Home » Як створити документ iPad. Як відкрити документ iPad?

Як створити документ iPad. Як відкрити документ iPad?

Робота з офісними програмами на Apple iPad

Ipad має трохи ваги та тривалий термін роботи акумулятора, зручно дивитися фільми та слухати музику на ній, але чи може вона стати повноцінним інструментом для роботи з текстовою та електронною таблицею? Офісні пакети для iPad доступні, але наскільки вони зручні?

Поява планшета Apple iPad, як це часто трапляється з пристроями Apple, викликав гучні суперечки та не менш гучний ентузіазм, обидва тривали багато часу. Коли ейфорія трохи вщухла, багато користувачів задали собі питання: насправді, але навіщо мені iPad мені потрібен iPad? Що інші дали їм просту відповідь. З ним ви можете, наприклад, читати книги. І ви також можете подивитися фільм і слухати музику. І чудовий дисплей дозволяє йому використовувати його та як користуватися фоторамкою, тим більше, що зовні він дійсно нагадує сучасні цифрові фотокад. І тут перша категорія користувачів має зустрічне запитання. І для цієї функціональності ми дали n тисячі? І це все? Приблизно той самий внутрішній діалог виникає в головах потенційних покупців, які так люблять пристрій, щоб придбати його, але тільки їм не зрозуміло, чому ця річ потрібна.

Багато хто здалося, що планшет, розташований в ієрархії яблучних пристроїв між телефонами та ноутбуками, може допомогти їм точно в тих ситуаціях, коли телефон занадто малий, щоб виконувати деякі завдання, а ноутбук був занадто великим, а громовідвід. Наприклад, автор дуже втомився перевозити ноутбук вагою пару кілограмів на спині лише тоді, що натхнення може працювати над ним для роботи. Я хотів чогось меншого і простішого, але телефон, навіть з Qwerty-клавішею, виявився занадто маленьким і незручним. Apple iPad здавався лише пристроєм, який має звичайний екран розміром, а автономна робота велика, а вага прийнятна.

У цьому огляді ми спробуємо відповісти на запитання: чи може iPad бути корисним для роботи? І якщо він може, то як і скільки? Незалежно від професії, більшість із нас повинні стикатися з офісними додатками: створення та редагування текстових документів та електричних таблиць. Більшість звикли робити це на комп’ютері, використовуючи будь.Яку версію Microsoft Office. Тобто для того, щоб бути зручним робочим інструментом, iPad повинен дозволити вам зручно розміщувати текст та столи.

створити, документ, ipad

Для початку деякі додаткові програми взагалі не знадобляться. Ті, кому просто потрібно прочитати текстовий документ, можуть просто використовувати можливості побудованого клієнта пошти. Це дозволяє відкрити вкладені файли за допомогою розширень DOC, RTF, XLS та PDF Для когось цього буде достатньо. Тим, хто потребує можливості редагувати документи, повинні будуть вибирати будь.Який офісний пакет для себе.

Не так багато звичайних офісних пакетів для Apple iPad. Розглянемо дещо найпопулярніші: це розробка IWork самої Apple, популярні документи, які можна перейти від DataViz, Office 2 HD від Bytesquared та документів 2 від Savy Soda

створити, документ, ipad

створити, документ, ipad

Усі вони, і не тільки їх, об’єднані однією функцією iPad. Екранна клавіатура, яка, судячи з обіцянок Стіва Джобса, повинна повністю відлучити мільйони людей з механічних клавіатур. Зручно друкувати англійською мовою за допомогою своєї допомоги, особливо в ландшафтній орієнтації. Портрет також зручний, але кнопки вже дещо і значно полегшують друкарську помилку У багатьох затримках немає затримок, як на багатьох смартфонах. Ви навіть можете отримати гачок для друку сліпо. Кнопки досить великі і відокремлені один від одного з пристойною відстані.

See also  Як налаштувати Wi-Fi на Android. Як увімкнути Wi-Fi по телефону

створити, документ, ipad

створити, документ, ipad

Російська версія екранної клавіатури набагато менш підходить для швидкого набору тексту. І справа не тільки в зміненому розмірі клавіш, хоча це, звичайно, також відіграє роль, але в точці та кома, що пішла з головної клавіатури. На клавіатурі листів вони не є, і вони називаються лише через цифрову клавіатуру. Тобто для того, щоб покласти кінець або кому, вам потрібно зробити зайве натискання і зачекати, поки цифрова клавіатура відкриється. У зв’язку з цим навіть нетбуки трохи зручніші. В них літери, цифри та пунктуації знаходяться на одній клавіатурі. Але особисто для автора і, швидше за все, не тільки для нього, не найзручніша клавіатура не є спотиканням, якщо тільки програмне забезпечення дозволяє зробити все, що вимагається від цього з зручністю.

