Home » Як скинути графічний пароль на Android. Налаштування графічного ключа

Як скинути графічний пароль на Android. Налаштування графічного ключа

Як видалити графічний ключ з телефону

Смартфон, що працює на OC Android, можна заблокувати різними способами, щоб уникнути несанкціонованого доступу до особистої інформації третіми сторонами. Ця стаття представить особливості цього методу захисту як графічного ключа, а також методів його скидання.

Це один із способів блокувати Android, захистити особисту інформацію у вигляді зображення. Графічна клавіша дозволяє користувачеві малювати певну фігуру як розблокування, символ на екрані смартфона.

Існує багато різновидів графічних клавіш, які надійно захищають пристрій від несанкціонованого доступу.

Просто запам’ятай. Графічний ключ простіше запам’ятати, ніж складні вісім.Паролі. З часом користувач автоматично відображає зображення, щоб розблокувати свій апарат.

Швидкість введення. Графічний ключ можна швидко ввести, намалювавши відповідне зображення на дисплеї телефону, на відміну від PIN.Коду. Таким чином, користувач витрачає менше часу на розблокування гаджета.

Легко скинути. Якщо користувач забув поєднання графічного ключа, то він може легко обійти захист, знаючи кілька способів виконати завдання.

Необмежена кількість спроб ввести. Якщо користувач забув комбінацію, то він може спробувати ввести ключ необмежену кількість разів, а смартфон не буде заблокований, що не можна сказати про PIN.Код.

Середній рівень безпеки. Деякі з смартфонів підтримують лише один графічний ключ у вигляді сегментів, що легко здогадатися, подолавши різні комбінації. Пароль важче здогадатися.

Легко відтворювати. Якщо зловмисник випадково бачить, як користувач вводить графічний ключ, то він зможе швидко запам’ятати поєднання і згодом представити його самостійно. Як показує практика, важче запам’ятати PIN.Код з побіжним виглядом.

Значне споживання оперативної пам’яті. Для встановлення графічного ключа знадобиться більше оперативної пам’яті, ніж для текстового пароля. Як результат, телефон з невеликою кількістю пам’яті, який має графічний ключ, сповільниться під час роботи як захист.

Легко підбирати відбитки. Сліди рук користувача залишаються на екрані смартфона. Часто, ввівши графічний ключ, залишаються відбитки, за допомогою яких легко відтворити зображення.

Погана продуктивність рукавичок на морозі. Ключ на вулиці взимку складніше ввести, ніж звичайний пароль або PIN.Код.

Можливість звисання під час входу. Цей дефект актуальний для смартфонів з невеликою кількістю оперативної пам’яті. Тому для захисту таких пристроїв краще встановити PIN.Код.

При скидання графічного ключа необхідно враховувати функції телефону на Android, його технічні характеристики. Про це буде обговорено пізніше.

See also  Як відновити контакти на Samsung. Якщо контакти відсутні на Android

Що таке графічний ключ

Сам графічний ключ. Це по суті програма, яка вказана в системних налаштуваннях.

Всупереч багатьом думкам, неможливо усунути таку системну корисність. Користувач має право вибирати самостійно, увімкнути чи не включати цю функцію

Розробники вирішили проблеми блокування екрана, розробивши графічну утиліту, яка не має коду цифрового захисту.

Це було нововведення, яке замінює звичайний пароль, як на інших мобільних системах номерів на ряді жестів на сенсорному екрані.

Щоб обмежити поле руху та якось структурувати основні моменти, які є своєрідним графічним кодом спеціалістами компанії, було вирішено встановити додаткові графічні елементи на сенсорному екрані у вигляді звичайних точок.

Пароль складається з того, щоб користувач підключив кількість балів у певній послідовності з жестом. Тільки після цього ключ буде вважатися розблокованим.

Як показано на зображенні, комбінація може бути абсолютно будь.Якою. Кількість повторень рухів і точок також не обмежена.

Для зручності управління та налаштування такої системи блокування екранів розробники вирішили обмежити запис графічного ключа в поле 9 балів з кількістю 3×3.

Як розблокувати графічний ключ на Samsung

Перший крок. Вимкніть телефон. В майбутньому, натиснувши кнопки, зазначені нижче, ви потрапите в меню, де вам потрібно буде вибрати елемент для стирання/фабричні скидання (видалити дані, скинути їх на заводські налаштування). Переміщення по меню проводиться за допомогою кнопок гучності на телефоні. Всі дані на телефоні, а не лише графічний ключ, будуть видалені, t.Е. Він прийде до штату, в якій ви придбали його в магазині.

Якщо ваш телефон відсутній у списку. Напишіть у моделі коментарів, я спробую швидко доповнити цю інструкцію.

Якщо ваша телефонна модель не вказана, ви все одно можете спробувати. Хто знає, це може спрацювати.

  • Samsunggalaxys3. Натисніть кнопку Додати звук.In та центральну кнопку “Головна”. Натисніть кнопку живлення і утримуйте, поки телефон не вібрує. Зачекайте появи логотипу Android і випустіть усі кнопки. У меню, яке з’являється, скиньте телефон до заводських налаштувань, які розблокують телефон.
  • Samsunggalaxys2. Натисніть і утримуйте “менше звуку”, в цей час натисніть і відпустіть кнопку живлення. У меню, яке з’являється, ви можете вибрати “Чітке сховище” (чиста пам’ять). Вибравши цей елемент, натисніть та відпустіть кнопку живлення, підтвердьте скидання натисніть кнопку “Додати звук”.
  • Samsunggalaxymini. Натисніть і утримуйте кнопку живлення та центральну кнопку, поки меню не з’явиться.
  • Samsunggalaxysplus. Одночасно натисніть кнопку “Додати звук” та кнопку. Також у режимі екстреного дзвінка ви можете набрати 27673855#.
  • Samsungnexus. Натисніть одночасно «Додати звук» та кнопку живлення.
  • Samsunggalaxyfit. В той же час натисніть “меню” та кнопку живлення. Або кнопка “Головна” та кнопка живлення.
  • Samsunggalaxyacepluss7500. Натисніть одночасно центральну кнопку, кнопку живлення та обидві кнопки регулювання звуку.
See also  Чи можна встановити комп'ютер Bluetooth.

