Home » Як створити, змінити або оновлювати інформацію про обліковий запис

Як створити, змінити або оновлювати інформацію про обліковий запис

Створення облікового запису користувача в Windows

Якщо один комп’ютер спільно використовується кількома користувачами, радимо створити окремі облікові записи користувачів. Кожен користувач може бути частиною Windows, використовуючи власне ім’я та пароль користувача.

Якщо є індивідуальний обліковий запис користувача, програма сім’ї Нортона може точно застосувати правила, які ви створили для своєї дитини. Це також допоможе створити точні звіти про дії дитини в Інтернеті.

Якщо комп’ютер використовує один обліковий запис користувача, це зазвичай обліковий запис адміністратора. Для кожної дитини, що використовує комп’ютер, потрібно створити стандартний обліковий запис користувача. Якщо у вас є стандартний обліковий запис користувача, ваша дитина не може виконувати завдання адміністратора, наприклад, створення облікових записів користувачів або видалення програми.

Але чому це робити і які переваги в цьому?

По.Перше, наявність декількох облікових записів дозволить нам відокремлювати власні файли, оскільки файли одного користувача не будуть доступні іншим користувачам, і навпаки та навпаки.

По.Друге, ви можете налаштувати зовнішній вигляд Windows, як хочете, наприклад, розміщувати фотографію на робочому столі або змінювати конструкцію кольору Windows, і ці налаштування не впливатимуть на подібні налаштування для інших користувачів.

Крім того, для дітей ви можете створити окремий обліковий запис з обмеженими правами, а це означає, що ви можете частково контролювати доступ дитини до комп’ютера.

Для того, щоб створити новий обліковий запис користувача або редагувати існуючий, ви повинні зайти в параметри, які знаходяться в меню «Пуск».

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

Далі виберіть розділ “Рахунки”. Саме тут усі налаштування облікового запису зосереджені.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

Тепер нас зацікавлені у двох підрозділах. “електронна пошта та облікові записи” та “сім’я та інші користувачі”.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

У підрозділі “електронна пошта та облікові записи” є інформація про поточний обліковий запис, тобто в цьому обліковому записі ви зараз вводите Windows. Я використовую обліковий запис Microsoft, оскільки він надає більш широкі можливості, про які ми поговоримо у наступному відео.

Інші облікові записи, які можуть бути створені на комп’ютері під час налаштування поштової програми, також вказані тут.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

Давайте розберемося з основними важливими моментами.

По.Перше, крім імені облікового запису, ми бачимо слово “адміністратор”. Це означає, що мій рахунок має права адміністратора. Адміністратор має найширші повноваження і може внести будь.Які зміни в системі.

Альтернативою адміністратору є стандартний користувач. Цей тип облікового запису має обмежені права, наприклад, він не може встановити нові програми, завантажуючи їх з Інтернету, але, тим не менш, він може встановити програми з магазину, про які ми поговоримо в одному з наступних відеороликів. Крім того, стандартний користувач не може змінити налаштування, які можуть вплинути на продуктивність системи, і, зокрема, він не може створювати або змінити облікові записи користувачів.

Якщо у вас на комп’ютері є лише один обліковий запис, який був створений під час встановлення Windows, то це адміністратор. Це означає, що якщо хочете, ви можете створити облікові записи для інших користувачів, які мають доступ до вашого комп’ютера.

Давайте створимо новий обліковий запис. Для цього перейдіть до підрозділу “сім’ї та інших користувачів”. Далі натисніть на розділ “Додайте користувача до цього комп’ютера” у розділі “Інші користувачі”.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

Нам буде запрошено ввести електронну адресу або номер телефону користувача.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

Це буде потрібно, якщо у користувача додав уже має обліковий запис Microsoft. У цьому випадку вся інформація про користувача буде взята з його існуючого облікового запису. Якщо у людини немає облікового запису Microsoft або ми не хочемо його використовувати, то ми вибираємо “У мене немає даних для введення цієї людини”.

