Home » Як створити диск на комп’ютері. Командна строка

Як створити диск на комп’ютері. Командна строка

Як створити, видалити та розширити розділи жорсткого диска в Windows 10

Жорсткий диск ділиться на операційну систему Windows за замовчуванням на дві частини, один з яких призначений для встановлення самого системи та всіх файлів, пов’язаних з ним, а другий. На всіх сторонніх програмах та іграх, фотографії. Відео та інші елементи, які не пов’язані з операцією системи. Але іноді диск може бути порушений по-різному, або існуюче розділення не може задовольнити вас, у цьому випадку ви можете змінити кількість місцевих розділів, видалити старі або створити нові. Також ви можете змінити розмір одного з місцевих дисків, додавши його до іншої частини або залишаючи його невикористаним. Всі приклади дій у статті будуть виконуватися в Windows 10. Будьте обережні, робота з дисками може призвести до втрати даних, що зберігаються на них, тому скопіюйте всю важливу інформацію на іншому середовищі до початку процесу.

Якщо занадто багато пам’яті підкреслюється на одному з ваших дисків, то його можна розділити на кілька штук, виконуючи наступні дії:

  Натиснувши піктограму Windows у нижньому лівому куті екрана PKM, знайдіть та відкрийте програму “Диски”.

створити, диск, комп, ютері, строка

створити, диск, комп, ютері, строка

створити, диск, комп, ютері, строка

створити, диск, комп, ютері, строка

створити, диск, комп, ютері, строка

Чи можна поєднати два розділи в один?

Багато користувачів стикаються з тим, що жорсткий диск комп’ютера поділяється на занадто багато розділів. Вихід, здається, є очевидним. Поєднати місцеві диски. Але це неможливо зробити в Windows, оскільки неможливо об’єднати всі папки та файли, що зберігаються на обох дисках у одному розділі. Якби це було можливо, всі елементи об’єдналися б, встановлені програми не змогли б знайти файли, необхідні для їх роботи, а папки з тими ж іменами поєдналися в одну одиницю, що робить ще більшу плутанину. Ось чому вирівнювання обсягів у вікнах неможливо. Єдиний спосіб поєднати два томи. Це видалити обидва розділи, а після поєднання вивільненої пам’яті на один локальний диск, або видалити один том, і після додавання пам’яті з неї до іншого розділу.

Як створити другий локальний диск

Існує кілька способів зберегти важливі дані у разі відмови операційної системи. Один з них. Створення додаткового місцевого диска для зберігання важливої ​​інформації.

Існує кілька варіантів створення другого локального диска. Вибір залежить від того, як ви плануєте робити. Також необхідно розглянути, чи встановите ви операційну систему або вже доступну на складі.

Почнемо, розгляньте ситуацію, в якій потрібно встановити операційну систему, перш ніж створювати другий розділ на жорсткому диску. Ця операція можлива при встановленні Windows Vista або Seven.

Запустіть програму встановлення та запустіть цей процес. У певний момент вікна містить список жорстких дисків. Натисніть кнопку “Налаштування диска”. Вкажіть розділ, з якого ви хочете відокремити другий місцевий диск. Натисніть кнопку Видалити.

Тепер натисніть “Створити”. Встановіть тип файлової системи майбутнього розділу та його розміру. Повторіть цей елемент, щоб створити другий локальний диск. Виберіть один з них і встановіть операційну систему на ньому.

See also  Підключіть телефон Samsung до комп'ютера через USB

Але часто існують ситуації, коли вам потрібно створити другий розділ, не перевстановлюючи операційну систему. У таких випадках, звичайно використовувати спеціальні утиліти. Завантажте програму менеджера розділів. Зверніть увагу, що не всі його версії сумісні з 64-розрядними системами.

