Home » Як скинути телефон Samsung на заводські налаштування

Як скинути телефон Samsung на заводські налаштування

Відновлення телефону до заводських налаштувань Samsung Galaxy. це процедура, протягом якої дані пристрою видаляються. Коротше кажучи, все, що ви скопіювали довгий час, безповоротно зникає, і ваш смартфон стає як новий.

Чому це може знадобитися

Якщо налаштування для Samsung J7 та інших моделей Samsung призводять до повної втрати даних, то, що вимагатиме цієї операції? Виберіть кілька причин, щоб перекласти свій смартфон на заводські налаштування:

 • Бажання швидко видалити всю інформацію. Ми не будемо виключати, що багато людей шукають, як зробити налаштування, лише через бажання швидко звільнити місце на внутрішньому приводі. Жорсткий скидання, звичайно, не найкращий варіант для вашого Samsung J1 або Samsung Galaxy A51, але все ще має право існувати.
 • Пристрій перепродажу. Також поверніть назад до заводських елементів, рекомендованих для тих, хто збирається перепродати смартфон або просто віддати його іншій особі. У цьому випадку процедура дозволяє вам вирівнювати можливість доступу до персональних даних.
 • Втрата смартфона. Оскільки налаштування планшета Android або смартфона можна скинути віддалено, операція, про яку йде мова, стає чудовим способом захисту персоналізованої інформації від зловмисників, які можуть отримати ваш телефон у разі крадіжки або збитку.
 • Підготовка до оновлення прошивки. Перш ніж встановити оновлення до Galaxy A6 або Samsung A50, фахівці сильно рекомендують скинути налаштування на фабрику. Це забезпечує чисту установку оновлень і зменшить можливі глюки після миготливості.

Ви можете самостійно продовжувати перелік призначених причин, чому поверніть налаштування на Android Samsung, оскільки все залежить виключно від потреб користувачів. Процедура корисна у всіх випадках, коли власник пристрою якось зацікавлений у повному видаленню інформації, що зберігається на своєму смартфоні або таблетці Galaxy Galaxy Samsung.

Наслідки скидання Samsung

Разом з причинами, чому вам потрібно скинути налаштування на планшеті або телефоні, наслідки операції зрозумілі. І якщо при перепродарі пристрою, дані видалення. це те, що вимагається користувачем, тоді під час миготливості втрата особистої інформації забезпечує безліч незручностей.

На замітку. Скидання налаштувань на заводу, а не втрачаючи збережені дані, допоможе створити резервну копію. Після скидання резервної копії можна буде відновити.

Що таке жорсткий скидання

Скидання до заводських налаштувань Samsung Galaxy або інших моделей використовуються у наступних випадках:

 • Пристрій включається, але Samsung висить на напису. Ситуація виникає після неправильної прошивки або встановлення несумісного програмного забезпечення. У деяких випадках несправність вказує на розрив обладнання, після чого ремонт слідує за сервісним центром.
 • Забули пароль, PIN-код або графічну клавішу. Якщо захисний код був втрачений, а дані облікового запису Google не пам’ятають єдиний спосіб повернути доступ до смартфона. жорсткий скидання. Подібна ситуація виникає, коли Інтернет вимкнено на пристрої (3G, 4G, Wi-Fi), необхідний для синхронізації з серверами Google.
 • Гаджет інфекції шкідливого програмного забезпечення. Деякі віруси пошкоджують системні файли і дозволяють завантажувати ОС andoid. Інші. блокуйте банер екрану, що вимагає оплатити розблокування. Всі моделі SAMSUNG GALAXY останніх років оснащені вбудованим захистом KNOX, але якщо гаджет не вмикається, повне чищення є єдиним рішенням.
 • Вбудований пам’ять пристрою з плином часу заповнюється непотрібним “сміттям” за даними віддалених програм, кешованих зображень та музики, збережених файлів посланців та соціальних мереж. Важко виконати ефективне очищення, але жорсткий скидання ідеально справляється з завданням.
See also  Що поставляється з iPhone 11

Використання клавіш відновлення

Якщо ви використовуєте перший метод, немає можливості. існує метод відновлення через режим відновлення. Щоб увійти в цей режим, ви повинні затискати певну комбінацію кнопок на смартфоні інвалідів. Комбінація кнопок залежить від виробника вашого пристрою. Нижче наведено ключові комбінації, які використовуються для введення режиму відновлення в більшості моделей смартфонів.

