Home » Як розібрати зарядку з iPhone.

Як розібрати зарядку з iPhone.

Як розібрати та виправити зарядку телефону

Зарядний пристрій для мобільного телефону в останні роки став невід’ємною частиною життя сучасної людини. Прислів’я “людський дім, де його зарядний пристрій” давно втратив свій сенс. Багато зберігають адаптер і на роботі, так що при необхідності поповнюють запас енергії. Якщо зарядка зламалася, це іноді межує з катастрофою. Але зарядний пристрій можна виправити, і це не так складно.

Адаптери потужності від переважної більшості випадків виконуються за допомогою імпульсної схеми. Це дозволяє отримувати легені, компактні, економічні пристрої. Для цього ви повинні сплатити складну схему та зменшити, порівняно з трансформатором ВР, надійність.

Більшість мережевих зарядів мають однакову структуру:

 • Випрямляч із фільтром;
 • Імпульсний генератор;
 • Інвертор;
 • Імпульсний трансформатор;
 • Вторинний випрямляч із фільтром;
 • Ланцюг індикації;
 • Стабілізаційні ланцюги (можуть не бути відсутніми).

Випрямляч часто виконується відповідно до одноалігенної схеми. Споживання електроенергії зарядного пристрою невелике, тому цього достатньо. З тієї ж причини контейнер конденсатора згладжування невеликий. Генератор імпульсу часто скрізь поєднується з інвертором. Той самий транзистор генерує коливання і переміщує обмотку. Але іноді цей вузол також побудований на спеціалізованому мікросхемі. Вторинний випрямляч також, як правило, одноразовий, щоб уникнути непотрібних падінь напруги на діоди. З цією ж метою застосовуються діоди Шотткі. Індикаційні ланцюги в більшості випадків. Світлодіодні з резистором.

Стабілізація здійснюється методом імпульсної модуляції через відгук. У багатьох схемах, оптрок. Ось як забезпечується гальванічна продуктивність від високої напруги.

Як відновити пристрій заряджання iPhone

Наші фахівці створили цей посібник з ремонту, щоб допомогти вам вийти з цієї плутанини. У цьому уроці ви дізнаєтеся на кожному етапі, як самостійно замінити пристрій заряджання iPhone у два-три рази дешевше, ніж ви зробите це в професійному. Ви побачите це, демонструючи невелике терпіння, щоб відремонтувати цей мобільний пристрій зможе майже всім, і заощадження варто.

Будьте впевнені, щоб за допомогою iTunes або iCloud, перш ніж запустити ремонт iphone xr.

Ми ремонтуємо пошкоджений кабель зарядного пристрою за допомогою стрічки

Так, стрічка ідеальна для тимчасових рішень. Щитно оберніть пошкоджений розділ кабелю блискавки кілька разів, щоб результат про те, як ви можете побачити його на фото нижче.

Ми рекомендуємо якомога швидше замінити кабель, тому що він легко витягується з зарядки. З часом, якщо ви цього не зробите, ви можете зіткнутися з більш серйозними наслідками.

Як виправити кабель iPhone

Аксесуари Apple мають непропорційну ціну і не завжди високу якість. Наприклад, оригінальні кабелі для пристроїв компанії дуже швидко провалюються. Сьогодні ми скажемо, як врятувати жертву дроту і тим самим зберегти пару тисяч на придбання заміни.

Сьогодні ми поговоримо про проводи iPhone з тонким роз’ємом блискавки. Як ви знаєте, вони не завжди служать щасливо і щасливо. Перш за все, ці дроти мають погану ізоляцію. І коли справа входить у повноту вигину, весь дріт закінчується. На жаль, пристрої компанії з Cupertino створили захист від використання неорганічних аксесуарів (і ми будемо мати справу з нею в одному з наступних матеріалів). Тому основним завданням є збереження дроту. Ключове слово в цій статті є настільки-аналізованим “термічним скороченням”.

На жаль, я не є вентилятором iOS, тому я не знайшов оригінальний (і ще більш пошкоджений) кабель для зарядки та передачі даних. У найближчому магазині з’явився більш корисний універсальний USB-кабель з трьома роз’ємами: MicroUSB та парою блискавки старої та нової версії. Кабель цілий, але.

Зіпсувати його повністю легко. Ізоляція на підробленому кабелі дуже схожий на властивості до ізоляції оригіналу. Тому роблять пару порізів і імітувати звичайні для пошкодження кабелю не працюють.

