Home » Як Samsung підключення до телевізора. Бездротові методи

Як Samsung підключення до телевізора. Бездротові методи

Способи підключення телефону до телевізора

Найпростіший спосіб підключення до використання мобільного пристрою як флеш-накопичувача. Правда, відтворення буде зберігатися лише у пам’яті телефонних файлів: фотографії, відео та аудіо.

Що робити

Підключіть телевізор із телефоном за допомогою кабелю USB.

Як швидко підключити смартфон на смарт-телевізор без проводів # 2. Найпростіший спосіб.

Виберіть порт USB на телевізорі як джерело сигналу як джерело сигналу.

При необхідності підтвердьте режим з’єднання по телефону.

На великому екрані буде відображатися структура папок або список файлів, які відскануються та розпізнано телевізор. Що саме ви побачите, буде залежати від моделі пристрою.

Використовуйте навігацію та перегляду пульта дистанційного керування.

Провідні методи

Ви кажете, які дроти, у дворі XXI століття, вже давно є Bluetooth та Wi-Fi, і в цілому весь світ швидко відмовляється від дратівливих шнурків. Я розумію, що це схоже, я хочу повернути “стародавній вік”, але це не так.

Mhl адаптер

Cable HDMI уникає затримки у “витягуванні фотографій” при трансляції екрана на телевізор. І це може бути актуальним, наприклад, у іграх, динамічних фільмах, у робочих моментах. Використання адаптера OTG або MHL, дозволяє розширити повноцінні можливості смартфона: Підключіть клавіатуру, мишу, іншу периферію, зарядіть акумулятор. Фактично, ви можете використовувати мобільний телефон як системний блок, а телевізор буде діяти як монітор.

Загалом, дротовий зв’язок ще не втратив своєї актуальності.

Але якщо ви можете використовувати адаптер OTG або MHL для Android, то для iPhone ви повинні купити блискавку до HDTV кабельного відео та плати за плату та відтворювати адаптер з роз’ємом HDMI. Тепер ціни на такі аксесуари впали дуже багато за ціною, тому вам не потрібно поширювати 5000 для пластикової коробки.

Процес з’єднання MHL або спеціально. Адаптер для iPhone не працює:

 • Вставте блискавку, тип-С або мікро-USB у роз’єм по телефону,
 • Hdmi кабель у роз’ємі на телевізорі,
 • Підключіть зовнішнє джерело живлення (нормальне 5 вольт),
 • Виберіть джерело сигналу з пультом дистанційного керування з телевізора.

Slimport

Інший варіант підключення кабелю. Через морально застарілий пристрій Slimport. Принцип роботи схожий на MHL, але є версії для DVI, DisplayPort Monitor та для VGA-входів проектора.

Тип-адаптер на HDMI

Сучасний дротовий варіант, але не підходить для всіх телефонів. Справа в тому, що для підтримки дисплея зображення з пристрою обладнаного типу-C до великого екрана пристрій повинен підтримувати технологію режиму DP Alt (найчастіше через док). Список надзвичайно короткий, але якщо ви щасливий надлишок завантажувального апарату, не соромтеся придбати адаптер типу-C на HDMI, а також використовувати здоров’я.

Як флеш-накопичувач

Найпростіший варіант, але найбільш не функціональний. Дозволяє переглядати файли у внутрішній пам’яті пристрою, фотографій, відео, музики. Фактично, мобільний телефон приєднується до телевізора, як флеш-накопичувач, головне. Вибрати USB у телевізійному меню на телебаченні. Вбудований диспетчер файлів нагадує вікна, використовуючи пульт дистанційного керування та “стрілка”, відкрийте мультимедійний файл.

