Home » Як увімкнути другий рядок на Android. Дивіться також

Як увімкнути другий рядок на Android. Дивіться також

Як відключити паралельний дзвінок. Як увімкнути дзвінок чекати Android

Сьогодні ми розповімо, як включити другу риболовну лінію на телефон. Це корисна послуга, якщо ваша робота та життя пов’язані з часті дзвінками по телефону, або ви не хочете пропускати терміновий або важливий дзвінок. Інструкції включення зосереджені на смартфонах, що працюють на Android: честь, Samsung, Xiaomi, для власників iPhone, всі дії подібні, тільки імена точок можуть відрізнятися. На початку статті ми коротко розповімо вам, що функція “другого рядка” або “функція очікування виклику”, а потім ми надамо рекомендації, як увімкнути цей параметр. Обов’язково прочитайте статтю до кінця. Там ми скажемо, як захистити пристрій, вимкнувши встановлення з невідомих джерел, а також як мати справу з роздратованою рекламою та спамом у Messenmers.

Найбільш яскравим прикладом є очікування термінового дзвінка на роботу або від родичів. Припустимо, ви розмовляєте по телефону, і хтось закликає вас. Якщо другий варіант (або “очікування дзвінка”) вимкнено. Людина отримає короткий звуковий сигнал “зайнятий”. Якщо в установках очікування виклику ввімкнено, ви отримаєте другий дзвінок, і ви можете переключатися між ними. Простими словами:

Друга риболовна лінія. Це можливість переключатися на отриманий дзвінок, коли активна розмова по телефону. У смартфонах цей параметр називається “Call Wacerity”.

Навіщо налаштувати Simes

Телефон Android, насправді, невеликий комп’ютер, тому багато комп’ютерних підходів застосовуються до нього. А саме, відбувається налаштування SIMOK (програмне забезпечення для програмного забезпечення).

Наприклад, якщо ви ввімкнете лише одну SIM-картку на вашому телефоні, тобто, щоб зробити його активним, а друга SIM-карта неактивна, але в той же час вона не вимикається, то в кінцевому підсумку ви будете Побачте скручену кружку на телефоні. Такий значок означає, що на телефоні два сими, але в той же час один з них порожній, точніше, у телефоні відсутній.

Скріншоти виготовляються на телефоні Samsung Android, а налаштування описані на прикладі цієї моделі.

Додаткові послуги

Запишіть свою розмову на диктофон, вбудований у ваш смартфон, неможливо, якщо виробник спочатку не дозволяв вам записати розмови (тоді не потрібно танцювань з бубном). Наприклад, у Samsung смартфони ви побачите напис, який диктофон не підтримується під час дзвінка.

Але ніхто не заважає використанню того ж телефону, щоб записати розмову на другому пристрої. Тоді це буде потрібно, щоб увімкнути режим гучного зв’язку. Це незручно, такий спосіб підходить вдома, але він не працює на вулиці. Так, і ваш співрозмовник зрозуміє, що ви говорите в режимі гучномовця, це помітно.

Як увімкнути другу лінію риболовлі по телефону

Це

Ритм життя сучасної людини настільки динамічний, а день насичується різними подіями, які ми повинні постійно зробити і приймати багато дзвінків. Щоб звести до мінімуму ризик для пропуску важливого дзвінка на даний момент, коли ви вже розмовляєте по телефону, потрібно знати, як налаштувати другу лінію риболовлі на телефоні.

Цей варіант повідомить вас, що під час розмови він намагається зателефонувати комусь іншому. У цій ситуації абонент, замість сигналу “зайнятий”, буде повідомлено, що ви розмовляєте, але можете чекати, поки ви не відповісте на дзвінок. Ви будете повідомлені про характерний сигнал про вхідний дзвінок, і ви можете вирішити. Відповісти на новий виклик, передаючи поточний співрозмовник до режиму відрахування або ігнорувати його. Зауважте, що така послуга зазвичай надається мобільними операторами безкоштовно, і найчастіше ввімкнено за замовчуванням. Якщо ви хочете, ви можете відключити його, і тоді вам буде повідомлено про пропущений дзвінок у SMS.

