Home » Як розібрати віддалений від телевізійного Samsung

Як розібрати віддалений від телевізійного Samsung

Як розібрати

Щоб очистити пульт дистанційного керування, або виправити від’їжджаючі деталі, він повинен бути в змозі правильно розібрати та збирати. Для цього потрібно:

 • Ми знаходимо невеликі гвинти в житлі, вони оточені дрібною кори;
 • Оскільки саш, швидше за все, приклеєний, вам потрібно діяти акуратно і без поспіху;
 • Ковзаний розрив розрізаний, щоб він нічого не пошкоджує, після цього ми видаляємо кришку;
 • Після видалення кришки ми відкрутіть чіп, тому весь пристрій розібраний.

Таким чином, можна розібрати пульт дистанційного керування за короткий час. Це не вимагає спеціальних зусиль і витрат, тепер він відкритий для ремонту вдома. Для нас це важливий компонент подальшого ремонту.

samsung

Підключення та налаштування віддаленого

Універсальні консолі не потрібно налаштувати, ви можете вивчити лише метою кнопок. Власники телевізорів з сучасним сенсорним сенсорним контролем потребують суттєвої роботи, оскільки вона повинна бути використана для цього і навчитися використовувати. Пристрій має гідродію, тому керування смарт-телевізором може здійснюватися простим рухом консолі в просторі.

На випадку керування Smart Touch, є кілька кнопок, вся функціональність збирається на сенсорній панелі, розташованій у центрі консолі. Щоб зробити курсор на екрані, достатньо торкнутися на сенсорній панелі, а навігація розділів меню буде здійснюватися, переміщаючи пальці. Вибір списку зі списку підтверджується контролем джойстика або сенсорною панеллю. Деякі моделі можуть відображати клавіатуру на екрані, що дозволяє вам прискорити роботу та шукати параметри.

Незважаючи на широку функцію сенсорного пульта дистанційного керування, більшість користувачів вважають за краще замінити їх на універсальну кнопку, оскільки вони дешевші та знайомі операції.

Після розібрання і назад зібрали пульт дистанційного керування, вам потрібно буде знову підключити його до телевізора.

Після попередньої вставлення акумуляторів, з дотриманням полярності та закриття кришки. Потім знайдіть в інструкції, як виконується перше з’єднання. Різні моделі активуються з різних комбінацій клавіатури. Але зазвичай потрібно встановити клавіші відтворення та повернення, зберігаючи, поки на екрані з’являється відповідна піктограма.

Це означатиме, що пристрої були успішно підключені один до одного. Для сучасних універсальних видалень потрібні спеціальні налаштування, важливо знати лише мету кожної кнопки.

Власники сучасних телевізорів від Samsung, з сенсором керування Smart Touch, можуть зіткнутися з тим, що доведеться звикнути до використання нової системи.

See also  Перевірте Samsung на оригінальність IMEI

Консоль оснащена гідрохлором, а керування смарт-телевізором отримується при переміщенні в просторі.

Справа такого пристрою має кілька кнопок, оскільки ціла функціональна частина зосереджена на сенсорній панелі, яка розташована в центрі.

Отже, наприклад, коли ви рухаєте пальці, ви можете переміщатися по меню, а сенсорна панель на панелі може призвести до курсора.

Виберіть елемент зі списку, можна доторкнутися до сенсорної панелі. Деякі моделі надають дисплеї клавіатури, що допомагає прискорити.

Але навіть з урахуванням всю функціональність сенсорних пультвих елементів, користувачі вважають за краще використовувати універсальні контр-кнопки, оскільки вони дешевші і більш знайомі в управлінні.

Послідовність дій

Проста інструкція для відкриття практично будь-якого сучасного пульта дистанційного керування:

 • Перевірте консоль для розміщення кріплень. Деякі виробники видаляють частину гвинтів у відсіку з акумуляторами. Видалити батареї;
 • Візьміть викрутку відповідного розміру та видаліть всі кріплення;

Труднощі можуть виникнути в питання. і як розібрати пульт дистанційного керування з телевізора LG, на якому немає гвинтів? Зверніть увагу на суглоби сторін пристрою. Вам потрібно створити у суглобах прогалин, а потім розширити прогалини і PRY, щоб видалити пластичну оболонку. Інструкції кроку за кроком, з описом нюансів:

 • Перевірте шви на корпусі. Якщо вони пов’язані з надійністю клею, використовуйте нож або плоский викруток.Дізнайтеся з ними краю корпусу, поки краю будуть дисперговані;
 • Щоб розібрати віддалене від телевізора Sony BRAVIA, як і багато інших пристроїв цього типу, вам потрібно відштовхнути засувку ножем. Не витягуйте половини відразу у випадку різних напрямків, передайте лопат по краях і натисніть на приховані кріплення. Акуратно натискайте їх;
 • Пластикова карта гойдаються на суглобах між корпусами, нарешті, відкрити пластик і відкрити пульт;

Як відкрити консоль, якщо пластик сидить на кріпильних гвинтах, а неподалік не перехресна викрутка? Ви можете згорнути кріплення за допомогою кінчика ножа. Буде зручно взяти нож з вигнутим лезом для цієї мети.

Важливий! Намагайтеся не розрізати руки. якщо у вас виникли проблеми з неглибокою рухливістю, ви вперше поклали на щільну робочу рукавичку. Незалежно від впевненості в спритності для обробки інструментів, виберіть дурний ніж.

Дистанційне керування Philips легко знижується з навіть простими пінцетами. У Філліпсі, верхня кришка кріплення може бути трохи утворена в задній поверхні пластику. Як розібрати пульт дистанційного керування в цьому випадку? Ретельно використовувати кришку на суглобах, і бажано не лезо. Ніж може подряпати кришку і зіпсувати її зовнішній вигляд. Існує також небезпека для випадкового ходу гострого краю кнопок. Якщо ви щось пошкодили, нічого страшного. пульта дистанційного керування від Samsung телевізорів та інших загальних виробників недорого, а в деяких випадках взаємозамінні.

