Home » Як скинути iPad на кнопки заводських налаштувань

Як скинути iPad на кнопки заводських налаштувань

Як викинути iPad на заводські налаштування за допомогою функції “Знайти iPhone

Інший досить ефективний метод скидання до заводських налаштувань. це використання спеціального застосування на базі IOS “Знайти мій iPhone”. Відмінною особливістю є можливість скидання пристрою без необхідних ключів доступу на відстані. Що потрібно зробити:

 • Він візьме користувача, щоб взяти ще один гаджет Apple і відвідайте офіційний сайт iCloud.
 • Далі потрібно знайти пристрій пошуку iPhone.
 • Натисніть кнопку всіх пристроїв, після чого ви виберете модель iPad, яку потрібно скинути.
 • Далі вікно відкриється, в якому містяться кілька функцій. Вам потрібно вибрати кнопку “rease”.
 • Підтвердьте команду за допомогою повторного натискання.

скинути, ipad, заводських, налаштувань

Як скинути заблокований iPhone / iPad до заводських налаштувань

Ми завжди любимо встановлювати складні паролі, щоб ніхто не міг отримати доступ до даних телефону, а також створювати проблеми для себе. Ви швидко забудете встановлений пароль, а повідомлення “iPhone вимкнено”, з’являється на екрані iPhone після декількох помилок введення, навіть iPhone заблоковано. Як скинути заблокований iPhone без пароля? Як розблокувати iPad? Ви можете бути знайомі з перезавантаженням iPhone. Відновлення iPhone 5S / 6 / 6S / 7/8 / X / XS / 6 / 6S / 7/8 / X / XS / 11 Дозволяє швидко вирішити багато проблем iOS, наприклад, випуск пам’яті iPhone, видалити обліковий запис Apple ID з iPhone, видалення заблокованих екранів і багато іншого.

Ось скрипт, з яким ви можете зіткнутися, який повинен перезавантажити ваш iPhone:

See also  Чому на iPad немає зарядки. З якими проблемами можна вирішити

Як скинути пароль на iPad, якщо ви забули пароль на iPad

 • Ви забули свій пароль;
 • Очистіть всі існуючі дані, перш ніж передати або передачу їх іншим;
 • У вас є використаний iPhone, який зараз заблокований;
 • Ваш iPhone не працює належним чином;
 • Ви переходить на новий iPhone 13/13 Pro, iPhone 12 Pro Max / 12 Pro / 12 Mini і хочете видалити всі дані від старого.
 • iPhone висів у режимі відновлення, режим DFU, на екрані логотипу Apple або під час підключення до екрана iTunes;
 • iPhone чорний екран смерті, і ви не можете розблокувати його.

Ви можете дотримуватися декількох різних стратегій. Ви можете використовувати iTunes, ви можете спробувати стороннє програмне забезпечення або використовувати ICloud (знайти мій iPhone). У цій статті ми пропонуємо вам 3 прості та найкращі рішення для скидання вашого iPhone 5S, iPhone 6/6 Plus, iPhone 6S / 6S Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus, iPhone x, iPhone xS, iPhone. XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPad Air / Pro / Mini та видалення пароля екранів. Найкращий спосіб скидання заблокованого iPhone до заводських налаштувань встановлює прошивку на заблокований iPhone, щоб скинути, давайте дізнаємося, як скинути заблокований / відключений iPhone за допомогою UkeySoft iOS Unlocker, iTunes або iCloud.

Крок 1. Перейдіть до налаштувань. Icloud. Крок 2. Прокрутіть екран вниз та натисніть “Вихід”, а потім натисніть “Вийти”. Крок 3. Коли вас запитуєте, що робити з даними, натисніть “Видалити з iPhone”, а потім введіть пароль від Apple ID.

