Home » Як розряджати iPhone, якщо він висить. Що робити, якщо телефон висить і не реагує на що-небудь?

Як розряджати iPhone, якщо він висить. Що робити, якщо телефон висить і не реагує на що-небудь?

Як розряджати iPhone, якщо він висить

Технології пройшли дуже далеко вперед

Буде важко використовувати пристрій повністю з розбитими, особливо якщо це залежить. Однак перезапустіть все це можливо. Це потрібно.

Потім увімкніть гаджет, вам все ще потрібно підключити його до ПК.

Але всі ці труднощі з використанням пристрою, не вдаючись до ключів, повністю не виправдані. Той факт, що iPhone не в змозі нормально працювати. Це серйозний недолік. Тому набагато краще просто взяти його на ремонтну службу. Там кваліфіковані майстри просто розбирають пристрій і замінити невдалу ключ. Після ремонту, це буде можливо використовувати гаджет, як правило, і перезавантажте його, якщо це необхідно в звичайному порядку.

Інший “дивний” опція, щоб вимкнути iPhone без кнопки “Домашня”, він повністю розряджає акумулятор. У певний момент енергія припинить захоплення, щоб забезпечити нормальну роботу телефону, і вона вимикається самостійно. Це обов’язково буде працювати. Але все-таки набагато легше припинити пристрій для відновлення та заміни ключа. Особливо, якщо ви вважаєте, що такий ремонт трохи.

Якщо пристрій все ще знаходиться під гарантією, то ще простіше. Ви можете просто відремонтувати його в центрі гарантійного сервісного центру, відновлюючи ефективність датчика. Головне, щоб бути в змозі довести, що екран або ключ був порушений конкретно, а не через неточне використання гаджета. В іншому випадку ви можете забути про вільну заміну модуля та купувати запчастини до ваших грошей.

Швидко сидить на акумуляторі на iPhone що робити

Не багато повідомлень, коли iPhone не має плату. Відсотки на лічильнику залишкового заряду починають зникнути неприродно швидко. Крім того, проблема може призвести до того, що повністю заряджений акумулятор втрачає більше 20 відсотків уночі з низьким режимом потужності.

Основна проблема часто є невдачею в роботі одного з додатків, що, у свою чергу, починає інтенсивно споживати енергію. Більш того, такі невдачі, коли акумулятор швидко падає, може відбуватися без видимих ​​причин незалежно від версії IOS, будь то iPhone 5s або інший.

See also  Комп'ютер не бачить телефон через USB Xiaomi

Основною причиною збільшення споживання є той факт, що ми любимо “грати” з новими варіантами. В результаті якого екран постійно увімкнено, і всі записують всю пам’ять. Ну, як щодо Інтернету, тому що він працює безперервно. Крім того, великий відсоток заряду займає довгі дзвінки. Якщо ви помітили, що телефон витрачає занадто багато енергії, думаю, це теж часто ви їх використовуєте.

На щастя, все можна перевірити. Пам’ятайте, що рівень або навіть повністю заряджайте його, а потім залиште годину, не в тому числі. Найкраще залишити його на ніч. Після перевірки, скільки відсотків. Якщо показники не високі, проблема вирішується відразу після того, як ви автоматично зупиняєтеся за допомогою мобільного телефону. Але це також трапляється, що пристрій втрачає великий відсоток заряду навіть у режимі очікування. Давайте спробуємо розібратися, чому це відбувається.

М’яке перезавантаження

Отже, пристрій освітлений і не вимикається. Користувач натискає стандартну клавішу вимкнення, але натомість пристрій не відповідає на команди.

Якщо iPhone не вимикається, то існує кілька способів перезавантажити свою операційну систему. Їх можна розділити на м’які та жорсткі, оскільки останні можуть призвести до втрати даних або відключення деяких функцій смартфона. Ці методи діють на обхід ОС, і тому вони працюють навіть на тих пристроях, які залежали “щільно”.

Щоб вимкнути смартфон “м’який” без шкоди операційній системі, потрібно одночасно натиснути кнопки блокування та “додому”. У цьому положенні клавіші тримаються на кілька секунд.

Через час гаджет повинен автоматично перезавантажити і почати працювати в звичайному режимі.

Іноді смартфон просить рухатися з прокатом у червоній смузі у верхній частині екрана.

Така ключова комбінація у звичайному режимі роботи відповідає за створення скріншота. Але, щоб отримати зображення екрана, клавіші затискаються на 1-2 секунди, а у випадку перезавантаження набагато довше.

Як перезапустити підвісний телефон?

Для цього натисніть кнопку гучності одночасно та кнопку живлення і утримуйте їх приблизно 15 секунд (або поки телефон не буде вібрувати). Телефон повинен негайно перезавантажити. Це безпечний і швидкий спосіб перезапустити пристрій, не втрачаючи та видаляючи дані.