Встановіть програму, перезавантажте комп‘ютер і запустіть його. Відкрийте меню “Швидке створення розділу”. Вкажіть жорсткий диск, з вільного місця якого буде створено новий розділ. Натисніть кнопку “Далі”. Виберіть тип файлової системи нового локального диска та встановіть розмір для нього. Примітка: Т.До. Початковий диск не буде відформатований, новий розділ може бути створений лише з його вільної області.

Знайдіть кнопку «Застосувати» на панелі інструментів основної програми та натисніть його. Процес створення нового розділу може тривати кілька годин.

Використовуйте командний рядок

Ви також можете відключити трохи вільного місця з розділу системи та створити диск D за допомогою командного рядка. Це більш складний спосіб, тому, якщо ви не впевнені у своїх здібностях, краще використовувати опцію за допомогою “управління дисками”.

У цьому випадку вам потрібно запустити командний рядок з правами адміністратора та по черзі виконувати наступні команди:

диска Початок консольної програми для керування дисків та секцій. Diskpart дозволяє виконувати всі однакові дії, що і “керування приводами”, але в режимі командного рядка.
Обсяг Відображення інформації про поточні розділи. Після виконання цієї команди потрібно запам’ятати номер, який був призначений для розділу системи.
Виберіть об’єм Н Вибір розділу для подальшої роботи. Замість цього, потрібно замінити кількість системного розділу, який ви пам’ятаєте на попередньому етапі.
Крана бажана = s Стиснути вибраний розділ. Замість того, щоб S, вам потрібно вказати розмір вільного місця, щоб відключити від системного розділу (у мегабайтах).
Створіть первинний розділ Створення диска D.
Формат FS = NTFS швидко Швидке форматування в NTFS.
Призначення Letter = D Призначення літери D для створеного диска (лист повинен бути вільним).
Вихід Вийти з диска.

У скріншоті нижче, показано, як всі ці команди виглядають у командному рядку.

створити, диск, комп, ютері, строка

На цьому диску створює D заповнене. Ви можете відкрити Windows 10 Explorer, щоб перевірити результат.

Творець сайту Comp-Security.Net, автор понад 2000 статей з ремонту комп’ютерів, що працюють з програмами, створення операційних систем.

Задайте питання в коментарях нижче статті або на сторінці “Задайте питання”, і ви обов’язково отримаєте відповідь.

Як створити диск D на ПК або ноутбук з операційною системою Windows 10

Операційна система Windows 10 дозволяє створювати розділи жорстких дисків за допомогою стандартних утиліт або через сторонні програми. Подібне розділення дозволяє зберігати дані, ігри та інші файли окремо від системи. Як результат, ви можете перевстановити ОС без видалення всіх даних, що зберігаються у другому розділі. Давайте з’ясуємо, як створити D DRCS на Windows 10 по-різному.

Усі методи створення

Якщо комп’ютер має жорсткий диск з достатньою кількістю пам’яті, ви можете розділити його на кілька локальних дисків і використовувати на свій розсуд.

Пам’ятайте, що для встановлення OS Windows 10 необхідно залишити щонайменше 30 Гб вільного місця. Виходячи з цього правила, поділіться простором на Вінчестерському ПК.

Отже, “Microsoft” пропонує користувачам наступні методи розділення лебів до розділів:

Якщо ви ще не зробили інсталяційну ОС на ноутбуці чи компютері, то у вас є можливість розділити диск на розділи перед роботою з системою. Ми проаналізуємо кожен із способів окремо.

See also  Віддалений управління комп'ютером за допомогою iPad. Знайомство з параметрами

Розділення встановлення

Після завантаження меню встановлення з флеш.Накопичувача ISO потрібно виконати наступні кроки:

створити, диск, комп, ютері, строка

 • Ви побачите відображення всіх підключених жорстких дисків. Список містить усі створені томи. Вони можуть бути об’єднані, відновлення, формат, розділити або розподіляти місце між ними на свій розсуд. Клацніть на кнопку “Створити”.

