Home » Як увімкнути автоматичне обертання на Samsung Galaxy. Посібник з обертання екрана в ручному режимі на смартфоні Samsung

Як увімкнути автоматичне обертання на Samsung Galaxy. Посібник з обертання екрана в ручному режимі на смартфоні Samsung

Як увімкнути автоматичне обертання на Samsung Galaxy

Іноді при використанні деяких програм Android, таких як YouTube відео хостинг, є необхідність переключатися з книги в пейзажному екрані та назад. І якщо деякі програми мають такий перемикач у своїх integs, то інші покладаються на гіроскоп, встановлені в мобільному пристрої та реагують на його дані. У деяких випадках датчик обертання може бути несправним, неправильно працювати або відключити. Як увімкнути екран екрану на Samsung та зручно використовувати ті програми, розроблені для ландшафтної орієнтації?

Якщо датчики смартфона працюють належним чином (в цьому випадку гіроскоп), то все, що вам потрібно. Опустіть завісу сповіщень та серед кнопок швидкого доступу, щоб знайти той, який відповідає за включення цієї функції.

Залежно від прошивки та версії Android, назва кнопки може відрізнятися, але поява піктограми передбачає її належність до повороту екрана. Наприклад, на смартфоні Samsung Galaxy M20 C C Android 8.Один.0 на “дошці” та Shell of Samsung Experience 9.5, в неактивному стані кнопка активації називається “Bookcut”, і коли вона увімкнена. “Автоматична ротація”.

Якщо є деякі проблеми з гіроскопом або існують помилки в роботі операційної системи, ви можете використовувати додаткове програмне забезпечення.

Одним з цих утиліт. Це поворотний контр, який дозволяє вам абсолютно довільно повернути місце розташування екрану, незалежно від того, як, насправді, смартфон розміщується в просторі.

Меню програми інтегровано в завісу швидкого доступу та на екрані блокування, що означає, що якщо ви хочете, ви завжди можете швидко перейти до орієнтації на книгу або альбому навіть за допомогою безкорисливого гіроскопа.

Що робити, якщо вантажівка автомобіля не працює

Якщо ці заходи не допомогли, то датчик, швидше за все, не вдалося, і вам потрібно звернутися до семінару з ремонту телефону.

Підсумовуючи, можна сказати, що функція управління екраном достатньо простою, і будь-який користувач може справитися з ним.

Другий спосіб

Давайте обговоримо, як увімкнути Samsung у налаштуваннях, щоб параметр працює в автоматичному режимі. Для цього потрібно трохи копати в параметрах:

  • Відкрийте головну сторінку смартфона та знайдіть значок налаштувань;
  • Натисніть і перейдіть до розділу “Дисплей” або “Екран”;
  • Перелічіть меню та знайдіть значок “Повернути”;
  • Встановіть прапорець перед рядком, щоб активувати функцію.

Негайно відзначайте, як вимкнути екран екрана на Samsung через налаштування:

  • Введіть параметри та перейдіть до розділу “Дисплей”;
  • Знайдіть лінію “Auto-Rotation” та видалити контрольний знак навпаки;
  • Закрийте меню, зміни, зроблені автоматично!
See also  Не міг перевірити сертифікат iphone сервера

Після прочитання нашого огляду ви можете налаштувати екран екрана на Samsung самостійно за кілька секунд! Насолоджуйтесь комфортною роботою та вимкніть дисплей як зручний для вас.

Де знаходиться автопрот у Samsung?

Як ви знаєте, функція автоматичного обороту дисплея з’явилася на найбільш ранніх моделях телефонів Android. Завдяки гіроскопіку (гіроскоп) телефон може визначити кут його орієнтації та повернути зображення на екрані для більш зручного перегляду користувачем.

Функція флоту дозволяє комфортно працювати з телефоном

Назва опції на ранніх моделях телефону: яка назва функції в сучасних смартфонах:
“Ротація екрана” “BookCrew” або “Автопрот”

Якщо ви відкрили панель керування телефоном, і там не знайшли параметри, то ми радимо вам шукати параметр “BookCreen”, який обов’язково існує там.

Давайте розглянемо стандартний алгоритм, який дозволяє повернути дисплей.

Як увімкнути та вимкнути екран, поверніть на Samsung Galaxy A32, A12, M21

У цих телефонах існує простий у використанні швидкий перемикач у області навігації, що дозволяє легко вимкнути або увімкнути параметр автоматичного обертання.

Для цього потягніть панель, а потім витягніть другий час, щоб показати більш швидкі перемикачі.

