Home » Як розповсюджувати Інтернет з телефону на iPad

Як розповсюджувати Інтернет з телефону на iPad

Через Wi-Fi точки доступу

Перший метод є найчастішим. У вас є мобільний Інтернет, і ви хочете створити точку доступу з вбудованим Wi-Fi Phone. Раніше це повинно було це зробити з Shaman Dances, тепер все виходить з коробки для будь-якого пристрою. Але мобільні стільникові оператори або не мріяли і можуть запровадити обмеження на такий спосіб розподілу, до додаткової плати. Давайте подивимося, як це робиться для всіх сучасних мобільних операційних систем.

Ваш смартфон не буде повноцінним маршрутизатором, але щоб повністю забезпечити його в Інтернеті. Для постійної роботи краще придбати хороший маршрутизатор.

Андроїд

Інструкції нижче можна коротко подивитися на наступне

І хто любить деталі та текст, робіть, як я перебуваю в кроках. Розбирайте Інтернет на Android не так складно, навіть для повних чайників:

 • Налаштування дозволяють негайно організувати розподіл Інтернету до всіх каналів. У цьому розділі ми зараз зацікавлені. “Точка доступу Wi-Fi” та налаштування його через “Налаштування точки доступу”.
 • “Керуйте авторизованими пристроями”, а потім зробити позначку “Підключити всі пристрої”, щоб інші могли підключитися до вас без обмежень. В іншому випадку вам доведеться додати кожен пристрій вручну.

Усе! Ви можете підключитися до телефону, Інтернет спокійно розповсюджується. Таким же чином всі підключені пристрої будуть відображатися у налаштуваннях (ви також можете вимкнути тут:

І ще раз для samsung. Є невеликі відмінності, але загальна схема не відрізняється:

Не міг обійти партію і любителі продуктів Apple. Нічого складного, це яблуко)

Windows Phone

Трохи менш популярна система, але завдання також справляється з вибухом. І знову все кроки:

Можна підключити! І знову в налаштуваннях ви можете побачити пов’язані гості:

Що потрібно знати?

Перед тим, як включити розподіл Інтернету на iPhone, потрібно розглянути кілька нюансів.

IPhone в режимі модему або як розподіляти Інтернет з iPhone на iPad тільки Wi-Fi

 • Що таке тарифний план. Часто трафік Інтернет обмежений, і ви ризикуєте витрачати його.
 • Який спосіб використовується. З цього буде залежати від швидкості Інтернету. Якщо працює 4G (LTE), то переривання не будуть. З 3G може бути більше проблем, при підключенні краю ви не можете розраховувати в Інтернеті.
 • Заряд акумулятора. При розподілі акумулятора Wi-Fi швидко розряджається, тому що без підключення до мережі краще не використовувати телефон довгий час як модем.

Перш за все, ми переходимо до налаштувань. Основний. Мережа. Мережа передачі даних клітин та введіть налаштування в полі даних комірки та режиму модему, де ви призначаєте точку доступу вашого оператора. Після цього перезавантаження iPad. Встановлення налаштувань. Основний. Мережа і вже там у нас є заповітна точка особистого доступу.

See also  Як встановити час на телефоні Huawei

Підключіть один кінець мережевого кабелю до вільного порту на маршрутизаторі, а інший. до порту адаптера USB-Ethernet. Підключіть безкоштовний кінець адаптера USB-Ethernet до адаптера Lightning-USB. Вставте безкоштовний кінець Lightning-USB-адаптера у ваш iPad.

 • Виконувати всі дії першого пункту, щоб активувати режим модему та потужність на Bluetooth.
 • Ми пов’язуємо iPhone з iOS або Android Devys. Натисніть “Створити пару” та введіть пароль, який з’являється на іншому гаджеті
 • Залишається дозволено використовувати використання пристрою Apple.

На пристрої, який ви хочете підключитися, виберіть Установки Wi-Fi та знайдіть список iPhone або iPad. Потім натисніть Wi-Fi, до якого ви хочете підключитися. При необхідності введіть пароль для режиму модему.

Давайте спробуємо на прикладі iPhone 5S. Спочатку потрібно включити передачу даних. Ви можете зробити це в налаштуваннях. Там ви побачите режим “режим модему”. Потрібно йти до нього і активувати.

