Home » Як розблокувати Honor 8a Якщо забув

Як розблокувати Honor 8a Якщо забув

розблокувати, Honor, якщо, забув

Забули свій пароль, і ви не можете розблокувати Huawei? Проблема вирішується

Смартфони вже давно є невід’ємною частиною життя сучасної людини. У своїй пам’яті зберігаються не тільки пам’ятні картинки та дати, а й багато інших необхідних відомостей. Так що це не потрапило до громадського доступу, розробники придумали та створили значний набір методів захисту. Одним з найсильніших методів захисту є графічний ключ. Це допоможе захистити інформацію, навіть якщо ваш гаджет був захоплений зловмисниками. Розробники телефонів Huawei створили серйозний захист, щоб ваша особиста інформація була настільки в будь-якій ситуації.

Однак іноді в житті є несподівані ситуації, коли навіть власник смартфона для однієї чи іншої причин не може розблокувати свій гаджет. Що робити в цьому випадку? Чи можна вимкнути пароль, зберігаючи всю важливу інформацію, що зберігається на смартфоні. Як розблокувати свій телефон Huawei, якщо ви забули пароль або графічну клавішу?

Використовуйте обліковий запис Google, щоб розблокувати Honor

Найпростіший і найпростіший спосіб розблокувати смартфон Android (у нашому випадку, Honor 7a 8A 8S 9 Lite і 10 Lite). це використання облікового запису Google, який ми вводимо, коли пристрій ввімкнено.

Якщо ви неправильно ввели піроду або графічну клавішу за 5 разів на екрані блокування смартфонів, з’являється напис, “Забули пароль” Натисніть на ній і скористайтеся нашими інструкціями як додаткові дії

 • Вам буде запропоновано ввести своє ім’я користувача, тобто адреса електронної пошти, яку ви використовували під час реєстрації. Потім введіть пароль.
 • Якщо ви правильно вказуєте інформацію, ваш почесний телефон повинен бути розблокований.
 • Далі введіть новий шаблон розблокування та використовуйте пристрій.

Відновлення пароля через обліковий запис Google

Якщо обліковий запис був прив’язаний до телефону в системі Google, то буде достатньо, щоб відновити дані. Єдиною умовою гаджета повинна бути підключена до підключення до Інтернету.

 • Введіть дані 5 разів.
 • Коли на екрані з’являється на екрані: 5 Не вдалося виконати доступу до смартфона, спробуйте відновити доступ до смартфона за допомогою Google, вам доведеться використовувати опцію забутого пароля внизу екрана.
 • Увійдіть до свого облікового запису Google за допомогою адреси електронної пошти та пароль.
 • З успішним введенням майстра налаштування відкриється, в якому можна змінити свої дані, щоб розблокувати екран.
See also  Як використовувати Xiaomi Mi Band 4 годинник

Якщо використовується сканер відбитків пальців?

Як ви можете розблокувати почесну телефон, якщо дактилоскопічний датчик неправильно читає інформацію? Вам потрібно застосувати метод резервного копіювання (графічний ключ або код IDU). Якщо сканер відбитків не працює, використовуйте класичне значення безпеки, яке пропонується паралельно в пристрої Intety.

Як розблокувати Honor телефону та Huawei, якщо забули пароль

Honor і Huawei Один з найпопулярніших смартфонів, заснованих на операційній системі Android, і саме у них найчастіше користувачів і забути пароль для входу.

Що робити, якщо ви забули пароль з честі телефону або Huawei ви знайдете в цьому матеріалі. Всі способи з зображеннями ми детально розглянемо, вирішити цю проблему раз і назавжди.

Минуле матеріал був присвячений, як розблокувати телефон, якщо ви забули пароль, ми подивилися, як це зробити для найпопулярніших моделей телефонів. Сьогодні ми зосередимося на розряді від честі та пароля бренда Huawei.

Важливий! Розблокуйте свій смартфон або планшет без скидання налаштувань на завод, це неможливо у нових моделях з версій EMUI вище 9. Ця функція всіх нових прошивки Android.

