Home » Як розблокувати iPad через iTunes. Розблокувати iPad та iPad Pro з Siri

Як розблокувати iPad через iTunes. Розблокувати iPad та iPad Pro з Siri

Три способи розблокування iPad без пароля (2022)

Хочете знати, як розблокувати iPad без використання пароля? Потім ви знаходитесь на правій сторінці. Якщо у вас виникли проблеми з розблокування iPad, не хвилюйтеся. Ця стаття буде обговорювати кілька варіантів, як ви можете розблокувати різні процедури.

Щоб захистити конфіденційність власника, Apple розробила використання своїх пристроїв, після введення неправильних паролів. Це означає, що якщо ви забули свій пароль, послідовні невдалі спроби розблокувати ваш iPad повернуться до iPad.

Хороша новина полягає в тому, що ви все ще можете отримати доступ до вашого пристрою. Нижче наведено кілька способів розблокування iPad без пароля.

Про “iPad вимкнено, підключитися до iTunes

Пристрій iOS захищений кількома функціями безпеки, одним з яких. Блокування екрану.

Кожного разу, коли ви вмикаєте iPad за допомогою екрана блокування, потрібно ввести правильний пароль або використовувати Touch ID, щоб увійти до iPad. І як тільки ви введете неправильний пароль для:

 • 6 разів: iPad вимикається протягом 1 хвилини;
 • 7 разів: iPad буде вимкнено протягом 5 хвилин;
 • 8 разів: iPad буде вимкнено протягом 15 хвилин;
 • 9 разів: ваш iPad буде відключений протягом години;
 • 10 разів: цей iPad скаже: “iPad вимкнено, підключіться до iTunes”.

Коли ваш iPad просто вимкнено протягом однієї години або менше, ви можете зачекати, доки не зникне відключення, а потім введіть пароль, щоб розблокувати iPad.

Але, як тільки ви побачите “iPad вимкнено, підключитися до iTunes”, ви більше не можете просто розблокувати цей iPad. Єдиний спосіб виправити iPad вимкнено. Це скидає налаштування. Просто скинувши його, ви можете видалити вимкнений стан і використовувати iPad звичайно.

Щоб скинути відключений iPad, ви можете дотримуватися інструкцій на екрані та підключити ваш iPad до iTunes, він може допомогти вам скинути iPad, а також є деякі інші методи, які можуть допомогти вам скинути iPad, відключений, коли iTunes не допомагає. Тепер давайте побачимо саме, як ви можете скинути iPad, вимкнено з iTunes або без нього.

Як виправити iPad інвалідів:

Спеціальні інструкції: для виправлення відключеного iPad за допомогою скидання, всі дані на ньому будуть видалені, тому ви краще створюєте резервну копію вашого відключення iPad, щоб уникнути втрати даних.

Ipad заблокував шахраї

На додаток до опції “Forgot Password”, деякі користувачі технології Apple стикаються з віддаленим блокуванням таблетки з шахраїв. Ви, абсолютно несподівано, ви можете побачити повідомлення наступного типу: “Ваш пристрій заблоковано. Напишіть на пошту на пошту “Параметри таких повідомлень можуть бути дуже різними.

Як таке можливо? Дуже просто. Suctorts Wake Up Apple ID. Щоб захистити свій iPad від таких шахраїв, краще використовувати поштову скриньку для реєстрації для більш надійного сервісу, наприклад, Gmail. Apple настійно рекомендує встановлювати більш складні параметри пароля. Навіть “змушує” користувачів робити безпечний код, вводячи на сторінку управління iPad.

Якщо ви стали жертвою такого шахрайства, перш за все, ви повинні переконатися, що iPad справді заблокований. Часто шахраї прокидають пароль Apple ID, але він пов’язаний, щоб змінити його на новий. Тож є великий шанс розблокувати iPad без допомоги.

See also  Як зателефонувати iPad на телефон.

Що слід зробити, коли iPad раптом виявився заблокованим

 • Використовуйте додаток “Знайти iPhone” на власному паролі Apple ID на веб.Сайті iCloud.Com або будь.Який інший пристрій iPhone / iPad.
 • Якщо це сталося, то цю проблему можна вирішити, видаливши блокування з iPad і швидко змінивши пароль ID Apple.

Якщо вимагають серйозного відмови від свого поганого випадку, замінюючи пароль, то перед оплатою шахраїв для розблокування пристрою зверніться до технічної підтримки Apple. Як правило, вони допомагають розблокувати в таких випадках, якщо ви довете, що пристрій дійсно ваш. Для цього потрібно показати фотографію вікна пристрою з чітко видно серійний номер та перевірку офіційного дилера Apple.

На жаль, є випадки, коли з якоїсь причини ви можете відмовитися від підтримки, або коробка та перевірка не зберігаються. Потім є два менш чесних варіантів:

 • Знайти в Інтернеті фотографію чеків та коробки та використання Photoshop, щоб зробити “поправку” серійного номера самостійно, а потім зверніться до технічної підтримки Apple. Дізнайтеся більше про це відео.
 • Зверніться до свого професійного Інтернет-служби, за допомогою якого такі питання вирішуються, де блок з iPad заблоковано для дуже ігрових грошей. Однак ви будете спокійними, а шахраї не отримають копійки!

