Home » Як увімкнути браслет honor band 5

Як увімкнути браслет honor band 5

Для налаштування гаджета дотримуйтесь простої інструкції:

 • встановіть та запустіть спеціальний додаток;
 • зареєструйтесь;
 • Ознайомтеся з умовами використання, підтвердьте згоду на дотримання встановлених правил;
 • Дозволити доступ до Smart Clock до місця розташування та дзвінків.
 • Натисніть “Додати пристрій” / “Smart Bracelet”.
 • У відображеному списку натисніть Використовується модель.
 • Виберіть команду «Супер»/«Синхронізація через Bluetooth».
 • Підтвердіть дії, натиснувши на «Виконено».

Який додаток завантажити

Щоб активувати розумні години, ви повинні відтворення ринку або магазинів додатків Завантажити спеціальне додаток. Здоров’я. Розглянемо, що встановлення сторонніх заяв не буде випущено. Будь-які спроби можуть зашкодити коректній роботі гаджета. Для пошуку фірмової програми достатньо у відповідному полі ввести назву. Також слідкуйте за тим, щоб на гаджеті була найновіша версія. для простого використання всіх можливостей пристрою. Почати завантаження програми можна і за QR-кодом. З його допомогою вважається пройдені кроки, контролюється сон, обчислюється ефективність тренувань та інші функції.

Зміна мови

Русифікувати пристрій самостійно не потрібно. Браслет автоматично вибирає ту мову, яку встановлено у смартфоні. Але враховуйте, що якщо на телефоні мова, яка не підтримується Smart-годинником, то на гаджеті залишиться китайська. Але деякі користувачі легко вирішують цю проблему VPN та оновленням ПЗ. Але російська передбачена розробниками.

Налаштування часу та дати

Для налаштування на Honor Band 5 часу та дати користувачеві нічого робити не потрібно. Як тільки користувач виконає підключення браслета до смартфону, ці дані відображаються коректно автоматично.

увімкнути, браслет, honor, band

Налаштування повідомлень Honor Band 5

Щоб налаштувати сповіщення, існує спеціальна заголовка з відповідним ім’ям. У ній можна ввімкнути та вимкнути оповіщення від кожної програми окремо.

Додавання циферблату

Цікаво, що у попередніх варіантах вибір циферблатів був обмежений та не перевищував 4 варіантів. У новинці надається 40 варіантів.

Якщо у вас виникли питання, або є скарги. повідомте нас

Змінюється циферблат декількома способами. Користувач визначає оптимальний варіант самостійно у налаштуваннях.

 • Тримайте пальцем екран, зачекайте на таку позицію протягом деякого часу;
 • Виберіть “Більше” / “Наберіть”.
 • Відкрийте налаштування завантаженої програми, відкрийте «Циферблати».

Розробники використовували дисплей з Amoled, щоб надати користувачам міцний та насичений кольорами дисплей.

Налаштування погоди

Для відображення прогнозу потрібно активувати функцію, надати доступ Smart-годин до геоданих. Для коректної роботи переконайтеся, що показники погоди не внесені до списку програм, які розміщуються в режимі сну для економії заряду.

Управління камерою

Smart-годинник може керувати камерою смартфона, але тільки за умови, що гаджет працює на базі Android. А також підтримує інтеейс EMUI 8.один. Тобто варіант лише на смартфонах від честі та huawei.

Вимірювальний пульс

Пристрій вимірює імпульс протягом усього дня в чітко встановленому часі користувачів. Після відображення показників на екрані. З відповідними налаштуваннями можуть відображати вимірювання реального часу.

See also  Як вимкнути функцію навушників на Samsung. Дії з клавішами

Використання температури

Розробники запевняють, що пристрій не реагує на негативний вплив парової, гарячої води та температурних показників. Пристрій обладнаний IP68. високим “ступенем захисту від проникнення”.

Перезавантажувати

Примітно, що в цій моделі немає спеціального “включення” та кнопки “вимкнення”. Ці дії виконуються через меню. Щоб активувати, виконати простий перехід “Меню” / “Більше” / “Система” / “Вимкнення” або “Перезапустити”.

Ця функція поки що не передбачена. Але можна з’явитися в нових моделях.

Спочатку ремінь в моделях був прикріплений спеціальними маленькими болтами. Але нова модель пропонується із браслетом, який фіксується до циферблату спеціальними пластиковими перемичками. Завдяки чому користувач легко може поміняти ремінець на інший у разі виникнення механічних пошкоджень або бажання змінити колір. Фіксатор у вигляді перемички характерний оригінальним дизайном. Таке рішення мало де можна побачити, крім як на продукції Huawei. Завдяки чому браслет надійно обволікає зап’ястя, і не зміщується з місця на місце.

