Home » Як швидко видалити контакти з iPhone

Як швидко видалити контакти з iPhone

Як видалити контакти з iPhone вручну

Найпоширеніша ситуація, коли власнику гаджета необхідно стерти один телефонний номер із записника. У цьому випадку труднощів не виникає. Ручне видалення одиничного номера має на увазі дотримання наступної інструкції.

 • Вийти на робочий стіл, перейти у вкладку контактів – це робиться натисканням на відповідну іконку в нижній частині дисплея.
 • Вибрати пункт, що підлягає стиранню шляхом тривалого утримання пальця на іконці.
 • У верхній частині екрана iPhone натисніть кнопку змінити.
 • Після виконання процедури перед власником відкриється меню контакту. Тут ви повинні перетинатися список до самого кінця, де значок “видалення”.
 • Клацнути на вказаний вище елемент і підтвердити дії, що виконуються.

Якщо все зроблено правильно – після виконання операції номер буде вилучено з пам’яті iPhone. Важливим фактором вважається, що зазначена процедура актуальна виключно при видаленні одиночних записів. Якщо користувачеві потрібно «знести» кілька номерів, кожен видалятиметься незручно і слід скористатися іншим методом

Видалення через «iCloud»

Якщо виникла потреба позбавитися кількох записів у телефонній книзі, скористаємося «хмарним» сервісом. iCloud спрацює, якщо пройшла авторизація через один Apple ID на iPhone та PC. Слідуємо покроковій інструкції:

 • Знову відкриваємо «Налаштування» у смартфоні, шукаємо розділ iCloud.
 • Авторизуємося, заповнюючи поля. Натискаємо кнопку «Увійти».
 • Об’єднуємо дані на iPhone та в «хмарі», натискаючи на відповідну кнопку.
 • Активуємо повзунок «Контактів».

Тепер на якийсь час прибираємо iPhone убік і працюємо з комп’ютером.

 • Заходимо на сайт iCloud.com. Знову авторизуємося, але вже в Схоніщі.
 • Натискаємо на клавіатурі Ctrl і тримаємо, виділяючи непотрібні записи в контактах. Список з’явиться на екрані праворуч.
 • Клікнути на шестірню зліва внизу.
 • Випливе меню, де вибираємо «Вибрати все» (якщо хочемо почистити всі номери), а потім «Видалити».

Як на iPhone видалити всі контакти відразу?

Є кілька способів очистити телефонну книгу на iPhone. Найвідомішим передбачає використання iTunes MediaCombine. Ось як діяти, щоб видалити всі контакти:

Підключіть пристрій до USB-кабелю та відкрийте iTunes.

Натисніть кнопку iPhone.

Як видалити контакти з iPhone?

У меню «Налаштування» виберіть Деталі.

Встановіть прапорець поруч із синхронізація контактів C та у спадному меню, виберіть будь-який варіант: Windows Контакти або Outlook. Переконайтеся, що поруч із пунктом Усі контакти стоїть точка.

Прокрутіть сторінку вниз до блоку Додатки та поставте галочку навпроти Контакти.

Запустіть процес синхронізації – натисніть Застосувати.

У ході синхронізації iTunes замінить вміст телефонної книги iPhone з інформацією, яка зберігається на комп’ютері. Якщо ж на PC немає файлу відповідного формату, очевидно, що довідник виявиться порожнім.

Існує швидший спосіб видалити всі контакти з iPhone. повністю скинути пристрій. Для цього потрібно пройти шляхом Налаштування — Основні — Скинути та вибрати варіант Стерти контент та налаштування.

В результаті з пристрою зникнуть не тільки контакти, а й взагалі всі дані користувача. Виконайте повну процедуру скидання, перш ніж продавати iPhone.

Як видалити контакти з iPhone. Всі методи

Можливо, кожен з нас зіткнувся з необхідністю видалити контакт з iPhone. У деяких випадках потрібна “тотальна зачистка”, наприклад, якщо ви купили iPhone, а його попередній власник не очистив телефон. Сьогодні ми розглянемо всі існуючі засоби видалення контактів на iPhone.

