Home » Як розмістити в Instagram з комп’ютера

Як розмістити в Instagram з комп’ютера

Мода Як завантажити фотографії в Instagram з компютера

розмістити, instagram, комп, ютера

 • Instagram.
 • F12.
 • , Перемкнути панель інструментів пристрою, Instagram, (панель інструментів для перемикання пристрою)
 • . , F5.

3: Instagram-

Якщо ви виявили помилку, виберіть фрагмент тексту та натисніть Ctrlenter.

Блог творця Груздевв.RU, інтернет-маркетолог.

Як завантажити фотографії в Instagram з iOS, Android, ПК. Додайте фотографію без стиснення та втрати якості, додати карусель з декількох фотографій.

Кращі програми для збору красивого візуального в одному стилі для Instagram-стрічки. Планес, розміщення та редагування фотографій. Подивіться, як зробити стрічку!

Кращі програми для просування рахунків Instagram. 22 послуги, які призначені для автоматичної підписки, уподобання та інші способи сприяння.

Як завантажити фотографії та відео в Instagram з комп’ютера: 3 способи

спасибі! Чому раніше не розповів про F12.

Немає більше F12, фотографії не з’являються, хоча він записує, що додано фото

Арсени, спасибі величезним. Мені вдалося вручну завантажити фотографії в Instagram. Ви навіть навіть не уявляєте, який користувач я поїхав до учнів 🙂 пенсіонер, і ні Бельм не розуміють нічого.

Як дитина щаслива. Я не можу заспокоїтись, а навіть не той факт, що картини покласти в Instagram.І той факт, що легко обійти всі перешкоди 🙂 Добре, насправді, я не працював з літом. Ще раз спасибі і удачі.

У мене є рідкісний випадок, коли кнопка F12 на ноутбуці не працює, зламав :))) Я або завантажуйте повідомлення через телефон, або послуги Yuzai. Tooligram і SMMPlanner чудові послуги. Через перший я просувався комерційним рахунком кілька років тому, і він приніс мені хорошу базу абонентів, живучи. Я продовжую використовувати друге, планування посад в Instagram заздалегідь. Єдиний мінус, який судить від оглядів від опису SMMPlanner, тому це те, що здається, що це неможливо завантажувати відео через це, або скорочує до квадрата, або доповнює чорні поля. Тому я б просто завантажив лише фотографії через цю послугу 🙂

Інтернет-послуги

Creator Studio далеко від єдиного, хоча найпопулярніша, сервіс для роботи з Instagram. Для зручності численних користувачів є багато аналогічних програмних продуктів, доступних у режимі реального часу. Нижче наведено найбільш зручні та доступні для практичного використання.

Важливо відзначити, що майже всі вони мають велику функціональність, включаючи відкладену публікацію. В результаті, це не має сенсу виділити такі послуги спеціальному розділі і навіть вказати аналогічний варіант, який сьогодні забезпечується майже за замовчуванням.

Smmplanner

Служба розміщена за такою адресою. Характерною особливістю програми є можливість вільного використання з певними обмеженнями. Додаткові переваги є гнучкою платіжною системою та здатність негайно працювати з великою кількістю соціальних мереж та посланців.

Щоб завантажити фотографію в Instagram з персонального компютера, вам потрібно:

 • Перейдіть на веб-сайт онлайн-сервісу.
 • Повна процедура реєстрації.
 • Виберіть потрібну соціальну мережу.
 • Автономний аут.
 • Запустіть нову процедуру планування пост.
 • Активуйте параметр “Фото / відео”.
 • Виберіть потрібну фотографію.
 • Редагувати його, якщо необхідно (режим редагування починається, натискаючи значок з олівцем, розташованим зліва у верхній частині екрана).
 • Заповніть створення публікації, натиснувши кнопку “Повідомляти про виведення”.
See also  Клавіатура перестала працювати на комп'ютері. Якщо не клавіатура не працює через розлита рідина

Додатковий варіант стає можливістю розмістити публікацію негайно в декількох соціальних мережах. Очевидно, що дата розміщення визначається користувачем незалежно, і може бути відкладено в будь-який час.