Браслет Honor Бенд 4/5 можна купити з різними кольорами. До наших рук потрапляє у компактну картону з китайськими ієрогліфами.

Складове коробки. це сам фітнес-браслет, кредл зі шнуром для зарядки, а також невелика паперова інструкція, як цим усім користуватися.

На жаль, інструкція китайською мовою. Але якщо у вас вже був досвід спілкування з подібною електронікою, то ви швидко та без будь-яких проблем розберетеся зі способом увімкнення цього пристрою.

Ремінець виконаний з гіпоалергенної гуми. І тіло браслета. від ергономічного пластику.

Кріплення на Honor Band 4/5 організовані в класичному стилі. проста застібка з жалом та додатковим шипом підтримки.

З лицьового боку ми бачимо сенсорний дисплей із дзеркальним диском, який є кнопкою живлення та включення. Тилова частина містить контакти для заряджання та кілька видів датчиків, які стежать за серцевим ритмом. А також датчик, який слідкує за часом сну.

На Honor Band 4/5 досить просто від’єднуються ремінці. Потрібно зняти заглушку, яка утримує кріплення, і вони легко відстібаються.

А це означає, що ми легко зможемо їх змінити, якщо вони стануть непридатними. Новий ремінець можна замовити у китайському магазині AliExpress. Щоб зарядити пристрій, необхідно під’єднати USB кабель до кредла, а фітнес-браслет вже до нього.

Будьте уважні, підключати потрібно відповідно до розташування контактів на тиловій частині корпусу браслета Honor Band 4/5.

Як увімкнути Honor Band 5: інструкція першого включення, перезавантаження, вимкнення

Як увімкнути Honor Band 5? Користувачі часто ставлять таке питання на форумах, а значить, темі слід присвятити окремий огляд. У 2019 році фітнес трекер. універсальний потрібний пристрій для сучасної людини. Девайс дозволяє моніторити життєво необхідні процеси організму людини, вносить певний менеджмент та організацію, сконцентровану в одному додатку смартфона.

Фітнес-трекер. універсальний та необхідний пристрій, що дозволяє перевіряти процеси в організмі людини, фіксувати зміни. Після покупки пристрою необхідно запустити гаджет у роботу. Особливість цієї моделі в тому, що в ній не передбачена спеціальна кнопка «Вимкнення»/«Вимкнення». Екран починає працювати після того, як користувач поверне зап’ястя, на якому розміщено годинник. Але якщо гаджет не відреагував на це при першому включенні, не варто відразу звертатися в сервісний центр. Потрібно перевірити заряд. Після повного заряджання гаджет можна використовувати. Для цього потрібно завантажити з Play Маркета або App Gallery відповідний додаток. Health.

See also  Як підключити iPad до ПК. Як увімкнути iPhone через iTunes?

Інструкція

При покупці трекера від Huawei покупець отримує гарантійний талон та інструкцію. Правила роботи з годинником написані кількома іноземними мовами, включаючи англійську, російську і, звичайно ж, китайську.

Опис роботи клієнт знайде в інструкції та у спеціальному мобільному додатку.

Увімкнення без заряджання

Для запуску пристрою підключення до мережі необов’язково. Якщо зарядки достатньо, то розумний гаджет дасть про себе знати після натискання на дисплей або активації мобільного додатка.

Як налаштувати розумний трекер Honor 5

У налаштуваннях пристрою необхідно активувати повідомлення. Ви зможете це зробити на головній сторінці вашого профілю, змістивши регулятор праворуч.

У профілі додатків Huawei ми також зможемо створити інші важливі параметри браслету честі 5:

  Натисніть на іконку з людиною внизу головної сторінки програми;

Більшість датчиків, які можуть працювати автономно витрачати велику кількість заряду акумулятора. Тому потрібно залишити вимкненими ті з них, якими ви точно не користуватиметеся для економії батареї. Через налаштування програми ви можете відключити пару з цим браслетом, щоб підключити пристрій іншої фірми або моделі. У розділі Мої дані можна скинути всі лічильники, якщо в цьому є необхідність.

Відповідаємо на найчастіші питання про розумний браслет Honor Band 5

Зараз браслет коштує 2990 в інтернет-магазині Honor та у більшості роздрібних мереж.

З браслетом поставляється зарядна кліпса, дріт USBMicro-USB та інструкція. Мережного адаптера в комплекті немає (для зарядки знадобиться будь-яке з/в з виходом USB або комп’ютер з USB-роз’ємом).

Що в ньому нового, порівняно з попередньою моделлю?

У Honor Band 5 більш якісний екран, підтримка кількох нових режимів тренування, інші варіанти кольорів ремінця, нові циферблати та функція визначення насичення крові киснем. А ще він може управляти камерою смартфона Honor.

