Home » Як сфотографувати екран на iPad.

Як сфотографувати екран на iPad.

Як зробити скріншот на планшеті

Ви можете зробити скріншот на планшеті за допомогою різних методів, вони залежать від операційної системи, на якій працює пристрій. Розглянемо всі доступні варіанти для Android, iOS та Windows Phone.

Зробити скріншот екрану на ОС Android не буде складно. Є кілька способів:

Часто сфотографувати, є достатньо побудовані варіанти. Це просто не має сенсу використовувати різні програмне забезпечення, оскільки сучасні планшети та смартфони дозволяють не тільки скріншот, але й редагувати його, змінюючи будь.Який доступний спосіб стандартного редактора фотографій.

Це стосується також планшетів бренду IRBIS або, наприклад, Digma. Оскільки обидва пристрої працюють на ОС Android, вони мають однакові вбудовані інструменти та можливість використовувати додаткові.

Інструмент, відповідальний за екран на пристроях Android, однаковий як для планшетів, так і для смартфонів. Користувач додає окремі жести за допомогою налаштувань системи.

Стандартні методи

Існує кілька способів, якими ви можете зробити екран на будь.Яких пристроях Android, наприклад, Lenovo. Оскільки всі системи цього плану працюють з однаковими поглядами, один із наступних способів, безумовно, спрацює.

 • За допомогою вбудованого інструменту, який доступний на планшетах та смартфонах через меню швидкого доступу (викликаний жестом зверху вниз);
 • Використання комбінацій кнопки. Вичавіть кнопку блокування вдома (в основному для моделей Samsung) або «додому» та «назад», розташованій неподалік;
 • Жест «кремінь з долонею». Намалюйте долоню з долонею на екрані зліва направо або навпаки (працює на старих пристроях);
 • Ще один жест. Намалювати три пальці зверху вниз на екрані (працює на Xiaomi з останніми версіями ОС).

Поєднання натискань кнопок може змінюватися залежно від моделі телефону та версії існуючої операційної системи. На найдавніших пристроях така функція може бути повністю відсутня.

Додаткове програмне забезпечення

Оскільки всі подібні програми працюють за тим самим принципом, відрізняючись лише у наборі функцій, не має сенсу дещо розглянути. Згадаємо одну з найпопулярніших за оцінками користувачів.

“Скріншот Pro” дозволяє не тільки зображення екрана, але й:

сфотографувати, екран, ipad

 • Напишіть на скріншот і редагувати його за допомогою стандартних інструментів редактора фотографій (обрізка, зміна кольору руки чи тексту тощо. D.);
 • Виберіть папку, щоб зберегти із зображенням;
 • Скасувати операцію в процесі створення файлу.

Щоб почати працювати з програмою, потрібно натиснути “Почати захоплення”.

сфотографувати, екран, ipad

Як було сказано вище, останні версії ОС дозволяють вам робити те саме, використовуючи внутрішні інструменти. Має сенс використовувати додаткове програмне забезпечення, якщо з якихось причин внутрішні варіанти не працюють.

Як зробити скріншоти на iPhone за допомогою віртуальної кнопки Assistivetouch

Щоб сфотографувати екран, не використовуючи будь.Які кнопки обладнання на вашому iPhone, спочатку потрібно увімкнути віртуальну кнопку Assistivetouch. Ця функція давно використовується на iPhone та iPad, і вона дуже корисна. Ви можете використовувати AssistiveTouch для виконання деяких дій, для яких інакше це потребує апаратної кнопки. Головний екран iPhone відображає програмне забезпечення, з яким ви можете навігацію та виконувати основні необхідні дії. Ось як ви можете ввімкнути Assistivetouch на iPhone або iPad.

See also  Де, щоб вставити SIM-картку в iPad. Яка карта повинна бути

Відкрийте заявку “Налаштування” та дотримуйтесь шляху: “Універсальний доступ” → Суд → AssistiStouch.

Touch “width =” 740 “висота =” 733 ” /

Встановіть перемикач Assistivetouch в інклюзивне положення.

Тепер ви повинні побачити непрозору кнопку для Assistivetouch, яка з’явилася на екрані.

сфотографувати, екран, ipad

Поверніться до основного меню Assistivetouch у “Налаштуваннях” та натисніть “Посилання на меню верхнього рівня”.

Тут ви повинні побачити щонайменше 6 піктограм, що відповідають різним ярликам та діям. Також має бути значок користувача для власної дії. Якщо це не так, то ви можете додати потрібний елемент, натиснувши кнопку “” внизу.

сфотографувати, екран, ipad

Тепер прокрутіть список доступних дій та виберіть “Екран екрана”. Клацніть “готовий”.

сфотографувати, екран, ipad

Тепер вам просто потрібно натиснути кнопку Assistivetouch, щоб відкрити параметр “Зображення екрана”. Залишається вибрати його, щоб зробити знімок екрана на вашому iPhone, не використовуючи жодних апаратних кнопок.

