Home » Як синхронізувати навушники Xiaomi

Як синхронізувати навушники Xiaomi

Xiaomi Redmi Airdits і Earbud: лівий / правий навушник не працює, не синхронізуйте, не підключайте, справа / навушник не заряджається

У цій статті ми будемо намагатися вирішити три проблеми, які найчастіше стикаються власниками навушників Bluetooth Xiaomi MI TRUE Wireless Earbuds Basic та Xiaomi Redmi AirDots. Як ми вже знаємо, це ті ж навушники. Я використовував ці навушники протягом декількох тижнів, і я ніколи не мав жодних проблем з ними. Вони ідеально підключені як до телефону, так і для ноутбука. Але це не завжди відбувається, а не кожен.

Навушники AirDots Xiaomi. Як підключитися

Основні проблеми, які найчастіше виникають у процесі підключення та експлуатації TWS Headphones Xiaomi:

 • Коли навушники не синхронізуються між собою. Ці TWS навушники працюють наступним чином: є основний навушник, на моїх навушниках є правильним. Коли ми перетворюємо їх або вийдіть з футляра, лівий навушники підключено до правого боку. Вони синхронізуються. Після цього ми підключаємо праворуч навушники до пристрою та відтворюємо обидва навушники. Але буває, що є відстань. Як результат, навушники не пов’язані. І один, правий або лівий навушники Redmi Airdots не працює. Або просто не підключає ліворуч або правий навушник. Найчастіше залишаються.
 • Коли Xiaomi Redmi Airdots або навушники навушники не підключені до телефону, планшета, ноутбука та Т. D. Найчастіше пристрій просто не бачить їх. Ми відкриваємо список доступних пристроїв Bluetooth, а навушники не відображаються там. У той же час вони не в цьому випадку не включаються.
 • Коли навушники Xiaomi не стягуються. Лівий або правий навушник не заряджається, або випадок не заряджається (він той самий зарядний пристрій, з якого навушники, у свою чергу, стягуються).

Скинути налаштування пристрою Airdots Xiaomi Redmi

Якщо ви вже підключили навушники до телефону, швидше за все, вони відмовляються працювати синхронно. Музика звучить тільки з одним. Якщо натиснути кнопку іншого навушника, музика починає звучати в ньому, але в той же час він припиняє перший звук. І так він може продовжувати нескінченно. Давайте це виправити. По-перше, розв’язати Airdits Redmi з його смартфона.

  Нам потрібно відкрити ярлик та вибрати кнопку Bluetooth або знайти це вікно за допомогою основних налаштувань;

Маніпуляції з мобільним телефоном закінчилися. Тепер давайте звернемося до налаштування самих навушників. Якщо Xiaomi Redmi AirDots ще не відповідає один одному, вам потрібно скинути свої налаштування на фабрику. Для цього потрібно видалити їх з корпусу і затискайте кнопки синхронно на обох головках.

See also  Як вимкнути телевізор Samsung. Тріщини на телебаченні після вимкнення

Тримайте більше 30 секунд, вони повинні бути вимкнені супроводжуватися довгим сигналом. Цей звук відтворюється кожною гарнітурою.

Як підключити Redmi Airdots / Xiaomi Earbud Навушники?

Дуже важливо правильно виконувати перше з’єднання навушників з телефоном, планшетом або іншим пристроєм. Оскільки це TWS навушники, і правий навушник є головною, важливо це підключити.

У моєму випадку лише він (правий навушник) відображається у списку доступних пристроїв Bluetooth на телефоні. Але я побачив випадки, коли люди підключили лівий навушники до телефону, після чого повітря дистиляція і відтворювалися лише один навушник, оскільки навушники не підключилися. Ця проблема, як правило, вирішується шляхом скидання до заводських налаштувань (як це зробити, я показав нижче у статті) і неодноразово з’єднуватися.

 • Ми беремо обидва навушники з зарядного випадку. На обох навушниках індикатор повинен активно спалахнути на білому. Потім на лівому навушному телефоні індикатор повинен вийти, а справа продовжувати повільно спалахнути. Це означає, що навушники наші арези синхронізовані.
 • Перейдіть до налаштувань Bluetooth на нашому телефоні або іншому пристрої. У списку доступних пристроїв з’являться навушники. Я їх називають “mi true wireless ebs basic_r”. Також їх можна назвати “redmi airdots_r”. Доцільно вибрати пристрій з “_r” у заголовку. Це правильний навушники. Я показав приклад iPhone. На пристроях Android, процес з’єднання виглядає так само. Просто виберіть Навушники зі списку доступних пристроїв.
 • Навушники підключені до телефону. Ви можете використовувати.