І тепер приходить черга ремонту. Для цього ми будемо використовувати найбільш звичайну теплову трубу відповідного діаметра. До речі, ця річ продана в будь-яких магазинах домашніх господарств, де вони торгуються, у тому числі електричними товарами. Вам просто потрібно розповісти продавцю слово “термічна скорочливість”.

Для тих, хто не знає: теплозабезпечену трубку. Це тонка-дерев’яна пластикова трубка з внутрішнім діаметром від 1 до 110 мм для ізоляції проводів та інших електричних штук. При нагріванні (необхідна температура від 70 до 110 градусів) трубка приблизно подвійна. Після нагрівання теплоносплавна трубка повністю повторює всі вигини вихідного дроту. Він сидить настільки щільно, наскільки це можливо без розриву. Якщо ви успішно вибираєте діаметр, то майже щільно.

У цьому випадку рука була такою, діаметром 6 мм (розтягніть його на проблемну штепсель, але з більшим розміром виходить більш комбайн-дизайн).

Відрізають шматок необхідної довжини трубки (з розрахунком початку дроту і до краю пошкодження ізоляції, з маргією в сантиметрі). Обережно носити трубку на роз’єм, закріпіть руками або стрічкою.

Після нагрівання над будь-яким гарячим предметом: електрична або газова плита, легша, газовий пальник. Будьте обережні: Матеріал теплового набору, як дріт, не терпіть високі температури і особливо відкривають вогню. Достатньо гарячого повітря піднімаючи полум’я. На виході ми отримуємо відремонтований кабель.

Посібник написаний на основі одного цікавого ролика, у коментарях, за яким виявилося, що населення Росії або незнайомі з термоусадкою, або не здогадувала, не застосовувати не шляхом прямого призначення.

See also  Як відновити віддалені контакти на iPhone

У наступних публікаціях ми навчимося видалити дисплей з телефону, щоб дістатися до акумулятора та висушити потоплений телефон. Якщо ви хочете побачити матеріал до іншої теми, ви зацікавлені, пишіть у коментарях.

Ремонт

Є чотири способи зафіксувати зарядку на iPhone 5S або інших моделях, і ми розглянемо кожну детальну інформацію.

Бігаючий з островом

зарядка, iphone

Це спосіб, який допомагає запобігти серйозному збитку. Це актуально, коли порушення ізоляції дроту почала показувати себе.

Блок живлення не включається з Apple. Ремонт!

Такий кабель не буде виглядати естетично приємним, але це буде тривати довгий час.

зарядка, iphone

Термічна усадка

Цей метод передбачає використання теплової трубки. Більш надійний, ніж попередній. Ремонт здійснюється наступним чином.

 • Купуйте теплову трубу в домашній магазині. Це особливий матеріал, який звужує при нагріванні.
 • Зауважте, що трубка повинна бути вибрана відповідно до діаметра кабелю, або точніше, роз’єму, оскільки він також буде захищений.
 • Ми поклали телефон на кабелі, збираємо 5-7 міліметрів до самого роз’єму. Ми вибираємо довжину залежно від розміру пошкодженої області, якщо вона невелика, то 5 сантиметрів трубки достатньо.
 • Наступні короткі підходи (протягом декількох секунд) нагрівання трубки з легкістю або матчем.
 • Усадка відбувається при температурі 110 градусів. Процедура повинна бути виконана, поки матеріал не буде сидіти на кабелі.

зарядка, iphone

Важливо не накласти кабель, тому що існує ризик посилити ситуацію.

Пайка

Попередні методи ефективні лише тоді, коли пошкодження ізоляції, але не з внутрішніми кабельними перервами. У випадку їхньої присутності вам доведеться вдаватися до допомоги паяльника. Ремонт здійснюється відповідно до інструкцій.

 • Очистити дріт. Зокрема, видаліть деяку зовнішню ізоляцію, і після очищення вени з внутрішнього.
 • На краю кожного контакту, застосуйте краплю потоку. Далі, підключіть кольори дроту та захопити паяння залізних з’єднань у свою чергу.
 • Кожен контакт окремо повинен обернути стрічку так, щоб закриття не відбулося.
 • Весь дизайн, накрийте стрічкою або покладіть на термоусадочну трубку.

