Home » Як скинути Mi Band 3 без телефону

Як скинути Mi Band 3 без телефону

З доступом до облікового запису

Відключити Mi Band 3 з телефону в Mi Fit дуже простий. для цього потрібно виконати лише кілька кроків.

 • Перейдіть до вкладки “Профіль”.
  скинути, band, телефон
 • Виберіть браслет і прокрутіть у нижню частину.
 • Натисніть кнопку “Вимкнути”.
 • Підтвердьте свої наміри.

Це найпростіший і найпростіший спосіб розв’язати пристрій з рахунку. Але є випадки, коли користувач втратив телефон і більше не може підключитися до MI Fit, оскільки немає доступу до облікового запису. У цьому випадку інші методи відновлення повного контролю надходять до порятунку, описаного нижче.

Скидання через діагностичне застосування

Ця програма є неофіційною, тому вона повинна бути попередньо завантажена з сторонніх сайтів (немає на ринку Play та App Store). Посилання до програми можна легко знайти через рядок пошуку.

Відкрийте програму, чекаючи, що вона знайде браслет.

Виберіть потрібний пристрій (у цьому випадку Mi Band 3).

Ми знаходимо та натискаємо кнопку налаштувань відновлення.

Я підтверджую дію на саму браслет. Готовий!

У версії V2.2.0.42 Виробник Додано функцію скидання даних безпосередньо на браслеті. Це можна зробити в меню пристрою, просто вибравши потрібний елемент: читати далі. Скидання налаштувань.

Ті, хто не має можливості оновити прошивку, будуть зацікавлені в інформації про те, як кинути настройки браслету Xiaomi Mi Band 3 за допомогою програм. Це використовує як сторонні програми, так і офіційні програми Xiaomi MI Fit.

Діагностичне застосування

Перший простий спосіб скидання даних з’явився в 2017 році. Програма безкоштовна, але відсутня у магазинах додатків, оскільки це неофіційно. Ця програма була написана китайським розробником, а в майбутньому частково перекладається на російську мову.

Щоб скинути налаштування за допомогою діагностики після встановлення, потрібно виконати наступні кроки:

Принцип цього методу полягає в тому, що програма змінює MAC-адресу браслету, після чого MI Fit починає сприймати його як новий пристрій.

See also  Як зробити шрифт на Honor телефону

Додаток Mi Fit

Щоб скинути браслет Mi Band 3 через офіційну програму Xiaomi, ви повинні спочатку розв’язати його з облікового запису. Щоб зробити це, перейдіть до розділу “Профіль” та натисніть кнопку “Непарна”. Якщо пристрій раніше не був підключений до MI Fit, ви повинні спочатку зв’язати його, натиснувши “пару” і знову відхилити.

Жорсткий скидання xiaomi mi band 2 / mi band 3 / blade або скидання / просто або як два пальці.

Переконайтеся, що з облікового запису MI MI, ви повинні зв’язати його до нового профілю та вимкнути Bluetooth. Останній крок. Очистити пам‘ять програми у налаштуваннях смартфона.

 • Введіть програму на смартфоні;
 • Відкрийте вкладку “Профіль”;
 • У списку використовуваних пристроїв, знайдіть Xiaomi Mi Band 3 або 4;
 • Натисніть кнопку “Top”, розташовану нижче;
 • Підтвердьте дію.

Як перезавантажити / скинути налаштування фітнес-браслету Xiaomi Mi Band 5. Проведіть вниз екран, натисніть “” (Додатково), потім “Налаштування” (Налаштування), виберіть “Заводські скидання” (скидання до заводських налаштувань). Ви також можете вибрати “Перезавантажте” (перезавантаження), щоб перезапустити фітнес-трекер.

 • Запустіть програму і зв’язати браслет до нього;
 • Виберіть свою групу зі списку;
 • Натисніть кнопку налаштувань заводських налаштувань;
 • Зніміть кнопку Touch на браслеті, щоб підтвердити скидання налаштувань.

Як перезавантажити / скинути налаштування фітнес-браслету Xiaomi Mi Band 5. Проведіть вниз екран, натисніть “” (Додатково), потім “Налаштування” (Налаштування), виберіть “Заводські скидання” (скидання до заводських налаштувань). Ви також можете вибрати “Перезавантажте” (перезавантаження), щоб перезапустити фітнес-трекер.

Щоб скинути смугу Xiaomi Mi 2 до початкового стану, необхідно:

 • Смартфон, до якого прив’язаний браслет, трекер буде здійснюватися з профілю;
 • новий профіль;
 • Фітнес-трекер;
 • Встановлені з відтворення Market MI Fit Application з Xiaomi;
 • Наша інструкція.