Як вимкнути навушники або підключення до іншого пристрою?

Щоб вимкнути навушники Airdots / Earbud з телефону, достатньо покласти їх у справу. Вони автоматично вимикаються і починають зарядки. Як тільки ви отримаєте їх з футляра, вони автоматично підключаються до пристрою, з яким вони раніше були кон’югатні. Ви також можете вимкнути примусово. Потрібно тримати кнопку на кожному навушники 5 секунд. Ну, у налаштуваннях Bluetooth на телефоні ви можете вимкнути їх. Я розповім про це більш детально.

Якщо ви хочете підключити навушники до іншого пристрою, наприклад, до планшета, і вони автоматично підключаються до телефону, а інший пристрій не бачить їх, перш за все, потрібно вимкнути, або видалити навушники на пристрої які вони підключені. Ви можете зробити це у налаштуваннях Bluetooth на смартфоні Android або на iPhone.

На iPhone потрібно просто натиснути на піктограму (i) навпроти навушників та виберіть “Вимкнути”, або “забути цей пристрій” (у майбутньому він не буде автоматично підключений).

На Android для відключення навушників, ви, як правило, клацніть на навушниках у налаштуваннях та виберіть “Вимкнути”, або підтвердити вимкнення, натиснувши OK. І видалити навушники, вам потрібно натиснути (i) або передач і вибрати щось на зразок “Скасувати спарювання”. На різних телефонах та версіях Android, назви пунктів меню можуть бути трохи різними.

Після вимкнення / видалення навушники перейдуть у режим підключення (білий індикатор спалахує), і ви можете підключити їх до іншого пристрою. Або повторно для того ж пристрою.

Чому навушники відсутні і чому зробити скидання?

Якщо ця інформація не потрібна вам, ви можете негайно перейти до рішень (нижче у цій статті).

See also  Як зробити Chrome за замовчуванням Android. Методи налаштування браузера

Більшість навушників TWS працюють наступним чином: є основний навушники, ведучий (залежно від моделі, може бути ліворуч або праворуч), і є другий навушник, керований. Коли ми отримуємо навушники з футляра, навушники синхронізуються один з одним Bluetooth. Другий навушник (керований) з’єднується з основним (провідним). Після цього ми вже підключаємо основний навушник до телефону, комп’ютера та t. D. Є моделі навушників, де, як основний може діяти як правий навушник, а ліворуч.

Синхронізація дуже часто зустрічається у процесі неправильного сполучення навушників. Коли ми до телефону, або інший пристрій підключений не головний навушники, але раб. Наприклад, коли ми хочемо використовувати лише один навик. Після цього навушники не можуть спілкуватися один з одним, і тільки один працює. І на пристрої, у списку пристроїв Bluetooth можуть з’являтися дві навушники. Іноді назва може бути вказана в імені, що вказує на праву та ліву гарнітуру (наприклад, “NAME_R”, “name_l”). Скріншот, наприклад (ви можете мати іншу ситуацію):

Після цього ви можете підключити один навушник, але не обидва разом. Точніше, ви можете підключити обидва, але буде один. Що ми, звичайно, не підходять.

Буває, що синхронізація Headphones обробляється завдяки чомусь невдачі, коли ми не ставимо навушники в зарядному пристрої після використання, ми використовуємо один навушник, або після повного розряду. Проблема з відстані, як правило, не пов’язана з пристроєм. Чи комп’ютер у Windows, телефон на Android, або iPhone.

Навушники Навушники TWS Дозволяє повторити синхронізацію. Ми видаляємо їх на пристроях, до яких підключено, створюємо налаштування скидання, увімкніть, а навушники синхронізуються один з одним і починають працювати в пару. Це зазвичай вирішує, всі проблеми з синхронізацією та з’єднанням. Крім того, цей метод може бути застосований, коли навушник просто упав, індикатор не записує і не відповідає на кнопку преси.

Як підключити вкладиш між собою

Зазвичай власник навушників зустрічається з проблемами при синхронізації навушників, не читаючи інструкції. Або намагаючись підключити їх безпосередньо. У цьому випадку він часто доступний для підключення або правого або лівого лайнера, і обидва з них неможливі.

У той же час, два пристрої з тим самим ім’ям можна розмістити у списку, доступному для підключення пристроїв телефону.

Тому для виконання процедури правильної синхронізації необхідно буде скинути настройки на заводі (продовжити).

синхронізувати, навушники, xiaomi

Сама процедура розряду диференціюється з різних моделей навушників між собою, але зазвичай зводиться до наступного:

  Якщо ви раніше намагалися підключити навушники до телефону. знайдіть їх у списку пристроїв Bluetooth, торкніться їх та виберіть “Забути пристрій”;

Як усунути проблему дезінфекції?

На додаток до описаного вище способу існує кілька інших операцій, які допоможуть синхронізувати навушники:

 • Скасувати шляхом кон’югації. Одна з частих помилок. це спроба підключити пристрій без попередньої синхронізації. Щоб вирішити проблему, необхідно, щоб гаджет “забув” кон’югацію. Перейдіть до диспетчера пристроїв Bluetooth, знайдіть у списку кон’югатних навушників та скасування з’єднання за допомогою кнопки “Забутий пристрій”.
 • Скидання ручних налаштувань. Немає спеціальних кнопок? Вам потрібно буде видалити обидва заробітку, і натисніть кнопку живлення. Натискання має тривати близько хвилини. Світлодіодний сигнал спочатку засвітиться, потім починає блимати і вийде.
 • Скинути вручну скинути у випадку. Якщо попередній шлях не працював, повторіть ці дії, тільки навушники з справи не видаляють.
 • Скидання налаштувань за допомогою випадку. Якщо на зарядному пристрої є спеціальна кнопка, то гаджет повинен бути розміщений всередині корпусу. За аналогією з попереднім способом, то вам потрібно натиснути кнопку живлення не менше 60 секунд.
See also  Знайти телефон Xiaomi через обліковий запис MI

Що робити, якщо навушники AirDots Xiaomi не пов’язані

Навіть при дотриманні вищезазначених рекомендацій користувачі можуть з’являтися при підключенні повітряних апаратів один з одним. Підключіться до випадкового зарядного пристрою, в якому покласти навушники. Залиште їх у цій позиції протягом півгодини. Власник навушників також повинен розглянути, що в деяких випадках синхронізація відбувається, навіть якщо білий індикатор не відображається. Це означає, що після вилучення пристрою вам потрібно почекати приблизно 20-30 секунд. Після цього спробуйте підключити їх до телефону.

Як синхронізувати пару навушників Xiaomi AirDots

AirDots Xiaomi. мініатюрні бездротові навушники, які майже повністю ховаються в оболонці вуха. Власник може слухати музику або аудіокниги в будь-якій атмосфері: на нецікаючу лекцію або зустрічі, і ніхто не зрозуміє, що він зайнятий фактично. Не менш зручний аксесуар та спорт, танці та ходьби. Не обмежуйте себе в рухах, будьте активними, і навушники залишаться на місці і не вийдуть з вух, незалежно від того, наскільки різко ви хвилюєте голову! Відразу після покупки, ви повинні підключити аксесуар до телефону. Як синхронізувати AirDits Xiaomi, читати нижче.

 • Увімкніть телефон Bluetooth;
 • Дайте гарнітуру з справи;
 • Натисніть зовнішні сенсорні панелі з обох навушників, поки білі індикатори будуть освітлені, звільнення;
 • Світлодіод починає спалахувати праворуч;
 • У розділі виявлених пристроїв правий навушник “Mi AirDits Basic_R” (це основний), який сам з’єднується зліва;

Якщо звук іде тільки з правого навушника, щоб підключити другий, ми торкаємося сенсорної області зліва.

За ідеї виробника, коли ви приймаєте обидва навушники, вони автоматично повинні підключатися один до одного. По-перше, існує часті блимання обох обох, потім тільки на правій гарнітурі, пульсація світлодіод сповільнюється, що означає, що він готовий до спарювання.