зарядка, iphone

Цей варіант можливий, якщо зарядний кабель зламався на достатній відстані від роз’єму. В іншому випадку він не зможе припалювати його до дроту. Для ремонту потрібно відкрити вилку та прикріпити дроти безпосередньо на плату. Розглянемо більше деталей.

 • Спочатку вам потрібно розібрати кабель. Для цього розріжте справу і ретельно демонтуйте з’єднувач. Пластику не потрібно викидатися.
 • Ми видаляємо всі металеві частини та видалимо силікон з поверхні пристрою.
 • Під ним невелика мікросхема, з якою обережно видаліть клей.
 • Тепер вам потрібно розміщувати контакти з припою.
 • Після цього є виривання (шип контактів).
 • Далі вам потрібно перевірити продуктивність кабелю та зібрати його.

зарядка, iphone

Не потрібно робити це самостійно, якщо не впевнено у своїх здібностях. Ви можете лише погіршити позицію.

Відремонтувати за рахунок іншого USB

Однією з можливих причин поломки є збій з’єднувача, в цьому випадку раніше представлені способи не допоможуть. Це можливо лише для ремонту за допомогою іншого кабелю. Зауважте, що краще взяти дріт, який несправний, але ви впевнені, що роз’єм працює.

Сам процес передбачає пайку нового роз’єму в інший кабель. Це здійснюється відповідно до інструкцій, що надається для звичайної пайки у попередньому пункті.

зарядка, iphone

Я розібрав найменший подавач з швидким зарядкою для iPhone. Anker Powerport III NANO

Позиціонування

Ця модель мережевого адаптера є найменшим подачею для 20 Вт з швидким зарядкою з USB-з’єднувачем. Powerport III NANO розроблений не тільки для зарядки смартфонів та таблеток на ОС Android, але також сертифікована для Apple, зокрема, для iPhone.

Зробіть огляд мережевого адаптера, мені здається, це не найцікавіша діяльність. Тому я вирішив розібрати справу та описати деякі компоненти наповнення. Це корисно з двох точок зору:

 • Забезпечити гаджет: елементи, з яких блок складається, дозволяють оцінити цей параметр. Зрештою, розуміється, що ми не фальшива пам’ять з нібито швидкою зарядкою.
 • Візуально продемонструйте новітні технології для компактного макета досить складних пристроїв.

Усі дані були отримані при взаємодії таких пристроїв:

 • Apple iphone 12 смартфон
 • Адаптер живлення Anker Powerport III Nano
 • Anker Powerline Виберіть кабель USB.C. Блискавка
 • Інфрачервоний термометр Б.Добре

Зарядний пристрій можна знайти в 1500.

Характеристики

Розміри 30x28x38 мм
Сумісність iPhone 12/12 mini / 12 pro / 12 pro max / 11/1 (2.Е покоління) / 11/11 pro / 11 pro max / xs / xs max / xr / x / 8 плюс / 8; iPad Pro 12.9-дюймовий 4-й / 3-й / 2-й / 1-е покоління; 11-дюймовий 2-дюймовий 2-й / 1-е покоління; iPad Pro 10.5-дюймовий; ipad air 4-е / 3-й покоління; Pad 8th / 7-й покоління; iPad Mini 5-е покоління, аеропод, Apple Watch Galaxy S10 / S10 / S10E / S9 / S9 / S8 / S8; Примітка 9/8; Піксель 3А / 3xl / 3/2 xl / 2 та ін.
Безпека Запатентований Anker Multiportect Захист технології:. Захист від перевантаження. Захист від перегріву. Захист відмагань. Захист від перезарядки акумулятора
Швидкий заряд Так, PD
Кількість портів один
Тип роз’єму USB TYPE-C
Вхідна напруга 100-240В 0.6a 50-60hz
Максимальний вихід струму
Вихідна напруга 5в = 3А / 9В = 2.22а
Вихідна потужність 20 Вт
Примітка Буде стягувати вимикач Nintendo, але не підтримує функцію “відтворення” у режимі телевізора. Після підключення до iPhone (8/8 Plus / X / XS MAX / XS / XR), швидка зарядка (9 В) розпочнеться автоматично, незалежно від того, чи чуєте ви один або два звукові індикатор звуку. Цей зарядний пристрій сумісний з Приміткою 10 / Примітка 10, але не підтримує швидку заряду на повній швидкості.

