Home » Як ставити музику на meizu. Що робити, якщо тихого звуку в навушниках

Як ставити музику на meizu. Що робити, якщо тихого звуку в навушниках

Збільшення гучності на Android через інженерне меню.Крок.By.Step Інструкції

Не секрет, що смартфони використовуються, перш за все, для споживання вмісту. Люди люблять слухати музику на мобільному пристрої, але далеко не завжди якість звуку вгорі. Багато хто цікавить, як збільшити обсяг на meizu. Цей матеріал надає варіанти вдосконалення роботи динамічної системи для Meizu M3, M3S, M5, M5S, M6, U10 та інших моделей. Використовуючи надану інформацію, кожен не тільки зрозуміє, як покращити звук, а також як збільшити гучність на навушниках на Meizu.

Обсяг смартфона є важливою для свого власника. Якщо розмовний або зовнішній динамік відтворює слабкий звук, це буде дуже дратує людину. Телефони Meizu можуть страждати від цієї проблеми. Але ситуація дозволена, і кожен користувач зможе впоратися з такою складністю. Досить знати, як збільшити гучність на Meizu без шкоди пристрою.

Що потрібно знати, щоб встановити музику на дзвінок на Meizu?

Щоб встановити потрібну мелодію на дзвінок на телефони Meizu, ви можете піти двома традиційними способами:

Розглянемо кожен варіант у порядку. У той же час, майте на увазі, що, якщо ви хочете використовувати музику, не попередньо встановлену в системі, але завантажується з Інтернету (зазвичай у форматі “MP3” або “FLAC”, то після завантаження цього файлу має бути переданий до папки “мелодії” (шлях. Диск \ Ringtones) на смартфоні. Якщо у вашому телефоні немає такого каталогу, вам доведеться його створити.

Якщо телефон буде продовжувати “не бачити” мелодію, яку вам потрібно, спробуйте також скопіювати музичний файл до загальної папки “Музика”.

Щоб встановити потрібну мелодію на дзвінки Meizu, є кілька способів залежно від моделі телефону.

Встановлення для всіх контактів

Найпростіший спосіб встановити рингтон на Android негайно для всіх контактів, що зберігаються в телефонній книзі. Ви можете використовувати особисті збережені доріжки або стандартні звуки з бібліотеки як музики.

Ви можете встановити мелодію за допомогою стандартних налаштувань через спеціальні програми.

See also  Вставити SIM-картку на Xiaomi Redmi 7

Як збільшити обсяг динаміків та навушників у інженерному меню Meizu

Установка за допомогою мелодій

Незважаючи на поширеність Інтернету, навіть зараз є люди, які не знають, як встановити музику з Інтернету на смартфон. Для таких користувачів створено спеціальні заявки. Одна з них. Програма мелодій. Додаток відкриває доступ до величезної колекції окремих музичних файлів, які можна встановити як мелодія з вхідним дзвінком. Недолік програми. Встановлення мелодії здійснюється негайно для всіх контактів, після видалення програми більшість бурхливих пісень стають недоступними.

Встановлення мелодії через звукові профілі

Як встановити мелодію на дзвоник Мейзу через звукові профілі:

 • Перейдіть до розділу “Налаштування”, використовуючи головне меню або завісу повідомлення;
 • Перейдимо до розділу “персоналізація”, в якому вони обирають предмет “звук та вібрація”;
 • У розділі “Мелодії та звуки сповіщень” натисніть на пункт Рінгтон, після чого ми вибираємо потрібний звук зі списку запропонованих мелодій. Вбудована функціональність спочатку відкриває доступ лише до тих мелодій, які зберігаються в пам’яті гаджета. Якщо ви хочете встановити інші конкретні мелодії, збережені користувачем особисто, вам потрібно натиснути на елемент “Вибір пристрою на пристрої” та вказати шлях до потрібної доріжки.

Невдача методу. Мелодія встановлюється негайно для всіх контактів, збережених у телефонній книзі.

Вибір музики через папку “музика”

Щоб не довго шукати потрібну доріжку на пристрої, ви можете встановити потрібну улюблену мелодію безпосередньо через папку “Музика”, в якій наразі розміщуються всі доріжки, що зберігаються на телефоні. Процес включає наступні кроки:

 • У меню або на робочому столі виберіть значок із написом “музика”.
 • Поширюйте список треків на потрібну музичну композицію;
 • Клацніть на файл і утримуйте його за кілька хвилин, перш ніж відкрити контекстне меню;
 • Виберіть елемент “Встановити на мелодію”.

Якщо всі маніпуляції проводилися правильно, вибраний трек буде грати з вхідним дзвінком.

Встановлення мелодії на Meizu через розділ “Налаштування”.

Щоб встановити MP3.Файл як спеціальні дзвінки дзвінка для системи Android, потрібно виконати наступні кроки:

 • Скопіюйте MP3-файли на свій телефон. Стандартна програма Music Player Samsung повинна розпізнати та переглянути файли. Перевірте, чи з’явилися музичні доріжки у програмі музичного плеєра;
 • Перейдіть до налаштувань звукову мелодію пристрою. Ви побачите список телефонних дзвінків за замовчуванням;

музику, meizu, якщо, звук

музику, meizu, якщо, звук

музику, meizu, якщо, звук

Ви вибрали MP3 мелодії тепер буде встановлено як дзвінок. Повторіть той самий процес, щоб додати інші доріжки до списку мелодій, доступних за умовчанням.