увімкнути, другий, рядок, android, також

Як увімкнути другу рибальську лінію

Варіант Другий рядок на телефоні передбачає включення режиму очікування для абонента, який зателефонував вам у той час, коли ви вже розмовляєте з іншою людиною. І ви можете перейти в режим очікування першого абонента, переходячи на розмову з другою. Якщо він недовго і співрозмовник буде чекати кінця, то ви повернетесь до перерваної розмови. Таким чином, використовуючи одне число, ви можете одночасно проводити два дзвінки в режимі розмови.

Щоб скористатися цією послугою (якщо вона не підключена до вас), зверніться до свого оператора, як увімкнути другий рядок на телефоні та за яких умов цієї опції надається. Як ми вже зазначали, швидше за все, він буде включений до плану тарифу, а крім того, він не повинен платити за його використання. Якщо оператор підтвердив включення цієї послуги, його налаштування та режим можна перевірити, використовуючи меню смартфонів. Щоб перевірити стан служби або увімкнути його, перейдіть до меню налаштувань телефону, перейдіть на вкладку Параметри дзвінків та встановіть позначку в полі “Чекати”, тим самим активуючи його.

увімкнути, другий, рядок, android, також

Якщо ви все зробили правильно, то наступного разу, коли ви зателефонуєте під час розмови, ви почуєте короткий звуковий сигнал у трубці, повідомляючи про інший вхідний дзвінок. У цей момент, дивлячись на екран, ви побачите інформацію про те, хто вас дзвонить. Ви можете відповісти на дзвінок, перемістивши поточного абонента для утримання режиму або відхилити його, продовжуючи розмову. Якщо ви відкинуте вхідний дзвінок, абонент почує сигнал “зайнятий”. Тобто абонентів, які ви перенесете на чекати, в цей час почують відповідну мелодію.

Що потрібно використовувати другу лінію

Отже, ми дізналися, як підключити другу лінію риболовлі на телефоні, і тепер зрозуміло, що для цього нам потрібні лише дві речі:

Активна SIM-карта одного з клітинних операторів (МТС, Мегафон, Beeline та T.D.).

Якщо ви не можете знайти в меню вашого смартфона, потрібно активувати службу елемента, скористайтеся наступною цифровою комбінацією: Наберіть 43 # та натисніть клавішу дзвінка. Така комбінація за замовчуванням використовується більшість клітинних операторів для активації служби очікування. Ви також можете вимкнути цей параметр за допомогою відповідної комбінації: # та кнопка виклику.

Перш ніж встановити другу лінію по телефону, потрібно зрозуміти одну точку. Якщо ви зробили платний виклик, і під час розмови перейшов на вхідний дзвінок, поставивши перший співрозмовник, весь цей час буде стягнуто відповідну плату. До тих пір, поки з’єднання з першим абонентом не переривається вашою або ініціативою.

увімкнути, другий, рядок, android, також

Сучасні технології дозволяють не тільки не пропускати важливий дзвінок до основ одного номера, але ділитися особистими та діловими контактами на різних SIM-картках, використовуючи заощадження від вибору різних операторів та тарифних планів для голосових дзвінків та передачі даних (підключення до Інтернету ). Якщо у вас є сучасний потужний смартфон на дві SIM-картки, ви можете відчути всі переваги з використання двох SIM-карт на одному пристрої. Особисті розмови. На одній кімнаті, всі ділові контакти. З іншого. Виберіть недорогу модель сучасного, потужного та недорогого смартфона LTE, що підтримує роботу з двома SIM-картками, в лінії моделей Wileyfox.

See also  Як підключити комп'ютер до маршрутизатора через кабель

Британська компанія Wileyfox спочатку запропонувала ринок своєї продукції наприкінці 2015 року. Увага користувачів негайно залучила стильні смартфони з сучасними технічними характеристиками. І найголовніше. Високоякісні гаджети доступні в найбільш доступних цінах.

