Home » Як скинути на картці пам’яті Samsung. Як перенести програми на карту пам’яті в Samsung

Як скинути на картці пам’яті Samsung. Як перенести програми на карту пам’яті в Samsung

Як перенести програми Android з внутрішньої пам’яті на карту пам’яті та навпаки на Samsung Galaxy

Як відомо, смартфони, придбані нами з часом, починають працювати все повільніше. Подорож додатків, файлів обслуговування, фотографій та оновлень споживає все більше і більше системних ресурсів, що призводить до уповільнення роботи пристрою, появи різних збоїв та замерзання. Це стосується цього та телефонів Samsung, надійного та функціонального, але також років схуднення та стабільності їх роботи. Ефективним засобом вирішення проблеми є випуск вільного простору, який можна досягти через передачу файлів з телефону на SD.Картці. Нижче ми проаналізуємо, як перенести необхідні дані (фотографії, програми) на смартфони Samsung на зовнішню карту пам’яті, і що для цього знадобиться.

Як відомо, карта пам’яті (або SD SIM карта) є важливим функціональним елементом сьогоднішніх телефонів, що дозволяє розширити свої можливості зберігання даних. Підтримка картки пам’яті вбудована у функціональність операційної системи Android, що дозволяє 4.0 Збережіть потрібні дані на картці пам’яті телефону.

Особливості SD.Карт: Пояснення:
Клас швидкості Кожна з карт пам’яті має свій клас швидкості. Використання SD.Карти на Samsung без належного класу може бути зручним, якщо вона використовується як основне зберігання даних, які нам потрібні.
Неправильний вибір сховища Розширені функції у вигляді відео.Запису HD, переміщення файлів або додатків можуть призвести до уповільнення, збоїв або помилок у телефоні. Якщо ви зустрічалися з подібними проблемами під час роботи з SD, отримайте швидше карту.
Ви можете вибрати будь.Який обсяг Ви можете придбати SD від 4 до 512 ГБ, вставити його у свій пристрій та зберегти необхідні дані. Важливо ознайомитися з технічними характеристиками телефону для уточнення максимальних обсягів сховища, що підтримується ним.

Нижче ми подамо інструкції щодо переміщення файлів (фото, відео тощо.) На зовнішній картці для телефонів Samsung на основі Android 7.0 та пізніші моделі.

Корисно знати: як налаштувати камеру на Samsung.

Стандартний метод передачі програми

На різних прошивках алгоритм передачі програм на SD може дещо відрізнятися, але загалом він проходить відповідно до стандартного сценарію для всіх пристроїв на Android. Ви можете зробити це вручну або за допомогою автоматичного сервісу, вбудованого в нові смартфони.

Не всі програми підтримують переміщення, тому якщо вказана кнопка в меню не є. Прийміть себе та виберіть іншу для передачі в цілі звільнення.

На нових флагманах на Android функція автоматичної передачі на SD, вставлена ​​в смартфон, доступна. Для цього потрібно буде трохи копати в налаштуваннях, щоб ОС розпочала підрахунок зовнішнього диска як внутрішнього зберігання:

скинути, картці, samsung, перенести
 • Перейдіть до “Налаштування”.
 • Відкрийте пункт меню, відповідальний за керування пам’яттю.
 • Ми шукаємо в розділі меню про SD.
 • Натисніть “Формат”, виберіть пункт “як внутрішнє сховище”, і продовжуйте дотримуватися системних команд.
See also  Як завантажити Play маркет на Android

Майте на увазі, що форматування налаштовано дані, тому необхідно подбати про передачу важливих файлів на ПК або до зберігання хмар до початку описаних маніпуляцій.

скинути, картці, samsung, перенести

Крім того, буде потрібно лише підтвердити пропозицію системи для перенесення вибраних програм у випущене місце. Тепер ваш смартфон прийме SD як власний внутрішній сховище, і програми, які ви там кинули, працюватимуть без найменших збоїв у логістиці.

Якщо необхідно, все можна повернути: Для цього перейдіть до розділу “Формат” та виберіть елемент “як портативне сховище”. Програми будуть повернені до внутрішньої пам’яті смартфона, а SD знову буде використаний як портативний об’єкт зберігання.

Як зберегти програми на карті пам’яті на Samsung?

Наступне питання стосується додатків, встановлених у внутрішній пам’яті та швидко “оцінка”. Де зберігає смартфон, утиліта залежить не тільки від користувача, а й за розробником, який пише програму. На жаль, на телефоні було встановлено багато програмного забезпечення.