Методи зв’язку

Методи синхронізації за допомогою Інтернету:

 • Основне правило, без яких неможливо встановити бездротовий зв’язок між двома пристроями. Телевізором та ноутбуком повинен бути підключений до локальної мережі (IP-адреси має бути в одному підмережі). Наприклад, для домашнього маршрутизатора, що розповсюджує Wi-Fi. Перш за все, вам потрібно налаштувати смарт.Телевізор. Ви повинні перейти до розділу Налаштування через розділ адміністрації. Детальніше про підключення через загальну точку доступу та розмови про комп’ютер у наступному розділі. У цьому випадку вам також знадобиться спеціальне програмне забезпечення для “тремтіння” файлів.
 • Ще один зручний параметр підключення. Використовувати телевізійний дисплей як монітор, тобто для дублювання екрана (іноді його називають дзеркальним відображенням). Цей метод реалізується за допомогою технології Widi. Для запуску такої функції пристрій повинен підтримувати Miracast.
 • Помітно спростити завдання програми, розробленого спеціально для обміну даними та зображеннями.
 • Як альтернатива, стандарт DLNA підходить для отримання та передачі інформації між двома типами обладнання.
 • І останній варіант, який буде розглянутий у цій статті, є традиційним методом за допомогою спеціального кабелю. Він підходить для цієї техніки, яка не обладнана бездротовим адаптером.
See also  Як налаштувати NFC на Xiaomi 8T

Дуже рідко при передачі відео та зображень для підключення через телефон за допомогою технології Bluetooth. Такий варіант давно втратив свою актуальність, тому вона не буде детально розглянута.

Щоб підключити ноутбук до телевізора без проводів, використовуйте покрокові інструкції:

 • Увімкніть маршрутизатор (модем з модулем Wi-Fi), якщо він вимкнено.
 • Підключіть техніку до однієї точки доступу Wi-Fi у налаштуваннях обладнання (SSID має відповідати).
 • Налаштуйте сервер DLNA. На перший погляд, це може здатися складним, але якщо ви правильно дотримуєтеся інструкцій, не повинно бути проблем. По суті, це просто відкриття до даних. Для цього, на ноутбуці, ви повинні перейти до центру керування мережею та змінити громадську мережу додому. Більш детально на відео трохи нижче.
 • Після цього потрібно “поділитися” певною папкою, в якій файли будуть розглянуті. Для цього потрібно натиснути на каталог за допомогою правої кнопки миші, виберіть вкладку “Доступ” у властивостях і поставте перевірку на “відкрити загальний доступ до папки”. Ми зберігаємо наші налаштування, послідовно натискаючи кнопки “Застосувати” та “OK”.
 • Як тільки були зроблені попередні інструкції, ми вмикаємо обладнання та вибираємо розділ “Переглянути вміст ПК” у налаштуваннях смарт.Телевізора.

Якщо все було зроблено правильно, будь.Яке відео, плівку чи запис можна включити на пару кліків. Це робиться через комп’ютер. Потрібно натиснути на файл за допомогою правильної клавіші миші, виберіть опцію “Play On” та виберіть телевізор “Ім’я” зі списку Drop.Down у списку Drop.Down. Трансляція розпочнеться автоматично.

Samsung PC Share Manager

Програма, яка запускає сервер Samsung Share, розроблена для перегляду вмісту з ноутбука на екрані телевізора Samsung через Wi-Fi. Утиліта сумісна з усіма операційними системами Microsoft, включаючи Windows 10.

Передумова. Наявність спеціальних адаптерів для з’єднання Wi-Fi. Це робиться наступним чином:

 • Перший елемент. Це завантаження та встановлення утиліти менеджера Samsung PC.
 • Переконайтеся, що пристрої мають IP-адресу в одному підмережі та підключені до одного SSID, і повторюйте перші три точки з попереднього розділу.
 • Після цього потрібно відкрити доступ до каталогу за допомогою програми.
 • Для цього він починається на ноутбуці, у яких розміщено папку.
 • Натисніть на нього лівою кнопкою миші та натисніть на зображення каталогу з зеленою галочкою (розташована у верхньому додатку програми). За допомогою потрібної кнопки ви можете відкрити меню краплі та зробити те ж саме.
 • У новому вікні виберіть опцію “Загальний доступ” та “Політична установка”.
 • Встановіть статус “Прийнятий” та підтвердьте зміни.
 • Якщо все було зроблено правильно, тоді, коли ви починаєте відеофайли, вони розпочніть автоматично транслювати на дисплеї.

Бездротова мережа не є єдиним варіантом, з якою працює програма. Системний блок ПК також може бути підключений до телекомунікації через мережевий кабель LAN.