Instaplus.Мене

Спеціалізована онлайн-служба, призначена для роботи з Instagram. Опубліковано за такою адресою. Його використання коштує грошей, хоча нові користувачі пропонують тривалість доступу до п’яти днів.

Основна перевага, крім спеціалізації в Instagram, є простим і зрозумілим Inteeis, включаючи російськомовний. Загальна послідовність дій для використання послуги практично не відрізняється від вищевказаного для SMMPlanner. Щоб розмістити фотографію в соціальній мережі, потрібно:

 • Відкрийте офіційний сервісний сайт.
 • Повна процедура реєстрації.
 • Уповноважений у системі.
 • Зв’язати особистий профіль у Instagram до облікового запису в Instaplus.Мене.
 • Активуйте функцію автоматичного доступу.
 • Виберіть параметр, щоб поповнити галерею.
 • Додайте потрібний файл з фотографією.
 • Встановіть параметри публікації та збережіть їх.

Як і будь-яка популярна онлайн-служба, функціональність InstaPlus.Мені забезпечує можливість так званого відкладеного поштового відправлення, коли публікація фотографії відбувається автоматично до призначеного часу користувача.

У поєднанні з іншими очевидними перевагами програми це робить надзвичайно популярним серед великої кількості авторів Instagram.

Ми завантажуємо публікації в Instagram через комп’ютер

Популярна мобільна програма щорічно перемагає все більше популярність серед молоді. Всі провини своєї простоти, мобільності, зручність перегляду та завантаження своїх фотографій. Оскільки спочатку Instagram була задумана як мобільна програма, вона найкраще заточена для смартфонів. В результаті, найбільш основна функція. завантаження фотографій та відео до соціальної мережі від настільної версії сайту недоступне. Однак існує кілька способів зрозуміти, як додати публікацію в Instagram через комп‘ютер. Говорити про них сьогодні.

Застосування в магазині Windows 10

У магазині додатків Windows 10 користувач зможе знайти ліцензована програма від Instagram, функціональність яких схоже на мобільну версію.

З моменту встановлення програми та авторизації в обліковому записі повинні бути зроблені наступні кроки:

 • Натисніть вкладку Камера у верхній частині екрана;
 • Якщо ви вперше використовуєте програму, програма може запросити доступ до вашого веб-камери. Якщо ви цього не маєте, то проблема може бути обумовлена;
 • Натисніть на вкладку з публікацією фотографій з компютера (важливо відзначити, що фотографії повинні бути розміщені у папці / альбому зображень, інакше додаток не знайде ваших фотографій);
 • Далі просто виберіть та опублікуйте необхідну фотографію

Щоб обійти проблему з необхідністю використання веб-камери, користувачеві потрібно встановити віртуальну веб-камеру, яку можна завантажити в браузері.

У цьому випадку програма побачить веб-камеру у підключених пристроях вашого комп’ютера, і ви можете зробити публікації без проблем.

Як з комп’ютера поставив фотографію в Instagram в браузерах Google Chrome, браузер Яндекс, Opera

Використання інструментів розробників у браузері є одним з найпростіших способів вирішення проблеми з завантаженням фотографій у Instagram з комп’ютера.

У режимі розробника ви можете відкрити сторінку веб-сайту в режимі адаптивного дизайну для мобільних пристроїв. Ця емуляція сторінки сторінки сайту в різних резолюціях екрану на пристроях вибору мобільного користувача.

Цей посібник, швидше за все, для всіх браузерів на основі хрому: Google Chrome, Yandex.Браузер, Опера, Вівальді, Аміго та Т. D. Алгоритм дії в цих браузерах однаковий.