Варто підкреслити, що всі смартфони Wileyfox підтримують роботу з двома SIM-картками. Більше того, кожен з двох слотів, за вашим вибором, може бути використаний для підключення до високошвидкісного 4G LTE Інтернету. Це чудовий спосіб не тільки ділитися особистими та службовими дзвінками на дві кімнати, але також вибрати оптимальний тарифний план, як для голосових послуг, так і для мобільного Інтернету.

Зверніть увагу на ціну, доступну за ціною WileyFox Swift 2 та Wileyfox Spack. Володіє відмінними технічними характеристиками та відмінним дизайном.

Смартфон Wileyfox Swift 2

Смартфон традиційно для всіх пристроїв Wileyfox підтримує операцію з двома SIM-картками, а обидва слоти можуть служити для зв’язку з високошвидкісним інтернетом 4G. Вам не потрібно змінювати SIM-картку, достатньо в меню смартфона, щоб вибрати, з якого слот буде підключатися до 4G.

На борту є сканер відбитків пальців відбитків пальців для більшої безпеки смартфона та обмежений доступ до ваших даних та / або захисту окремих додатків. Технологія NFC також підтримується безконтактним сполученням з іншими пристроями та аксесуарами, такими як бездротові навушники або динаміки, а також безконтактні платежі за допомогою смартфона.

Як увімкнути режим очікування дзвінка на смартфоні Huawei (честі)?

У цьому немає нічого складного, вам потрібно лише попередньо перевірити підключення служби “Очікування та проведення дзвінка” з вашого оператора телекомунікацій та на смартфоні, щоб увімкнути режим “Call Wait”.

Після підключення служби Callout ви можете мати ситуацію, коли ви можете отримати другий телефонний дзвінок під час телефонної розмови, сигнал якого ви почуєте по телефону. Ви можете взяти другий дзвінок, і в той же час перший дзвінок ви попередите, що у вас є новий дзвінок, залишиться на вашій лінії в режимі очікування.

У ситуації, коли другий смартфон Huawei або Honor ввів другий режим виклику, у вас є такі параметри дій:

1 варіант: проведення першого виклику на лінії, візьміть другий. Після розмови з другою розмовою, щоб завершити цю розмову та повернутися до першого виклику, який цього разу очікував вас на лінії.

2 Варіант: Скиньте другий виклик і продовжуйте розмову з першим абонентом.

3 Варіант: Закрийте першу телефонну розмову та прийміть другий виклик.

4 Варіант: Після того, як ви прийняли другий виклик, і в той же час у вас все ще є перший режим дзвінка в режимі утримування, ви можете переключити розмову з другого дзвінка на перший дзвінок, переміщуючи другий дзвінок у режим очікування.

5 Опція: отримавши другий дзвінок та під час перебування першого дзвінка в режимі очікування ви можете об’єднати два телефонні дзвінки та організувати конференц-дзвінок, коли ви всі три способи спілкуватися одночасно.

Щоб перевірити стан цієї служби, введіть команду # та натисніть кнопку виклику.

Екран смартфона. На телефон клавіатурі # та натисніть кнопку виклику.

Щоб активувати службу “Очікування та тримання викликів”, введіть команду 43 # та натисніть кнопку виклику.

Щоб вимкнути цю послугу, введіть команду # та натисніть кнопку виклику.

Запустіть програму телефону з робочого екрана телефону.

Екран смартфона. Запустіть програму телефону.

Далі натисніть значок налаштування у вигляді трьох точок у нижній частині екрана.

Смартфон екран. Натисніть на значок налаштування.

У розділі “Налаштування” для активних “SIM1”.Caps виберіть “Додаткові налаштування”.

Смартфон екран. Виберіть “Додаткові налаштування”.

Переконайтеся, що перемикач режиму очікування кільця знаходиться в положенні. Якщо вимкнено, увімкніть його.

Екран смартфона. Це положення перемикача режиму “очікування”. Включений.

Все, пристрій тепер готовий отримати важливі дзвінки на “SIM1”.Card, і ви підключені до функцій “очікування та тримання”.

