Home » Як розповсюджувати Інтернет з телефону

Як розповсюджувати Інтернет з телефону

Як розповсюджувати Інтернет на Honor, Huawei: покрокові інструкції з фотографіями

Іноді є ситуація, коли вам потрібно піти в Інтернеті з ноутбука або персонального комп’ютера, а також у місці, де обладнання в даний час немає способу підключення до мережі. Наприклад, людина пішла на відпочинок для міста, в природі.

У цій ситуації ви можете використовувати смартфон, з яким і розповсюдження мобільного Інтернету!

У цій статті ми будемо аналізувати, як розповсюджувати Інтернет на Honor, Huawei з візуальними фотографіями для більш простим розумінням інформації.

Загальний принцип роботи

Кожен користувач має можливість насолоджуватися вашим гаджетом як дистанційну точку доступу до мережі. Найголовніше, що підключення до Інтернету присутня по телефону з можливістю роботи в 2G, 3G, або в 4G. Щасливі власники мобільних пристроїв з трафіком, які бажають ділитися ними з кимось іншим, можуть її роздавати, навіть якщо в той же час вони вже підключені до безкоштовного Wi-Fi.

Трафік у цьому випадку буде дорівнювати звичайному мобільному Інтернету. за тарифами вашого постачальника послуг. Телефон, розподіляє Інтернет, здатний передавати сигнал одночасно кілька пристроїв. Якщо ми говоримо про обмеження, кількість пар до точки доступу залежить від кількох факторів, включаючи фабричні параметри індивідуального апарату. Чим більше пристроїв приймають трансляцію, тим нижче швидкість з’єднання буде.

Якщо ви хочете часто використовувати цю функцію вашого смартфона, необхідно заздалегідь доглядати за вигідним та зручним тарифом. Зараз МТС, TELE2, Beeline та Megafon можуть запропонувати достатньо привабливих умов, тому подивіться на все. Багато користувачів почали користуватися послугами Оператора ЙОТА. Найкраще вибрати пакетну тарифів, тому вам не доведеться платити за кожну послухану мелодію або завантажене зображення. Крім того, якщо ви використовували для розповсюдження з’єднання з телефону, щоб переглянути фільм, це було просто нереалістично, сьогодні він може навіть бути вигідним. Не поспішайте, просто прочитайте пропозиції всіх операторів.

Налаштування маршрутизатора

Незважаючи на простоту регулювання маршрутизатора, деякі користувачі можуть мати труднощі з цим. Це пов’язано з тим, що будь-яка конфігурація, незалежно від моделі та виробника, здійснюється через веб-інтенсив. Тому, перш ніж продовжувати параметри маршрутизатора, потрібно увійти до меню.

See also  Як змінити обліковий запис на телефоні Samsung

Зверніть увагу! Як правило, всі необхідні дані знаходяться на наклейці маршрутизатора. Ви можете використовувати будь-який веб-переглядач, щоб увійти в будь-який веб-переглядач, ввівши потрібну адресу в адресному рядку. Він також зареєстрований на самому пристрої нижче.

Відкрийте програму налаштувань, виберіть режим бездротового модему та увімкніть модем Bluetooth. На екрані Bluetooth клацніть поруч із кон’югованим пристроєм, а потім увімкніть доступ до Інтернету. USB-модемний режим: підключіть пристрій до ПК за допомогою кабелю USB.

І режим модему, де?Щоб увімкнути функцію USB-модему на цьому пристрої, виконайте наступні кроки:

 • Підключіть USB-кабельний пристрій до комп’ютера.
 • Перейдіть до меню Налаштування Бездротові мережі Особиста точка доступу Більше.
 • Після підключення до комп’ютера в цьому меню з’явиться модульна точка USB, активуйте її.

Система скидання

Якщо Honor вимкнулася і не увімкнулася, проблема може бути вирішена шляхом введення інженерного меню та завершення повного скидання системи. Для цього використовуйте набір конкретних кнопок. Комбінація гарячих клавіш залежить від моделі смартфона.

Для честі 4C, 6C, 7C, 9S, ви повинні зробити наступне:

розповсюджувати, інтернет, телефон
 • Захистіть кнопки обсягу та включення протягом 10-15 секунд.
 • Плавно зменшити зусилля на ручку гучності, тримаючи його в середині.
 • Після відображення логотипу відпустіть клавішу живлення, зосереджуючи натискання кнопки гучності. Якщо все це робиться правильно, повинні з’явитися символи передач та зелений пакувальник.
 • У розділі Знайти витрість. Ви можете перемістити слайдер за допомогою клавіш гучності, підтвердьте дію. кнопку живлення.
 • Вибір скидання заводських налаштувань (попередження буде відображатися.
 • Підтвердьте дію, зачекайте, поки скидання системи, перезапустіть пристрій, натиснувши систему перезавантаження.

Що таке точка доступу в телефоні Huawei?