Запустіть браузер, виконайте такі дії:

 • Відкрийте сторінку Instagram у браузері.
 • Перейдіть по шляху: “Налаштування та керування Google Chrome” = “Додаткові інструменти” = “Інструменти розробника”. Інструменти розробника також починаються, натиснувши клавіші клавіатури клавіатури “Ctrl”, або клавіш “F12”.
 • Праворуч або нижній частині екрана ви побачите панель інструментів розробника, код сайту відображається в інструментах.
 • На панелі інструментів натисніть кнопку як зображення мобільного пристрою (кнопка “Перемкнути панель інструментів пристрою”).
 • У центральній частині сторінки сайт Instagram з’явиться, як ми бачимо це на реальному мобільному пристрої.
 • Далі виберіть будь-який пристрій (смартфон або планшет), які пропонуються на верхній панелі над емулятором екрана мобільного телефону (кнопка “Responsive”). Ви не можете вибрати мобільний пристрій, але просто оновіть сторінку. При оновленні сторінки не закривайте інструменти розробника.
 • Прокрутіть екран мобільного пристрою, натисніть кнопку “”, у вікні “Explorer”, який відкриває, виберіть фотографію, щоб додати до Instagram.
See also  Як поєднати комп'ютери в локальну мережу. Підготовка обладнання

Після введення Instagram з мобільного пристрою ви побачите, що фотографія була додана до Instagram безпосередньо з компютера.

Використовуйте спеціальні служби розміщення

Такі послуги в Інтернеті багато. Особисто я використовую SMMPlanner та Studio Creator, яку ви детально розповісте вам.

Щоб швидко піти в Інтернеті, вам знадобиться багато інструментів. Наприкінці статті або прямо зараз завантажте безкоштовний вибір 116 послуг, які полегшуть роботу з текстами, зображеннями, відео та аудіо

Smmplanner

Це служба третьої сторони, яка підключається до вашого облікового запису, і дозволяє розміщувати повідомлення та шторм з комп’ютера. Щоб запустити їх, перейдіть на сайт, зареєструйтесь та надайте дозвіл на підключення до вашого облікового запису.

Безпека

Робочі виробники підготували кілька рекомендацій щодо безпечної експлуатації шляхом розміщення послуг. Вони прості і спрямовані на боротьбу зі спамом. Перевірте їх перед початком роботи. Їх виконання захистить вас від блокування рахунку.

Крім того, творці послуги гарантовано, що якщо у вас є чистий обліковий запис, і ви не використовуєте спам-методи просування, то заборона виключена.

Якщо у вас є помічник, не потрібно надати йому логін та пароль, щоб отримати доступ до вашого робочого рахунку в Instagram. Досить надати логін та пароль з вашого облікового запису в службі. Тому працівник може публікувати повідомлення та шторми в Instagram, не вживаючи в нього. І ви не будете турбуватися про безпеку рахунку.

Від умовних мінусів: це не офіційна програма Instagram, і він дуже шанобливий про вторгнення. Тому ризик блокування залишається там, принаймні, службова команда та переконання в протилежному. Але протягом декількох років роботи я і мої колеги не мали жодних проблем.

Публікація вмісту

Через SMMMPLER можна негайно опублікувати або зробити відкладену публікацію. Для другого варіанту потрібно завантажити текст повідомлення та зображення через комп’ютер та встановити бажану дату та час. Відкладені повідомлення завжди йдуть вчасно. я ніколи не мав невдач.

Служба відслідковує кількість символів у повідомленні та скаже, якщо ви не перевищили швидкість 2200 символів.

Плануючи пост, ви можете додати геометрію, коментарі (я зазвичай пишу hestegi там), а також примітка на фотографіях інших рахунків.

Затримка публікації зручно використовувати, коли потрібно вийти на пару днів, а не бути прив’язаними до телефону, Інтернету або роботи. Підготуйте повідомлення заздалегідь, заплануйте свою публікацію, і ви вільні. Буде перевіряти лише коментарі та лушпиння.

Ви також можете помістити повідомлення в інших соціальних мережах та посланців:. Однокласкі, телеграф. Вконтакте, Viber. Якщо у вас є робочі платформи в різних соціальних мережах, ви оптимізуєте свій робочий час, оскільки ви можете опублікувати повідомлення, не переходячи з облікового запису до облікового запису.

Також, через SMMMLER, ви можете спланувати шоу для зберігання. Сервісна функціональність обмежена порівняно з телефоном, тому ця публікація не підходить для всіх.

 • Менше вибору емодзі. Ви можете вибрати тільки посмішки, але фотографії їжі, будівель, персонажів більше не доступні.
 • Немає можливості додавати наклейки “Харчування”, “Підтримка малого бізнесу”, GIF-зображення, час, температура та дата.