Хіба в російській версії є датчик оксигенації?

На момент початку продажів у Росії у серпні Honor Band 5 не підтримував визначення насичення крові киснем, але відповідний датчик у браслеті насправді був. Наприкінці вересня виробник змогла отримати необхідні сертифікати та випустити оновлення прошивки, додаючи цю функцію.

У Росії продається версія браслета без підтримки NFC. Але навіть з Китаю можна замовити лише модифікацію за допомогою лише однієї платіжної системи Alipay, а вона в Росії не використовується магазинами.

Чому Honor Band 5 дешевший Band 4?

Пошук оптимізує виробництво та враховує ситуацію на ринку, щоб зробити нову конкурентоспроможність. Побоювання, що Band 5 погіршили, готові розвіяти: у новій моделі є всі функції попередньої, матеріали гірші не стали, екран не зменшився, комплектація та ж. Навпаки, з’явилися додаткові фічі.

З якими смартфонами сумісний Band 5? Який додаток потрібно встановити?

Honor Band 5 можна підключити до пристроїв на Android та iOS. У будь-який момент браслет може працювати в парі лише з одним смартфоном або планшетом. Пристрій синхронізується через Bluetooth із програмою Huawei Здоров’я (Huawei Health)

See also  Як увімкнути точку доступу на Samsung. Від Wi-Fi (налаштування точки доступу)

Розпакування Honor Band 5. перше знайомство з розумним браслетом

Яке управління у браслета? Є кнопки?

У браслета немає жодної механічної кнопки. Для керування використовується сенсорний екран та сенсорна кнопка під ним.

Ні. Але Honor Band 5 можна використовувати під час пробіжки разом зі смартфоном, тоді програма Huawei Здоров’я запише трек.

Так, в Honor Band 5 можна включити як звичайні будильники, які спрацьовують точно в заданий час, так і один розумний. Браслет по фазах сну визначить оптимальний момент для пробудження в межах інтервалу, вибраного в налаштуваннях.

Чи можна з браслета керувати музикою на смартфоні?

Так. Ця функція поставляється з оновленням прошивки наприкінці вересня.

Які типи тренувань підтримує браслет?

 • Біг на вулиці
 • бігова доріжка
 • гуляючий
 • Прогулянка по біговій доріжці
 • їзда на велосипеді
 • Класи на велосипеді вправи
 • Плавання (4 стилі визнаються: Вільний стиль, метелик, груди та плавання на спині)
 • гребний тренажер
 • еліптичний тренажер
 • Безкоштовна підготовка

Основний модуль браслет у всіх версіях є чорним, але колір ремінця можна вибрати з трьох варіантів: чорний, синій і рожевий.

Будь-яка з половин ремінця можна відключити та замінити, для цього вам не потрібні інструменти.

Скільки батарей має достатньо?

Батарея (її ємність 100 мАг) достатньо протягом 14 днів роботи в ніжному режимі. Ми намагалися включити постійний імпульсний моніторинг, функцію TrusleeEL та, як правило, використовують максимальний браслет та браслет, скинутий протягом 6 днів.

Скільки часу заряджається акумулятор?

На повну зарядку потрібно близько 60-75 хвилин.

Зарядні кліпи відрізняються від цих попередніх моделей?

Кліпса для зарядки у Band 5 така ж, як була у попередніх моделей. Назва на корпусі може відрізнятися, але вони сумісні.

Браслет захищений від води? Чи можна з ним купатися?

Honor Band 5 має водозахист до глибини 50 метрів. З ним можна приймати душ і навіть купатися, але після цього варто сполоснути пристрій, щоб змити сіль та подібні речовини, які можуть зіпсувати захист.

Чому не вмикається Honor Band 5 після розрядки та оновлення: причини та що робити?

Чому Honor Band 5 не включається? Популярне питання серед користувачів Smart годин. На форумах користувачів клієнти стикаються з подібними проблемами. Розібратися у питанні допоможе стаття. Варто почати з того, що Smart-годинник – корисний девайс, який потрібен кожному. У роботі кожного пристрою трапляються збої. Найчастіше вони пов’язані з технічними проблемами пристрою. Вирішення проблеми розміщено нижче.

Як оновити фітнес-браслет Huawei Band 5

Після виходу чергової версії прошивки вона автоматично встановиться спочатку на телефон, а потім на браслет під час їх поєднання. Також оновлення можна виконати вручну. Для цього зайдіть у мобільний додаток Huawei Health (Здоров’я), відкрийте вкладку Я, у розділі Мої пристрої натисніть на рядок з назвою фітнес-браслету і далі виберіть Оновлення ПЗ.