Ви можете врятувати себе від цього, перенесення деяких програм до SD-карти до Samsung. Тільки завантажені програми можна зберегти на SD-карті (і не всі). Що стосується програмного забезпечення за замовчуванням, він не зможе передати його.

Дізнайтеся, який телефон краще: iPhone або Samsung у нашому недавньому огляді.

Розглянемо, як зберігати програми на картці пам’яті на серії Samsung Galaxy. Алгоритм це:

Якщо кнопка передавання не вказана або з якоїсь причини не зберігається на карті SD, скористайтеся спеціальною перевіркою. Зробити наступне:

Якщо робота була успішною, а решта програми не зберігаються, то розробники комунальних послуг (ті, встановлені на смартфоні), не передбачали такої можливості. Якщо вказана гра не може бути збережена на карті пам’яті Samsung, для цього можуть бути два пояснення:

У крайніх випадках ви можете встановити право кореня. Тоді не буде проблем з передачею додатків та інших даних. Але така робота повинна бути виконана за вашою небезпекою та ризиком, тому що пристрій “летить” з гарантією. Крім того, існує ризик збоїв програмного забезпечення та необхідність оновлення пристрою від нуля.

Як перемістити фотографії, відео та інші файли на карту Android SD (картка пам’яті)

Спочатку потрібно перейти до розділу “Налаштування”, а потім перейдіть до розділу “Пам’ять”, а потім виберіть “Передача файлів на карту SD”. Не всі пристрої на Android мають аналогічний варіант, в цьому випадку вам доведеться перемістити файли вручну.

Крім того, ви також можете швидко та легко перемістити фотографії, відео, аудіо та інші файли за допомогою комп’ютера або ноутбука. Це вимагає лише для підключення смартфона до ПК через кабель USB.

Ви можете переглядати вміст як внутрішньої, так і зовнішньої пам’яті через комп’ютер (оскільки будуть відображатися два різних пристрої). Щоб перемістити файли на Mac, ви можете використовувати програму передачі файлів Android, в якій на різних вкладачках відображаються внутрішня пам’ять та вміст картки SD.

See also  Як прилипати скло на Samsung. Підготовчі заходи

Тут, щоб перемістити файли з внутрішньої пам’яті на зовнішню, вам потрібно буде перетягнути їх лише мишею в будь.Якому зручному місці, включаючи пам’ять самого комп’ютера. Головне. Не випадково захопити системні файли операційної системи Android.

Як я можу передати фотографії до карти SD за допомогою Samsung Galaxy A30?

Перш за все, перевірте, чи є у вас карта SD в Samsung Galaxy A30. Для цього відкрийте слот SIM-картки, а поруч з ним є Micro SD. Sd-карта. Це карта пам’яті, зовнішнє для мобільного телефону Android. Іноді потрібно форматувати, коли ви вперше почнете. Для передачі фотографій на карту Samsung A30S SD SAMSUNG, все, що вам потрібно зробити, це виконати кроки, вказані нижче:

 • Перейдіть до файлів Samsung Galaxy A30S, часто позначають папку1.
 • По-друге, натисніть «Зображення» або знайдіть папку DCIM: папку з усіма вашими альбомами відкриється.
 • Потім натисніть на альбом за вашим вибором (скріншот, камера, WhatsApp, Instagram)
 • Довга преса
 • Після цього натисніть “Виберіть усі”, щоб вибрати всі зображення цього альбому.
 • По-друге, натисніть Move
 • Потім перейдіть до потрібної папки або створена на SD-карті.
 • І натисніть кнопку переміщення тут

Тут ваші зображення рухаються на карту Samsung Galaxy A30S. Якщо ви хочете змінити зберігання фотографій за замовчуванням на карті Samsung Galaxy A30S SD, прочитайте нашу статтю.

Як перемістити фотографії на SD-карті за допомогою Samsung Galaxy A31?

Спочатку потрібно перевірити, чи є у вас карта SD всередині Samsung Galaxy A31. Для цього відкрийте слот SIM-картки, а поруч з ним є Micro SD. Sd-карта. Це картка пам’яті, зовнішнє для смартфона Android. Іноді потрібно форматувати, коли ви вперше почнете. Щоб перемістити фотографії на карту Samsung Galaxy A31 SD, просто виконайте такі дії:

 • Перейдіть до файлів вашого Samsung Galaxy A31, часто позначають папку1.
 • Потім натисніть “Зображення” або знайдіть папку DCIM: папку з усіма вашими альбомами відкриється.
 • Натисніть на свій вибір альбому (знімок екрана, камера, WhatsApp, Instagram)
 • Торкніться фотографії на кілька секунд
 • А потім натисніть кнопку Вибрати все, тому будуть вибрані всі зображення в цьому альбомі
 • Потім натисніть кнопку Перемістити
 • Потім перейдіть до потрібної папки або папку, створену на SD-карті.
 • І натисніть кнопку переміщення тут
скинути, картці, samsung, перенести

Тут ваші фотографії переміщуються на карту Samsung Galaxy A31 SD. Щоб змінити зберігання за замовчуванням на карті Samsung Galaxy A31 SD, прочитайте нашу статтю.