Creator Studio з

Якщо ви все ще боїтеся санкцій, хоча ми керуємо своїми обліковими записами для всіх правил, а потім працювати в Instagram та в через комп‘ютер, скористайтеся офіційною службою від Studio Creator.

See also  Як змінити тему на комп'ютері. Вставка

Завдяки цій заявці ви також можете публікувати повідомлення безпосередньо або планувати на певну дату, записувати облікові записи на фото та покласти геолокацію.

При публікації повідомлення ви також побачите, скільки символів ви залишили, щоб не перевищувати межу.

Мінус Сервіс: Неможливо опублікувати Storsis та додати коментарі. Це означає, що хештег доведеться додати до посади, а не покласти їх у коментарі. У публікації ви можете використовувати до 30 хештегов.

Плюс Сервіс: Немає блокування загрожує.

Як додати фотографію в Instagram через браузер Google Chrome та Yandex

Цей параметр також простий, вам не потрібно завантажувати інші програми і навіть зареєструйтесь на послуги.

 • Перейдіть на сторінку Instagram.COM, введіть логін та пароль, введіть свій обліковий запис.
 • Обкладинка на сторінці з фотографіями. Натисніть на свій аватар у верхньому правому куті.
 • Клацніть правою кнопкою миші будь-де на сторінці. Виберіть “Перегляд коду”. У випадку браузера Яндекса, вам потрібно вибрати “Дослідження елемента”.
 • Як тільки ви натискаєте “Переглянути код”, вікно буде випущено до коду сторінки. У вікні, що відкривається, натисніть значок телефону з планшетом.
 • Тепер найпростіша сторінка оновлення, як завжди. Ви можете закрити вікно з кодом, натисніть на хрест у верхньому правому куті. Після того, як сторінка оновлюється, внизу сторінки з’явиться лінія з кнопками, серед яких буде “плюс”. Клацніть на ньому.
 • На цьому етапі потрібно вибрати зображення та додати його. Як правило, папка відкриває “бібліотеку зображення” або негайно вкладка “Зображення”.
 • І тепер ви можете редагувати фотографію в Instagram з комп’ютера, як завжди, застосовуйте фільтри або обробку. Ми не можемо нічого змінити. Як тільки вони це зробили, натисніть “Далі”.
 • При необхідності додайте текст, позначте людей або місце розташування та поділіться фото. Якщо пост не відображається у профілі, оновіть сторінку.

Найпростіший варіант, як у Instagram Додайте фотографію через комп‘ютер. скористайтеся емуляторами у популярних браузерах.

Гугл хром

ВАЖЛИВО: У цей час режим розробника повинен залишатися відкритим.

 • Натисніть кнопку “”, щоб почати завантаження фотографій або відеоматеріалів.
 • Відкриється стандартна вікна Windows, де фотографія вибирається в пам’яті комп’ютера.

Залишається редагувати його, додати геопарзион, опис, застосувати фільтр та натисніть кнопку “Опублікувати”.

Mozilla Firefox

Ви можете додати фотографії з комп’ютера через Mozilla Firefox:

 • Повторіть перші 2 бали з попередньої інструкції.
 • Натисніть на зображення мобільного пристрою у верхньому правому куті вікна розробника.
 • Не закриваючи головне вікно, натисніть кнопку F5 і зачекайте оновлення сторінки.
 • Натисніть значок “”, щоб запустити процес завантаження фотографій.

Проведіть необхідні маніпуляції та натисніть “Опублікувати”.

Оперу

Режим розробника Inteees у браузерах Opera та Chrome схожий.

Метод досить простий, але з його завданням справляється відмінно. Достатньо мати одного з популярних браузерів та матеріалів для публікації.

 • Відкрийте будь-який веб-переглядач, у нашому випадку Google Chrome і перейдіть до сайту Instagram.
 • Натисніть на порожнє місце правою кнопкою миші та виберіть “Перегляд коду”.
 • Ми дивимося на значок у правому куті, якщо він неактивний (має бути синій). глина на ньому.
 • Ми вибираємо будь-який зручний пристрій згори та перезавантажте сторінку (ви можете натиснути F5).
 • Звичайний Inteeis завантажено, ви можете залити пост.