створити, диск, комп, ютері, строка

 • Далі, додаток для встановлення запропонує виділити місце для резервної зони. Якщо у вас є незайнятий простір, то ви можете створити інший об’єм, вказавши весь об’єм, що залишився.

Таким чином, компакт.Диск створюється при встановленні операційної системи.

Цей варіант не підходить для всіх, оскільки його можна використовувати лише один раз. Він також не має візуального відображення гучності у вигляді смужок або графіків.

Тепер ми розглянемо всі методи, які є актуальними для поділу жорсткого диска з.Під інтеграції самої ОС.

“Управління дисками”

Стандартна утиліта, доступна для Windows 10 Pro (x32-bit/x64-bit). Ви можете відкрити його наступними способами:

 • Запустіть програму “Execute” та введіть команду “diskmgmt”.Msc ». Щоб почати з адміністративних прав, використовуйте комбінацію [Knopka] Ctrl [/ Knopka] [Knopka] Shift [/ Knopka] [Knopka] Введіть [/ Knopka].

Цей метод дуже простий і не прийме вас багато часу:

створити, диск, комп, ютері, строка

 • Якщо у вас немає місця, щоб створити розділ D, ви можете видалити непотрібний мережевий диск. Переконайтеся, що для вас не має важливої ​​інформації. Натисніть розділ PCM та виберіть “Видалити Том”.

створити, диск, комп, ютері, строка

створити, диск, комп, ютері, строка

 • Вказаний об’єм буде доданий до нерозподіленого простору. Можна додати його до майбутнього розділу. Клацніть правою кнопкою миші на нерозподіленому просторі та виберіть “Створити простий Том”.

створити, диск, комп, ютері, строка

Щоб запустити процедуру, натисніть кнопку “Готово”.

Таким чином, ви можете підключити або розділити кілька обсягів за допомогою програми “управління дисками”. Розглянемо кілька корисних особливостей цієї заявки.

Додаткові можливості

За допомогою стандартної утиліти від Microsoft ви також можете перейменувати існуючий об’єм у D:

створити, диск, комп, ютері, строка

Як створити локальний диск?

Часто при покупці нового комп’ютера ми зустрічаємося з проблемою, що на жорсткому диску створюється лише один об’єм. Щоб уникнути таких незручності, ви можете розділити той, який дещо, головне. Знати, що і де робити. Сьогодні ми спробуємо з’ясувати, як ви можете зробити два, три або більше місцевих дисків на компютері.

Дефрагментація

Дефрагментація диска необхідна для збільшення швидкості відповіді до файлів, завдяки їм більш глибоким розміщенням на жорсткому диску. Зробіть це дуже просто:

 • Натисніть праву кнопку миші на диску та перейдіть до “Властивості”
 • Відкрийте розділ “Сервіс”
 • Натисніть кнопку, щоб оптимізувати.
 • Ми вибираємо фрагментацію диска, з якої ми хочемо створити та натисніть “Оптимізувати”.
 • Очікування фрагментації диска.

Як створити новий місцевий диск

Використання декількох локальних дисків дозволяє покращити продуктивність системи та логічно розповсюджувати інформацію на жорсткому диску. Найчастіше створює новий обсяг, який потрібно використовувати спеціальні утиліти.

Як створити основний гучність за допомогою командного рядка?

Якщо на жорсткому диску є незбалансована область, використовуйте систему Windows 7 для створення нового локального диска. Увімкніть комп’ютер і відкрийте панель керування.

Виберіть меню “Система та безпека”. Перейти до “адміністрації”. Знайти етикетку “Управління комп’ютером” та двічі клацніть на ньому лівою кнопкою миші. Відкрийте елемент “Управління дисками”, розташованим у меню “Зберігання”.

Клацніть правою кнопкою миші на незайнятому регіоні жорсткого диска. Виберіть “Створити Том”. Виберіть розмір нового локального диска та його файлової системи. Перезавантажте комп’ютер, щоб змінити зміни, щоб набути.