[Інформація] У Samsung A32, A12 або M21 ви також можете налаштувати так, щоб деякі програми завжди були в ландшафтній орієнтації (наприклад, YouTube), а інші завжди в портреті (наприклад, браузер). Деталі тут.[/ Інформація]

Знайдіть комутатор автомобіль, прямокутник з двома стрілками, що оточують його, і натисніть його.

Натискання на нього вимкне або увімкне функцію обертання для Samsung A32, A12, M21 у програмах, які його підтримують.

Це не всі налаштування. Наприклад, головний екран не хоче обертатися. Щоб отримати більше налаштувань, натисніть на слово “автоматичне ротація”, а не на піктограму.

Після вибору умов, які віддають перевагу та клацніть “закінчити”. Я перемістив повзунок перед головним екраном.

Тепер, як ви можете побачити нижче на малюнку, що працює на повороті і на ньому, хоча мені здається, що режим портрета для нього є більш прийнятним.

Увімкнення обертання дозволить вашому телефоні автоматично перейти до положення пейзажу, коли ви відкриєте відео в додатку, наприклад, YouTube, і поверніть машину, усуваючи вас із потреби натискання кнопки на панелі відео.

Samsung ніколи не вдалося включати багато налаштувань для своїх пристроїв, а параметри повороту екрана не є винятком.

Тільки, незалежно від того, яку модель ви вирішите використовувати, ви можете налаштувати свій пристрій, щоб він обертався, коли ви хочете, і вимкнути, коли ви цього не хочете.

Ви можете налаштувати на перемикач між портретною та пейзажною орієнтацією при повороті гаджета.

Найчастіше має сенс перейти на пейзажне положення. Якщо так, ви можете захотіти, щоб дисплей рухався з вами, щоб він був більш природним і відповідав тому, як ви зберігаєте свій смартфон.

Існує кілька способів зробити це. Якщо у вас зараз програма запуску Google, проведіть проведіть на проміжок прямого моменту в Google і запустіть налаштування.

See also  Як вимкнути ліхтарик на iPhone 11

Переконайтеся, що ви ввімкнете автопрот у розділі Спеціальні функції, а в Google тепер означає, якщо ви використовуєте його на головному екрані.

Потім торкніться “Дозволити обертання”, щоб переконатися, що функція увімкнена. Це дозволяє повернути лише домашній дисплей, і лише при використанні запуску Google (інші користувальницькі програми, які постачаються, у вашому телефоні можуть мати або не мати подібну функцію).

Щоб дозволити програму обертати дисплей відповідно до орієнтації вашого пристрою або запобігти їм обертання, якщо ви виявите, що вони повертаються, поки ви не дізнаєтеся з телефоном у ліжку, перейдіть до розділу “Налаштування”. Функції “і увімкніть” автоматичне обертання “. У більшості телефонів ця адаптація активована за замовчуванням.

Ви також можете помітити кнопку блокування в налаштуваннях швидкого телефону. Витрачайте з верхнього краю екрана, щоб перевірити.

Тепер, коли ви повернуте пристрій, ви побачите, що значки програми, панель пошуку та інші деталі змінюють свою позицію.

Це особливо зручно для великих пристроїв, таких як Nexus 6P та таблетки, оскільки вам більше не доводиться повернути голову при переході з портрета до ландшафтного режиму.

Як швидко вмикати екран екрана на Samsung A50

Функція автоматичного обертання екрана, служить для більш зручного перегляду, таких як сайти та відтворення мультимедіа.

Щоб увімкнути автоматичну функцію обертання, виконайте дії, надані в інструкціях нижче.

З позиції екрана головного меню Відверніть вершину верхнього сповіщення. Просто витягніть завісу вниз, підключивши верхню частину екрана пальцем.

Тут ви можете включити / вимкнути параметр автоматичного обертання екрана, вибираючи значок. Це значок, а не напис.

увімкнути, автоматичне, обертання, samsung, galaxy, екрана

Якщо ви виберете напис, ви відкриєте Увімкнення налаштувань автосалону. Зверніть увагу на Samsung A50 ви можете включити поворот навіть головного екрана.

увімкнути, автоматичне, обертання, samsung, galaxy, екрана

Там дійсно лише кілька параметрів. Це здається лише трьома, але ви можете зробити набагато зручніше налаштувати. Про це нижче.