Те ж саме потрібно буде зробити для інших SIM-карт, які встановлюються на вашому телефоні.

Порядок другого дзвінка в режимі “Очікування дзвінків” на смартфоні Huawei (честь)

Тримаючи перший виклик на лінії, візьміть другий. Після розмови з другою розмовою, щоб завершити цю розмову та повернутися до першого виклику, який на цей раз очікував вас на лінії.

1а) Перший дзвінок від Ольги прийшов до нас. За свій прийом, ми натискаємо кнопку “Візьміть виклик” зеленого кольору.

Smartphone Smartphone. Вигляд екрана при надходженні першого виклику. Натисніть кнопку “Прийняти виклик”. Смартфон екран. Перегляд екрана Коли перший дзвінок.

1b) Під час розмови з “Ольгою” вийшов звуковий сигнал про прибуття другого дзвінка від абонента 7912005.

Ми попередимо першого абонента, який у нас був другий дзвінок і попросіть його залишитися на лінії до кінця розмови з другим абонентом. Після цього натисніть кнопку “Дзвінок” зеленого кольору.

Смартфон екран. Натисніть кнопку “Прийняти виклик”.

1b) Після розмови з другим абонентом потрібно натиснути на кнопку “poy” червоного кольору. Після цього другий дзвінок буде завершено, і ми перейдемо до розмови з першим під назвою Абонент Ольга, який перебував у лінії.

Екран 0 смартфон. Натисніть кнопку “Натисніть кнопку труби”.

Поставте другий виклик і продовжити розмову з першим абонентом.

2а), щоб відкинути дзвінок другого дзвінка, потрібно натиснути кнопку “Натисніть кнопку труби” у червоному. Після цього ми продовжимо розмову з першим абонентом.

Екран 1 смартфон. Натисніть кнопку “Натисніть кнопку труби”.

Закрийте першу телефонну розмову та прийняти другий дзвінок.

3a) закрити першу телефонну розмову, яку потрібно натиснути на “Poy” іконку червоного кольору в лінії першого дзвінка з Ольги.

Екран 2 смартфона. Клацніть на кнопці “Поставте трубку” у першій лінії виклику.

Як налаштувати другу лінію по телефону

3b) Щоб отримати другий дзвінок, потрібно натиснути кнопку «Візьміть дзвінок» зеленого кольору.

Екран 3 Смартфони. Натисніть кнопку “Візьміть виклик”.

Після того, як ви прийняли другий виклик, і в той же час ви все ще маєте перший дзвінок у режимі утримання, ви можете переключити розмову з другого дзвінка до першого дзвінка, переміщення другого дзвінка в режим очікування.

4a) Щоб переключити розмову з другого дзвінка до першого дзвінка, потрібно натиснути на значку “Переключення”.

Екран 4 Смартфони. Натисніть кнопку “Переключитися”.

Після цього друге дзвінок буде входити в режим очікування, і ми можемо продовжувати розмову з першим абонентом.

See also  Як називати клавіатуру на Android.

5 екран смартфона. Вигляд екрана під час розмови з першим абонентом.

Прийнявши другий виклик і при проведенні першого режиму очікування ви можете об’єднати два телефонні дзвінки та організувати конференц-дзвінки, коли ви можете одночасно спілкуватися одночасно.

5а) Для того, щоб увімкнути режим конференції, коли кожен може одночасно спілкуватися, вам потрібно натиснути кнопку “Об’єднати”.

6 екран смартфона. Натисніть кнопку “Commane”. Екран 7 смартфонів. Перегляд екрана в режимі конференції.

Ритм життя сучасної людини настільки динамічний, а день насичується різними подіями, які ми повинні постійно зробити і приймати багато дзвінків. Щоб звести до мінімуму ризик для пропуску важливого дзвінка на даний момент, коли ви вже розмовляєте по телефону, потрібно знати, як налаштувати другу лінію риболовлі на телефоні.