See also  Як передати контакти з Samsung на Samsung

Існує кілька способів, як видалити контакти з iPhone: це видалення кожного запису окремо, видалення всіх контактів з iPhone повністю або кількох вибіркових за допомогою iCloud. Для тих, хто використовує джейлбрейк, є ще два способи, які ми розглянемо додатково.

Часто є складність, коли людина хоче видалити всі контакти, або видалити лише деякі, хто став непотрібним. Розробники така можливість для власників iPhone реалізували інакше, ніж у пристроях на Android.

Видалення контакту

Якщо вам потрібно очистити телефонну книгу (видалити всі застарілі номери та інформацію), то метод нижче залишається найбільш комфортним:

 • Знайти внизу значка робочого столу “Контакти“. Це зелений квадратик із телефонною трубкою. Торкніться її.
 • На наступній сторінці, щоб видалити окремий номер з iPhone, впишіть його назву в пошуковий рядок та натисніть на зображення лупи зліва. Якщо у телефоні є кілька цифр, прокрутіть список, перш ніж ви хочете видалити.
 • Натисніть пальцем назви контакту, щоб відкрити його.
 • Вгорі праворуч є кнопка “Змінити”. Тисніть її і після прокрутіть сторінку до кінця. Тут розміщується опція видалення. Активуйте її, і запис зітреться.

Видалення контакту з iPhone: YouTube/TIMOXA LIFE

Очищення списку «Вибрані»

Буває, що одна або декілька чисел, які були поміщені в названу групу, виявляються непотрібними. Стирання даних із категорії «Вибрані» має свою технологію. Ось як видалити контакти на iPhone у цьому випадку:

 • Введіть “Контакти”. Нижче, а зліва є папка “Вибране”. це позначено зірочкою. Доторкніться до палець.
 • На сторінці, яка відкривається, знайдіть кнопку “Змінити”. Її місцезнаходження. праворуч від дисплея. Натисніть на кнопку. Після цього червоне коло з “мінус” значка з’явиться поруч з кожним записом.
 • Переглянути список. Визначити, які контакти в ньому стали невідповідними. Забирайте їх натисканням на червоні кружечки.
 • Підтвердьте рішення видалити номери зі списку. Якщо це не буде зроблено, то зміни не зафіксовані. Для цього натисніть кнопку «Готово», розміщену праворуч угорі.

Видалення контакту з історії

Незважаючи на високу безпеку iPhone, його власники ще іноді повинні супроводжувати історію викликів. Незалежно від причин, чому в цьому заході виконується завдання:

 • Увійдіть у програму «Контакти». Правіше пункту «Вибране» розміщено вкладку «Недавні». Входити в нього.
 • Переконайтеся, що показано весь список дзвінків, здійснених останніми днями. Якщо так, то повзунок над списком стоїть у “все” позиції.
 • Натисніть кнопку “Змінити”, яка знаходиться у верхньому правому куті. Після цього, перед кожним викликом з’явиться червоне коло з поперечним дефісом.
 • Натисніть на непотрібні номери та активуйте кнопку “Видалити”. Він знаходиться у верхньому правому куті.

Як видалити контакти з програмою iPhone: Pixabay

Видалення за допомогою Джейлбрейк

Джейлбрейк – офіційно підтримувана корпорацією Apple процедура злому iPhone. При цьому користування пристроєм відкриває додаткові можливості, включаючи видалення непотрібних телефонних номерів. Так користувач може скористатися фішкою Erase Contacts (відповідна іконка з’являється на дисплеї iPhone).

Натискання на іконку запускає стирання всіх записів у телефонній книзі. Такі дії зазвичай потрібні нечасто, але зручні, якщо є бажання продати iPhone, щоб придбати його нову модель.