Якщо вам потрібно створити новий локальний диск, використовуючи вільну область існуючого розділу, скористайтеся програмою директора Acronis Disk. Встановіть його та перезапустіть ПК.

See also  Як підключити підсилювач до комп'ютера. Пасивні оратори

Запустіть диск диска та виберіть режим ручного режиму програми. Виділіть місцевий диск, який буде порушений на елементах. Натисніть кнопку “Розділити”.

У наступному меню вкажіть папки, які будуть автоматично переміщені до нового розділу. Якщо ви хочете створити порожній гучність, цей крок можна пропустити. Натисніть кнопку Далі та встановіть розмір нового локального диска. Після підготовки розділу натисніть кнопку ОК.

Тепер знайдіть кнопку “Run” на панелі інструментів та натисніть його. Підтвердьте запуск процесу створення нового місцевого диска. Щоб продовжити роботу програми диска диска, вам доведеться запустити режим DOS. Зачекайте, поки не з’явиться потрібне вікно, і натисніть кнопку Перезапустити зараз.

Процес створення нового місцевого диска може тривати більше години. Після його завершення, операційна система Windows завантажиться. Переконайтеся, що у списку гучності відображається новий розділ.

Як створити новий том або розділ через “управління дисками

Відкрийте інструмент управління дисками. Для цього відкрийте діалогове вікно “Run” (Win R), введіть команду Diskmgmt.Msc та натисніть Enter.

Клацніть правою кнопкою миші на нерозподіленому просторі та натисніть “Створіть простий TOM”.

створити, диск, комп, ютері, строка

У вікні майстра простого гучності натисніть “Далі”.

Введіть розмір простору, який буде використовуватися для нового гучності (або розділу) та натисніть кнопку Далі.

На наступному кроці ви можете змінити параметри форматування, але це необов’язково, особливо якщо ви задоволені налаштуваннями за замовчуванням. Крім того, ви можете змінити мітку гучності на будь.Яке ім’я відповідно до ваших уподобань, але краще використовувати щось описове: наприклад, “фільми”, “документи”, “резервні копії” t t.D. Ви також можете ввімкнути можливість стиснути файли та папки. Коли вибрано всі налаштування, натисніть “Далі”.

Ознайомтеся з вибраними параметрами. Якщо ви хочете щось змінити, натисніть “Назад”, щоб повернутися до попередніх кроків. Якщо все вам підходить, натисніть “Готово”.

Після цього на вашому комп’ютері буде успішно створено новий розділ.

Не вистачає харчування або охолодження

Hdd Харчування. Найважливіша умова для стабільної комп‘ютерної роботи. Ми звикли вибрати конфігурацію ПК відповідно до характеристик відеокарти та процесора. Але без хорошого джерела живлення, жоден компонент не буде працювати нормально.

Я можу збирати та розбирати комп’ютери, ноутбуки, планшети, телефони. Іноді успішно. Майстерно власні поломки діагностики навичок за допомогою Google і Яндекса.

Я натрапив на таку ситуацію, коли збирає дешевий комп‘ютер для домашнього сервера. Зібрав його з тих компонентів, які лежали в кімнаті для зберігання. Bp взяв із старого корпусу. В результаті, комп‘ютер працював з невдачами, і я не міг зрозуміти, яка проблема ще не випробовувала у себе всі деталі. Винуватцем було джерело живлення. Після заміни сервера працює як швейцарський годинник.

Охолодження також важливе. В основному перегрівання відбувається на ноутбуках. Але стаціонарний комп’ютер можна обсмажити в присутності декількох жорстких дисків у закритому випадку, розташованому близько один до одного. Ви можете знайти температуру до програми Speccy (безкоштовно) або Everest Ultimate (оплачувано).

Якщо Windows не вдається, перевірте температуру компонентів у BIOS.