Коли ви вперше підключите, пароль буде автоматично створений. Потрібно ввести всі пристрої, які будуть підключатися до iPhone Wi-Fi. За бажанням, пароль можна змінити. Ризик забути його відсутній, оскільки він не приховує систему.

Пароль не повинен бути занадто простим, щоб зробити безкоштовний інтернет-схованки, не могли використовувати вашу мережу.

Погодьтеся з пропозицією, щоб включити Wi-Fi, якщо ви плануєте розповсюджувати Інтернет таким чином. Наступні дії можуть бути достатньо, щоб забезпечити, щоб все заробило і питання про те, як розповсюджувати Інтернет з iPhone на ноутбуці або ПК, вирішив.

Як розповсюджувати Інтернет з телефону до планшета і навпаки. Налаштування для Android та Apple

Більшість мобільних пристроїв підтримують функцію розповсюдження Інтернету. Це швидкий процес з тим самим принципом роботи над усіма операційними системами та моделями. Тому з тим, як розповсюджувати Інтернет з телефону до планшета, проблем не буде.

Поширюйте Інтернет з телефону до планшета, може бути корисним у багатьох випадках. Наприклад, вам потрібно зробити будь-які дії в мережі, але обов’язково через планшетний комп’ютер. Так само, ви можете розповсюджувати Інтернет з планшета до смартфона або на комп’ютері.

Принцип розподілу Інтернету від смартфона полягає в тому, що телефон стає бездротовою точкою доступу до мережі. Для цього використовуйте мобільний зв’язок 3G або 4G.

Тому, щоб розповсюджувати Інтернет з телефону, лише якщо SIM-карта має позитивний баланс та інтернет-трафік.

Важливий! Оператори мобільного зв’язку включають окрему тарифікацію та обмеження швидкості на розподіл. Потрібно знати, чи ваш активний тариф підтримує цю можливість і не забезпечує додаткові плату за це.

See also  Знайти телефон Xiaomi через обліковий запис MI

У більшості тарифів немає додаткової плати, але існує межа для зарядки саме через розподіл. Тому, якщо смартфон підключається до мережі, а також у активній точці доступу, таблетка підключена, але не входить у World Wide Web, то проблема чітко в тарифі.

 • Відкрийте налаштування вашого смартфона або планшета.
 • Виберіть категорію бездротових мереж та відкрийте елемент.
 • Відкрийте режим модему та активуйте точку доступу Wi-Fi.
 • У параметрах точки доступу вкажіть назву майбутньої мережі та пароль для нього.
 • Відкрийте меню “Налаштування” та виберіть “Дані мобільних даних / комірки” або мобільні / стільникові у старих версіях OERSER.
 • У цьому розділі увійдіть до підменю “Особиста точка доступу” та перемістіть повзунок параметра “Особистий доступ до”.

Неважливо, яка ваша версія Android і який смартфон (Samsung, Xiaomi та T.D.) Точка доступу входить у всі телефони однакові! Для того, щоб розповсюджувати Інтернет, потрібно включити точку доступу:

 • Відкрийте налаштування та перейдіть до “З’єднання”.
 • Перейдіть до розділу “Мобільний доступ або модем”. Може бути названо трохи різним, але “точка доступу” повинна бути:

Готовий! Ви успішно увімкнено точку доступу, і ваш смартфон виконує функцію Wi-Fi Routher. Щоб дізнатися / змінити назву мережі, пароль та діапазон, просто натисніть точку доступу до мобільного телефону, і ви знайдете цю сторінку:

Щоб змінити назву мережі або пароль, просто натисніть на відповідне поле та введіть нову назву / пароль.

Також, у нижній частині цієї сторінки є розділ “Підключені пристрої”, де ви можете бачити та контролювати всі з’єднання:

У нижньому лівому куті є ще одна зручна кнопка / функція “QR-код”, коли ви натискаєте, на якому відкриється QR-код на весь екран, відвідуючи, який користувачі зможуть підключитися до вас, не вводуючи пароль :

У будь-якому випадковому я пишу: на пристрої, який ви хочете підключитися, вам просто потрібно включити камеру та довести його до цього QR-коду.