Пару слів про зовнішній вигляд

Цілком звичайного адаптера живлення, але надзвичайно мініатюрні розміри. Розміри приблизно як типовий зарядний пристрій для 10 Вт. Нижче наведено приклад порівняння: зліва направо. Ugreen QC 3.0 для двох портів (28 Вт), Meizu (24 Вт), Meizu (10 Вт), Anker Powerport III NANO.

See also  Як зробити Emioji на iPhone 8

зарядка, iphone

Все житло зроблено з пластику. Частина обличчя глянцева, решта матового.

Вимірювання

Як експериментальний смартфон, я використовував Apple iPhone 12. Знімаючи його до 1%, підключеного до нього Anker Powerline Виберіть із тестовим адаптером PowerPort III. Далі почав вимірювати час заряду, відсоток заряду, температура випадку iPhone від задньої та температури корпусу зарядного пристрою.

зарядка, iphone

зарядка, iphone

Мас Час Хв Температурний телефон Температурний адаптер
один п’ятнадцять.40 28 23
2 п’ятнадцять.42 2 тридцять 26
3 п’ятнадцять.43 3 31 27
4 п’ятнадцять.43 3 32 28
5 п’ятнадцять.43 3 32 29
6 п’ятнадцять.44 4 33 32
7 п’ятнадцять.45 5 34 33
вісім п’ятнадцять.45 5 34 35
дев’ять п’ятнадцять.46 6 34 36
десять п’ятнадцять.47 7 34 37
тринадцять п’ятнадцять.48 вісім 35 38
шістнадцять п’ятнадцять.49 дев’ять 35 42
вісімнадцять п’ятнадцять.49 дев’ять 36 44
20 п’ятнадцять.П’ятдесят десять 36 44
22 п’ятнадцять.51 одинадцять 37 46
25 п’ятнадцять.52 12 37 46
тридцять п’ятнадцять.56 шістнадцять 38 48
35 п’ятнадцять.58 вісімнадцять 39.5 51
40 шістнадцять.00 20 39.6 53
45 шістнадцять.02 22 39.7 54
п’ятдесят шістнадцять.05 25 39.Вісім 53
60 шістнадцять.Одинадцять 31 39.2 53
70 шістнадцять.Дев’ятнадцять 39 36 48
80 шістнадцять.29 49 34 43
85 шістнадцять.39 59 32 39
90 шістнадцять.47 67 31 38
91 шістнадцять.П’ятдесят 70 тридцять 36
92 шістнадцять.52 72 тридцять 34
93 шістнадцять.54 74 тридцять 34
94 шістнадцять.57 77 тридцять 34
95 17.01 81 тридцять 34
96 17.06 86 29 33
97 17.12 90 28 31
98 17.20 100 28 тридцять
99 17.29 109 28 29
100 17.Тридцять 110 28 29

Метод ремонту зарядного пристрою для рук

Не треба бути великим фахівцем для пошуку та усунення дроту з пристрою заряджання до вилки. Пошкодження дроту можна визначити при підключенні. Підключивши телефон до заряджання, керуйте дротом у базовому блоці U основу блоку, одночасно спостерігаючи безперервність процесу заряду акумулятора.

У цих місцях дріт найчастіше відбувається. Якщо перерва знаходиться на самому базу вилки, то дріт розрізаний на відстані 5-7 мм від вилки. Це необхідно для того, щоб бути можливим припою цілу частину дроту. Припою дроти ізоляції окремо тонкої термоусадочної трубки.

Коли ізольовані місця проводки пайки, товщі термоусадочні трубки одягнена на склянку, для твердості місця пайки. Іноді перерва дроту відбувається на самому базу вилки, потім вони повністю звільняють штепсель з пластикової печатки, а дроти припою безпосередньо до вилки.

Не плутайте полярність проводів. Сайт пробою також знайти мультиметр у режимі звукового кільця або візуально. Знайдено місцезнаходження дроту розбиття урожаю з невеликою краю з обох сторін. Очистіть дріт з верхньої ізоляції. Потім він відрізаний, очищений ізоляцією, кручений і припаяний, трійка на кожному дроту тонкий термоусадочна трубка, а товща трубка на загальному дроті.

Після пайки покладіть тонкі трубки на проводах і обложили їх, нагріваючи паяльник. В кінці, покладіть на товщу трубку на місці обложених тонких труб так, щоб товста трубка перекривала їх по довжині. При пайках дроти, слідуйте полярності у своєму кольорі. Новий дріт з штекером для вашого телефону може бути придбаний у спеціалізованих магазинах. Тоді ремонт телефону зводиться до простої заміни несправного дроту.

