Home » Як розблокувати безпечну папку на Samsung

Як розблокувати безпечну папку на Samsung

Що це

Отже, Knox Samsung. що це? Це надбудова над операційною системою Android, яка включає:

 • Спеціальне шифрування коду за допомогою 256-бітної клавіші та криптографії;
 • захист від шпигунських та вірусів;
 • блокування підозрілої роботи програм;
 • Захист від хакерства через мережу;
 • Створення безпечної області для файлів та програм.

Цікаво, що ім’я сама походить від американської військової бази Форт Нокс. Існує частина американського золотого складу, а під час війни було збережено найвищі королівські регалії Великобританії. Завдяки систем безпеки та безпеки Форт Кнокс вважається одним з найбільш безпечних місць у світі.

розблокувати, безпечну, папка, samsung

Ні, це, мабуть, можна зламати його, але це повинно бути зроблено на цьому телефоні, тому що частина ключа безпеки є частиною апаратного забезпечення телефону, і для кожного з них це відрізняється. (Наприклад, серійні номери.) Якщо ви переживаєте, встановіть віруючу систему несправності карт SD.

Ви можете видалити безпечну папку з меню налаштувань безпечної папки. Після видалення всього вмісту та даних у безпечній папці буде видалено. Резервне копіювання мультимедійних файлів запускаються за межами захищеної папки, коли ви видаляєте, якщо ви виберете параметр резервної копії (резервне копіювання даних Мої файли внутрішня захищена папка для зберігання).

Як розблокувати Samsung за допомогою інструмента, щоб знайти мій мобільний телефон

Це простий спосіб розблокувати пристрій Samsung, якщо ви створите обліковий запис Samsung та зареєстрував його заздалегідь.

2) Введіть систему за допомогою даних для входу Samsung.

3) У Intey з пошуку мого мобільного рахунку ви повинні побачити ваш зареєстрований телефон зліва. Це говорить про те, що ви зареєстровані в цьому обліковому записі.

4) На лівій бічній панелі виберіть Екран Розблокувати.

5) Тепер виберіть Розблокувати та почекайте кілька секунд, доки процес буде завершено.

See also  Cloud Samsung Як ​​піти з комп'ютера. Як отримати фотографію з Cloud Samsung?

6) Ви повинні отримати вікно з повідомленням, що ваш екран розблоковано.

7) це все. Ваш телефон повинен бути розблокований.

Якщо ви забули пароль

Забудьте пароль надзвичайно небажаний. Якщо ви відновите доступ до телефону в цілому та скинути пароль, який ви можете використовувати обліковий запис Google, захищена папка не буде так просто. Для того, щоб потрапити в нього, вам потрібен лише пароль або графічний ключ, який був винайдений на початку. Для надійності ви не повинні придумати щось занадто складне. Якщо ви можете написати пароль десь таким чином, що навіть при виявленні не було зрозуміло, який тип символу, тобто, має сенс зробити відповідну ноту. Хоча це буде сильно підірвати захист у будь-якому випадку.

Результат: Якщо ви забули пароль із захищеної папки, то неможливо переглянути його вміст.

Ви можете використовувати захищену папку на всіх смартфонах Samsung, що запускає Android, починаючи з бюджету A01-A50 і закінчується з верхнім світлом Galaxy S.

Samsung Secure Folder. це програма, виконує роль зберігання з високим захистом та конфіденційною, в якій ви можете імпортувати будь-які папки та файли.

Найкраща технологія телеграму каналу (можливо)

Secure Folder використовує систему захисту Samsung Knox, яка дає вам можливість зберігати будь-які особисті дані в приватному ізольованому сховищі, які можуть мати лише доступ до. Будь-які папки, програми та файли можуть бути імпортовані або експортувати, натиснувши одну кнопку, яка, без невдачі, робить цю програму простим та зручним. Ви можете захистити дані, встановлюючи PIN-код, пароль або біометричний замок.

По суті, у вашому смартфоні буде два профілі: громадські та приватні, дані, між якими ви можете передавати в будь-який зручний час. У приватній папці зручно зберігати контакти, фотографії, відео та банківські програми, оскільки ви можете отримати доступ лише до них. Захист папки підтримує роботу лише з пристроями Samsung.

Особливості програми Samsung Secure Folder:

 • Інтуїтивно зрозумілий дизайн;
 • Підвищення захисту даних;
 • Встановлення пароля / PIN-код;
 • Легко імпортувати та експортувати дані.