Як увімкнути екран екрана на телефоні Samsung

На сучасних телефонах є така корисна функція як сценарист. Якщо ви просто попередите телефон горизонтально, оскільки його екран негайно перетворюється на формат альбому. Це трапляється зручно під час перегляду фотографій або веб-сайту. Але не завжди ця функція бере участь. Сьогодні ми розглянемо, як ви можете увімкнути екран екрана на Samsung. Все це можна зробити через пару хвилин.

Увімкніть телефон, перейдіть на головний екран і проведіть пальцем по телефону зверху вниз.

Відкриється “завіса” повідомлень. У мене є коричневий. У вас буде ще один колір (під кольором шпалер робочого столу головного екрана).

У самому вершині під час значка дати та налаштування (у вигляді передачі), крайній правий буде значок автоматичного обертання. Коли вимкнено, то під ним буде напис “Книжковий екран”. Ми натискаємо палець на цьому значку, доки не з’явиться напис “Автоматичне обертання”.

Тепер ви можете відкрити будь-яку фотографію з галереї та перевірте свою роботу. Поверніть телефон у горизонтальному положенні.

Після секунди фотографія теж повернеться.

Для того, щоб вимкнути цю функцію, вам потрібно знову відкрити “завісу” сповіщень і натиснути значок “Авто.Написання”. Напис “Екран книги” повинен з’явитися під значком.

See also  Як встановити час на телефоні Huawei

І як встановити кнопку «Обертання екрана» на панелі навігації смартфона Samsung Galaxy?

Далі ми опишемо порядок розміщення додаткової кнопки «обертання пожежі» на навігаційній панелі смартфона, розташованого в нижній частині екрана, на прикладі редакційного смартфона Samsung Galaxy A50 з ОС Android 11.

Важливе зауваження: кнопка «обертання екрана» в ручному режимі працює лише тоді, коли на панелі сповіщень вимкнено «автоматичну стіну» екрана. Кнопка “Екран-поворот” з’явиться на панелі навігації лише через 1-2 секунди, коли телефонна позиція від вертикальної до горизонтальної або з горизонтальної до вертикальної.

Як увімкнути екран екрану на Samsung/The Galaxy Samsung Android Auto Building Auto Building Autonomous Okrug не працює

На смартфонах з ОС Android 11 доступ до служби автоматичного обертання екрана можливий лише з панелі сповіщень через кнопки панелі швидких налаштувань, де кнопка автоматичного обертання екрана автопотору має два положення: 1. У положенні увімкнено кнопку “Авто.Drive”. 2. У положенні відключення автоматичного обертання екрана екрана. Кнопка “BookCreen”.

І де увімкнено автоматичне відтворення на смартфоні Samsung і від’єднано?

Auto.Enlarge увімкнено та відключається на панелі “Повідомлення”:. Коли ця служба увімкнена, то ця кнопка називається “AUTO-Wall”;. А якщо ви вимкнете службу автоматичного кабелювання, то кнопка “Книжковий екран” замість цього з’являється. У цьому випадку при поверненні телефону картина більше не змінює свою “книгу” орієнтацію.

Хоча на будь-якій сторінці ми відкриваємо панель сповіщень, знижуючи “державну лінію” з верхнього краю дисплея.

Щоб повністю розкрити всю панель сповіщень на весь екран, проведіть пальцем зниження нижнього краю панелі далі.

Екран. Swipes Omit вниз “Status String”. Екран. Відкрийте всю панель сповіщень, знижуючи панель нижньої краю з прокатом.

Ми знаходимо кнопку “Автоматичне обертання” у першому рядку панелі. Тепер служба “Автоматичне обертання” увімкнено, і кнопка пофарбована в синій.

Щоб вимкнути службу “Автоматичне“, потрібно натиснути на його кнопку.

В результаті з’явиться кнопка “Bookeen” у її місці. Тепер, з будь-якою орієнтацією смартфона, зображення на екрані завжди буде в “вертикальному” положенні.

Екран. Тепер сервіс “Автоматичний обертання” активний. Натисніть кнопку “Автоматичне обертання“. Екран. Сервіс “Автоматичне обертання” вимкнено, замість цього з’явилася кнопка “BookCric”.

У багатьох додатках, наприклад, YouTube.Com, коли “автоматичне обертання” вимкнено, щоб розгорнути “широкоекранний” зображення на повноекранному режимі, вам потрібно натиснути кнопку “Повний екран”.

Екран. Клацніть на кнопці “Повний екран”.

Щоб повернутися до зображення “Орієнтація книги”, щоб натиснути кнопку “повноекранний режим”.

Екран. Клацніть на кнопку “повноекранний режим”.