Почнемо, ми вирішимо пристрій з профілю, якщо це не було. Якщо браслет не прив’язаний, то вам потрібно це зробити. Відкрийте MI Fit і перейдіть до меню “Профіль”. Прокрутіть сторінку профілю в нижній частині та натисніть кнопку “Непарна” для диску, або “Пара” для зв’язування. Після того, як ви дислокація потрібно прив’язати до нового облікового запису. Натисніть кнопку “Пара” у програмі, прийміть ліцензійну угоду та чекайте короткого вібрації. Якщо трекер пов’язаний з смартфоном Bluetooth, ми переходимо до налаштувань телефону та вимкніть цю пару, тому що інакше обов’язкове до нового облікового запису просто не відбудеться. Для цілісності старих даних він не варто турбуватися, оскільки додаток MI Fit Sate зберігає інформацію по телефону. ви можете втратити це, але для цього потрібно очистити дані кешу та програми в налаштуваннях пристроїв Android-пристроїв. Після цього профіль у пам’яті трекера буде знищений, і налаштування скидається.

See also  Як сканувати QR-код на телефоні Samsung

Як скинути налаштування на фітнес-браслетах Xiaomi

Торкніться екрану Xiaomi Mi Smart Band 6 Tracker, щоб активувати його

Прокрутіть екран, доки не знайдете значок налаштувань, а потім натисніть на нього

Прокрутіть вниз і знайдіть кнопку “Перезапустити” або “Налаштування скидання”

Натисніть кнопку “Перезапустіть” або “Скинути налаштування”, щоб перезапустити трекер для фітнесу або скинути налаштування та натисніть кнопку “Натиснути” (OK), щоб підтвердити

Зачекайте, поки кінець перезавантаження фітнес-браслет MI Smart Band 6

iPhone

Якщо користувач використовує обладнання Apple, вам доведеться застосувати програми, пристосовані до операційної системи IOS. Утиліти, створені для Android, не зможуть працювати на iPhone смартфони. Якщо обладнання для зап’ястя не з’єднується з Apple Phone, власник відновлює продуктивність за допомогою Mi Band Master Utility. Альтернативний метод. це параметри скидання на смартфоні.

Mi Band Master Software випущено в 2 версіях. Основна модифікація, що поширюється безкоштовно, дозволяє синхронізувати телефон та зап’ястя, а також налаштувати налаштування. Додаткова версія Pro, оснащена миготливою миготливою модулем, вимагає придбання ліцензії. Перш ніж запустити прошивку, потрібно завантажити та встановити утиліту. Потім архіву з 3 файлами зберігається (з розширеннями FW, RES та FT), які згодом записуються в пам’ять браслету.

Утиліта забезпечує меню коригування після активації платної версії, з’являється додаткова секція прошивки. Користувач визначає розташування файлів, а потім починає процедуру встановлення. Після встановлення нової версії програм виконуються синхронізація та тестування роботи браслету.

Налаштування процедури скидання складаються з наступних кроків:

 • Увійдіть до налаштувань мобільного пристрою.
 • Знайдіть абзац, відповідальний за основні коригування, а потім увійдіть до розділу.
 • Клацніть на кнопці скидання, з’явиться додаткове вікно на екрані, в якому вибрано налаштування, які будуть скинуті.
 • Виберіть режим скидання всіх налаштувань, а потім підтвердьте початок процедури. При обнулі, відновлення параметрів закладено на фабрику. У той же час, користувацькі файли (фотографії, музичні композиції, ноутбук) залишаються незмінними.
See also  Як зателефонувати iPad на телефон.

Жорсткий скидання Mi Band 3

Будь-який пристрій не може бути зроблений заздалегідь, оскільки електроніка має майно, щоб повісити і розірватись у найбільш уповноваженому моменті. Наприклад, смартфон Android можна легко скинути до заводських налаштувань після неправильного оновлення системи або встановлення шкідливого застосування. Але один з найпопулярніших фітнес-браслетів. MI Band 3 не має функції повернення до стану коробки. Можливо, у технічному плані важко реалізувати, але цей варіант дуже необхідний. Було б прохолодно, якщо у налаштуваннях Mi Fit до заводських налаштувань відображається у налаштуваннях MI, і не потрібні всі методи, описані нижче.

Жорсткий скидання передбачає повне видалення даних з капсули трекера. Тобто, пристрій стає кристально зрозумілою та невеликою пам’яттю (призначена для запису статистики за 30 днів), очищена.

Я відразу хочу сказати, що скидання Mi Band 3 до налаштувань за замовчуванням через дислокацію від Mi Fit не буде працювати. Це просте відключення від облікового запису, але не “жорсткого форматування” пристрою. Ми писали про це у статті про попереднє покоління браслетів. Як вже згадувалося вище, дані про кроки, відстань, калорії та статистика сну за 30 днів записуються у пристрій. Ці дані з часом перезаписують нові та видаляють їх лише за допомогою жорсткого скидання.

 • Щоб оцінити до пункту більше на Mi Band 3.
 • Проведіть пальцем вправо, щоб перейти на значок кругової стрілки.
 • Доторкніться до кнопки.
 • Підтвердьте наміри довгострокового.
 • Після скидання заводу, пристрій перезавантажиться і повернеться до стану з магазину.
 • Якщо пристрій повертається до китайської мови, то ви перетворюєте його в налаштуваннях і знову.