Нам буде запрошено створити обліковий запис Microsoft, вказуючи ім’я та прізвище користувача та його електронну адресу. Також потрібно буде ввести та повторити пароль для створеного вами облікового запису.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

За відсутності електронної пошти його можна негайно запустити, натиснувши на посилання “Отримати нову електронну адресу”.

Але, наприклад, я не хочу створювати обліковий запис Microsoft, але обмежити себе місцевим обліковим записом користувачів на цьому комп’ютері. Для цього я вибираю “Додати користувача без обліку Microsoft”.

Далі я вказую ім’я користувача, наприклад, Іван.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

Я також вказую пароль, який захистить цей рахунок. Я повторюю введений пароль і вказую підказку, який з’явиться, якщо користувач вводить пароль неправильно. Тобто підказка повинна нагадувати, яке слово використовувалося як пароль. Наприклад, це може бути щось на кшталт “ім’я моєї собаки” або “моя улюблена страва”.

See also  Як передати з iPhone на Huawei. Введення в обліковий запис Google (якщо ще не завершено)

Як створити обліковий запис облікового запису адміністратора

За замовчуванням обліковий запис створюється з правами звичайного користувача. Якщо ви хочете надати користувачеві право адміністратора, то для цього вам потрібно повернутися до меню “Параметри”, відкрити розділ “Облікові записи. Сім’я та інші користувачі”, виділіть створений обліковий запис та натисніть на “Тип зміни облікового запису ”Кнопка.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

Як результат, відкриється вікно, в якому можна буде вибрати тип облікового запису “адміністратор”.

Після цього створений рахунок отримає права адміністратора Windows 10.

Обліковий запис у Windows 10: Як створити обліковий запис у Windows

У цих інструкціях ми розглянемо створення облікового запису за допомогою операційної системи Windows 10 як приклад. Ви можете створити обліковий запис у Windows 10 з параметрів системи.

Необхідна умова: Для створення профілю необхідно мати з’єднання з Інтернетом, оскільки на момент створення облікового запису сервери Microsoft підключені для збереження та використання налаштувань.

Щоб створити обліковий запис Microsoft, виконайте наступні кроки:

 • Введіть меню «Пуск», запустіть програму параметрів.
 • Відкрийте “Облікові записи”, у розділі “Ваші дані” натисніть на посилання “Введіть замість запису обліку Microsoft.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

 • У вікні “Обліковий запис Microsoft”, якщо у вас вже є профіль у Microsoft, вам потрібно буде ввести адресу електронної пошти, номер телефону або обліковий запис Skype обліковий запис. Якщо облікового запису немає, натисніть на посилання “Створіть його!”. Процес створення профілю займе трохи часу.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

 • У наступному вікні введіть свою електронну адресу (будь.Яка поштова скринька підходить для Gmail, Yandex Mail. Yahoo і T. D.), придумайте пароль для облікового запису, а потім виберіть країну.

Як вхід з облікового запису, ви можете використовувати нову поштову скриньку замість існуючої електронної пошти. Для цього натисніть на посилання “Отримайте нову електронну адресу”. Вам запропонують створити Outlook e.Mail.Com.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

 • Тоді він просить вашу згоду відобразити матеріали, які є найбільш актуальними для ваших інтересів. Якщо ця пропозиція не зацікавлена ​​у вас, видаліть обидва прапори у цьому вікні.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

 • У вікні, яке відкриється, пропонується ввести поточний пароль для введення операційної системи, щоб переконатися, що автентичність користувача. На наступному вході пароль з облікового запису Microsoft буде використаний для використання системи. Залиште поле порожнім, якщо ви не використовуєте пароль для введення Windows на цей час на комп’ютері в заданий час.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

 • У вікні “Створення штифта” пропонується створити PIN-код для введення системи, який можна використовувати замість введення пароля з облікового запису Microsoft. Пін.Код зберігається на цьому пристрої і не передається в Інтернет.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

 • Після застосування налаштувань відбудеться перехід до розділу облікових записів до програми “Параметри”. Тут ви побачите, що на комп’ютері був обліковий запис вхідного облікового запису Microsoft.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

Створення облікового запису Microsoft без використання операційної системи Windows подібне. Після створення свого профілю на сайті користувач може ввести обліковий запис на комп’ютері, ввівши дані з свого облікового запису Microsoft.