Samsung Allshare

Використання функції AllShare, користувачі можуть легко підключати телевізор через Wi-Fi для проведення трансляцій на великому екрані. Завдяки цій програмі ви також можете передавати відео, музику та інші мультимедійні файли у пару пресів.

Тепер давайте детально подивимося на крокby.Step інструкції, як докласти ПК до телевізора та як налаштувати домашній сервер:

 • Ми перевіряємо, що обидва пристрої до загальної точки доступу бездротового Інтернету. Вони також повинні бути синхронізовані. В іншому випадку це не буде працювати над передачею файлів.
 • Якщо попередні умови зустрічаються, ми переходимо до головного меню, а звідти до налаштувань.
 • Там ми вибираємо “Доступні пристрої” та активуємо функцію “Обмін даними”.

Після того, як попередні інструкції були зроблені, ви можете включити додаток AllShare. Він попередньо встановлений у всіх ОС та є стандартною утилітою для системи. За його відсутністю у списку встановлених програм можна завантажити через товарний ринок і встановити безкоштовно.

 • З первинним використанням цієї послуги, вам доведеться виконати просту реєстрацію, створювати та активувати особистий обліковий запис. Якщо ви вже синхронізували обладнання таким чином, ви повинні просто увійти до системи. У порожніх полях потрібно ввести своє ім’я користувача та пароль, а потім підтвердити вхід.
 • Наступним етапом є коригування “розумних” технік. Для цього, за допомогою консолі в “можливостях”, ми знаходимо App Alshare Play. Ви можете підтвердити дію, натиснувши червону кнопку з літерою та на панелі керування. У вікні, що з’явиться, повторіть таку ж процедуру авторизації, яка була передана на комп’ютері, тобто перейдіть до свого облікового запису.
 • У особистому рахунку користувач побачить можливі медіа-файли, які можуть бути відтворені. Вам просто потрібно вибрати відповідний файл, пісню чи відео, після чого вони будуть відображатися на телевізорі.
See also  Як зробити скріншот на Samsung A 20

Що робити, якщо ви не можете підключити смартфон до телевізора Samsung

Якщо вищезгадані методи з якихось причин не працювали, існують інші методи підключення смартфона до телевізора Samsung. Замість використання бездротового методу ви також можете підключити гаджет за допомогою кабелю.

Mhl-Adapter (MicroUSB на HDMI) дозволяє підключити більшість літаків Android до будь-якого телевізора Samsung. Такі адаптери можна придбати всього за пару сотень. Щоб підключити iPad або iPhone до телевізора, вам знадобиться відповідний адаптер HDMI з роз’ємом блискавки.

Крім того, спробуйте використовувати методи зі статті “Як підключити смартфон до телевізора: 10 способів”.

samsung, підключення, телевізора, бездротові

Apple Airplay

Цей метод ідеально підходить для власників iPhone та телевізора, сумісний з AirPlay 2. На користь таких телевізорів має великий набір. Перш за все, переконайтеся, що телевізор та смартфон підключені до однієї мережі Wi-Fi. Після цього знайдіть відео, яке ви хочете відобразити на великому екрані, натисніть значок літака та виберіть сумісну модель телевізора.

Якщо ви хочете транслювати на телевізорі, а не відео, але весь екран смартфона, підключіть обидва пристрої до однієї мережі Wi-Fi, витирайте з правого верхнього краю екрана, натисніть “Повторити екран” та виберіть потрібний сумісний телевізор. Щоб зупинити трансляцію, відкрийте контрольну точку, натисніть “Повторити екран”, а потім натисніть кнопку “Зупинити повторити” або скористайтеся кнопкою “Меню” на віддаленому пультах Apple TV.

Що дасть телефонний зв’язок з телевізором

Майже всі нові моделі смартфонів. Мініатюрні мультимедійні центри з широкою функціональністю. Багато пристроїв здатні продемонструвати фільми, як у Ultra HD. Однак часто такі погляди не завжди зручні для відносно невеликих екранів. У таких випадках рекомендується підключити телефон до телевізора, а вже з великого монітора, щоб переглянути ваш улюблений вміст.