Як видалити все / скинути до заводських налаштувань Android Samsung / Original Samsung Android

 • Кнопка живлення “Головна” Кнопка кнопки
 • Кнопка кнопки живлення або
 • Кнопка живлення “Головна” Кнопка Кнопка Гучність і
 • Кнопка кнопки живлення та

У більшості випадків меню відновлення полягає в наступному.

скинути, телефон, samsung, заводські, налаштування

Навігація виконується за допомогою кнопок гучності. Виберіть. клавішу живлення. Щоб скинути налаштування, необхідні для вибору елемента “Wipe Data / Factory Reset”. Телефон перейде до перезавантаження та повернення до заводських налаштувань.

Чому Samsung смартфон скидає на заводські налаштування

Як відомо, налаштування скидання повертає телефон до свого перегляду програми, який він мав у початковому продажу. Застосування та налаштування, встановлені користувачем, видаляються, користувач обліковий запис Google видаляється, файли користувачів, записаних у пам’яті телефону, видаляються. Телефон стає абсолютно чистою, і ви можете почати все спочатку.

Таким чином, скидання для Samsung буде корисним для:

 • Ліквідація постійних несправностей програмного забезпечення у роботі пристрою;
 • Видалення вірусів та рекламного програмного забезпечення, яке впало по телефону;
 • Позбавлення невдалих системних налаштувань, введених користувачем;
 • Усунення повільної роботи пристрою та небажаних зовнішніх додатків на пристрої;
 • Продажі Samsung, коли вам потрібно отримати чисті від файлів користувача смартфона.

Маючи одну з наведених вище причин, ми можемо скинути наш телефон до заводських налаштувань. Давайте зрозуміємо, як це зробити на різних моделях Samsung телефонів.

See also  Як підключити навушники Samsung до iPhone

Що потрібно зробити перед скиданням до заводських налаштувань

Рекомендується зробити кілька корисних дій перед скиданням налаштувань. Перш за все, вам потрібно зберегти важливі файли.

Ви можете завантажити їх на комп’ютер або перейти на зовнішній привід, наприклад, на SD-карті. У випадку з мультимедійними даними, таких як зображення та відео, програма Google ідеально добре.

Він може зберегти фотографії та відео в Google Cloud. Є багато подібних хмарних сховищ. І зберегти налаштування та список додатків, вам просто потрібно синхронізувати гаджет з обліковим записом Google.

І якщо планшет потрібно скинути, перш ніж продавати його, потрібно залишити обліковий запис Google. В іншому випадку, коли пристрій увімкнено після повернення до заводських налаштувань, гаджет вимагатиме запис у попередній обліковому записі Google.

Як підготуватися до скидання?

Перед скиданням налаштувань на Android Samsung на завод, важливо підготуватися до цього процесу. Для цього потрібно пройти через два етапи. копіюйте інформацію з пристрою, а також видалити обліковий запис Google. Розглянемо ці точки Читати далі.

Копіювання важливої ​​інформації

Як зазначалося, скидання налаштувань на фабрику призводить до повного очищення пам’яті з усіх даних. Якщо смартфон має важливу інформацію, вони повинні бути скопійовані до віддаленого середовища.

Щоб зберегти контакти, ви можете використовувати обліковий запис Google, передачу даних на SIM-картку або збереження у вигляді файлу VCF. Останній варіант є найбільш універсальним, тому розгляньте крок за кроком інструкції:

 • Введіть контакти;
 • Натисніть на опції (три точки);
 • Виберіть Контакт-керування;
 • Натисніть на імпорт / експорт контактів;
 • Виберіть розділ експорту;
 • Зберегти дані на карту пам’яті;
 • Натисніть Експортувати.