Однак до питання про те, як швидко видалити контакти з iPhone, ви можете відповісти і так: засоби самого iPhone. Заводити Джейлбрейка тільки для того, щоб з його допомогою одного разу стерти разом всю телефонну книгу, не варто.

See also  Як встановити придбану мелодію на iPhone

Видалення всіх контактів відразу на iPhone 5s та інших моделях

Незалежно від моделі iPhone контакти можуть видалятися по одному через функціонал самого пристрою або за допомогою сервісів, спеціально придуманих Apple для спрощення роботи, зберігання файлів і синхронізації. Останні допомагають уникнути повної втрати важливої ​​для користувача інформації у разі крадіжки або фізичного знищення телефону або планшета.

Один із способів масового видалення полягає у використанні сервісу iTunes, який є не тільки величезним медіа плеєром і сховищем аудіо- та відеофайлів, але й синхронізаційним сервісом для інших даних. Другий спосіб передбачає використання сервісу хмарного сховища iCloud.

Важливо! Крім основних компонентів за типом нагадувань, нотаток, календарів, фотографій, пошти та документів, сховище може містити контакти користувача з номерами телефонів та іменами.

Доступно також видалення контактів через сторонні програми та можливості. Насамперед рекомендується користуватися стандартним та офіційно доступним функціоналом. Це допомагає позбавити себе проблем, пов’язаних з вірусами та можливими несправностями, які можуть виникнути при установці джеїлбрейків та стороннього програмного забезпечення.

Нижче буде розглянуто стандартні методи, а в наступному розділі – використання сторонніх додатків. Це працює для більшості нових моделей iPhone, включаючи iPhone 4, 4S, 5, 5S і так далі.

Увійдіть до однієї з облікових записів для швидкого чищення ноутбука

Як видаляти контакти групами через iCloud

Для видалення з гаджета Apple Apple декількох записів або навіть всі контакти необхідно, щоб вони були синхронізовані з хмарним сховищем iCloud. Якщо цього не зроблено, то доведеться зробити резервне копіювання самостійно.

Зробити це дуже просто. Потрібно зайти до «Налаштування» телефону з головного меню та вибрати пункт «iCloud». У цьому вікні перемикач під назвою “Контакти” просто активується (зміщується з статусу “OFF” в “включно”). Після того, як гаджет підключається до високоякісної стільникової мережі або бездротової точки Wi-Fi, дані, вибрані користувачем, будуть завантажені на сервер та успішно синхронізовані. Після цього можна братися за видалення контактів або іншої скопійованої інформації. У розглянутому справі процедура дій є:

 • Увійти на службу iCloud через офіційний веб-сайт (iCloud.com) на персональному комп’ютері. Ви можете зробити це з телефону, але процес не буде дуже зручним.
 • Вхід і пароль ICLOUD. Це поширене для всіх облікових записів Apple ID.
 • Після введення контакту “Контакти“. Воно інтегрується з телефонною програмою після синхронізації та містить такі ж записи.
 • Натисніть і утримуйте клавішу CTRL. У той же час, потрібно вибрати записи контактів, які потрібно видалити.
 • Натисніть кнопку “Видалити” та підтвердьте свої наміри. Якщо користувач раптом змінив свій розум, то ви можете натиснути кнопку відповідного “Скасувати”, щоб запобігти контактам.

Після натискання клавіші видалення всі записи з програми контакту будуть видалені. Ця дія вплине на програму по телефону. Потрібно ретельно перевіряти кожен контакт перед видаленням. Можливо там є потрібні дані.