Як перемістити фотографії на SD-карті за допомогою Samsung Galaxy A51?

Перш за все, ви повинні перевірити, чи є у вас карта SD на Samsung Galaxy A51. Для цього відкрийте слот SIM-картки, а поруч з ним є Micro SD. Sd-карта. Це карта пам’яті, зовнішнє для мобільного телефону Android. Час від часу потрібно буде форматувати, коли ви вперше почнете. Щоб передати фотографії на карту Samsung Galaxy A51 SD, вам просто потрібно виконати наступні кроки:

 • Перейдіть до файлів Samsung Galaxy A51, які найчастіше вказуються на папку1.
 • По-друге, натисніть “Зображення” або знайдіть папку DCIM: папку з усіма вашими альбомами відкриється.
 • Натисніть на свій вибір альбому (знімок екрана, камера, WhatsApp, Instagram)
 • Торкніться фотографії на кілька секунд
 • Потім натисніть “Вибрати все”, тому всі фотографії в цьому альбомі будуть обрані.
 • По-друге, натисніть кнопку Перемістити
 • Після цього перейдіть до потрібної папки або створену на SD-карті.
 • І натисніть кнопку переміщення тут
See also  Клавіатура перестала працювати на комп'ютері. Якщо не клавіатура не працює через розлита рідина

Тут ваші фотографії будуть передані на карту SD Samsung Galaxy A51. Якщо ви хочете змінити зберігання за замовчуванням на карті Samsung Galaxy A51 SD, прочитайте нашу статтю.

Підключіть карту пам’яті до Samsung

Зауважте, що ринок має різноманітні різноманітні пристрої, що відрізняються обсягами. Виробники смартфонів постійно повідомляють нові моделі з збільшеними параметрами. Наприклад, Samsung випустив смартфон із показником 1 телевізора (1024 ГБ). Звичайно, такий гаджет проданий за високою вартістю, і не всі доступні. Вихід. Придбання додаткових MicroSD, який є фізичним середовищем інформаційного мікроформату. Він може зберігати різноманітні файли: від системи, додатків та ігор для фільмів, програм.

 • Тип: MicroSD, SDHC, SDXC та ін.;
 • Клас. Чим вище, тим краще. Означає кількість мегабайтів, переданих за 1 секунду. Оптимальне розглянути 10 класу. Хороше поєднання швидкості та вартості.

Мобільні виробники в інструкціях для пристрою рекомендуються для використання певних варіантів, обмежуючи мінімальні показники, щоб правильно працювати з Samsung Galaxy.

Зауважте, що SD SIM карта може працювати як знімний носій (за типом USB.Накопичувача) або як внутрішня пам’ять мобільного або планшета.

Важливо: Якщо ви зробите внутрішню інформацію про карту, вона буде пов’язана з гаджетом, в якому встановлений. Після вилучення йому доведеться форматувати для подальшої установки.

Важливо: Деякі лотки в смартфонах не мають місця для розташування інформаційного сховища.

Зйомка та передача фото / відео на інших телефонах Android

Налаштування зйомкової картки.

Загальна суть. Знайти спосіб відкрити параметри камери (меню, значок передач, проведіть пальцем з одного з краю), і є елемент для параметрів збереження фотографії та відео. Скріншот для Samsung був представлений вище, і, наприклад, на Moto X Play виглядає як на скріншоті нижче. Зазвичай нічого складно.

Після налаштування фотографій та відео, почати зберігати на SD-карті в тій же папці DCIM, яка раніше використовувалася у внутрішній пам’яті.

скинути, картці, samsung, перенести

Щоб передати вже існуючі матеріали на картці пам’яті, ви можете використовувати будь-який менеджер файлів (див. Найпопулярніші файлові менеджери для Android). Наприклад, у вільному та X-Plore це буде виглядати так:

Як Samsung передати заявки на карту пам’яті SD / встановлення програм на карту пам’яті SD Samsung

Можливо, в деяких інших керівників файлів, процес руху буде більш зрозумілий для початківців, але в будь-якому випадку, скрізь, це відносно проста процедура.

На цьому, все, якщо є питання або щось не працює, запитайте у коментарях, я постараюся допомогти.