Щоб змінити параметри або використовувати необхідні налаштування, ви можете перейти на обліковий запис на офіційному веб.Сайті за допомогою браузера з будь.Якого пристрою.

Видалити обліковий запис Microsoft

Якщо все це правда, що ми будемо робити, це введення цього посилання, з якого ми збираємось видалити наш рахунок. Перевіривши все, що ми щойно сказали, ми можемо вибрати, чи хочемо ми.

Ми продовжуємо співпрацювати з майстром, і на наступному кроці нам потрібно буде відзначити всі прапори, які з’явилися, в яких ми підтверджуємо, що ми знаємо про всі наслідки видалення облікового запису. І ми також повинні вибрати одну з причин, чому ми закрили рахунок з наступного.

Нарешті, ми натискаємо “позначення облікового запису для закриття”, і через кілька секунд ми зможемо побачити нову сторінку, що підтверджує це закриття, і точну дату, коли акаунт зникне.

От і все. Тепер ми можемо чекати лише повного видалення облікового запису з серверів Microsoft, щоб наші дані повністю зникли.

Повторно відкрити рахунок

Якщо з будь-якої причини ми шкодуємо про це до остаточної дати закриття, ми можемо легко відкрити обліковий запис та відновити всі дані та всю інформацію, пов’язану з нею. Нам потрібно буде ввести лише будь.Яку його послуги (наприклад, в Outlook Mail), і ми побачимо сторінку, схожу на наступну.

Якщо ми натиснемо на “Re.Open обліковий запис”, він знову буде активним та повністю функціональним. Навпаки, якщо ми натиснемо на «скасування», він залишиться відзначеним видалити. Таким чином, після досягнення вказаної дати всі дані зникнуть назавжди.

Десять

Почнемо говорити про створення облікового запису з 10 редакційним офісом Windows OS, оскільки це найчастіше в даний час.

See also  Командний рядок Дізнайтеся про IP комп'ютера. Простий спосіб дізнатися IP-адресу у Windows, через додаткові утиліти

Варіанти

Найпростіший і найвідоміший спосіб для багатьох. Це використовувати розділ “параметри” у графічній інтеграції ОС. Ви можете потрапити в нього через меню “Почати”.

Далі виберіть елемент “Облікові записи” та розкрийте категорію “Сім’я та інших користувачів”.

Ви можете додати нову людину, використовуючи відповідну кнопку у вигляді плюс. Коли система пропонує вибрати метод введення, вам потрібно натиснути на напис “У мене немає даних для введення цієї людини” внизу вікна “.

Це необхідно для створення користувача без використання Microsoft UZ, яка повинна бути поінформована про ОС у наступному вікні, вибираючи відповідну команду.

Наступним кроком буде заповнення обов’язкової форми. Вкажіть ім’я, пароль двічі та натяк на нього, натисніть “Далі”.

Бажана мета була досягнута. Ви можете побачити нового користувача в розділі “Інші користувачі”.

Усі новачки народжуються зі стандартним набором прав доступу. Щоб створити в Windows 10, адміністратору потрібно виконувати ті самі дії, а потім зробити правою кнопкою миші на значній знаці, виберіть “Змінити тип” і встановіть необхідний параметр.

Командна строка

Створення облікового запису в Windows 10 можливе через командний рядок (CMD), але він повинен бути запущений з правами адміністратора, для яких меню Пуск має відповідну примхливість.

Після відкриття потрібного вікна ми вводимо команду NET USER XXXXX Password /Додати (вам не потрібно вводити котирування), де XXXXX. Це ім’я майбутнього користувача, а пароль. Це набір кодів знаків. Наприклад, “чистий користувач Marosia Qwertyuop /add”. Після цього потрібно натиснути клавішу Enter.