Заміна Rington у налаштуваннях смартфонів

Цей метод підходить для моделей MEIZU: M3, M3 Mini, M5, M5 Note, M5C, MX5 та ін. Найпростіший спосіб встановити пісню вхідного дзвінка, введення меню налаштувань смартфонів. Використовуйте алгоритм:

 • Перейдіть до розділу “Звук і вібрація”.
 • Виберіть категорію “Рингтони”. (Використовуючи цю функцію, можна встановити стандартні та локальні звуки на Meizu, які користувач завантажив самостійно на флеш.Накопичувачі USB або кинув у внутрішню пам’ять смартфона.)
 • Після вибору мелодії, ви можете просто закрити налаштування. Вам не потрібно зберігати та підтвердити.
See also  Найкращі програми для написання екрана на телефоні Android

Пісні автоматично відсортовані в алфавітному порядку, тому пошук стає простішим.

Зверніть увагу, що в цьому розділі ви можете додатково налаштувати обсяг, встановлений на вхідному виклику пісні, а також звуки засобів масової інформації та сповіщень. Якщо користувач зацікавлений, ви можете змінити SMS, електронну пошту та інші сповіщення на смартфоні аналогічним чином.

Покласти мелодію через провідник або музичний плеєр

Більшість гравців, виготовлених для Android, містять стандартну функцію прослуховування, різання та музики. Це дуже зручно, тому що людина не потрібно додатково шукати мелодію, яку вам подобається у списку музичних файлів: встановіть його на виклик безпосередньо під час прослуховування вашої улюбленої музики. Покладіть мелодію на дзвоник Meizu U10, U20, MX6, M5S та інших моделях, які ви можете:

 • Через провідник або гравець виберіть потрібний файл і зателефонуйте в меню опції.
 • У списку пунктів меню ми знаходимо розділ “Встановити звук дзвінка” або “на рингтон”.

Ця установка займає менше хвилини і не вимагає додаткового збереження налаштувань та перезавантаження смартфона. Покладіть мелодію на дзвінок простий, будь-який користувач справляється з цим.

Монтаж основної (глобальної) мелодії

Ми переходимо до налаштувань смартфонів, а в розділі “Звуки та вібрація” натисніть на елемент “Rington”.

Тут ви можете вибрати одну з попередньо встановлених мелодій або натисніть кнопку “Локальна музика”, і там вже є мелодія, яка була завантажена на смартфон вручну.

Що таке “локальна музика” і де вона повинна бути?

Локальна музика. Це спеціальна папка, яка містить усі музичні файли, які будуть доступні для установки як мелодії. До мелодії з’являються у списку доступних, ви повинні скопіювати їх у внутрішню пам’ять мелодії мелодії в папці.

Вибрана мелодія буде відтворювати під час вхідного дзвінка з будь-яких контактів, які не мають особистої мелодії, а також, коли виклики з невідомих та прихованих номерів.

Вхід до інженерного меню Meizu

Майже всі смартфони з Meizu працюють на основі процесорів Mediatek, що означає, що гаджети з такою чіпсетом завжди мають інженерне меню Meizu. Сьогодні ми скажемо вам, як їхати туди, за те, що це необхідно, і як будь-який власник гаджета Meizu може використовувати його з користю для себе.

See also  Samsung екран запису з звуком. Використання ADB для захоплення екрана

Напевно, від назви, ви вже зрозуміли, що це меню було створено для налаштування, тестування та налагодження різних телефонних модулів. Оскільки вона в основному використовується для останньої мети, середній користувач не буде зацікавлений у копання принаймні половини цих функцій.

музику, meizu, якщо, звук

Крім того, ми закликаємо вас бути акуратними: якщо ви не знаєте, що саме ви робите, краще не піднятися в цей параметр, тому що існує ризик вимкнути важливі параметри пристрою або навіть перетворити його на “цеглу” “.

Можливі проблеми

При встановленні зображення з галереї список контактів може бути порожнім. Це пов’язано з тим, що кількість та назва абонента зберігаються на SIM-картці. У цьому випадку ви повинні скопіювати запис у пам’ять телефону та повторити операцію. Контакти будуть доступні для редагування.

Зв’язування чисел та профілів друзів з соціальної мережі не завжди не може автоматично передавати. Необхідно запустити меню “Контакти”, знайдіть опцію “синхронізація” та вибрати профіль соціальної мережі, з якими друзі повинні бути збережені по телефону.

У моделях Meizu часто існує автоматична синхронізація з обліковим записом FlyMe. Через це власники облікового запису Google не можуть редагувати контакти. Синхронізація з першим слід відключити та встановлювати його примусово з другим.

Ми змінюємо мелодію через побудований провідник

Майже кожен гаджет на Android є провідник (часто ця програма називається “файлами”), якщо ви не маєте це. Ви можете завантажити з Google Play, наприклад, “X-Plore” або “ES Explorer”. З їх допомогою ви також можете встановити мелодію як дзвінок. Йти:

Ми йдемо в провідник, знайдіть папку з музикою у внутрішній пам’яті або на карті MicroSD;

Ми також тримаємо палець на одній з доріжок, доки не з’явиться контекстне меню;

Як ви можете бачити, у нашому випадку немає пункту “Встановити мелодію на виклик”, однак, ви повинні проскочити через Trootess (кнопка “Більше”), як це буде з’явитися. Натисніть на напис та набір доріжків!