Після підключення мобільного Інтернету до телевізора користувач негайно отримає багато незаперечних переваг:

 • Управління зі смартфона стає набагато зручнішим порівняно зі звичайним пультом дистанційного керування. Ті ж назви роликів на YouTube простіше і простіше вводити клавіатуру телефону.
 • Усі функції розумного апарату передаються на телевізійний екран, і телевізор насправді перетворюється на проектор.
 • Фотографії та відео, зняті на телефоні, показані крупним планом і в хорошій якості.
 • Інтернет.Побачений залишається таким же повним, ви можете використовувати ігри та інші програми. Телевізор часто використовується для візуальних демонстрацій та презентацій.

Щоб поліпшити зручність та комфорт, клавіатуру або джойстик дозволяється підключитися до телевізійного приймача. З цією метою використовується бездротове з’єднання Bluetooth.

Фірмовий дзеркальний дзеркальний утиліта

Телевізори бренду останнього покоління мають вбудовані функціональні можливості, що дозволяє синхронізувати зі смартфонами. На Samsung Smart TV він називається дзеркалом екрана. Технологія працює на бездротових протоколах. Наявність цього функціоналу вказується як у коротких специфікаціях пристрою, так і в інструкції з експлуатації.

Важливий! Всі телевізори “Samsung” 7, 8 та 9 Series підтримують цю технологію, тоді як моделі з префіксами F, J, K та M позбавлені цього. Щоб з’ясувати, чи є така функціональність, яка перечитана в програмне забезпечення, ви повинні відкрити “підключення з мобільним” у телевізійному меню. Тут має бути пункт “дзеркальний екран”.

Подібні функції знаходяться як з телефонах Samsung, так і з телефонами з інших виробників, які помітно спрощує процес синхронізації. Конкретні кроки залежать від версії операційної системи мобільного пристрою та наявних модифікацій. Наприклад, LG додає конкретний і сильно відрізняється від звичайного функціональності до прошивки його гаджетів. Імена меню, розташування гілок, етикеток та інших елементів змінюються. Подібна ситуація була видно за брендами “Huawei”, “ASUS” та інших. Розглянемо процедуру синхронізації за допомогою версії операційної системи.

Android 4x і 5x

Ос є досить старем і майже викладено, але все ще популярна на надбудових телефонах та інших “розумних” гаджетах з обмеженим обсягом внутрішнього приводу.

Підключення смартфона до телевізора за допомогою дзеркалювання екрана:

samsung, підключення, телевізора, бездротові
 • На пульті дистанційного керування натисніть на ключ джерела.
 • У розділі “Source” виберіть функцію дзеркалювання екрана.
 • Відкрийте налаштування на своєму мобільному пристрої.
 • Ми знаходимо розділ “Connect” і натисніть на всі значки Addic Cast або дзеркало екрана.
 • Телефон почне пошукові пристрої.
 • У спливаючому вікні натисніть потрібну модель, щоб синхронізувати його з телевізором.
 • Очікування закінчення процесу.
See also  Як зробити звук на комп'ютері голосніше. Windows Інструменти

Щоб вимкнути пристрій, достатньо натиснути “зламане з’єднання”.

Android 6x

Тут, на відміну від операційних систем минулих поколінь, будь-які конфлікти мінімізуються: виїзд, помилки та інші неприємні моменти практично не спостерігаються.

 • Відкрийте меню швидкого налаштування.
 • Натисніть на значок швидкого підключення у формі сніжинки.
 • Виберіть телевізійну модель.
 • Далі перейдіть до розділу “Екран телевізійного пристрою”.
 • Очікування парування.
 • Погодьтеся з екраном трансляції.

Ви можете порушити посилання, натиснувши кнопку “Вимкнути”.

Android 7x

Функціональність версії OS 7 “Android” помітно швидше “підбирає” пристрої для бездротових протоколів, він працює набагато стабільнішим і пропонує більше можливостей.

 • Викличте швидкі налаштування з проведіть пальцем.
 • Ми розгорнуємо головну панель, витягнувши край.
 • З проведіть пальцем праворуч, ми відкриваємо додаткові налаштування.
 • Натисніть на всі частки Cast (іноді розумний вигляд).
 • Ми знаходимо у списку телевізійних пристроїв і натискаючи з’єднання.

