Home » Як створити пару з Apple Watch

Як створити пару з Apple Watch

Table of Contents

Поради для користувачів Apple Watch

створити, apple, watch

Щоб отримати доступ до найважливіших функцій годинного годинника Apple, використовуйте щітки на екрані.

У верхній частині ви відкриєте “центр сповіщень”, знизу ви активуєте “елемент керування”, а яскравість праворуч, і зліва направо з краю екрана дозволить вам йти між циферблатами.

Як налаштувати циферблат без використання iPhone

Щоб налаштувати ваш годинник Apple Watch без участі iPhone, зробіть сильну пресу на екрані вашого годинника, а потім виберіть “Набір”.

Як використовувати Siri на Apple Watch

У Siri Special Dial, який з’явився на Apple Watch з виведенням Watchos 4, ви можете швидко активувати помічника, натиснувши спеціальну кнопку у верхньому лівому куті екрана.

Якщо ви не використовуєте цей циферблат на Apple Watch, ви можете активувати помічника фразою “Привіт, Siri” або натисніть і утримуйте цифрове колесо коронки.

Як оновити цілі мобільності

Мобільні цілі мотивовані регулярно досягають їх знову і знову. Однак з часом він стає занадто легким. Тому завдання полягає в тому, щоб ускладнювати.

Для цього відкрийте програму “Діяльність”, натисніть на екран з зусиллям, а потім натисніть кнопку “Змінити мету руху” та встановіть нове значення.

Як підключити Apple Watch для iPhone і створити пару з Apple Watch? Налаштування Apple Watch 5.

Як знайти втрачений iPhone з Apple Watch

Якщо ви не можете знайти свій iPhone вдома, в офісі або навіть на вулиці, використовуйте Apple Watch, який допоможе вам з цим за допомогою тесту Ping. Коли він активується, одужанка iPhone опубліковано.

Щоб активувати його, стежить за кермом Apple Watch унизу, щоб зателефонувати кнопку “Контрольна точка” та натисніть кнопку iPhone.

Як з Apple Watch для поїзду без зупинки

Програма “Навчання” контролює дані під час фізичної активності та повідомляє про досягнення цільової установки.

Ви можете використовувати його, щоб виправити не один, але відразу кілька тренувань поспіль. Для цього, коли буде готовий перейти до наступного, витріть праворуч і натисніть “Нове”.

Як зробити знімки на iPhone через Apple Watch

Ви можете використовувати Apple Watch як видошукач для iPhone і активувати затвор з Apple Watch. Завдяки цьому ви можете, наприклад, виправити iPhone у потрібному положенні, відійдіть у поле зору камери та зробити сімейну фотографію, на яку кожен буде присутній у кадрі.

See also  Як змінити пароль на Samsung Galaxy

Щоб скористатися цією функцією, просто запустіть камеру програми на Apple Watch. Ви побачите зображення з камери iPhone, і ви можете зробити знімок або знімок з 3-секундною затримкою.

Яка версія iOS потрібна на iPhone, щоб налаштувати годинник Apple?

Щоб налаштувати та використовувати Apple Watch Series 7 годин, вам потрібен iPhone 6S або новий з IOS, встановленим 15 або новими. Для використання серії Apple Watch 6, 5, 4, 3 та SE вимагає iPhone 6S або нових з iOS 14 або новими.

Версія прошивки на iPhone ви можете дізнатись, щоб увійти до програми «Налаштування», а потім на основному шляху → Про цей пристрій → Версія.

Примітка: замовлення та список параметрів, що пропонуються при налаштуванні Apple Watch, можуть відрізнятися залежно від моделі (генерації) пристрою.

Більшість налаштувань яблучного годинника виконана на iPhone.

Як розв’язати (розбити пару) Apple Watch без iPhone Метод 2

Можна розв’язати годинник зі смартфона, навіть якщо обидва пристрої не були поруч один з одним (наприклад, якщо iPhone втрачено). Щоб це зробити, перейдіть до програми “Налаштування” на Apple Watch (значок передач), перейдіть звідти до розділу “Основний”, виберіть меню “Скидання” та натисніть кнопку “Стерти весь вміст”.

Ця дія буде скинути Apple Watch для заводських налаштувань (всі дані будуть видалені), а також розбити існуючу пару з iPhone.

Як підключити Apple Watch для iPhone

Коли користувач купує свій перший Apple Watch, він стикається з такою проблемою: як підключити ці годинники до вашого пристрою. Для того, щоб синхронізувати Apple Watch з будь-яким пристроєм, вам потрібен або iPhone, або iPad. Варто з’ясувати, як підключити ці інструменти, як вперше ввімкнути розумний годинник, що це необхідно.