сфотографувати, екран, ipad

Ви також можете налаштувати створення скріншота, наприклад, шляхом подвійного дотику віртуальної кнопки AssistiStouch. Для цього:

Перейдіть до меню Assistivetouch у програмі “Налаштування”.

Виберіть будь.Який із параметрів, доступних у розділі “Налаштування дій”. Один дотик, подвійний дотик або довгий натискання. Наприклад, ви можете призначити дію “подвійний дотик” для створення екранних зображень.

Клацніть на параметр “Double Touch” та виберіть “Екран екрана” з доступних дій.

І знову інструкції короткі та прості. Тепер, коли ви двічі торкаєтесь кнопки Assistivetouch, система створить скріншот. Якщо ви зацікавлені в тому, чи з’явиться кнопка помічника на скріншоті, то відповідь буде негативною.

сфотографувати, екран, ipad

Як зробити довгий скріншот у непідтримуваних програмах

Іноді необхідно сфотографувати те саме зображення на довгій екрані в інших стандартних або третях.Партійних програмах. Наприклад, у imessage або будь.Якому посланці, щоб зберегти весь діалог.

Завантажте кравець.Додаток. Скріншот.Зшивання або PICSEW. Скріншот.Зшивання з магазину додатків.

Створіть серію екранних зображень у правильній програмі, поступово прокручуючи екран. Не забувайте, що в послідовних знімках повинні бути загальні елементи для їх успішного «склеювання».

Не прокручуйте екран повністю, але залишайте одну фразу діалогу чи будь.Який інший елемент на обох скріншотах.

Запустіть один із завантажених програм та виберіть екранні зображення, щоб створити довгий скріншот.

Якщо необхідно, внесіть зміни на остаточну фотографію, використовуйте вбудовані редактори.

Перший кравець.Додаток дозволяє зберігати зображення безкоштовно, але з накладенням водяного знака. Щоб вимкнути цей чіп, вам потрібно зробити побудовану покупку за 279

Друга утиліта PCCSEW може просто мати постріли екрана один за одним, і для можливості безшовного склеювання вам доведеться заплатити 99 або 179 за повну функціональність.

До закладок

Як зробити довгий скріншот на повній сторінці на iPhone та iPad

Відкрийте Safari та перейдіть на веб.Сторінку, зображення екрана, який ви хочете зробити.

Виконайте звичайні дії, щоб видалити скріншот (докладно). Для цього на пристроях без ідентифікатора обличчя натисніть на поєднання клавіш будинку та на пристроях із ідентифікатором обличчя. Збільшення гучності живлення.

See also  Як встановити Google Chrome на iPad. Google Pay

сфотографувати, екран, ipad

У верхній частині вікна виберіть опцію “Вся сторінка”.

сфотографувати, екран, ipad

Ви завжди можете обрізати сторінку, залишаючи там лише необхідну.

ПРИМІТКА. Крім того, ця функція активна лише для веб.Сторінок у сафарі. Отже, якщо вам потрібно сфотографувати з екрана з довгою листуванням в iMessage, вам доведеться використовувати спеціалізовані програми для створення скріншотів, наприклад, крепіт.

Як зробити скріншот (сфотографувати екран) на iPhone, iPad, iPod Touch?

Насправді немає нічого простішого, ніж сфотографувати зображення на екрані самим пристроєм. Зображення або скріншот Skreenshot. Це стандартна функція всіх iPhone, iPad, iPod Touch. Для того, щоб зробити скріншот, вам просто потрібно одночасно натиснути кнопку живлення та круглу кнопку. На момент натискання пристрій сфотографуватиме все, що було на екрані.

Як зробити скріншот на iPhone X, iPhone XS, iPhone XR

Наведений вище метод не працює на новому iPhone, оскільки в останніх смартфонах немає знайомої фізичної кнопки “додому”. На щастя, Apple піклувалася про альтернативне рішення.

Метод досить простий. Для того, щоб сфотографувати екран на iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, вам потрібно одночасно натиснути на збільшення гучності та кнопку ввімкнути/вимкнути режим сну. За аналогією з попередніми моделями ви побачите білий спалах і почуєте відповідний звук камери, що вказує на те, що скріншот зберігається.

сфотографувати, екран, ipad

Отриманий скріншот миттєво буде розміщений у додатку “Фото” у спеціальному альбомі, який називається “Екранні фотографії”.

сфотографувати, екран, ipad

Як зробити екран на 11 iPhone через допоміжний дотик

Ця утиліта доступна на всіх останніх моделях iPhone. Для його використання спочатку потрібно активізувати зазначену можливість. Для цього потрібні такі кроки:

 • Перейдіть до налаштувань iPhone.
 • Переглянути блок “basic” та виберіть розділ “Універсальний доступ”.
 • У ньому потрібно активувати допоміжний дотик. Для цього повзунки поруч із написом зміщуються вправо. Після цього перемикач набуває зеленого.