Створення документа

  • Клацніть Створити на початковому екрані Illustrator.
  • У діалоговому вікні, що відкрилося, виконайте одну з наступних дій.
  • Виберіть стандартний документ на вкладці Друк, екран або ілюстрацію.
  • Вибір спеціального набору: У розділі нового файлу виберіть розмір зони кріплення, кількість областей кріплення та інші налаштування. Виберіть Зберегти цей розмір, щоб швидко створити області установки однакового розміру. Збережені розміри кріпильних областей, які ви знайдете на вкладеній вкладці.
  • Клацніть Створити файл.

створити, документ, ipad

Щоб швидко створити новий документ з головного екрану, виберіть часто використовуваний стиль у новому розділі проекту. Перейдіть на свою вкладку Work і введіть назву. Нещодавно використані документи також доступні на нещодавній вкладці на початковому екрані.

Усі нові документи, створені вами в Illustrator на iPad, зберігаються за замовчуванням як хмарні документи.

Редагування тексту за допомогою контекстного віджета

Після створення текстового об’єкта виберіть текстовий кадр, щоб переглянути контекстний віджет, який містить зручні елементи управління текстом, які використовуються для зміни тексту.

  • Клавіатура: Клацніть, щоб використовувати віртуальну клавіатуру на екрані. Ви можете відкрити клавіатуру, коли вам дійсно потрібно ввести текст. Ви можете використовувати піктограми “вирізати”, “скопіюйте” та “вставити” на віртуальну клавіатуру, щоб вирізати, копіювати та вставити текстові фрагменти.
  • Інтервал інтервалу Inter.Letter: Введіть необхідний інтервал між текстовими літерами або використовуйте повзунок, щоб встановити відповідне значення.
  • Інтерлінія: введіть необхідний інтервал між рядками або використовуйте повзунки для встановлення відповідного значення.

Які плани для Adobe включають Illustrator на iPad?

Немає ідентифікатора Adobe? Створення його просто, і це абсолютно безкоштовно. Клацніть тут, щоб швидко створити ідентифікатор Adobe.

Документи для iPhone: Найкращий менеджер файлів та документи

Стандартна функціональність iOS не дозволяє повністю працювати з файлами та документами. Причиною цього є закрита файлова система. Однак Apple дозволяє розробникам поповнити цю прогалину, використовуючи власні програми. Їх досить багато в App Store, але лише кілька гідних уваги. Одним із цих успішних програм є документи Readdle, які вже давно користуються популярністю серед користувачів iPad. Нещодавно для iPhone з’явилася версія. Давайте подивимось, що сталося.

See also  Інтернет повільно на комп’ютері. Netscream

READLE давно відомий своїми високоякісними програмами, такими як календар, Scanner Pro, Printer Pro та інші. Варто визнати, що документи розроблені на пристойному рівні, і розробникам вдалося зберегти високу планку. Але спочатку речі спочатку.

Для початку документи дозволяють зручно переглядати як локальні файли на своєму телефоні, так і дані у хмарному сховищі Dropbox, Google Drive, SugarSync, Box, SharePoint, SkyDrive та інших. Ви просто з’єднуєте свої облікові записи звідти, і всі ваші документи з усіх служб збираються в одному місці. Погодьтеся, це дуже зручно. Наприклад, я використовую Dropbox для зберігання фотографій, документів Google для створення та підтримки спільних документів, а в SkyDrive у мене є кілька презентацій. Тепер ви не можете відкривати кожну програму хмарної служби окремо, оскільки всі дані збираються разом.

Чудово, що ви можете обміняти файли між пристроями iOS на iCloud та переміщувати файли між ПК або Mac та iPhone/iPad за допомогою Wi-Fi або iTunes. Якщо вам потрібно завантажити файл з Інтернету, а не мережевий сховище, то вбудований веб-браузер із закладками та завантаженнями є у вашій службі. Знову зручні та функціональні.

Що стосується підтримки файлів, то документи мають все для цього. Він підтримує всі офісні програми, як.От.Доктор.Док.XLS.Xlsx.Ppt.Pptx.Txt і їм подобається. Додаток вбудований досить хороший PDF-Vuver, який дозволяє залишати нотатки, створювати закладки, швидко перейти на потрібну сторінку та шукати текст у документі. Дуже погано.

Крім того, програма знає, як працювати.Блискавка і.RAR-файли дозволяють створити Zip Archive (це просто вбивця фігури) з необхідних документів. Крім того, програма може спокійно втратити аудіо- та відеофайли у власному медіаплеєрі, що також не може не радіти.

Документи мають досить широкі налаштування. Вони стосуються буквально всіх аспектів програми: файловий менеджер, вбудований браузер, перегляд текстових файлів та PDF та багато інших речей. За бажанням ви можете встановити пароль, який буде запитувати на вході в програму, що допоможе захистити ваші дані. Загалом, з налаштуваннями також є повне замовлення.