Сподіваюся, ви знайшли свій телефон Samsung у цьому списку, і інструкції дозволили вам успішно видалити графічний ключ. Якщо ні, спробуйте всі ці параметри, можливо, з’явиться меню. Ви також можете знайти спосіб скинути телефон до заводських налаштувань у інструкціях та на форумах.

Просте скидання пароля

Якщо, крім графічного ключа, цифровий код також встановлюється на телефоні, ви можете легко відновити доступ до пристрою. Спробуйте ввести графічний ключ кілька разів, поки всі спроби не будуть вичерпані. Після цього у вікні смартфона з’явиться системне повідомлення про те, що можливість введення призупинено. Клацніть на ключ “Розблокувати по.Іншому”.

З’явиться екран для введення цифрового короткого пароля. Роздрукуйте його, і телефон автоматично розблокується. Варто зазначити, що цей метод підходить лише для тих, хто встановив кілька методів активації телефону заздалегідь. В іншому випадку кнопки розблокування іншим способом не будуть на екрані.

Телефонний дзвінок

Цей метод працює на старих версіях Android OS. Спробуйте зателефонувати за заблокованим телефоном з іншого пристрою. Після отримання дзвінка смартфон автоматично активується, і вам не потрібно буде входити. Таким же чином ви можете обійти вхід та інші типи блокування екрана.

Якщо на вашому смартфоні встановлені нові версії операційної системи (з 5.0 і вище), використовуючи простий дзвінок, неможливо відновити роботу. Однак ви можете відновити доступ за допомогою третій партійних програм ПК, які автоматично видаляють збережений сценарій ключа. Приклади таких комунальних послуг:

Суть роботи цих програм полягає в тому, що вона встановлюється на смартфоні та на ПК. Використовуючи функцію віддаленого відновлення гаджетів, ви можете розпочати процес скидання файлу на своєму пристрої з комп’ютера. Перезавантажте телефон, щоб налаштування ключа зникли.

Якщо утиліта для обходу була встановлена ​​на вашому телефоні заздалегідь, достатньо відправити SMS на SMS.Пристрій з “1234 скидання” (без лапок), щоб розблокувати. Обхід буде сканувати тексти повідомлень і, виявивши секретний текст в одному з них, перезавантажує смартфон та видаліть графічний елемент.

Після відновлення доступу негайно перейдіть у налаштування безпеки телефону та вимкніть функцію блокування.

Розблокуйте телефон, якщо екран не відповідає

У випадку, якщо екран смартфона пошкоджений або не відповідає на дотик. Наприклад, у випадку заморожування ви можете використовувати розряд у режимі відновлення. Перехід до цього режиму здійснюється за допомогою фізичних клавіш, тому нам не потрібна відповідь екрана. Досить правильно дотримуватися інструкцій нижче:

See also  Як видалити програму з Android Samsung. Як видалити / зупинити "незручні" програми

скинути, граф, пароль, android, налаштування, ключ

Якщо смартфон не розпізнає натискання, скидання можна виконати за допомогою фізичних кнопок

Перезавантаження необхідне для видалення смартфона з режиму відновлення. Після цього ви можете ввімкнути його знову, а потім налаштувати і, якщо потрібно, згорнути резервну копію, якщо вас заздалегідь турбує.

Видаліть пароль через обліковий запис Google на комп’ютері

Існує функція віддаленого скидання налаштувань та видалення всього вмісту, який потерть усі дані, включаючи пароль блокування. Пізніше можна буде встановити новий пароль доступу та синхронізувати свої дані через обліковий запис Google.

Це спрацює лише в тому випадку, якщо смартфон включений і на ньому налаштований рахунок Google та Play Market. Крім того, сам гаджет повинен бути підключений до Інтернету, а функції “розташування” та “пошук” повинні бути активними.

Якщо ці умови виконані, діяти так:

  • Перейдіть за цим посиланням та поверніться до свого облікового запису Google.
  • Якщо ви використовуєте кілька гаджетів Android, виберіть право у списку у списку.
  • Клацніть на елемент “Чистий пристрій”, а потім знову за тією ж кнопкою.

Для подальшого використання смартфона після скидання коду блокування вам потрібно буде ввести пароль облікового запису Google.

Видалення пароля на Android. Що потрібно знати

Ви можете розблокувати смартфон без пароля. Але є кілька нюансів

Чи можна розблокувати смартфон, якщо ви забули пароль? Так можна. Є щонайменше 4 способи. Найпростіше. Скинути через Google, а найзручніше. Через Unlocker Android Passfab Android.

Як швидко видалити пароль з телефону? Це найшвидше, зроблене через службу пошуку мого пристрою. Якщо у вас є доступ до облікового запису Google, до якого пов’язаний смартфон, і він сам увімкнено та заряджається, скидання може бути виконано за лічені секунди.

Як скинути пароль з телефону без втрати даних? На жаль, ні в якому разі. Google захищає користувачів смартфонів, що працюють на Android, і не дозволяє скинути пароль без видалення даних. Однак на старих версіях Android можливий.

Як розблокувати телефон без пароля, якщо екран не працює? Найпростіший спосіб зробити це. Це використання Unlocker Android Passfab або в режимі відновлення на самому смартфоні. Виберіть те, що здається вам зручнішим.