Якщо очікування дзвінка не працює

Більшість мобільних операторів: МТС, Мегафон, Теле2, Йота, Білайн та інші Ця послуга включена за замовчуванням. Якщо після активації вихідного другого дзвінка він не надходить. Ви повинні зв’язатися з оператором вашої мобільної мережі та попросити вас активувати послугу. Щоб спілкуватися з оператором, скористайтеся наступними номерами:

  • Для абонентів МТС.
  • Мегафон Мережа: Зателефонуйте за 8 800 550 0500 або короткий номер 0500 від мобільного.
  • Теле2 Абоненти: 8 800 555 0611. Або короткий номер 611. Після з’єднання натисніть 0, щоб підключитися до працівника.
  • Абоненти Йота.
  • Для біліну 8-800-700-0611 або 0611.

Корисні поради

Якщо ви нещодавно використовуєте смартфон. Подумайте про захист пристрою та вимкнути встановлення програм з невідомих джерел. Користувачі Whatsap та Viber Messengers почали отримувати масове розповсюдження зі спамом з різних груп та користувачів. Часто це розподіл вірусних повідомлень або реклами. Як мати справу зі спамом, ми нещодавно написали в цій статті. Обов’язково читати як пристрої Android, так і досвідчених користувачів.

Як увімкнути другу лінію риболовлі по телефону

Ритм життя сучасної людини настільки динамічний, а день насичується різними подіями, які ми повинні постійно зробити і приймати багато дзвінків. Щоб звести до мінімуму ризик для пропуску важливого дзвінка на даний момент, коли ви вже розмовляєте по телефону, потрібно знати, як налаштувати другу лінію риболовлі на телефоні.

Цей варіант повідомить вас, що під час розмови він намагається зателефонувати комусь іншому. У цій ситуації абонент, замість сигналу “зайнятий”, буде повідомлено, що ви розмовляєте, але можете чекати, поки ви не відповісте на дзвінок. Ви будете повідомлені про характерний сигнал про вхідний дзвінок, і ви можете вирішити. Відповісти на новий виклик, передаючи поточний співрозмовник до режиму відрахування або ігнорувати його. Зауважте, що така послуга зазвичай надається мобільними операторами безкоштовно, і найчастіше ввімкнено за замовчуванням. Якщо ви хочете, ви можете відключити його, і тоді вам буде повідомлено про пропущений дзвінок у SMS.

увімкнути, другий, рядок, android, також

Як увімкнути другу рибальську лінію

Варіант Другий рядок на телефоні передбачає включення режиму очікування для абонента, який зателефонував вам у той час, коли ви вже розмовляєте з іншою людиною. І ви можете перейти в режим очікування першого абонента, переходячи на розмову з другою. Якщо він недовго і співрозмовник буде чекати кінця, то ви повернетесь до перерваної розмови. Таким чином, використовуючи одне число, ви можете одночасно проводити два дзвінки в режимі розмови.

Щоб скористатися цією послугою (якщо вона не підключена до вас), зверніться до свого оператора, як увімкнути другий рядок на телефоні та за яких умов цієї опції надається. Як ми вже зазначали, швидше за все, він буде включений до плану тарифу, а крім того, він не повинен платити за його використання. Якщо оператор підтвердив включення цієї послуги, його налаштування та режим можна перевірити, використовуючи меню смартфонів. Щоб перевірити стан служби або увімкнути його, перейдіть до меню налаштувань телефону, перейдіть на вкладку Параметри дзвінків та встановіть позначку в полі “Чекати”, тим самим активуючи його.

увімкнути, другий, рядок, android, також

Якщо ви все зробили правильно, то наступного разу, коли ви зателефонуєте під час розмови, ви почуєте короткий звуковий сигнал у трубці, повідомляючи про інший вхідний дзвінок. У цей момент, дивлячись на екран, ви побачите інформацію про те, хто вас дзвонить. Ви можете відповісти на дзвінок, перемістивши поточного абонента для утримання режиму або відхилити його, продовжуючи розмову. Якщо ви відкинуте вхідний дзвінок, абонент почує сигнал “зайнятий”. Тобто абонентів, які ви перенесете на чекати, в цей час почують відповідну мелодію.