Як видалити всі контакти з iPhone через iTunes

Як стало зрозуміло, зі звичайним функціоналом видалення є кілька проблем. Він не може видалити одразу всі записи з телефонної книги. Можливо, це зроблено через міркування безпеки та спроби зберегти дані користувача або такі функції важко ввести на iOS. У будь-якому випадку є другий спосіб, заснований на використанні iTunes. Крок за кроком інструкцію полягає в наступному:

 • Запустити програму на своєму персональному комп’ютері під керуванням операційної системи Windows або Mac.
 • Підключіть iPhone будь-якої моделі до комп’ютера за допомогою звичайного оригінального зарядного кабелю USB.
 • Зачекайте, поки гаджет буде визначено і почати налаштування.
 • Зайти в розділ «Інформація про пристрій», щоб побачити всі дані про підключений девайс.
 • Встановіть галочку перед контактами Sync Conts / Sync Контакти.
 • Поставити такий же прапорець навпроти напису «Видалити» в розділі «Advanced/Додатково».
 • Натисніть кнопку “Застосувати / Застосувати” та підтвердьте свої наміри, щоб видалити кілька записів з телефонної книги.
See also  Як передати відео з смартфону в телевізор

Важливий! Через кілька секунд всі дані з синхронізованого застосування будуть остаточно видалені. Якщо вам потрібно стерти лише кілька записів з телефонної книги, то цей метод не підходить.

Чисті контакти можуть бути і через iTunes

Другий спосіб: Негайно видаліть всі контакти через iTunes

Другий спосіб підійде тим, кому потрібно видалити багато контактів. Вам потрібно буде запустити iTunes на своєму комп’ютері та підключитися до iPhone. Після визначення комп’ютера нового пристрою натисніть на вкладку iPhone, яка знаходиться у верхньому правому куті екрана.

Далі потрібно перейти у вкладку «Інформація». Там ви побачите опцію синхронізації контактів, поставте галочку та оберіть «Всі контакти». Потім перегортаємо в самий низ і там буде вкладка “Додатково” або в англомовній версії (Advanced). Там потрібно поставити галочку протилежні “Контакти”. Нижче, у правому куті екрана виберіть дію “Застосувати”. З’явиться спливаюче попередження, що всі контакти будуть видалені. Підтвердьте це, натиснувши “Замінити інформацію” (Застосувати).

Тепер розглянемо способи видалення контактів із iPhone через «Джейлбрейк». Способи, а також у стандартних IOS, також є двома, але вони реалізуються інакше.

Перш ніж перейти до телефонної книги та натисніть “Групи”, щоб перевірити, які служби синхронізуються, можливо, не тільки в ICloud.

 • Після цього перейдіть до налаштувань iPhone та виберіть “ICLOUD”. Ви відкриєте сторінку, на якій будуть вказані всі дані, які синхронізуються в ICloud.
 • Вимкніть повзунок біля контактів, щоб ці дані більше не синхронізувалися.

Якщо ви видалите номери телефонів, залишивши iCloud увімкненим, то після, наприклад, новий господар смартфона зможе знову включити синхронізацію та стерти номери. У цьому випадку вони зникнуть скрізь, і ви втратите їх постійно. Також у статті блогу ви можете навчитися, як позбутися від подвійного.

Якщо ви помітили, що синхронізація відбувалася не тільки у хмарному сховищі від Apple, то:

 • Виберіть необхідний сервіс і відключіть зв’язок з хмарою для телефонної книги. Телефони припиняються скопійовані до хмари, і ви можете видалити їх лише з вашого пристрою.

Якщо ви не використовуєте Cloud Storages, щоб швидко видалити телефонну книгу:

 • Після цього завантажте його та виберіть ці цифри, які ви хочете стерти. Завдяки додатку ви можете поставити галочку, щоб відразу видалити всі номери, і вони будуть стерті з вашого смартфона. Добре для такого випадку підійде програма “Cleaner Pro”, ви можете використовувати його або знайти іншу, яку вам більше подобається.

Для того, щоб видалити кілька телефонів:

Таким чином, ви можете вручну стерти імена у телефонній книзі у свою чергу. Для масового видалення використовуйте поради вище.

Це лише два клацання, ви можете очистити телефонну книгу, не побоюючись, що він очищається, а на інших пристроях, прив’язаних до сховищ хмарних сховищ.