Не забудьте читати коментарі, є також багато корисної інформації. Якщо ваше запитання не має відповіді, а в пізніших коментарів є відповідь, тоді відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Поради, які допоможуть не зламати iPhone

Iphone пише, що вам потрібно підключитися до iTunes. Яка помилка

Коментарі: 46

Я допоміг повним скиданням! Dolbani Scammers укусив. Я думаю, що не без допомоги eplites наші дані до водороду.Вам дякую!!

Дякую, що допомогли мені теж. Шахрайств спалюють привіт. Так що у них є все.

Повний скидання! Зараз я піду кламки в ебать

Блена не могла з батьків PPC, як летить! Ну блін

Що робити мій iPad заблокований я хочу розблокувати, але в той же час, щоб нічого не було видалено

Часті питання на розблокування iPad та iPad Pro

Як виправити те, що iPad не ковзає під час розблокування?

Утримуйте і натисніть живлення та основну кнопку одночасно протягом 7 секунд. Після того, як ваш iPad починає перезавантажити, випустити кнопку живлення. Ви можете виявити, що iPad висить вимкнено.

Як виправити Apple ID ви не можете використовувати, щоб розблокувати цей iPad?

Вам потрібно ввести свій ідентифікатор Apple та пароль, щоб виправити заблокований iPad. Коли ви отримуєте сповіщення, це означає, що ви вкажете неправильний ідентифікатор Apple. Активація вашого iPad заблоковано. За цей час потрібно спочатку розблокувати ID Apple. Або ви можете використовувати режим iTunes та відновлення, щоб видалити пароль за допомогою заблокованого iPad.

Незалежно від того, чи ви хочете вимкнути або змінити блокування екрана, ви можете перейти до програми Налаштування. Виберіть ідентифікатор та пароль або сенсорний ідентифікатор і пароль. Введіть код доступу до джерела. Пізніше ви можете вимкнути пароль або змінити пароль iPad.

Це все, щоб розблокувати iPad без пароля. Ви можете використовувати Fonelab розблокувати для iOS, iTunes, iCloud, режим відновлення та Siri до Bypass заблокованого iPad. Після видалення пароля iPad, ви краще записати його в ноутбуці або іншому місці як резервну копію.

Fonelab допомагає розблокувати екран iPhone, видалити ідентифікатор Apple або пароль, видалити обмеження часу або пароля в секундах.

See also  Як відключити блокування екрана на iPad. Обійдіть блокування пароля на iPad через iCloud

Відновлення пароля через iTunes

Перш ніж розблокувати iPad, якщо ви забули свій пароль, потрібно перевірити синхронізацію цього пристрою з iTunes на персональному комп’ютері. Отримавши позитивну відповідь, користувач повинен бути підключений до вашого iPad до ПК та повторно синхронізувати. Якщо раніше планшет і комп’ютер не були синхронізовані, то вся інформація, збережена на портативному пристрої, буде видалена. У таких випадках надзвичайні ситуації відносяться до ремонту iPad. Експерти допоможуть вам.

Після підключення гаджета до ПК та входу в iTunes, вам потрібно зробити примусовий перезапуск iPad. Для цього одночасно утримуйте кнопку “Домашня” та верхня кнопка. Щоб перейти до режиму відновлення, ці кнопки повинні бути проведені протягом декількох секунд. Після цього iTunes надішле користувачеві повідомлення про те, що iPad має проблему і потрібно відновити його або оновити його. Щоб продовжити процедуру, натисніть кнопку “Відновити”. Варто додати, що процес відновлення триває 15 хвилин. Якщо ця процедура затримується з якоїсь причини, користувачеві доведеться повторно виконати всі вищезгадані дії.

розблокувати, ipad, itunes, siri

Після завершення відновлення власник iPad зможе налаштувати свій планшет і використовувати його як звичайно.

Якщо було проведено синхронізацію синхронізації та iTunes утиліта, користувач може розраховувати на повне відновлення своїх даних. Для цього використовуйте режим відновлення та інший комп’ютер, в якому буде збережена резервна копія інформації, яка зберігається на iPad.

Після завершення цього процесу ви можете перейти до прямого відновлення доступу до пристрою. Для цього, в iTunes вам потрібно натиснути кнопку “Відновити iPad”. Далі iOS відкриває налаштування, в яких користувач повинен вибрати “Відновити з резервної копії”. Коли вибрано копію, варто звернути увагу на його розмір та дату формування. Ви повинні вибрати саме файл, який був створений кілька хвилин раніше.

Реставрація плантатора

Якщо перед тим, як було заблоковано гаджет, ви створили точку відновлення через програму iTunes на комп’ютері, ви можете повернути його до цього стану після скидання до початкових параметрів.