Щоб відновити, повторіть перші три дії, які розглядаються вище, натисніть Імпорт, знайдіть та завантажуйте файл VCF з контактами до телефону Samsung. Під час вибору місця для зберігання файлів виберіть обліковий запис Google.

Збереження на ПК

Якщо ви вирішите повністю скинути телефон Samsung до заводських налаштувань, дані на смартфоні можна скинути на ПК. Для цього:

 • Підключіть машину до комп’ютера за допомогою USB-кабелю;
 • У папці “Комп’ютер” знайдіть новий пристрій (встановлюючи додаткові драйвери, оскільки зв’язок заснований на протоколі MTP);
 • Введіть внутрішню пам’ять та виберіть потрібні файли.

Після цього залишається скинути необхідні дані з телефону на ПК. Є ситуації, коли ніщо не відображається у внутрішній пам’яті. Це відбувається у випадку, коли дисплей Samsung заблоковано шаблоном, паролем або PIN-кодом. Після розблокування файлів слід з’явитися.

Розумний перемикач

Найпростіший і найбільш універсальний спосіб скинути всі дані з телефону Samsung. це використовувати програму Smart Switch. Використання програмного забезпечення, ви можете зберегти важливу інформацію та повернути його після обдурення смартфона до заводських налаштувань. М’які контакти, SMS, мультимедіа, шпалери, програми, налаштування, годинник та t. D.

 • Завантажте програмне забезпечення та покладіть його на ПК, перш ніж зробити жорсткий скидання на Samsung;
 • Запустіть програмне забезпечення та підключіть телефон за допомогою кабелю до ПК;
 • Чекати основних пристроїв та визначення смартфона;
 • Натисніть кнопку Налаштування та налаштування;
 • Виберіть архівні елементи та вкажіть дані, які підлягають збереженню;
 • Підтвердити дію;
 • Натисніть кнопку Резервне копіювання та зачекайте процес.
See also  Як заряджати акумулятор телефону. Заряджання бездротового смартфона - плюси і мінуси

Після закінчення роботи з’явиться інформація, яка інформація зберігається, і що не можна зберегти. Погодьтеся з поданою інформацією.

Видалення облікового запису Google

Перш ніж повертатися до заводських налаштувань Samsung, вам потрібно видалити обліковий запис Google. Якщо ви не виконуєте цю роботу, після скидання обліковий запис запитується, який був активним до нуля. Без введення даних, щоб відновити роботу смартфона не буде працювати.

Щоб видалити обліковий запис Google на Android 9 та вище, виконайте такі дії:

Якщо вам потрібно видалити обліковий запис на Samsung з Android до 9-ї версії, виконайте такі дії:

Якщо ви раптом забули свій пароль, виконайте відповідно до принципу, який розглядається вище.

Як скинути телефон Samsung на заводські налаштування?

Коли необхідність скидання налаштувань на завод у випадку смартфона? Наприклад, ви хочете побачити пристрій саме те, що вони отримали в магазині при покупці (у програмі відчуття, звичайно). Часто, скидання необхідне, якщо смартфон працює неправильно: він висить, уповільнює, висить і т.D. У таких ситуаціях скидання може допомогти. Як зробити скидання даних (жорсткий скидання) на смартфоні Samsung? Тепер показувати.

Samsung Galaxy заблокована та запитує дані облікового запису Google

Пристрій не включається

Всі версії пристроїв на Android 5.1 і вище обладнані захистом від крадіжки Google FRP. Якщо ви скинуте всі дані на фабрику по телефону, але ви не можете видалити обліковий запис Google, пристрій буде заблоковано, а не вводити дані попереднього облікового запису, тобто логін та пароль.

Як розблокувати телефон

Тоді вам потрібно повторити всі дії, щоб перезавантажити та скинути дані з необхідним видаленням даних облікового запису Google.

Скидання налаштувань на Samsung

У вас є смартфон Samsung, і ви вирішили продати або дати його використовувати? Або телефонна система забита так багато, що звичайна оптимізація не дає результатів? У цьому випадку варто скинути налаштування до заводського стану. Що ви хочете скинути та докладні інструкції щодо скидання налаштувань на Samsung, детально розгляньте у цьому матеріалі.