Home » Як розповсюдити Wi-Fi на Honor 20

Як розповсюдити Wi-Fi на Honor 20

Wi-Fi за допомогою USB

Якщо з якоїсь причини підключення до точки доступу бездротова не відповідає користувачеві, ви можете використовувати звичайний USB-кабель. У цьому випадку ви також повинні переконатися, що телефон підключений до мобільних мереж. Далі потрібно виконати кілька кроків:

 • Підключіть Honor до USB-комп’ютера.
 • Введіть “Налаштування” смартфона та виберіть пункт “Бездротові мережі”.
 • Відкрити розділ “Режим модему” та переміщення повзунки навпроти “USB-модем” напис до положення “на”.
 • Зачекайте пару хвилин, коли необхідні драйвери будуть автоматично встановлені на комп’ютері.

Важливий! У гарантії Google, з’єднуючи свої пристрої (включаючи Honor) до комп’ютера під контролем операційної системи Mac OS. Повинен мати цей факт, щоб не купувати новий кабель помилково.

Режим доступу Wi-Fi: Відкрийте програму налаштувань та виберіть Бездротовий Мережевий режим Modem Modem Wi-Fi Access Точка Налаштування точки доступу Wi-Fi. Налаштуйте назву, тип шифрування та момент доступу до Інтернету (Wi-Fi), а потім натисніть кнопку Зберегти та увімкніть його.

Щоб увімкнути функцію USB-модему на цьому пристрої, виконайте наступні кроки:

 • Підключіть USB-кабельний пристрій до комп’ютера.
 • Перейдіть до меню Налаштування Бездротові мережі Особиста точка доступу Більше.
 • Після підключення до комп’ютера в цьому меню з’явиться модульна точка USB, активуйте її.

Як на Honor смартфон розповсюджує Інтернет через точку доступу Wi-Fi.

На цій сторінці ви знайдете інформацію, як розповсюджувати Інтернет на Honor через Wi-Fi, ви можете бути актуальними та іншими смартфонами та планшетами Android. Ви можете поділитися Інтернетом зі свого смартфона з іншими пристроями за допомогою телефону як точки доступу Wi Wai, ви можете одночасно розповсюджувати Інтернет до декількох пристроїв. Сучасні смартфони, включаючи Huawei Fons, підтримують високошвидкісний Інтернет, і якщо у вас є тариф з необмеженим Інтернетом, ви можете легко поділитися ним з іншими смартфонами та планшетами. Ми також показуємо, як налаштувати точку доступу Wi-Fi, як з’ясувати пароль з Wi-Fi, як змінити пароль Wi WAI та інші можливі дії, що дозволяють розповсюджувати Інтернет з телефону на інший телефон або інший пристрій. У нашому прикладі ми використовуємо Honor 9, інформація повинна надходити до інших пристроїв Android. Не забудьте включити Інтернет на свій телефон, щоб поділитися з іншими пристроями.

Існує кілька способів включення точки доступу та розповсюдження Wi-Fi на телефоні. 1) Я витягую палець з верхнього краю екрана вниз, доки меню швидкого доступу не з’явиться корисні функції. Див. Скріншоти нижче. Тут нам потрібно знайти та натиснути значок з підписом “точки доступу”, після чого точка доступу активується, і піктограма зміниться кольором. Тепер ви можете включити Wi-Fi на іншому телефоні, знайдіть точку доступу до смартфона, з якої ви розповсюджуєте Інтернет та використовуйте Інтернет на іншому пристрої. 2) Другий спосіб також дозволяє на телефоні включати розподіл Інтернету. По-перше, витягніть палець з верхнього краю екрана вниз і подивіться, як відкриває меню швидкого доступу. У верхній частині екрана ми бачимо значок у вигляді передачі, на якому нам потрібно натиснути. Далі, у відкритих умовах, які ми знаходимо та перейдіть до пункту “Бездротові мережі”. Подивіться на фотографії, прикріплені нижче.

See also  Як видалити безпечний режим на Samsung.

Найкрутіші чіпси честі 20, про які ви не могли знати

У вікні, який відкриється, виберіть пункт “Модемний режим”, а в наступному вікні виберіть “Точка доступу Wi-Fi”, після чого ви перетворюєте точку доступу Wi-Fi та розповсюджуйте Інтернет з телефону. Див. Скріншоти нижче.

Ви можете налаштувати, як розподіляти Wi-Fi та встановити ліміт даних. Ви також можете побачити пароль з Wi-Fi, змінити пароль Wi-Fi, змінити тип шифрування, для якого ви переходите до “Налаштування точки доступу Wi-Fi“. Тепер ви можете з’ясувати, який пароль на Wai Wai або ви можете змінити пароль з Wi-Fi. Якщо пароль не видно, натисніть на значок у вигляді поперечного ока, а пароль буде видно. Дивіться зображення нижче. Коли ви розповсюджуєте Інтернет з вашого почесного смартфона, то ті, хто хоче підключитися до Wi-Fi та використовувати Інтернет, повинні ввести цей пароль.