Ви можете розірвати синхронізацію, натиснувши клавішу “Вимкнути”.

Технологія MHL

Легше підключити телефон та Samsung TV за допомогою кабелю з контактами USB-C / HDMI, якщо обидва пристрої підтримують цю технологію. Якщо ні, вам потрібно купити адаптер. Підготуйте телефон за допомогою підтримки MHL, дисплеєм з роз’ємом HDMI, тим самим кабелем, адаптером USB-HDMI MHL (кабель).

З’єднання телефону до телевізора Samsung виконується таким чином:

 • Шнур підключений до роз’єму смартфона безпосередньо або через адаптер MHL / HDMI
 • У другому гнізді адаптера підключено кабель спілкування з телевізором
 • Підключіть адаптер до мережі через окремий шнур
 • У меню телевізора виберіть джерело сигналу

Вирішення потенційних проблем

У процесі підключення до Інтернету можуть виникнути проблеми. Щоб вирішити найбільш поширену скористатися наступними інструкціями.

samsung, підключення, телевізора, бездротові

Вимкніть і увімкніть маршрутизатор, а потім повторіть з’єднання. 2. Витягніть всі кабелі від маршрутизатора і вставити назад. Спробуйте знову підключити. 3. Перевірте, якщо кабелі щільно сидять у LAN та WAN Connectors: на маршрутизаторах, як правило, існує індикатор зеленого з’єднання. 4. Змінити DNS: “Налаштування” → “Загальні” → “Мережа” → “Статус мережі” → “Налаштування IP”. У “DNS” виберіть “Введіть вручну” та реєструйте “208.67.222.222 “або” 8.Вісім.Вісім.Вісім “. Перевірте кабель на іншому пристрої: наприклад, підключення до нього ПК. Якщо можливо. Зніміть параметри для заводу або оновити прошивку. В іншому випадку шукайте проблему в кабелі чи маршрутизаторі, зверніться до технічної підтримки Інтернету в Інтернеті. Якщо кабель і маршрутизатор знаходяться в робочому стані, а після скидання налаштувань з’єднання не з’явилося, зверніться до сервісного центру Samsung у вашому місті.

Перезапустіть телевізор. Спробуйте знову підключити. 2. Перевірте, чи Wi-Fi див. Інші пристрої. 3. Переставляйте маршрутизатор ближче до телевізора. 4. Вручну змінити канал Wi-Fi, частоту від 2,4 до 5 ГГц або назад. 5. Включіть розповсюдження Інтернету на смартфоні та перевірте, чи бачить телевізор NetworkWi-Fi. Це дозволить усунути несправність маршрутизатора. 6. Скидання налаштувань телевізора до заводу. 7. Встановіть з’єднання через кабель LAN, а потім поверніть до бездротового зв’язку.

Причиною переходу підключення до бездротового зв’язку може бути у невдалому спробі підключення кабельного зв’язку. Як наслідок, телевізійна помилка почала визначати його як основні. Для того, щоб виправити це: 1. Дотримуйтесь інструкцій, що підключаються до кабелю. 2. Налаштуйте розумний хаб. 3. Від’єднайте кабель і налаштуйте Wi-Fi. 4. Якщо ви все ще не зможете підключитися до бездротового зв’язку, зверніться до сервісного центру.

Іноді повідомлення супроводжується. “Не вдалося встановити бездротове мережеве з’єднання”. Один. Перезавантажте маршрутизатор: увімкніть і увімкніть через 1-2 хвилини. 2. Встановіть автоматичний IP: “Налаштування” → “Загальна” → “Мережа” → “Статус мережі” → “Налаштування IP” → “Автоматично” → “ОК”. 3. Якщо попередній крок не допомагає, змініть DNS: “Налаштування” → “Загальна” → “Мережа” → “Статус мережі” → “Налаштування IP” “. У “DNS” виберіть “Введіть вручну” та зареєструйтесь “208.67.222.222 “або” 8.Вісім.Вісім.Вісім “. 4. Увімкніть розподіл Wi-Fi з телефону, використовуючи його як точку доступу. Якщо з’явився Інтернет, зверніться до постачальника: швидше за все, маршрутизатор несправний. Якщо немає Інтернету, підкиньте налаштування на фабрику.