Зараз функція активується. У цьому випадку на екрані з’явиться біле коло. Щоб зробити скріншот на iPhone 11, вам потрібно буде проскочити по ньому. Використання кнопки екрана дозволяє уникати створення зображення за допомогою апаратних кнопок.

 • Вам потрібно перейти на сторінку, яку потрібно виправити.
 • Натисніть на кнопку екрана допоміжне дотик.
 • Коли меню відображається на екрані, вам потрібно вибрати “апарат”.
 • Клацніть на “Детальніше”.
 • Потім натисніть на “Екран екрана”.

сфотографувати, екран, ipad

Після цього буде створений скріншот на iPhone 11 за допомогою Assistivetouch. У цьому випадку звучить характерний звук, а потім мініатюрне зображення зробленого зображення з’явиться в нижньому лівому куті екрана.

Не всім подобається цей метод створення екранного зображення. Деякі вважають, що відкриття меню та пошук параметрів “екран екрану” в ньому. Це стомлююча дія. З іншого боку, в цьому випадку кнопки обладнання не використовуються. Це дозволяє робити скріншоти на iPhone 11 навіть у випадках, коли принаймні один з них не працює.

Віртуальну кнопку можна перемістити на панель швидкого доступу. Це зробить його використання більш комфортним. У той же час, вам не потрібно відкривати меню екрана, щоб шукати потрібний варіант у ньому.

Для цього потрібно зробити наступні кроки:

 • Перейдіть у налаштування смартфона.
 • У блоці “Загальний” вони вибирають розділ “Допоміжний сенсор”.
 • Перейдіть до меню “верхній рівень”.
 • Тепер список відкриє всі команди, які включені в меню швидкого доступу. Якщо хтось із них недостатньо потрібен. Їх можна видалити з цього меню. Наприклад, це можна зробити за допомогою піктограми “Повідомлення”.
 • У вільному місці поставте піктограму “Зробити знімок”. Після цього вони залишають налаштування. Також можливо не замінити піктограми, а додати нове.
See also  Samsung екран запису з звуком. Використання ADB для захоплення екрана

Тепер у меню швидкого доступу ви можете побачити значок, натиснувши, на якій вони створюють зображення екрана. Також можливо не замінити піктограми, а додати нове. Це вимагає наступного:

 • Для цього в процесі налаштувань натисніть плюс, який розташований у центральній частині екрана. Таким чином, максимальна кількість піктограм у швидкому меню буде збільшена.
 • Потім виберіть порожній значок і встановіть команду, яка потребує користувача.

сфотографувати, екран, ipad

Параметри створення скріншоту на iPad

Я хотів би зазначити, що насправді планшет у цьому плані не сильно відрізняється від iPhone. Функція створення та редагування скріншотів реалізується у вигляді стандартної функції iOS.

Власникам планшетів не потрібно відвідувати App Store. Ви можете створити скріншот, використовуючи фізичні кнопки пристрою. “харчування” та “дім”. Щоб створити скріншот, потрібно натиснути на комбінацію цих кнопок. Екран екрана буде автоматично зберігати в тексті планшетних медіа:

Створений скріншот можна редагувати. Для цього перейдіть до розділу “Фото” та натисніть на гіперпосилання “Правило”, розташований у верхньому правому куті екрана:

Зверніть увагу! Можливість редагувати та підтримувати скріншот, має лише власників гаджетів з iOS.

Ви також можете сфотографувати екран за допомогою комбінацій кнопок, а потім натисніть зображення в мініатюру, щоб перейти до режиму редагування. Щоб зробити доповнення до скріншота, ви можете використовувати набір інструментів: для малювання, додавання автоигмур та фрагментів текстів.

У цьому режимі ви не можете «відтворити» з регулюванням яскравості зображення, додати деякі ефекти або персоналу зображення, отже, якщо користувачеві потрібно це зробити, тоді вам потрібно стандартирується до розділу «Фото» та Використовуйте вже знайома кнопка “Редагувати”. Щоб підтримувати зміни, ви повинні використовувати кнопку “готовий”. Кнопка «Поділитися» дозволяє користувачеві виконувати дві дії одночасно: зберегти та надсилати скріншот на свої контакти поштою, в соціальні мережі, у формі записки чи друку.

Якщо описаний алгоритм створення скріншота в iPhone чомусь не працює, то варто вивчити наступний розділ.

Смартфон Huawei P40 Pro з найкращою камерою 2020 2021. У рейтингу телефонних камер новинка набрала рекордну 128 м’яч, що займав перше місце.

Безкоштовний телефон телефону. Безкоштовні телефони, сенсорні та кнопки смартфонів обох виробників бренду Samsung, iPhone та маловідомі.

Залишаючи відгуки, ви допомагаєте іншим зробити правильний вибір. Ваша думка має значення.