Як створити пару з Apple Watch

Не бійтеся рухатися з вашого яблучного годинника до нового. Під час цього процесу ви не втратите важливу інформацію. Єдине. не поспішати, щоб позбутися від розумних годин, які ви раніше використовували. По-перше, їм потрібно розв’язати з iPhone, щоб зробити резервну копію.

Не позбутися від вашого яблучного годинника після отримання нового

Ви можете легко підключити нові розумні годинники до вашого iPhone замість тих, хто раніше використовував. Чому ви також маєте можливість використовувати з одним мобільним пристроєм декількох яблучних годинників для різних завдань: для офісу, у тренажерному залі, на спеціальному випадку.

Тим не менш, якщо ви хочете зберегти всі дані та налаштування для ваших розумних годин і передачі їх до нового Watch Apple, важливо виконувати вказану послідовність дій. Спочатку потрібно розбити пару між пристроями, а потім створити новий з відновленням з резервного копіювання.

Важливо розуміти, що Apple Watch просто не має окремого способу створення резервної копії. Однак ця процедура буде автоматично виконується, коли ви розбиваєте зв’язок між розумними годинниками та вашим iPhone. Єдине, що останні версії iOS та Watchos використовуються на пристроях.

Як вийти з вашого Apple Watch до нової моделі розумних годин

Запустіть пару з Apple Watch:

 • Відкрийте програму перегляду на iPhone;
 • Перейдіть до розділу “Всі годинники”;
 • Натисніть кнопку ⓘ біля необхідних яблучних годинників;
 • Виберіть здатність “зламати пару з Apple Watch”;
 • Підтвердьте свій запит;
 • Зачекайте резервну копію.
See also  Як вимкнути темну тему на Android. Включення темної теми через стороннє додаток

Більшість ваших даних буде збережено до резервного копіювання. у тому числі налаштування диспетчера Apple. Однак, через міркувань безпеки, ці банківські картки від Apple Pay не будуть включені. Їм доведеться відновити вручну після обов’язкових нових годин.

Прив’язати нові годинники до iPhone;

 • Тримайте цифрову корону на нові години;
 • Чекати появи характерної анімації на Apple Watch;
 • Застосувати годинник до iPhone;
 • Виберіть варіант “Налаштування для себе”;
 • На годиннику видошукач iPhone на годинник;
 • Продовжуйте зв’язування нового Apple Watch, дотримуючись інструкцій на екрані пристрою.

Під час введення оригінальних установок Apple Watch вам буде запропоновано налаштувати розумні годинники як нові або відновити з резервної копії. Виберіть поточний варіант і продовжуйте. У процесі вам також попросять прийняти рішення щодо регіональних та деяких інших параметрів.

Зв’язати банківські картки від Apple платити новому яблучному годиннику.

Як здійснити підключення до iPhone для iPhone

Синхронізація двох пристроїв на технічній мові означає створення пару, але сьогодні цей термін використовується в повсякденному житті.

Перш ніж створювати пару смартфона. Apple Watch, спочатку потрібно дотримуватися цих кроків:

 • Перезаряджати. Пакет включає в себе оригінальний зарядний пристрій у вигляді шайби, до якого потрібно нахилити гаджет з намагніченою стороною;
 • Для успішної синхронізації вам потрібно буде підключити iPhone до Інтернету (за допомогою Wi-Fi, але мобільний Інтернет підходить). Перевірте також, якщо активовано Bluetooth. Якщо ні. зробіть це в налаштуваннях;
 • Перевірте, чи доступна програма перегляду на iPhone. багато користувачів, щоб заморозити пам’ять про прискорення телефону видалити невикористані або непотрібні програми.

Після того, як годинник стягується на 100%, ви можете запустити процедуру синхронізації. Це можна зробити вручну або автоматично (що більш правильно назвати напівавтоматичний) метод.