See also  Як блокувати повідомлення на Android.

Модель RMCTPJ1AP2. оригінальний телевізор Samsung.

Процес звільнення не є принципово відрізняється від вже описаної схеми. Якщо ви не можете відкрити пульт дистанційного керування з телевізора в будь-якому випадку. спробуйте натиснути з вузьких країв, щоб зробити пластикову вислизну з канавок.

Як вибрати універсальний пульт

Зовні універсальна консоль не відрізняється від моделі, але вони мають абсолютно іншу електронну схему. Універсальний ПУ у свою чергу може бути:

Ці пристрої відрізняються за кольором, формою, дизайном і підходять для багатьох телевізійних моделей. Внутрішня електронна схема розроблена таким чином, що реагує на спеціальну базу кодів, які легко визначає сигнали, що виходить з майже всіх телевізорів. Виберіть консолі залежно від особистих уподобань.

Очищення телевізійної консолі ▓

Цікавий! Найпоширеніші бренди універсального видалення. Supra, Huayu та Beeline.

Універсальний віддалений Huayu

Особливості розбирання пульта дистанційного керування

Раніше зазначено, що у їх дизайну немає спеціальних відмінностей. Часто відмінності завершуються розміром пульта дистанційного керування та кнопки на ньому. їх положення.

З цієї причини слід розглядати лише загальні принципи розбирання консолі з телевізора.

Важливо: самостійно розбирайте консоль, лише якщо вам потрібно очистити кнопок зволоження від бруду.

У випадку, якщо віддалена невдача викликана іншими причинами, необхідно використовувати допомогу спеціаліста. це дозволить зберегти пристрій.

Самостійно виправлення інших недоліків пульта дистанційного керування не рекомендується, оскільки це вимагає знань чіпів та наявності обладнання для ремонту.

Розбирання консолі з телевізора Samsung

Щоб розібрати консоль для Samsung, підготуйте зручні інструменти, які будуть корисні для вас у вашій роботі:

Після підготовки інструментів ми випускаємо таблицю та покладіть зручний контейнер, щоб зібрати гвинти, а потім приступити до роботи:

 • Ми перевіряємо віддалену та відкриту батарею. Будьте обережні. на деяких моделях, обкладинка загвинчується Cogs, тому, якщо ви бачите характерні вигини, не застосовуйте силу, а відкрутіть болти.
 • Під місцем встановлення акумуляторів ми відкрутіть кріплення з перехресним викруткою, і ми ретельно вирішуємо у підготовленому контейнері, щоб вони не були оплачені і не втрачені.
 • Використання карт, ми йдемо на суглоби частин корпусу, щоб відкрити з’єднання деталей і повністю відкрити розібраний віддалений.
 • Обережно видаляйте гумову клавіатуру від пульта.
 • Перехресний викруток відкручуючи чіп у місцях кріплення. Датчик не потрібно його видалити.

Як налаштувати цифрові канали на телевізорі Samsung

See also  Як зробити відео з екрана на Samsung

Все готово, розбираний пульт може бути ретельно очищений або відремонтувати, замінюючи деталі не вдалося.

Панель панелі Samsung TV

Як зазначалося, один з найпоширеніших та відомих виробників телевізійних пристроїв та пульт дистанційного керування до них є Samsung, який сьогодні має яскраву репутацію та стоїть на позиції на ринку.

Особлива увага заслуговує відносно недавнього розвитку від Samsung Smart TV.

За короткий час, Smart TV заслужив громадське розпізнавання та високу позитивну співвідношення зворотного зв’язку. Вставити до найзручнішої та чутливої ​​сенсорної панелі (датчика), що дозволяє швидко та знайомим працювати у доступному браузері або виконувати інші команди, а також багато інших очевидних переваг.

Smart System, як панель керування для телевізора з ним. це зручна послуга, яка має такі особливості та переваги:

 • Дозволяє одночасно керувати кількома інструментами, починаючи з самого телевізора з Smart Program, включаючи консоль, пов’язану з нею, і закінчується іншими рідними програмами та гравцями.
 • Зручність та сучасність, тому що ця програма пов’язана з мережею та дозволяє вам найбільш комфортно адаптувати телевізор та диверди за смаками і швидко адаптуватися до нових уподобань.
 • Виготовленість, яка обумовлена, наприклад, можливість управління шляхом пошуку голосових команд, наявність сучасного та високотехнологічного тюнера.

Не проблема, якщо я втратив пульт дистанційного керування, оскільки програма дозволяє встановлювати додаток по телефону. це буде як заміна його, а також перевірку деяких функцій у радіотелефон. Легке з’єднання, тому що, як і майже скрізь, потрібна лише аудіокабель.

Як розібрати

Щоб очистити пульт дистанційного керування, або виправити від’їжджаючі деталі, він повинен бути в змозі правильно розібрати та збирати. Для цього потрібно:

 • Ми знаходимо невеликі гвинти в житлі, вони оточені дрібною кори;
 • Оскільки саш, швидше за все, приклеєний, вам потрібно діяти акуратно і без поспіху;
 • Ковзаний розрив розрізаний, щоб він нічого не пошкоджує, після цього ми видаляємо кришку;
 • Після видалення кришки ми відкрутіть чіп, тому весь пристрій розібраний.

Таким чином, можна розібрати пульт дистанційного керування за короткий час. Це не вимагає спеціальних зусиль і витрат, тепер він відкритий для ремонту вдома. Для нас це важливий компонент подальшого ремонту.

Tags: