Home » Як скинути браслет Xiaomi Mi Band 4

Як скинути браслет Xiaomi Mi Band 4

Як витягнути капсулу, як заряджати і вставляти назад у ремінці

Покрокові інструкції чітко показують, як отримати Mi Band 4 з ремінця, як заряджати, і як вставити капсулу назад до браслету. Тривалість відео трохи більше 1 хвилини.

Fishka: Ви можете зарядити без видалення з ременя, за це вам потрібно придбати спеціальну заряду сукні, вона коштує 1-2.

Налаштування фітнесу браслет

Перше налаштування означає синхронізацію з телефоном за допомогою програми MI Fit, російська мова буде завантажена, дата та час, в той же час ви можете виконати залишкові налаштування.

Як змінити час і дату. Встановлюється автоматично під час синхронізації з смартфоном. Зміна по телефону.

Як збільшити сповіщення шрифту. На жаль, це неможливо зробити.

Налаштувати яскравість екрана та час підсвічування. Встановлення яскравості висвітлення екрана здійснюється на самому браслеті. Додатково. Налаштування. Яскравість. Ви будете доступні 5 рівнів. Виберіть зручні для вас. Там ви можете включити нічний режим. У темряві підсвічування буде тумуватися, вона також розширить термін пристрою. І збільшити час підсвічування в прошивку 1.0.7.04 і старше, можна налаштувати в діапазоні від 5 до 10 секунд, налаштування на другому кроці.

скинути, браслет, xiaomi, band

Як покласти зображення на екрані (шпалери). Щоб встановити заставку, потрібно перейти до додатків MI Fit, у ньому: “Профіль”. Mi band 4. “Налаштування клієнта”. “Мій циферблат”, а потім виберіть свою фотографію та натисніть “Синхронізувати тему годин”.

Як встановити будильник. Покладіть і налаштуйте будильник може бути виключно через смартфон, ідеально підходить для цієї відповідної програми MI Fit. У меню програми виберіть пристрій. Сигналізація. У нижній частині екрана натисніть кнопку Додати, встановіть час та частоту та збережіть налаштування. Після цього програма автоматично з’єднується з годинником і зберегти для них налаштування.

Тепер ви багато знаєте про те, як використовувати браслет, його функції та можливості.

Як відновити заводські налаштування на Mi Band 4

Одним з найпопулярніших гаджетів є MI група 4. Браслет, призначений для спорту Xiaomi, який пропонує нам за дуже низькою ціною, щоб дізнатися, які кроки ми взяли, якість сну та багато інших функцій. У якийсь момент нам може знадобитися повернутися до заводських значень у нашій базі 4, що ми можемо виконувати цілком інакше, ніж ми можемо відновити наш мобільний телефон, коли він страждає помилкою.

See also  Як скинути Samsung A5 до заводських налаштувань

При відновленні фабричних даних у Mi Band 4 ми не скомпрометуємо нашого прогресу. Оскільки ці дані зберігаються на віддаленому сервері, захищеному нашим обліковим записом, який нам доведеться входити, щоб повторно використовувати спортивний браслет. Однак ми можемо втратити кілька днів навчання або сну, якщо заявка не отримала ці дані. Існує два способи відновлення даних від Mi Band 4, спочатку. Швидко і легко з найбільш вбудованого кольорового сенсорного екрана або з нашого мобільного телефону.

Як полегшити Smart Mi Band 3 браслет

Необхідність виконання скидання фітнес-трекера MI GANG 3 до заводських налаштувань може бути пов’язана з нестабільною роботою пристрою. Або вимога програми MI Fit пропонує жорсткий скидання після періоду бездіяльності.

Якщо ваш браслет був раніше кон’югат з програмою MI Fit на смартфоні, рекомендується розв’язати його з програми, і вже вже виконувати його скидання.

  • Запустіть програму MI Fit;
  • Натисніть на вкладку “Профіль”;
  • Знайдіть свою смугу 3;
  • Прокрутіть екран кілька разів з дна
  • Натисніть кнопку непорушення;

Після дислокації браслету з програми виконуйте його.

Зробіть жорсткий скидання на Mi Band 3 Tracker допоможе наступним крокам:

Після скидання китайської версії MI-групи може піти на китайську мову, внаслідок чого ви побачите ієрогліфи на екрані. Щоб повернутися до кирилиці, рекомендується парувати браслет з MI на вашому телефоні. В результаті, браслет отримає необхідні дані і перейде до російськомовного Inteeis.

Як скинути браслет Xiaomi Mi Band 4

Нічого ідеально, включаючи фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4, який, хоча це один з найпопулярніших у натуральній формі, але не позбавлений недоліків. Наприклад, вийшовши з транспорту після тривалої поїздки, можна встановити, що кількість кроків нереально, оскільки під час руху браслет помилково розглядає кроки в машині, з урахуванням усіх фахівців і ударів, і це значно впливає на Статистика, що робить його ненадійним. Як скинути кроки на Mi Band 4 і скинути значення крокомата за поточний день?

Перевага Xiaomi Mi Band 4 Браслет перед його попередниками полягає в тому, що ця дія може бути зроблена безпосередньо з самого пристрою, не запускаючи застосування MI Fit.

Зателефонуйте до меню програми та додатково перейдіть до категорії.

Після цього листи внизу і натисніть на елемент налаштування.

See also  Як налаштувати мову на комп’ютері. Налаштування системи

Як скинути Mi Band 4 до заводських налаштувань. 6 способів | Mi Band 4 не підключається до телефону

Все, що залишається натиснути кнопку перезавантаження та підтвердити свій намір, натиснувши червону галочку у верхній частині екрана.

Після цього буде перезавантаження системи, а значення крокомір знизиться на нуль, але всі інші параметри залишаться незмінними.

(13 голів., 4.92)

Скидання налаштувань за допомогою програми MI Fit

Не менш надійним способом скидання Xiaomi Mi Band 4 Налаштування браслету Bracelet на заводі. це гілки за допомогою програми MI Fit (до якої він був прив’язаний під час скидання налаштувань). Для цього відкрийте MI Fit та на вкладці “Профіль”, натисніть на ім’я браслету.

У вікні, що відкривається, перейдіть до нижньої частини, і натисніть кнопку Вимкнути.

У випадку, якщо браслет підключений до смартфона, це станеться з рахунком з облікового запису, а сама група MI отримає скидання налаштувань на фабрику. Якщо під час вимкнення (дислокація), браслет розташований від зони модуля Bluetooth або самого модуля вимкнено, додаток односторонньо відкидає його від смартфона, а на браслеті, ви все одно можете побачити, що час пройшли кроки, Пульс і керуйте будильниками, встановленими раніше.

Як скинути браслет Xiaomi Mi Band 4

Відомо, що для повної роботи фітнес-браслету потрібна синхронізація з смартфоном, але стає можливим вимкнути його для продажу або відновлення до іншого мобільного пристрою. Як розв’язати Mi Band 4 з телефону та перекладіть його в режим очікування нового телефону?

скинути, браслет, xiaomi, band

Відкрийте програму MI Fit, на вкладці “Профіль” виберіть назву браслету, і внизу меню ви натискаєте кнопку Вимкнути.

Після цього у відкритому вікні натисніть кнопку Disconnect і підтвердьте свої наміри, натиснувши одну кнопку.

У випадку, якщо в модурі вимкнення браслет перебував у Bluetooh-модулі смартфона та синхронізовано з ним, то в додатку MI Fit зникне, а пара першої напису відображається на самому діапазоні, яка вказує, що пристрій розв’язаний з смартфона, і повинен бути підключений до нового (або) смартфона.

Якщо під час дислокації MI-діапазону знаходиться за межами зони смартфона і не синхронізовано з ним, то все буде залишатися в браслеті у робочому стані, але це не буде неможливо синхронізувати його з телефоном.

Щоб повторно підключити або зв’язуватися з іншим смартфоном, вам доведеться скинути налаштування за допомогою меню параметрів Smart Clock. Ви можете дізнатись більше про це з статті:

See also  Налаштування Xiaomi Redmi Примітка 8 Телефон

Після скидання налаштувань браслет перейде до першого режиму пару і очікує нового з’єднання.

(3 голи., 5.00)

Як скинути налаштування на фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 3

Починаючи з версії v2.2.0.42 The Xiaomi Mi Smart Band 3, Xiaomi Mi Smart Band 3 Налаштування, можна зробити з меню трекера, вибравши відповідний елемент “Ground”, потім. “Скидання налаштувань”.Якщо ваш фітнес-браслет не має такої функції, то параметри можна скинути за допомогою програми MI Fit.Для цього виконайте такі дії:. Поверніть фітнес-браслет з облікового запису (у додатку MI Site, відкрийте головну сторінку профілю, виберіть пристрій “Mi Band 3”, вниз до “Вимкнути”). Очистіть додаток MI FIT Кеш на вашому смартфоні (перейдіть до параметрів смартфона, знайдіть “всі програми”, а потім знайдіть “Mi Fit” і натисніть “Очистити все”

Користувачі iPhone для скидання налаштувань фітнес-браслет MI BAND 3 повинні встановити додаток MI Fit. Під час підключення до iPhone з трьома, використовуючи цю утиліту на екрані смартфона, з’являється повідомлення про помилку, а пропозиція для скидання налаштувань браслету MI Band 3. Підтвердьте, натиснувши кнопку “OK”.

Після оновлень багато користувачів зіткнулися з такою проблемою: Mi Band 4 не синхронізується з телефоном. І це дає цю напис:

Що робити? Спочатку потрібно спробувати це зробити:

  • Перезавантажте телефон;
  • Вимкніть пристрій з Bluetooth (функція забути цей пристрій);
  • Видалити та встановіть додаток MI Fit з AppStore або Google Play;
  • вирішення сповіщень та доступу до геопарування телефону;
  • Вимкнення та включення геолокації на srtfon.

Скинути Xiaomi Mi Band 3 і 4 до заводських налаштувань: 5 способів

Скидання xiaomi mi band 3 або 4 до заводських налаштувань допоможуть повернути свій браслет до нормальної роботи, якщо він почав укусити або повісити.

Ми пропонуємо вам до 5 способів зробити скидання. Зверніть увагу на те, що вам найбільше подобається, щоб допомогти іншим відвідувачам нашого сайту. Результати можна побачити в кінці статті.

Зверніть увагу, що, якщо ви хочете скинути до завод Xiaomi Mi Band 2, потім перейдіть безпосередньо до 3-го шляху, т.До. Перші два не підходять.