Якщо ви хочете розповсюджувати Інтернет з телефону на іншу сторону, то в налаштуваннях розділ “Мобільний доступу” ви можете включити “Bluetooth модем” або “USB-модем”:

Таким чином, ви можете використовувати телефон як модем для комп’ютера та інших пристроїв, на яких немає можливості підключення до Wi-Fi.

Інструкція з відео з візуальним прикладом створення точки доступу та використання USB-модему:

Ви можете роздати від телефону 2G, 3G, 4G або LTE Інтернету. Саме для розповсюдження такого Інтернет “точки доступу” стає найпростішим рішенням. Важливо згадати той факт, що маршрутизатор не замінить його через можливі замки та обмеження операторів мобільного зв’язку, щоб здійснити цей тип передачі, але точка доступу зможе негайно передавати Wi-Fi до декількох пристроїв негайно і без нього будь-які проблеми.

See also  Як розібрати телефон ZTE. Як отримати SIM-картку з телефону ZTE?

Андроїд

Кожна сучасна кампанія, що виробляє смартфони (Samsung, Xiaomi, Sony and T.D.) робить шлях у налаштуваннях трохи різних. Наприклад, у телефонах з Сяома, щоб знайти точку доступу у налаштуваннях, необхідно просто рекламувати меню “Wi-Fi Access” та активувати його (переконайтеся, що ваш мобільний Інтернет увімкнено та працює, перш ніж поворот ). Параметри точки доступу дозволяють з’ясувати та змінити пароль з назвою мережі.

Але на телефонах кампанії Sony все трохи складніше:

 • Введіть налаштування телефону
 • Натисніть “Більше” або “Додаткові налаштування”
 • Знайти “Режим модему” та натисніть “Налаштування точки доступу”
 • Перейдіть до “Пристрої керування” та натисніть “Підключити всі пристрої”.
 • Потім встановіть точку доступу Wi-Fi та винайти її ім’я пароля;
 • Після того, як поставте прапорець навпроти “точки доступу Wi-Fi”;

Такі налаштування допоможуть вам роздавати Wi-Fi без труднощів на будь-якому пристрої з модулем Wi-Fi. Гаджети Apple також немає винятку.

Андроїд

 • Спочатку потрібно підключити телефон Android на ПК. Ми переходимо до панелі керування комп’ютера, а на панелі пристрою знайдіть Bluetooth;
 • Увімкніть Bluetooth, після чого комп’ютер відображатиме всі пристрої з Bluetooth поблизу
 • Ми знаходимо ваш мобільний телефон у списку та натисніть кнопку “TIE”;
 • Смартфон прийде до підключення до ПК. Натисніть кнопку “Створити пару”;
 • Комп’ютер також підкреслить запит на з’єднання, він повинен бути підтверджений;
 • Після успішного встановлення зв’язку потрібно перейти до меню Bluetooth через панель завдань
 • Натисніть “Показати пристрої Bluetooth” та знайдіть свій телефон у спливаючому вікні кон’югатних пристроїв, виберіть свій мобільний телефон та натисніть кнопку “Підключити” на верхній панелі та виберіть опцію “Точка доступу”
розповсюджувати, інтернет, телефон, ipad

Так само, він передає Інтернет з телефону, за винятком того, що ця програма має простіше Inteeis і є подарунком.

Тому, використовуючи пару простих кроків, ви легко розповсюджуєте Wi-Fi з мобільного телефону до ноутбука:

 • Активуйте режим модему на Wi-Fi у налаштуваннях, як це зробити, було описано вище. Після цього перейдіть до списку мереж Wi-Fi на вашому ноутбуці. Серед них має бути створена вами мережа. Якщо мережа не відображається. перезавантажте обидва пристрої, або знову оновіть список;
 • За відсутності вбудованого модуля Wi-Fi у вашому ноутбуці використовуйте режим модему через Bluetooth. Обидва пристрої повинні бути об’єднані Bluetooth. Виберіть Bluetooth-з’єднання замість Wi-Fi у параметрах точки доступу;
 • Ви можете спробувати передаватися доступу до USB. Потрібно робити саме ті ж дії, що і на комп’ютері для правильної передачі USB;