За замовчуванням новачки, створені таким чином, обмежені правами. Щоб надати їм привілеї адміністратора, вам потрібно ввести додаткову команду в одному вікні. У нашому випадку “чисті адміністратори локальної групи Marusya /add”. Якщо UZ потрібно для усунення, то команда буде виглядати так: “Чисті користувачі локальних груп Marusya /Delete” (я нагадаю вам, ми не пишемо цитати).

Місцеві користувачі та групи

Створення облікового запису через командний рядок далеко не останній. Щонайменше є ще один, але це в основному актуально для професійного та корпоративного видання десятого “Windows”. Давайте розпочнемо:

 • Ми переходимо до розділу “Користувачі”.
 • Ми робимо клацання правою кнопкою миші та відкриваємо контекстне меню, в якому елемент “Новий користувач” буде розташований у самому верхньому положенні, і виберіть його.
 • Ми заповнюємо форму, яка з’являється. Необхідна лише рядок з іменем, але в ідеалі, щоб підвищити безпеку, доцільно призначити пароль.

Готовий, з’явився новий користувач, але зі звичайним набором прав. Щоб розширити їх до рівня адміністратора, додайте його до відповідної групи для цього:

Проблеми та рішення

Друзі, іноді в Windows 10, створюючи новий обліковий запис, можуть виникнути деякі проблеми, найпоширеніший. Поява діалогового вікна з повідомленням “невдача”. Я розповім вам про одне з ймовірних рішень (це допомагає комусь, але хтось цього не робить). Необхідно скинути систему. Це робиться так:

 • Через “start” перейдіть до “параметрів”.
 • Виберіть там розділ “оновлення та безпека”, а потім “реставрація”.
 • Ми повертаємо наш ПК до його початкового стану відповідною командою (всі встановлені програми видаляються, за бажанням залишаються лише персональні дані).
 • Ми проводимо перезавантаження.

Це єдиний спосіб, який я знаю на даний момент. Хоча, якщо нічого більше не допомагає, ви можете спробувати встановити попередню версію системи, наприклад, восьме та оновлення до десятої.

Windows 7

У нижньому лівому куті екрана натисніть на значок “запустити” правою кнопкою, у відкритому вікні виберіть “Панель управління”

Далі всі дії для Windows 7, 8, 8.1 практично не відрізняється, єдина система в Windows 7 буде меншою. Просто уважно прочитайте, що запитує система (все буде показано на прикладі Windows 10), відкрийте контрольну точку облікових записів користувачів.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

У меню, яке відкриється, виберіть елемент управління для іншого облікового запису

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

Виберіть Додати нового користувача у вікні “Параметри комп’ютера”

Додайте користувача, як показано нижче

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

Потім, без бухгалтерського обліку, Microsoft, щоб створити нового користувача, не пов’язаного з обліковим записом Microsoft

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

У наступному вікні ми записуємо ім’я нового користувача, якщо вам потрібен пароль, підтвердьте пароль та підказку для пароля. Пароль не потрібен

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

Тепер у наступному вікні натисніть на створений обліковий запис, а потім виберіть змінити тип облікового запису (це необхідно, щоб при запуску на Windws 10 з’являється вікно вибору користувача)

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис

У наступному вікні виберіть тип облікового запису “Адміністратор”

Створення нового облікового запису завершується на цьому.

Перезавантажте комп’ютер і через кілька хвилин налаштувань ви можете використовувати новий обліковий запис.

Урок 3. Створення облікового запису користувача

Ну, тепер давайте дізнаємось, як створювати облікові записи користувачів на комп’ютері. Для цього відповідає панель інструментів управління. Облікові записи користувачів. Почнемо це

See also  Як створити диск на комп'ютері. Командна строка
Рис. 72. Облікові записи користувачів

У цьому вікні ми можемо змінити налаштування поточного облікового запису, але ми цього не зробимо, але негайно створити нове. Вибір контрольної точки на інший рахунок.