Як бачите, функціональність документів. Це лише купа. Серйозно, це дозволяє замінити левову частку додатків у глядачеві телефонів, файлів, PDF-kyver, Archive та Media Player Manager. Більше того, абсолютно безкоштовно.

Readley вдалося створити абсолютно повну програму, яка функціонально не гірша, ніж його старший брат на iPad. Хоча, звичайно, робота з Documbs на планшеті, звичайно, зручніша, лише через формат пристрою. Інтеграція ідеально пристосована до екрана смартфона, дуже зручно працювати з додатком, вона працює стабільно і швидко. Так, Documbs повинен бути частиною вашого робочого столу iPhone. Ідеально упаковане, функціональне та зручне застосування. Справжній приклад для наслідування інших розробників. Встановлення. Не шкодуйте.

Як друкувати документи з iPhone та iPad

Останнім часом в Інтернеті все більше і більше звітів про те, що ця чи ця компанія купує десятки (або навіть сотні) iPad та iPhone, щоб зробити Business Mobile та відмовитися від офісних комп’ютерів. Однак, оскільки створення операційної системи iOS однією з проблемних областей для ділових користувачів, простим, на перший погляд, дія. Це перетворення цифрових документів у друковані.

Припустимо, ви є керівником приватної лікарні та хочете придбати офіційний iPad для вашого персоналу. Здавалося б, з можливостями бюджету ідея виглядає справді цікавою. Однак у багатьох негайно виникне ряд запитань та сумнівів: “Що зробить звичайний лікар, якщо йому потрібно надрукувати історію пацієнта пацієнта? Що він буде робити, коли потрібно дати клієнту опис хвороби з Вікіпедії?”.

See also  Знайдіть iPad за серійним номером. Як знайти обліковий запис iCloud ICLOUD

Apple в таких ситуаціях рекомендує технології Airprint. Проблема полягає в тому, що ця функція працює лише з підтримуваними принтерами, і багато популярних моделей відсутні у списку. Доведеться купувати нові принтери для можливості друкувати з Idevis?

Зовсім ні. Collobos розробляє програму відбитків пальців для операційних систем Windows та Mac, яка дозволяє друкувати документи з iPhone та iPad майже з будь.Якою моделлю принтера.

Вам не потрібно використовувати деякі “важкі” утиліти, просто завантажте простий клієнт відбитків пальців на комп’ютер. Після процесу установки програма автоматично визначить усі підключені принтери та зробить їх доступними для iPhone та iPad.

Скажімо, вам потрібно надрукувати електронний лист із поштової програми на iOS. Тепер ви можете натиснути кнопку Друк, вибрати необхідний принтер та кількість примірників.

Більше того, існує підтримка для так званих “віртуальних принтерів”, як Dropbox та Evernote. Наприклад, ви можете додати хмарну послугу Dropbox до списку ваших принтерів. У цьому випадку, замість друку на фізичному папері, додаток відбитків пальців розмістить вашу фотографію, документ або електронну пошту в папці Dropbox на настільному комп’ютері, яка, у свою чергу, повинна бути синхронізована зі службою. Досить простий і швидкий спосіб поділитися файлом або архівувати його.

Наприкінці листопада була випущена нова версія відбитків пальців 2.2. Він додав додаткові рішення в галузі безпеки, підтримуючи принтери в корпоративному масштабі (використовуючи понад 25 пристроїв), а також можливість друкувати файли без необхідності підтвердження впливу на комп’ютер.

Відбиток пальців продається за 20 доларів, що набагато дешевше, ніж новий принтер. До речі, веб.Сайт розробника має безкоштовну пробну версію.

Як відкрити документ Word на iPad?

Щоб відкрити, наприклад, документ Microsoft Word на сторінках на iPhone або iPad, торкніться файлу файлу Manager. Якщо менеджер документів не відображається, перейдіть до розділу “Документи” (на iPad) або натисніть кнопку “Назад” (на iPhone) та виберіть файл, який вам потрібно відкрити.

Чи можна зробити документ Word на iPhone?

Завантажте Microsoft Word та отримайте найкращий інструмент для створення та редагування документів, а також загальний доступ до них на iPhone та iPad. Щоб створити та змінити документи, введіть Microsoft безкоштовним обліковим записом на пристрої з екраном екрана не більше 10,1 дюйма.

Щоб відкрити, наприклад, документ Microsoft Word на сторінках на iPhone або iPad, торкніться файлу файлу Manager. Якщо менеджер документів не відображається, перейдіть до розділу “Документи” (на iPad) або натисніть кнопку “Назад” (на iPhone) та виберіть файл, який вам потрібно відкрити.