Автоматичне створення пара з Apple Watch Smart Gadget

Для початківців рекомендується рекомендувати цей метод. це найпростіше, оскільки парування між пристроями виникає без участі користувачів у автоматичному режимі. Крок за кроком Алгоритм:

 • По-перше, активуйте годинник, натиснувши кнопку, розміщену над колесом, і зберігаючи його протягом декількох секунд до появи Apple на екрані
 • Наступним кроком є ​​вибір мови;
 • Після цього на екрані Smart Clock з’являється повідомлення про успішне з’єднання годинника з iPhone;
 • Тепер вам потрібно принести годинник на смартфон, на екрані, з якого з’явиться повідомлення, рекомендує використовувати телефон для налаштування розумних годин. Відповідна програма повинна запускати автоматично. Якщо з якоїсь причини це не відбулося. відкрийте утиліту вручну. На головному екрані буде лише одна кнопка. “Створіть пару”. Натисніть на нього;
 • Коли пристрої починають синхронізувати, вони повинні бути в безпосередній близькості один до одного. Процес може тривати кілька хвилин, після чого з’явиться спеціальний ідентифікатор на екрані смартфона. Вам доведеться принести Apple Watch до камери, зосереджуючись на жовтому кадрі;
 • Як тільки процедура завершена, програма запитає, чи створити нову копію смарт-годин на смартфоні, або ви можете використовувати раніше збережену резервну копію. Якщо синхронізація виконується вперше, потрібно вибрати перший варіант. Другий використовується у випадку втрати годин або їх оновлень. Всі дані про гаджет зберігаються в службі iCloud, тому відновлення інформації може бути зроблено в будь-який час без необхідності повторного налаштування;
 • Тепер заявка повинна бути вказана на тому, якою рукою ви плануєте носити годинник. Праворучники, як правило, перевозяться на лівій руці, ліворуч, відповідно, праворуч;
 • Після цього він повинен бути оцінений умови договору користувача, а потім ввести пароль з вашого облікового запису;
 • Тоді вам буде запропоновано активувати Siri Helper (ви можете відмовитися і зробити пізніше), і увімкнути відстеження геолокації (ця функція має ряд параметрів за замовчуванням, які можна змінити);
 • Після цього з’явиться повідомлення, рекомендуючи надсилати проблеми збоїв у роботі смарт-годин у службі підтримки Apple. Ви можете погодитися або відмовитися, перший варіант є кращим;
 • Одна з останніх процедур. Введіть чотиризначний пароль з номерів. Цей контактний код потрібно буде вводити кожен раз після видалення годинника. Такий захід, за даними розробників, захистить гаджет від крадіжки;
 • Перед заключним етапом утиліта оновить операційну систему Apple Watch до свіжої версії, після чого буде запропоновано завантажувати та встановлювати спеціально адаптовані програми;
 • Завершує процедуру синхронізації, щоб автоматично встановити параметри, зазначені на попередніх кроках, тривалий час тривалий час до 15 хвилин.
See also  Як зробити скріншот на Samsung C10

Ручне створення пари

Режим ручного синхронізації вимагатиме власника трохи великих зусиль, але в цьому випадку користувач не повинен мати спеціальні навички. Строго кажучи, створення пара відрізняється від вищезазначених лише декількох кроків. Після вибору мовної та успішної синхронізації пристрою потрібно натиснути кнопку, яка ініціює режим ручного встановлення, а потім кнопку з літерою “I”, після чого вам буде запропоновано ввести серійний номер Apple Watch (ви можете знайти його Корпус, серіал вигравірувався по колу, це комбінація цифр, що далі після слова IMEI). Знову ж таки, розумні годинники до iPhone, а в майбутньому процедура повністю збігається з автоматичною установкою.

Отже, ви познайомилися з інструкцією, як налаштувати Apple Watch. Рідко, але є ситуації, коли пристрої повинні відставати. Подумайте, як це робиться.

Автоматична функція перемикання між синхронізованими годинником Apple Watch

Наявність цієї функції в iPhone дає змогу автоматично з’єднатися з новим під рукою. Якщо є необхідність вручну створювати пару, то ця функція може бути вимкнена. Знайдіть її по телефону легко:

Відкрийте програму перегляду на своєму iPhone та перейдіть на вкладку My Watch.

Виберіть свій годинник і активуйте або вимкніть функцію автоциру.

Нижче вимикач буде показано годин, пов’язані з вашим пристроєм. Щоб об’єднати iPhone з іншими годинами, коли функція “автоматичного обертання” вимкнена, вам потрібно вибрати годинник, а потім встановити прапорець у формі Daws перед годинником на даний момент.

Підключення Apple Watch до пристроїв Android: сумісний несумісний

Apple Watch. заслужений лідер у ринку “Смарт-годинника”: найближчі конкуренти ще не наближаються до них з точки зору функціональності, а деякі скандали постійно виникають навколо подій. Наприклад, випуск багатошарових піксельних годинників від Google був відкладений протягом трьох років. починаючи з 2018 року! У той же час, ринок для пристроїв Android залишається набагато ширшим і більш доступним для звичайного покупця. Отже, чи можна поєднувати доступність звичайного Android-смартфона з такими корисними функціями Apple Watch?