See also  Як увімкнути телефон Samsung а 10

Щоб відобразити телефон із залежного стану, потрібно одночасно натиснути кнопку домашньої кнопки та кнопку живлення. Утримуйте кнопки, поки логотип Apple з’явиться на екрані iPhone. Жорстке перезавантаження переводить смартфон у режим відновлення, і він повинен автоматично увімкнути.

Нестандартні способи перезавантаження пристрою

Є й інші, більш оригінальні методи, перезапустіть iPhone:

Скидання налаштувань мережі

  • Щоб вимкнути пристрій за кілька секунд, потрібно перейти до “Налаштування”.
  • У “Основному” виберіть функцію скидання мережі.
  • Далі введіть пароль блокування та перезавантажте телефон.

Перезавантажте, коли несправність однієї з кнопок

У статті представлені інструкції: що робити, якщо iPhone висіває і не працює. Вони підходять для будь-якої версії та моделі пристрою.

Як вимкнути iPhone 11

Якщо клавіша живлення на iPhone 11 активується голосовим помічником. Розглянемо поточні методи зовнішнього вигляду.

Через “Налаштування”

розряджати, iphone, якщо, висить, робити

Щоб вимкнути iPhone 11, потрібно перейти до меню “Налаштування”, а потім натисніть “Основний”. Прокрутка меню до самого кінця, ви можете побачити “вимкнути”, виділені синім. Натискання, яке з’явиться вікно з слайдом. Після того, як проведіть, смартфон буде вимкнено.

Дві кнопки

розряджати, iphone, якщо, висить, робити

Щоб вимкнути нову модель смартфона без використання датчика, вичавити кнопку, щоб збільшити або зменшити звук разом із ключем вимкнення. З’явиться бігун, після того, як купа екран вийде праворуч.

Нормальне перезавантаження iPhone x

Якщо вам потрібно перезапустити iPhone X, то це найкраще зробити шляхом вимкнення та подальшого включення пристрою. У цьому випадку перезавантаження виконується як природно і, безумовно, не створить додаткових проблем. Звичайно, якщо смартфон повністю залежить, то цей метод не спрацює, і вам потрібно використовувати примусове перезавантаження, але це трапляється не так часто.

Отже, для перезавантаження iPhone X потрібно одночасно натиснути кнопку живлення (праворуч) та кнопку зменшення гучності (ліворуч). Після цього ці кнопки потрібно зберегти натисканням, поки не буде пропозиція вимкнути iPhone.

Далі вам потрібно вимкнути iPhone X, перемістивши кнопку відключення праворуч.

Після вимкнення, вам потрібно почекати кілька секунд і знову увімкнути смартфон, використовуючи кнопку живлення, яка знаходиться на правій стороні пристрою. Таким чином, ви зробите найбільш безпечний iPhone x перезавантаження.

See also  Не міг перевірити сертифікат iphone сервера

Швидше за все, цей метод буде працювати над новими моделями iPhone XR та iPhone XS.

Нормальний перезавантаження iPhone

Якщо ваш iPhone почав приховувати, але все-таки реагує на ваші дії, найкраще виконати безпечне перезавантаження, а потім увімкнути пристрій. Для цього натисніть кнопку живлення, яка знаходиться на верхній або бічній поверхні смартфона, і утримуйте його, доки на екрані з’явиться кнопка вимкнення.

Після цього потрібно просто перемістити кнопку вимкнення зліва праворуч, а iPhone вимкнеться.

Після вимкнення iPhone зачекайте кілька секунд і може включити його знову. Для цього натисніть кнопку живлення та тримайте його протягом декількох секунд. В результаті логотип Apple повинен з’явитися на екрані, що означає, що iPhone завантажується, і вам потрібно трохи почекати.

Як перезапустити iPhone 11

розряджати, iphone, якщо, висить, робити

Смартфон iPhone 11 Хоча це досить потужний пристрій, але, на жаль. У цьому випадку користувач повинен перезапустити пристрій та повернути його до стандартного режиму роботи. Ви можете зробити це двома способами.

Якщо iPhone працює без помилок, він перезавантажується так:

  • Вам потрібно натиснути клавішу “живлення” і утримувати його на пару секунд;
  • Зачекайте, поки у користувача не буде вікно перезавантаження;
  • Потрібно натиснути на клавішу скидання і зачекати 20 секунд, поки операція не буде виконана.

Цей метод ефективний для тих смартфонів Apple, які працюють, як необхідно.

Якщо екран пристрою висів або перестав працювати, вам потрібно перезапустити iPhone 11 по.Іншому:

Що робити, якщо iPhone висів? Методи перезавантаження

  • Натисніть клавішу “потужність” та “регулювання гучності” одночасно;
  • Зачекайте приблизно 5-10 секунд;
  • Екран iPhone 11 вимикається, і через кілька часу з’явиться логотип виробника.

Ця перезавантаження буде відповідати, якщо під час роботи iPhone 11 під час роботи, і вам потрібно прокинути пристрій, повертаючи її стабільну та плавну роботу.