Пошук 8a Jat-LX1 Як видалити пароль, PIN-код, графічну клавішу

Шановні бренди смартфони дуже популярні в Росії, і тому багато власників хочуть дізнатись, як вилучити замок з пристрою, якщо ви забули пароль. Оскільки апаратні системи засновані на операційній системі Android, для них застосовуються всі методи, які застосовуються до LG, Samsung, Xiaomi смартфонів та інших компаній.

Honor є підпорядкованим Huawei. Смартфони обох брендів подібні один до одного, тому ідентична прошивка встановлена ​​на них, а також захист.

розблокувати, Honor, якщо, забув

Якщо ви забули пароль від HOARRA або HUAWEI, ви можете розблокувати його різними способами. Далі розглянемо найпопулярніші та надійні варіанти при використанні, які мінімізуються всілякі ризики.

Через обліковий запис Google

Оскільки смартфони честі та брендів Huawei базуються на операційній системі Android, служби Google встановлюються на кожному пристрої. Вони вирішують багато проблем користувача. Включаючи послуги допомоги, коли власник пристрою забуває пароль.

Перший варіант розблокування передбачає використання послуг Google, а саме до облікового запису. Людина робить це обов’язково, як тільки пристрій включає. Таким чином, знайомство на Honor починається з того, що його власник реєструє обліковий запис Google та Invents пароль для нього. Згодом, якщо людина забула код доступу або графічний ключ, він може розблокувати пристрій, вказавши дані свого облікового запису.

Щоб відновити доступ таким чином, це буде необхідно:

 • Спробуйте ввести пароль кілька разів, доки на нижній частині екрана не з’явиться напис?”.
 • Натисніть його та введіть дані облікового запису Google.
 • Підтвердити дію.

Після введення всієї необхідної інформації (електронна пошта та пароль Google), смартфон розблоковано. Для подальшого зазначення проблем доступу ви можете змінити пароль за допомогою налаштувань. Там для відновлення також доведеться вказати дані облікового запису Google.

See also  Як записати розмову на Honor 20

Цей метод є актуальним для смартфонів Huawei та честі, які засновані на Android 8 та попередніх версіях. Якщо у вас є 9 або 10-й Android, встановлений, розблокувати пристрій не буде працювати. Замість кнопки “Забутий пароль” буде доступний лише екстрений дзвінок.

Використання розумного вигляду

Інший варіант, який врятував тисячу користувачів, які забули пароль. Розумний вигляд. це особливий тип блокування гаджетів, який не означає використання пароля. Для доступу в цьому випадку застосовується відбиток пальців, обличчя або носіння пристрою Bluetooth. Наприклад, фітнес-браслет на Honor 5.

Щоб увімкнути такий тип захисту, вам потрібно:

 • Налаштування відкриття телефону.
 • Перейдіть до розділу “Безпека та конфіденційність”.
 • Виберіть найбільш відповідний тип блокування.
 • Зареєструйте друк, обличчя або фітнес-браслет.
 • Зберегти налаштування.

Після виконання цієї простої операції ви більше не будете турбуватися про те, як розблокувати Huawei, якщо ви забули пароль. Однак, якщо користувач вже впав у ситуацію, коли він не може отримати доступ, SmartLook допоможе лише з раніше зареєстрованим методом захисту. Тобто без встановленого відбитка, обличчя або Bluetooth, розблокування смартфона не працюватиме.

Налаштування повного скидання

Радикальна міра, яка може призвести до сумніх наслідків. Скинути до заводських налаштувань або жорсткого скидання. виконання, виконання якого тягне за собою видалення всіх файлів смартфона. Людина втратить всі фотографії, відео, аудіо та програми.

Щоб не втратити особисті дані, завжди створіть резервну копію через меню налаштувань телефону.

Завдяки існуючим недоліком цього типу доступу до доступу, його слід розглянути лише як останній курорт. Якщо користувач все ще вирішує скинути налаштування, необхідно виконати наступну операцію:

 • Вимкніть смартфон.
 • Торкніться верхньої коректної регулювання гучності та кнопки живлення.
 • Відпустіть клавіші, як тільки відкриється меню системи.
 • У меню SELECT “Wipe Data / Factory Reset”.
 • Підтвердьте цю дію.