Також у налаштуваннях Wi-Fi ви можете швидко натиснути та триматися трохи на тій же значці, коли ми включимо Wai Wai, витягнувши палець з верхнього краю екрана, зателефонувавши до меню, щоб швидко отримати доступ до корисних функцій телефон. Ви можете змінити пароль, якщо це необхідно та виконуйте налаштування іншої точки доступу на свій розсуд.

Я сподіваюся, як інструкція Як розповсюджувати Інтернет через Wi-Fi Huawei Forey 9 було корисним для вас. Не забудьте залишити огляд і вказати модель пристрою, до якої звернулася ця інформація чи ні. Якщо на вашому смартфоні точка доступу увімкнулася та налаштована по-різному, ми попросимо вас поділитися інформацією нижче у відгуках, можливо, ваш відгук або поради будуть корисними для багатьох користувачів відвідувачів сайту.

 • Ми будемо раді, якщо ви залишите відгук, корисні поради або додаткові. інформація.
 • Дякуємо за чутливість, взаємну допомогу та корисні поради статті.
розповсюдити, wi-fi, честю

Як і на Huawei або подібному Android розповсюджують Інтернет через Wi-Fi до іншого телефону, планшета, ноутбука, комп’ютера або іншого пристрою.

Хочете поділитися з Інтернетом з вашого телефону Huawei через Wi-Fi з іншими пристроями і не знайте, як це зробити? На цьому селі ви знайдете інформацію про Android розповсюдження Інтернету через Wi-Fi. Точка доступу Wi-Fi дозволяє розповсюджувати Інтернет з Huawei на інший телефон, планшет, ноутбук, комп’ютер або інший пристрій, що підтримує Wi-Fi технологію. Цілком можливо, що таким чином ви можете поділитися Інтернетом на багатьох пристроях Android, тому, якщо у вас немає Huawei, ви також можете спробувати цей метод нижче. хай щастить!

Тепер давайте подивимося, як забезпечити доступ до Інтернету до інших пристроїв з вашого телефону або планшета Android. Відкрийте “Налаштування”, ми знаходимо та натисніть “Більше”, а потім “Модемний режим” та “Wi-Fi точки доступу” та поверніть його. Інші телефони, таблетки, комп’ютери або інші пристрої можуть бути підключені до вашого телефону. При необхідності ви можете змінити назву та пароль для Wi-Fi, перегляньте вказівки нижче.

See also  Як передати зображення з комп'ютера на телевізор

Ви можете налаштувати точку доступу Wi-Fi, змінюючи пароль та інші параметри. Для цього, де ми включені в налаштування “точка доступу Wi-Fi” натисніть “Налаштувати точку доступу Wi-Fi“. Ви можете налаштувати назву точки доступу, шифрування та пароль до точки доступу Wi-Fi. Ви також можете налаштувати ліміт інтернет-трафіку для інших пристроїв після вказаного вами ліміту даних, завершить точку доступу Wi-Fi автоматично. Для цього, де ми знаходимося в налаштуваннях, увімкнено “точка доступу Wi-Fi”, натисніть “Налаштування межі трафіку для інших пристроїв”.

Інструкція Як розподілити Інтернет через Wi-Fi підходить для Huawei P10, і це можливо для інших пристроїв Android. Будь ласка, залиште зворотний зв’язок і вкажіть модель пристрою, до якої ця інформація підійшла або не має корисної інформації для інших користувачів.

 • Сподіваюся, ви дізналися, як розподілити Інтернет з Android Huawei на інші пристрої.
 • Ми будемо раді, якщо ви залишите відгук, корисні поради або інформацію
 • Дякуємо за чутливість, взаємну допомогу та корисні поради.

Спочатку потрібно перейти до “Налаштування” смартфона та знайти елемент “Бездротові мережі”. У цьому розділі знайдіть елемент “Особиста точка доступу”. Вкажіть наступні параметри в ньому: “Назва пристрою” (назва точки доступу) та “пароль”. Після цього активуйте прапорець “Особиста точка доступу”.

Відкрийте “Налаштування”, ми знаходимо та натисніть “Більше”, а потім “Модемний режим” та “Wi-Fi точки доступу” та поверніть його. Інші телефони, таблетки, комп’ютери або інші пристрої можуть бути підключені до вашого телефону. При необхідності ви можете змінити назву та пароль для Wi-Fi, перегляньте вказівки нижче.