Точка доступу Huawei не відрізняється від інших точок доступу Wi-Fi. Це також дозволяє підключитися до мережі та використовувати трафік. Він вже згадувався вище, що будь-який пристрій, включаючи таблетки та навіть телевізори, здатна підключити до мережі. І єдиною різницею буде той факт, що телефон використовується як джерело з’єднання. У той же час розповсюдження Gigabyte не заважає користувачам використовувати інші функції пристроїв. Єдиним недоліком буде незначне зниження продуктивності пристрою. Але відмінності в якості пристрою мінімальні, тому користувачі не помітять погіршення.

See also  Як відключити блокування екрана на iPhone

Чому смартфон не розповсюджує Інтернет Wi-Fi

На жаль, не завжди можна налаштувати телефон так, щоб він розповсюдив Інтернет Wi-Fi. Кілька причин, для яких відбувається подібне явище:

 • Брандмауер працює, що не дозволяє вам активувати опцію. Проблема часто виникає через наявність по телефону антивірусу, яка розглядає розподіл шкідливого процесу та блокує його.
 • Наявність вірусу або шкідливого застосування. У цьому випадку функція передачі даних також невірна. Рекомендується ретельно сканувати смартфон для таких проблем.
 • Порушення в операційній системі телефону, планшета або комп’ютера. У цьому випадку ви можете провести повний скидання гаджета до заводських налаштувань. Однак варто пам’ятати, що вся особиста інформація може зникнути, тому необхідно подбати про її збереження.

Крім того, є й інші причини, чому гаджет не поширює Інтернет Wi-Fi. До них відносяться наступне:

 • Відсутність коштів у рахунку, в результаті чого оператор вимкнений доступ до мобільних комунікацій.
 • Досить слабкий сигнал.
 • Передача даних на розподіленому пристрої вимкнено.
 • Є проблеми в роботі модуля Wi-Fi.
 • Пароль присутній.

Всі причини можуть бути швидко усунені та спробувати знову налаштувати телефонний зв’язок. Якщо це не працює, потрібно шукати допомоги в сервісному центрі, де ви допоможете вирішувати проблеми з проблемами.

Є кілька варіантів створення точки доступу.

Крім того, якщо неможливо створити точку доступу до попередніх способів, ви можете використовувати спеціальні програми, які легко завантажувати в офіційному магазині. Найбільш популярними є:

 • Портативний Wi-Fi Hotspot. Така програма допоможе створити модем у мобільному телефоні досить простий спосіб. Це навіть не потрібно буде налаштувати нічого, вам потрібно буде просто відкрити програму, додати назву мережі та пароль.
 • Wi-Fi Hotspot. Подібне застосування. Позитивний момент. наявність кольорового віджету на екрані, який буде повідомляти про включення та відключення точки доступу різними відтінками.
 • Відновлення ключа Wі-Fi. Відмінна проста програма, яка дозволяє швидко створювати модем по телефону. Це потрібно, щоб вказати назву мережі та придумати пароль. Негативний момент полягає в тому, що необхідне використання кореневих прав, завдяки чому смартфон втрачає гарантію.
See also  Як підключити телефон до Smart TV Samsung

Увага! Незалежно від того, який спосіб вибирається розповсюдження Інтернету, вам потрібно ретельно дотримуватися облікового запису телефону. У деяких випадках оплата може бути досить високою.

Відкрийте програму налаштувань, виберіть режим бездротового модему та увімкніть модем Bluetooth. На екрані Bluetooth клацніть поруч із кон’югованим пристроєм, а потім увімкніть доступ до Інтернету. USB-модемний режим: підключіть пристрій до ПК за допомогою кабелю USB.

Інструкції з доступу до Інтернету на Wi-Fi на Honor 8x телефонів

 • У налаштуваннях виберіть. Бездротові мережі
 • У наступному вікні виберіть. Режим модему
 • Далі проходять через пункт доступу до Wi-Fi.
 • У мене є точка доступу, що називається Honor 8x телефон (ви можете мати назву від шахти)

Wi-Fi

Найбільш популярним способом підключення інших смартфонів до мережі є створення точки доступу до Wi-Fi. Для цього потрібно виконати кілька простих дій. Але спочатку ми радимо вам ознайомитись із нашою статтею щодо налаштування мобільного 3G та 4G Інтернету.

Як розповсюджувати Інтернет від честі смартфонів. 3 способи

 • Перевірте, чи доступно Honor або Huawei на телефоні. У налаштуваннях виберіть розділ “Бездротові мережі”, а потім “Мобільна мережа”. У “основному” елементі, режим передачі даних мобільного зв’язку повинні бути включені. Швидкий шлях. витягніть завісу у верхній частині екрана та переконайтеся, що значок передачі даних увімкнено.
 • Виберіть розділ “Налаштування”.
 • Вкажіть назву.
 • Виберіть тип шифрування даних (WPA2 PSK) або відмовитися від нього.
 • Встановіть пароль, якщо це необхідно.
 • зберегти зміни.
 • Повернутися до попереднього розділу.
 • Перетягніть повзунок у верхній частині екрана до положення “включений”.

Готовий. Тепер через телефон, інші пристрої можуть ввести мережу.

Таким чином, ви можете використовувати свій пристрій для підключення до гарячої точки, який використовується в місцях кластерів людей. Наприклад, у кафе та торгових центрах.