 • Перейдіть на сторінку Apple ID та натисніть “Забули ідентифікатор Apple або пароль?”.
 • Введіть ідентифікатор Apple ID, виберіть елемент Removion пароля та натисніть “Продовжити”
 • Введіть клавішу відновлення для двоступеневої перевірки.
 • Виберіть довіру.
See also  Як побачити трафік на Meizu. Що робити, якщо Інтернет не працював

Скидання за допомогою налаштувань

Класичний і найнадійніший спосіб, щоб зробити його швидше і навіть недосвідченим користувачем iPad. Спочатку потрібно зробити лише дві речі. створити копію даних (при необхідності) та заряджати пристрій.

 • У налаштуваннях виберіть Основний розділ.
 • Наприкінці списку натисніть на розряд.
 • У списку, який відкривається, виберіть одну з перших рядків. “Стерти вміст та налаштування”. Або “скинути всі налаштування”.
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Крок до завод IPad Скинути без iTunes через Ukeysoft Foneraser:

Встановіть та запустіть UkeySoft Foneraser на своєму комп’ютері, а потім підключіть iPad на комп’ютер через USB-порт. Тут потрібно натиснути режим “reage всі дані”.

Поради: “Знайти мій iPhone” слід відключити, перш ніж використовувати цей інструмент для скидання iPad. Якщо ви хочете видалити дані програми та програми, ви можете вибрати режим “Erase Application Fragments”.

Просто натисніть “Помити”, щоб повністю видалити всі дані та файли на своєму iPad.

Примітка. Будь ласка, не використовуйте iPad під час процесу видалення.

Тепер ваш iPad успішно перезавантажив, а ви повністю і завжди видалили всі дані на iPad, що є 100% безвідкличеним.

Як видалити всі налаштування на iPhone або iPad за допомогою пристрою

Найпростіший і найзручніший спосіб здійснити його можна буквально за 4 клацання на екрані. Розблокуйте свій iPhone або iPad і перейдіть до налаштувань:

Знайдіть рядку “Basic” і прокрутіть екран на дно.

Натисніть “Скинути” та виберіть, що нам потрібно:

Для повного та повного видалення, зупиніть свій вибір на “Erase Content and Settings”:

Якщо у вас є пристрій з в’язниці, ви не повинні очистити його таким чином, щоб отримати висячий телефон або планшет. Щоб уникнути цього, це повинно бути зроблено так

“Налаштування” ios / ipados

Найпростіший спосіб повернути iPad на заводську державу. це звернутися до однієї з розділів своїх налаштувань. Саме в ньому можна скинути, а також всю систему, так і її окремі компоненти та модулі. Сама процедура займає буквально кілька хвилин.

See also  Як підключити дротовий Інтернет до комп'ютера. Вибір інтернет-провайдера

Примітка. Якщо ви вирішите “стерти вміст та налаштування”, система запропонує зберегти резервну копію даних до ICLOUD, перш ніж виконувати цю процедуру. Ми настійно рекомендуємо це!

Відразу після цього планшет “буде виїхати” до перезавантаження, під час якого лише встановлені параметри будуть стерті або також зберігаються на пристрої, залежно від того, який з вибраних варіантів скидання.

IPad скидання до заводських налаштувань

Випадки, коли необхідно повернути iPad до заводських налаштувань, досить рідкісні, але іноді без нього просто не можна зробити. Слід пам’ятати, що у цьому випадку всі контакти та файли, які зберігаються у пам’яті пристрою, можна видалити. Тому доцільно виконати процедуру архівування даних або копіюйте їх у USB-флеш-накопичувач.

У деяких випадках iPad виникає дефіцит пам’яті, а для очищення вільного простору, ви можете скинути, відновлюватися до заводських налаштувань. Така процедура також може очистити смартфон із вірусів, які не можна зняти по-іншому.

IPad скидання до заводських налаштувань

 • Скидання вмісту та налаштувань. Вся ваша інформація та налаштування будуть видалені. Майте на увазі, що цей процес може зайняти кілька хвилин (очищення налаштувань та даних здійснюється шляхом видалення ключа шифрування, що використовується для захисту даних). Також зауважте, що ви не зможете використовувати iPad, доки ви не виконуєте початкову конфігурацію.