Ще один часто зустрічається зарядний пристрій для телефону, є порушенням контакту штифтів мережевої вилки. Пружинні контакти мережевої вилки часто виходить з контактних сайтів на друкованій платі. Щоб усунути таку несправність, достатньо згинати ці контакти, розташовані всередині блоку.

Відкрийте кришку блоку. Добре, якщо є гвинти кріплення зарядного пристрою, і якщо вони припаяні. У цьому випадку необхідно розрізати ручку на метал з невеликими зубами, щоб розрізати слот навколо периметру кришки. Усунення несправності, кришка закрита і закріплена шириною скотч 1 см.

Більш складним, але досить доступним для електрика є пошкодженими пристроями, пов’язаними з ремонтом елементів плати зарядного пристрою. Перш за все, відкрийте пам’ять і отримати плату. Початок ремонту від візуального огляду елементів друкованої плати та статусу його доріжок.

Схема зарядного пристрою для телефону

При вивченні елементів зверніть увагу на споживання верхньої частини конденсаторів, потемніння та порушення цілісності резисторів. Пошкодження резисторів та доріжок під ним розмовляє про перевищення робочої температури. У цьому випадку сама резистор перевіряється, а діоди та транзистори прозвані.

Кодольні транзистори та схема пам’яті для вашого бренду телефону можна знайти в Інтернеті. Якщо помилка не може бути виявлена ​​візуально, пристрій включає та вимірює напругу вхідної мережі. Якщо напруга мережі присутня і почута слабкий звук роботи імпульсного трансформатора, то вимірюється вихідна напруга блоку.

Ви думали, що всередині зарядного пристрою MacBook? У компактному джерелі живлення набагато більше деталей, ніж можна було очікувати, включаючи навіть мікропроцесор. У цій статті ми можемо розібрати зарядний пристрій MacBook, щоб побачити численні компоненти, заховані всередині, і з’ясувати, як вони взаємодіють один з одним для безпечної доставки такої необхідної електроенергії до комп’ютера.

Більшість споживчої електроніки, починаючи від вашого смартфона та закінчується телевізором, використовує імпульсні джерела живлення для перетворення змінного струму з розетки в стіні в прямий струм низької напруги, що використовується електронними схемами. Джерела живлення імпульсів або, більш правильно розмов, низьковольтні джерела живлення. Отримав своє ім’я від того, що вони вмикають, і вимкніть живлення тисячі разів за секунду. Це найбільш ефективно для перетворення напруги.

Основна альтернатива імпульсному джерелу живлення. Лінійне джерело живлення, що набагато простіше і перетворює перенапруження на тепло. Через цю втрату енергії ефективність лінійного джерела живлення становить близько 60%, порівняно з приблизно 85% у джерелі імпульсу. Лінійні джерела живлення використовують об’ємний трансформатор, який може важити до кілограмів і більше, тоді як імпульсні джерела живлення можуть використовувати крихітні високочастотні трансформатори.

See also  Як пройти на iPhone музику з комп'ютера

Зараз такі джерела живлення дуже дешеві, але це було не завжди. У 1950 році імпульсні джерела живлення були складними та дорогими, використовуваними в аерокосмічних та супутникових технологіях, які потребували легкого та компактного джерела живлення. До початку 70-х років нові високовольтні транзистори та інші технологічні вдосконалення дозволяли зробити джерела набагато дешевше, і вони почали широко використовуватися в комп’ютерах. Впровадження одноразових контролерів у 1976 році дозволило створити перетворювачі енергії навіть легше, менше і дешевше.

Застосування компанії Apple з імпульсних джерел енергії почалося в 1977 році, коли головний інженер ROT Holt розробив джерело живлення імпульсу для Apple II.

Цей імпульсний джерело живлення був як революційний, як логіка Apple II. Род не отримав великого визнання на сторінках історії, але він заслужив це. Кожен комп’ютер зараз використовує імпульсні джерела живлення, і всі вони подібні за структурою, винайденою голкою.

Методологія ремонту зарядного пристрою DIY

Не треба бути великим фахівцем для пошуку та усунення дроту з пристрою заряджання до вилки. Пошкодження дроту можна визначити при підключенні. Підключивши телефон до заряджання, керуйте дротом у базовому блоці U основу блоку, одночасно спостерігаючи безперервність процесу заряду акумулятора.