 • Вимкніть мобільний пристрій. Якщо ви не знаєте, як це зробити, перевірте першу точку в будь-якому з двох інструкцій вище. Метод вимикання залежить від моделі iPad (з ідентифікатора обличчя або з домашньою кнопкою).
 • Підключіть iPad до комп’ютера.
 • Почніть останню версію iTunes на комп’ютері. Якщо програмне забезпечення не встановлено, то перейдіть на офіційний веб-сайт та встановіть його.
 • Натисніть “iPad” у лівому стовпчику.
 • Програма розраховує пристрій, і якщо він був скинутий до заводських налаштувань, запропонуйте відновити або оновити його. Виберіть “Відновити”.
 • Itunes почне процес відновлення. Він повинен зайняти не більше 15 хвилин. Якщо вам потрібно більше часу, програмне забезпечення буде повідомляти про це, і доведеться скинути пристрій до початкових параметрів.
 • Коли процес завершується, таблетка може бути відключена від ПК та ввімкнути стандартним способом.

Як скинути iPad до заводських налаштувань без пароля за допомогою iTunes

Однак за допомогою iTunes є одним з найпростіших способів скидання налаштувань iPad без пароля. На додаток до прослуховування ваших улюблених доріжок, iTunes також може бути використаний для резервного копіювання або відновлення iPad.

Перед підключенням до iTunes ви повинні перекласти iPad в режим відновлення. Дотримуйтесь цих інструкцій і дізнайтеся, як скинути налаштування iPad без пароля.

Крок 1: Запустіть оновлену версію програми iTunes / Finder на своєму комп’ютері та підключіть iPad до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.

Ipad повітря вимкнено підключення до iTunes

Крок 2: Активуйте режим відновлення на своєму iPad.

See also  iPad нагрівається і швидко викидає акумулятор. Обмежте відстеження реклами

На iPad з кнопкою HOME: натисніть та утримуйте кнопку “Домашня” та кнопка живлення, а на екрані з’явиться кнопка “ІТУ” / Desk / Desktop.

На iPad без кнопки “Головна”: натисніть кнопку гучності, потім перейдіть до кнопки гучності, продовжте натиснути кнопку живлення, доки ви не побачите значок з’єднання.

розблокувати, ipad, itunes, siri

Крок 3: Тоді iTunes автоматично ідентифікує ваш пристрій за допомогою наступного запиту. Натисніть кнопку Відновити.

Вилучення блокування

В обох випадках пароль потрібно від ідентифікатора Apple, тому виявляється порочне коло. Ви не можете видалити замок, якщо функція активована, і можна це відключити, просто знаючи пароль. Але ми постійно забули паролі, як бути, якщо чесно придбане пристрій заблоковано? Як скористатися? Можливо, замок буде вилучено в сервісному центрі? Давайте справимо з тим, що робити, щоб повернути розблоковано iPad.

Звернення до сервісного центру або заклик до підтримки, безумовно, не допоможе: фахівці негайно скажуть вам, що немає способу повернути доступ до заблокованого пристрою, за винятком вивчення / запам’ятовування пароля від Apple ID.

Часто задаються питання щодо блокування активації IPAD

Чи можу я обійти блокування активації iCloud на вашому iPad за допомогою заводських налаштувань?

Не. Поки ваш iPad все ще зареєстрований у тому ж обліковому записі iCloud, ви не можете видалити блокування активації iCloud з нього. Скидання до заводських налаштувань буде видаляти лише ваші локальні дані, а резервна версія вашої системи в ICloud залишиться недоторканим.

Як я можу видалити обліковий запис iCloud на моєму iPad без пароля?

На жаль, ви не могли. Apple ніяк не дозволяє вам видалити ідентифікатор Apple з цього пристрою, не перевіряючи пароль через очевидні проблеми з безпекою, не кажучи вже про те, що обхід блокування активації iPad без дозволу. Тим не менш, зручні інструменти, такі як Fonelab ios Unlocker, допоможе вам легко виконати це завдання.

Чи можу я попросити Apple обійти активацію своєї активації iPad?

Звісно! Apple дійсно надає такі послуги своїм клієнтам. Просто перейдіть до найближчого Apple Store, принесіть заблокований iPad за допомогою доказів, документації, який може підтвердити, що ви є власником пристрою, а також документи для підтвердження особи, таку як водійські права. Персонал Apple буде більш ніж щасливим, щоб допомогти вам, але послуга надана лише в магазині.

Fonelab допомагає розблокувати екран iPhone, видалити ідентифікатор Apple або пароль, видалити обмеження часу або пароля в секундах.

 • Допомагає розблокувати екран iPhone.
 • Видаляє ідентифікатор Apple або його пароль.
 • Видаліть обмеження часу на екрані або пароль за лічені секунди.

Багато людей вважають за краще використовувати iPad як щоденний водій медіа. На цій ноті, коли вам потрібно обійти блокування активації iPad, іноді може бути неприємним і вимагає багато часу, щоб виправити. Тут ми перевірили 3 способи, щоб допомогти вам вирішити такі проблеми, які ваші проблеми можуть вирішити в найкоротші терміни. Щоб дізнатись більше про те, як обійти блокування активації iPad, ви можете залишити коментар у статті.