Telegram-канальний творець Treshboks Про технології, щоб побачити попередні версії, увійдіть до останньої зміни: 31 травня 2021, 12:27

See also  Як на телевізорі Samsung вимкнути голосові коментарі

вітання! Сьогодні я покажу вам, як створити захищену папку на телефоні Samsung Galaxy. Ви можете видалити папку, якщо вона більше не потрібна. У налаштуваннях ви можете архівувати або відновити всі файли з папки. Все дуже просто і швидко. Див. Інструкції далі та напишіть коментарі, якщо у вас є питання. Йти!)

На головному екрані знайдіть значок захищеного папки та натисніть на нього. Не може знайти? Використовуйте пошук у верхній частині екрана. Просто введіть відповідний запит.

Тут ви покажете невелику презентацію заявки. Натисніть кнопку Далі.

Далі потрібно ввійти до свого облікового запису Samsung. Натисніть нижче Підтвердити.

Вам потрібно вибрати, як захистити папку. Якщо ви вибрали PIN-код, двічі введіть код від 4 цифр. Натисніть, щоб продовжити.

Все готово. Ви створили безпечну папку. Тут ви можете додати програми або файли до папки.

Де знайти папку з 4-значним захистом PIN-коду

У цій папці розміщені секретні файли, програми та інші каталоги, які мають особливе значення для людей. Такий каталог захищений PIN-кодом. який складається з чотирьох символів. Це рішення було прийнято компанією Google, щоб уникнути несанкціонованого доступу до важливих документів.

Захищена папка на Android Galaxy A5

Щоб знайти каталог у програмі у Додатку, ви можете використовувати простий алгоритм дії:

 • Google файли.
 • Перейдіть до кінця представленого списку, знайдіть рядок “захищеного каталогу” та натисніть на нього.
 • Введіть код. За замовчуванням він буде чотири нуля. У налаштуваннях це можна легко змінити.
 • Тепер секретні файли можуть бути розміщені у папці.

Ми використовуємо програмне забезпечення

Зніміть захист від запису за допомогою програмного забезпечення, тоді як інформація про носій залишатиметься цілим. Для такої операції були розроблені багато скриптів та комунальних послуг, хороший приклад. скидання.Zip. Основні програми завантаження лише з перевіреними джерелами, щоб не приносити віруси до вашого комп’ютера. У крайньому випадку ви можете виготовити форматування низькорівневого рівня, використовуючи інструмент форматування жорсткого диска, але він видає всі дані з флеш-накопичувача. Основною перевагою утиліти полягає в тому, що він відновлює найбільш безнадійні диски, які не були відформатовані інструментами Windows.

 • Відкрийте Менеджер файлів.
 • Введіть “Налаштування” (у верхньому лівому куті), а потім перейдіть до параметра “Налаштування дисплея”.
 • Перевірте прапорець у елементі “Показати приховані файли” (показати файли, починаючи з точки).
See also  Як вимкнути оновлення на Android Samsung. Вимкнути автоматичну синхронізацію

Натисніть кнопку Пуск і виберіть декору панелі керування та персоналізацію. Виберіть параметри папки, а потім відкрийте вкладку “Перегляд”. У розділі «Додаткові параметри» виберіть Показати приховані файли, папки та диски, а потім натисніть кнопку ОК.

Зникла захищена папка Samsung. Безпечна папка

Після початкової установки, де вам буде запропоновано встановити пароль, ви потрапите в режим перегляду за умовчанням. У папці ви знайдете наступні програми:

Ці програми ідентичні назви та функціональності програм, які ви маєте за межами захищеної папки, лише вони виглядають як окремі установки кожної програми. Будь-які фотографії, нотатки, контакти або перегляду веб-сторінок, які ви робите з цими програмами, під час захищеної папки будуть зберігатися окремо від програм, які ви використовуєте з-за папки.

Що таке Knox Samsung і як використовувати захищену папку

Одне з частих завдань після придбання нового телефону Android. приховуйте непотрібні програми, які не видаляються, або приховують їх від чужих очей. Все це можна зробити на смартфонах Samsung Galaxy, які будуть обговорюватися.

Інструкції описують 3 способи приховати додаток Samsung Galaxy, залежно від того, що потрібно: зробити це, щоб він не відображається в меню програми, але продовжувала працювати; Це було повністю вимкнено або видалено і приховано; Він не був доступний і не видно нікому в головному меню (навіть у меню “Налаштування”. “Програми”), але, якщо хочете, його можна було запустити та використовувати. См. Крім того, як вимкнути або приховати додатки на Android.