У цих місцях дріт найчастіше відбувається. Якщо перерва знаходиться на самому базу вилки, то дріт розрізаний на відстані 5-7 мм від вилки. Це необхідно для того, щоб бути можливим припою цілу частину дроту. Припою дроти ізоляції окремо тонкої термоусадочної трубки.

Коли ізольовані місця проводки пайки, товщі термоусадочні трубки одягнена на склянку, для твердості місця пайки. Іноді перерва дроту відбувається на самому базу вилки, потім вони повністю звільняють штепсель з пластикової печатки, а дроти припою безпосередньо до вилки.

Не плутайте полярність проводів. Сайт пробою також знайти мультиметр у режимі звукового кільця або візуально. Знайдено місцезнаходження дроту розбиття урожаю з невеликою краю з обох сторін. Очистіть дріт з верхньої ізоляції. Потім він відрізаний, очищений ізоляцією, кручений і припаяний, трійка на кожному дроту тонкий термоусадочна трубка, а товща трубка на загальному дроті.

Після пайки ми покладаємо тонкі трубки на проводах і нагріваємо їх, нагрівають паяльним залізом. Врешті-решт, він носить товсту трубку до місця осаджених тонких труб так, щоб товста трубка перекривала їх у довжину. При паяльній дроті, спостерігайте полярність відповідно до їх кольору. Новий дріт з вилка для вашого бренду телефону можна придбати у спеціалізованих магазинах. Тоді ремонт телефону зводиться до простої заміни несправного дроту.

Ще один часто знайдений зарядний пристрій для телефону є порушенням PIN-контактного PIN-коду. Пружинні контакти мережевої вилки часто відходять від контактних подушок на друкованій платі. Щоб усунути таку помилку, достатньо налаштувати ці контакти всередині блоку.

Відкрийте кришку блоку. Ну, якщо є гвинти зарядного пристрою, і якщо вони швидко. У цьому випадку необхідно розрізати ручку на метал з невеликими зубами, щоб розрізати слот навколо периметру кришки. Усунення несправності, кришка закрита і закріплена шириною скотч 1 см.

Більш складним, але досить доступним для електрика є пошкодженими пристроями, пов’язаними з ремонтом елементів плати зарядного пристрою. Перш за все, відкрийте пам’ять і отримати плату. Початок ремонту від візуального огляду елементів друкованої плати та статусу його доріжок.

Схема зарядного пристрою для телефону

При вивченні елементів зверніть увагу на споживання верхньої частини конденсаторів, потемніння та порушення цілісності резисторів. Пошкодження резисторів та доріжок під ним розмовляє про перевищення робочої температури. У цьому випадку сама резистор перевіряється, а діоди та транзистори прозвані.

Кодольні транзистори та схема пам’яті для вашого бренду телефону можна знайти в Інтернеті. Якщо помилка не може бути виявлена ​​візуально, пристрій включає та вимірює напругу вхідної мережі. Якщо напруга мережі присутня і почута слабкий звук роботи імпульсного трансформатора, то вимірюється вихідна напруга блоку.

Ми розбираємо телефон Sony Ericsson W595 для зміни матриці.

Особливості заряджання iPhone

Пластик досить важко, тому цілком можливо, що ви не можете відкрити його без застосування ножів. Також використовуйте плоскогубці. Установка зроблена дуже щільна. У одній цілих 3 друкованих платах. Один з них є основним, з двосторонньою установкою електронних елементів. Інші виконані простіше.

Я можу відремонтувати зарядку iPhone, але набагато краще не зберігати на безпеці вашого пристрою, але для придбання нового зарядного пристрою. Усі дії, які ви вживаєте на власний ризик, тому що, якщо будь.Яка помилка, зарядний пристрій може завдати шкоди вашому гаджеду.

Справа в тому, що китайці люблять копіювати аналогів та реалізувати їх за більш демократичною ціною. Мабуть, китайські копії мають набагато простішу конструкцію. На жаль, коли оригінальний зарядний пристрій зламається, але в такій ситуації важливо швидко відновити його продуктивність, поки iPhone нарешті не сів. Тепер ви знаєте, що робити у випадку зриву, як розібрати справу зарядного пристрою та встановити новий запобіжник.