У вікні, яке відкривається (рис.73) Ми можемо вибрати будь.Який із поданих у ньому облікових записів для редагування, t.Е. Зміни в його параметрах. Ви бачите, що у вікні відображаються три облікові записи: Користувач, Андрі та Гість. Акрацарський гость. Якщо ви ввімкнете його, то хтось зможе перейти до вашого комп’ютера за цим обліковим записом, але він буде значно обмежений у правах, t.Е. У заходах, які він може створити на комп’ютері. Давайте створимо інший рахунок, і в той же час ми будемо мати справу з правами.

Виберіть створення товару облікового запису. Ми перейдемо до наступного кроку, на якому нам потрібно вказати назву облікового запису та його типу (рис.74). З назвою все зрозуміло. Тут ви можете вказати своє ім’я або ім’я людини, для якої ви створюєте обліковий запис. Тепер давайте розберемося з типом облікового запису.

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис
Рис. 73. Вікно вибору рахунку

По.Перше, пам’ятайте, що таке рахунок. Ми вже знаємо, що на комп’ютері ми можемо створити кілька облікових записів, окремо для кожного користувача цього комп’ютера. У той же час кожен користувач отримує свій особистий простір на комп’ютері та можливість налаштувати зовнішній вигляд операційної системи на свій смак. Але крім цього, обліковий запис користувача визначає, які файли та папки користувач має доступ, а також які зміни в операції комп’ютера можуть внести. Це ті самі права, про які ми щойно говорили.

У Windows є три типи облікових записів, які надають користувачам різні можливості управління комп’ютером:

Нормальний доступ. Користувач може запускати та працювати в більшості програм, а також змінити налаштування операційної системи, які не впливають на налаштування інших користувачів або комп’ютерної безпеки. Це означає, що деякі інструменти управління не будуть доступні для користувачів цієї групи, і вони також не зможуть працювати в програмах, які можуть впливати на операційну систему операційної системи Windows. Це ідеальний тип облікового запису для початківців, оскільки важко зіпсувати що.Небудь під цим обліковим записом у Windows або в програмах. Але є також значні обмеження. Наприклад, не всі програми можуть бути встановлені під час рахунку цього типу.

Адміністратор. Користувач, який має такий тип облікового запису, отримує повний контроль над комп’ютером і може створювати будь.Які налаштування, навіть ті, що стосуються інших користувачів комп’ютера.

Гість. Вбудований рахунок, який використовується для тимчасового доступу до комп’ютера. Це найбільш обмежений рахунок.

Ми вкажемо назву та виберемо тип облікового запису (рис.74). Далі натисніть кнопку Створення. Тепер ми вибираємо зі списку новоствореного запису Olga. Ми налаштуємо його (рис.75).

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис
Рис. 75. Вікно вибору рахунку

Ми вже створили основний. Це назва та тип облікового запису. Тепер ми можемо щось змінити і щось додати. Тож перший пункт змінює назву облікового запису, говорить сама (рис.76). У другому абзаці ми можемо встановити пароль. У цьому випадку на екранах привітання (рис.29), намагаючись ввести обліковий запис, пароль буде запитувати.

Рис. 76. Налаштування облікового запису

Зображення, яке відображатиметься на екранах привітання та в меню «Пуск» (рис.29 і 30), ви можете встановити зміну шаблону за допомогою елемента. Більше того, ви можете вибрати зображення зі списку стандартних малюнків або завантажити власну, натиснувши на пошук інших малюнків (рис.77).

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис
Рис. 77. Зображення облікового запису

Якщо у вашої дитини є дитина, то ви можете створити для нього окремий рахунок, а потім налаштувати параметри батьківського управління.

Виберіть предмет для встановлення батьківського контролю (рис.76). За замовчуванням ця можливість вимкнено. Ми вирішимо включити використання поточних параметрів, а потім встановити дозволи на цей рахунок (рис.78).

створити, змінити, інформацію, обліковий, запис
Рис. 78. Налаштування батьківського контролю

Ми можемо вказати тимчасові інтервали, в яких доступ до комп’ютера буде дозволений. Це робиться в розділі обмеження часу. Все, що потрібно. Це вказати годинник, в якому буде заблокований доступ до комп’ютера. Далі ви можете налаштувати доступ до ігор, а також вибрати програми, з якими цей користувач зможе працювати.