Ця операція призведе до того, що Honor або Huawei перетвориться на новий смартфон. Його пам’ять буде повністю очищена, і всі дані будуть втрачені. Звичайно, цей метод забезпечує багато незручності, якщо людина забула пароль з пристрою. Але в ситуації, коли смартфон потрапляє в руки зловмисників, цей тип захисту дозволяє зберегти особисту інформацію.

Як розблокувати пристрій відбитків пальців

Існує спосіб для смартфонів, де особисті дані захищені відбитком пальців. Вимкнути захист просто, вам навіть не потрібен доступ до телефону:

 • З комп’ютера, ноутбука або планшета Перейдіть до будь-якого веб-переглядача та відкрийте сайт Google.
 • Перейдіть до свого облікового запису (той, який прив’язаний до заблокованого гаджета).
 • Відкрийте службу “Знайти пристрій”. натисніть “Прийняти”.
 • У лівому меню буде кнопка, що пропонує блокування, змініть PIN-код. Натисніть його після встановлення нової цифрової або графічної клавіші.
 • Розблокуйте телефон з новим паролем.
 • Переконфігурувати відбиток.

Якщо пароль забутий від пошти, то ви не зможете використовувати шлях.

розблокувати, Honor, якщо, забув

Як скинути обліковий запис Google на телефоні Huawei після жорсткого скидання

Станом на 2022 роки хакери та передові користувачі винайшли не один спосіб обійти блокування гаджета. Тому ми негайно розділяємо варіанти правового та незаконного. Для власної безпеки та ефективності спочатку використовуйте офіційний інструмент, який буде мінімізувати інформацію та пам’ять пристрою. Якщо це не допоможе, вам доведеться вдаватися до неформального способу розряду.

See also  Xiaomi Mi Band 4 Як розблокувати

Офіційний скидання FRP

Щоб скинути блокування, є один простий і швидкий спосіб. введіть цю інформацію для авторизації в Google, яка була до розряду. Якщо ви придбали нове пристрій, спробуйте з’ясувати дані від продавця або минулого власника. Потім відкрийте свій обліковий запис на ПК, і знищити пристрій Android. Це можна зробити в налаштуваннях.

Як відключити захист після скидання FRP

Якщо вам вдалося скинути обліковий запис Google на Honor та Huawei телефонів, то вам потрібно вимкнути захист після деактивації FRP. Це робиться так:

 • Перейдіть до основних налаштувань;
 • Відкрийте розділ рахунків;
 • Видалити обліковий запис Google;
 • Перейти до режиму розробника або творця;
 • Активуйте можливість розблокування OEM.
 • Ви можете налаштувати Smart Unlock за допомогою налаштувань:
 • Відкритий елемент “Безпека та конфіденційність”.
 • Щоб налаштувати натисніть кнопку «Друк» на «відбиткам пальців».
 • Щоб увімкнути розблокування на обличчі. натисніть “Розпізнавання обличчя”.
 • Щоб розблокувати під час підключення пристрою Bluetooth, натисніть кнопку “Пароль екрану”, а потім перейдіть до вкладки Smart Unlock та налаштуйте пристрій.

На телефонах Huawei вам доведеться ввести пароль після перезавантаження пристрою, навіть якщо на ньому встановлені інші методи розблокування, включаючи вставку або для обличчя.

Нюанси та проблеми, які можуть виникнути

Розглянемо труднощі кожного варіанту, що в теорії та на практиці можуть виникнути, коли ви намагаєтеся розблокувати.

 • Не дозволятиметься ваш обліковий запис Google. Використовуйте винятково обліковий запис, який раніше був по телефону.
 • Коли ви вводите свій логін з облікового запису Google, рядки призначаються виключно символами, які переходять до знаку “@”.
 • Зробіть повне відновлення та жорсткий скидання лише під час заряджання пристрою більше 35%. В іншому випадку телефон може мати достатню енергію для запуску, і це перетвориться на “цегла”.
 • Якщо ви хочете зберегти дані зовнішнього медіа, виведіть його з гнізда гаджета.
 • Невдало доступ до відновлення доступу? Нести до служби. Однак уважно і ретельно вибирайте ремонт майстрів. Бідні якісні та сумнівні місця можуть змусити вас платити більше, псуйте обладнання та настрій. Тому перед відвідуванням сервісного центру для підтримки обладнання, шукайте справжніх клієнтів закладу та читати відгуки.