потрібно зловити телевізійні канали.

Під час підключення ви повинні дотримуватися певного радіусу відхилення шнура, щоб центральне ядро ​​не зламалося. Зокрема, ви не можете згинати дріт під прямим кутом.

See also  Чи можна підключити джойстик до комп'ютера.

До індивідуальної пасивної антени

Пасивна антена має форму металевої конструкції, до якої підключений шнур з телевізійного приймача. Антена не оснащена жодними додатковими елементами, є лише металева рама.

Сама рама складається з великої кількості «рогів» та «антен», вони присутні так, що металеві елементи фіксують електричні хвилі магнітного поля. Пасивні антени часто мають досить великі розміри.

Чим більша відстань від телевізійної стрічки до пасивного обладнання, тим більший розмір антени, геометрія вихідних елементів та розташування складніше. Прийом стане стабільнішим лише тоді, коли антена буде повернена особливим чином.

Переваги включають простоту та довговічність, низьку ціну та відсутність короткого замикання. Мінуси. Складність розташування та вплив на техніку погодних умов.

З’єднання просте і безпечне. Потрібно лише вставити кабель у гніздо телевізійного передавача. Після цього ви можете налаштувати канали.

До індивідуальної активної антени

Активна антена оснащена «рогами» та «антенами» різної довжини, які також спіймані телевізійними сигналами. Після цього вони перетворюють вхідні дані в струм. Перед тим, як струм входить у телевізор, він повинен пройти обробку в побудованому периферійному пристрої.

У більшості випадків активна антена оснащена підсилювачем. Однак, наведений шум може бути присутнім. Завдяки цій якості активна антена може бути встановлена ​​в місцях, віддалених від телевізійної стрічки, наприклад, у приміщенні. Важливо, щоб він трохи фіксував хвилі, тому буде робити підсилювач.

У зв’язку з наявністю додаткової периферії захоплення необхідне для окремого харчування. Його потрібно підключити до розетки або до телевізора, якщо передавач має таку можливість.

Активна антена має кілька переваг. Зокрема, легко встановити, якість телевізійного сигналу не залежить від різних погодних умов, він стійкий до перешкод і має компактні розміри. Існують недоліки. Підвищена ціна та потреба в додатковому живленні.

Такий пристрій підключений до сепаратора, який вставляється в коаксіальний і фіксований за допомогою типу Clip SWA. Роз’єм сепаратора після цього підключений до виходу антени на телевізійному передавачі.

Як встановити антену пробку на кабель

Принцип складання кабелю та вилки досить простий. Цей метод діє для всіх типів технології та сприяє правильному підключенню кабелю. Для цього користувачеві потрібно зробити наступне:

 • Спочатку вам потрібно взяти кінець шнура, який буде підключений, і в майбутньому його достатньо, щоб очистити його від ізоляційного матеріалу. Вам потрібно зробити це приблизно на 1 см від краю;
 • Для цього вам потрібно взяти шматок фольги невеликих розмірів, загорнути очищу плівку в місце, де захисна плівка не піддавалася очищенню;
 • Ми виставляємо сталеву вену за допомогою розрізу, після того, як вам потрібно видалити невеликий шар для подальшої ізоляції;
 • Оцініть телевізійну пробку в кабель фольги;
 • Ми вирізаємо центральне ядро, вам потрібно зробити це за допомогою грізних робіт, щоб поза шнуром вени було видно на кілька міліметрів;
 • Після цього потрібно накрутити адаптер до кабелю. Це слід зробити так, щоб підключивши дріт, кабель краще встановити контакт.
See also  Як підключити флеш на планшет. Принцип роботи з файлами на флеш -накопичувачі

Це необхідно лише після того, як користувач підготував провід. Лише після цього ми підключаємо дріт і вилку.

Необхідне обладнання для з’єднання

Стан практично не стосується верхніх поверхів високих будівель. Мешканцям перших трьох ярусів може знадобитися підсилювач сигналу.

Деякі внутрішні антени спочатку оснащені інтегрованим підсилювачем. Також пристрій купується окремо. Принцип роботи заснований на зміцненні отриманого сигналу. Але прийомний пристрій фіксує як прямий сигнал, так і відбивається від різних бар’єрів. Отже, при накопиченні мультисторичних будівель результат буде більш негативним. Якість прийому значно знизиться.

підключити, антену, телевізора

Нові моделі оснащені вбудованим приймачем DVB-T2, який передбачає безкоштовні російські телеканали

На вартість впливає наявність додаткових функцій. Підключення до Інтернету, альтернативний контроль, підтримка HD, слот, що кодує CI. Ці функції необхідні для сучасних телевізорів. При використанні телевізійного приймача попередніх поколінь функціональний тюнер не потребує функціонального. Єдина умова-це підтримка стандартів DVB-T, DVB-T2 та DVB-C.

Який антенна пробка краще

Якщо ми розглянемо пробки, користувач повинен переходити від своїх потреб та можливостей. Зрозуміло, що необхідно вибирати сучасні фларки, а не радянські, старі варіанти.

Як правило, телебачення не може бути підключено за допомогою вилки старої структури. Варто надати перевагу сучасним варіантам, які користувач може розглянути вище.

Якщо у нього є спеціальні пристрої для з’єднання, то доцільно надати перевагу третій варіант. Це забезпечить користувачеві стабільне з’єднання, а також швидку провідність, на відміну від першого варіанту, який може працювати з перебоями.

Зверніть увагу! Якщо користувач взагалі не підключив штекери і не мав уявлення про них, то варто надати перевагу найпростішим варіантам або скористатися послугами професіоналів.

Так, є варіанти такого зв’язку, але їх не слід практикувати постійно, оскільки з’єднання буде нестабільним і поганим.

Як підключити два або більше телевізорів до антени

Присутність телевізора в кожній родині вважається нормою. Однак, щоб підвищити рівень комфорту, багато хто вже встановлює два телевізори в квартирі (і навіть більше). 95% РК-дисплея та світлодіодні панелі оснащені вбудованим модулем для отримання цифрових каналів.

У той же час, приймальний пристрій. Антена. У кожному будинку є лише один. У зв’язку з цим виникає питання, як підключити кілька телевізорів до однієї антени.

Існує кілька варіантів підключення телевізійного обладнання з приймальним пристроєм.