Як розповсюдити Інтернет з телефону честі через програми

В Інтернеті існує безліч різних програм, які легко розповсюджують Інтернет з вашого смартфона на інші пристрої. Зручність полягає в тому, що ви можете встановити параметри один раз, а система самостійно вибирає їх кожного разу, коли потрібно розповсюджувати Інтернет.

Щоб знайти відповідну програму, достатньо відкрити магазин програми Google Play та введіть фразу “Розподілити Інтернет” у панель пошуку. Всі такі програми подібні до функціональності. Магазин має як платні, так і вільні версії, але вам потрібно зрозуміти, що в вільному застосуванні буде багато реклами. Найбільш поширений безкоштовний варіант. Wi-Fi Hotspot.

Ця програма ідеально підходить для державних установ, оскільки ви можете встановити обмежений трафік.

Перш ніж встановити будь-які програми на своєму смартфоні, рекомендується прочитати відгуки від інших користувачів і звернути увагу на кількість зірок.

Як розповсюджувати Інтернет з телефону?

У вас є Honor смартфона. Ми поїхали до Кебаба десь далеко від міста, взявши з собою, покладіть, ноутбук. Як зробити так, щоб мати смартфон і ноутбук під рукою, щоб останній отримав Інтернет? Так дуже просто поширюйте свій мобільний Інтернет за допомогою Wi-Fi з смартфона. Але як це зробити, ви дізнаєтеся з нашої інструкції.

See also  Як встановити Wi-Fi на комп’ютер. Режим збереження увімкнено на ноутбуці

Давайте просто скажемо, що система Inteeis у вашому випадку може бути дещо іншою, але суть процесу не змінюється жодним чином. Йти.

Зателефонуйте за завісу і увімкніть передачу даних, означає мобільний Інтернет.

розповсюдити, wi-fi, честю

Після цього ви можете безпечно відкрити налаштування на смартфоні.

Спочатку потрібно налаштувати точку доступу.

Вкажіть назву мережі (пристрій), тип шифрування (ви можете WPA2 PSK), а також обов’язковий пароль. Пам’ятайте, що він будеможе вам найближчим часом. Потім натисніть кнопку Зберегти.

Після цього ви повертаєте крок назад. І тепер ви можете увімкнути точку доступу.

Точка доступу працює, що каже значок.

Як приклад, ми вирішили підключитися від іншого смартфона, яку видно мережу.

Підключіться до нього, вказавши той самий пароль.

Точно так само можна підключитися від ноутбука або іншого пристрою з підтримкою Wi-Fi.

При використанні терміну “бездротова точка доступу” найчастіше означала Wi-Fi маршрутизатор. Ви можете підключити смартфони за допомогою пароля або без. І використовуйте Інтернет у радіусі своєї дії. Але є й інші подібні пристрої, які дозволяють підключати мобільні пристрої до бездротової мережі без маршрутизатора. Наприклад, користувач може з’єднатися на смартфону Honor мобільного Інтернету. Після цього, на Wi-Fi прямій технології (або іншому), перенесіть його на ноутбук або комп’ютер. Звичайно, комп’ютер або ноутбук повинні бути з модулем Wi-Fi.

Технологія бездротової передачі даних у наших мобільних телефонах відрізняється стандартною точкою доступу або маршрутизатором. Оскільки у смартфонах вони, як правило, сильно обмежені в функції.

Коли маршрутизатори виконуються відразу трьох завдань у вітчизняних та громадських мережах:

Завдання: Пояснення:
Маршрутизація Перемикання сигналів між пристроями.
Підтримка різних мереж Бездротові та дротові мережі.
Контроль підключених пристроїв Можливість керувати кількістю підключених пристроїв.

Тим не менш, функція розповсюдження Інтернету на Honor 10, 8 мобільних пристроїв та інші дуже корисні. Особливо в ситуаціях з обмеженим доступом до високошвидкісного Інтернету в деяких регіонах різних країн.

Важливі нюанси

Перед посиланням на методи активації функції необхідно зосередити увагу на деяких аспектах, завдяки чому можна буде уникнути непорозумінь. Розподіл опцій Інтернету доступний на всіх пристроях, заснованих на поточній версії Android, включаючи Huawei Y8P. Принцип його роботи полягає в тому, що телефон починає використовувати як точку доступу Wi-Fi, тобто, це стає своєрідним маршрутизатором для інших гаджетів.

Щоб керувати опцією на Huawei Y8P, повинен бути активним мобільним Інтернетом 3G або 4G, а Wi-Fi вимкнено. Але навіть цього недостатньо, тому що клітинні оператори можуть встановити власні обмеження. Зокрема, власники тарифів з необмеженим інтернет-розповсюдженим трафіком не зможуть. У більшості випадків варіант працює лише за тарифними планами з обмеженим пакетом Gigabyte. Однак ця інформація повинна бути уточнення оператором.