Що потрібно використовувати другу лінію

Отже, ми дізналися, як підключити другу лінію риболовлі на телефоні, і тепер зрозуміло, що для цього нам потрібні лише дві речі:

Активна SIM-карта одного з клітинних операторів (МТС, Мегафон, Beeline та T.D.).

Якщо ви не можете знайти в меню вашого смартфона, потрібно активувати службу елемента, скористайтеся наступною цифровою комбінацією: Наберіть 43 # та натисніть клавішу дзвінка. Така комбінація за замовчуванням використовується більшість клітинних операторів для активації служби очікування. Ви також можете вимкнути цей параметр за допомогою відповідної комбінації: # та кнопка виклику.

Перш ніж встановити другу лінію по телефону, потрібно зрозуміти одну точку. Якщо ви зробили платний виклик, і під час розмови перейшов на вхідний дзвінок, поставивши перший співрозмовник, весь цей час буде стягнуто відповідну плату. До тих пір, поки з’єднання з першим абонентом не переривається вашою або ініціативою.

увімкнути, другий, рядок, android, також

Сучасні технології дозволяють не тільки не пропускати важливий дзвінок до основ одного номера, але ділитися особистими та діловими контактами на різних SIM-картках, використовуючи заощадження від вибору різних операторів та тарифних планів для голосових дзвінків та передачі даних (підключення до Інтернету ). Якщо у вас є сучасний потужний смартфон на дві SIM-картки, ви можете відчути всі переваги з використання двох SIM-карт на одному пристрої. Особисті розмови. На одній кімнаті, всі ділові контакти. З іншого. Виберіть недорогу модель сучасного, потужного та недорогого смартфона LTE, що підтримує роботу з двома SIM-картками, в лінії моделей Wileyfox.

Британська компанія Wileyfox спочатку запропонувала ринок своєї продукції наприкінці 2015 року. Увага користувачів негайно залучила стильні смартфони з сучасними технічними характеристиками. І найголовніше. Високоякісні гаджети доступні в найбільш доступних цінах.

Варто підкреслити, що всі смартфони Wileyfox підтримують роботу з двома SIM-картками. Більше того, кожен з двох слотів, за вашим вибором, може бути використаний для підключення до високошвидкісного 4G LTE Інтернету. Це чудовий спосіб не тільки ділитися особистими та службовими дзвінками на дві кімнати, але також вибрати оптимальний тарифний план, як для голосових послуг, так і для мобільного Інтернету.

Зверніть увагу на ціну, доступну за ціною WileyFox Swift 2 та Wileyfox Spack. Володіє відмінними технічними характеристиками та відмінним дизайном.

Смартфон Wileyfox Swift 2

Смартфон традиційно для всіх пристроїв Wileyfox підтримує операцію з двома SIM-картками, а обидва слоти можуть служити для зв’язку з високошвидкісним інтернетом 4G. Вам не потрібно змінювати SIM-картку, достатньо в меню смартфона, щоб вибрати, з якого слот буде підключатися до 4G.

See also  Як відкрити диск на комп'ютері. Встановіть медіаплеєр VLC

На борту є сканер відбитків пальців відбитків пальців для більшої безпеки смартфона та обмежений доступ до ваших даних та / або захисту окремих додатків. Технологія NFC також підтримується безконтактним сполученням з іншими пристроями та аксесуарами, такими як бездротові навушники або динаміки, а також безконтактні платежі за допомогою смартфона.

Стильний і потужний Wileyfox Swift 2 отримав 5-дюймовий IPS 2.5d Висока роздільна здатність HD-екрана та найширші можливі кути огляду, що забезпечує відмінну якість передачі візуального вмісту. Тонкий металевий корпус, в той же час легкий і довговічний, отримав свої якості через високотехнологічний сплав алюмінію, з якого він зроблений.

Як увімкнути другу лінію риболовлі по телефону

Майже кожен день ми зустрічаємо таку ситуацію: під час розмови по телефону, ви отримуєте ще один важливий виклик, до якого вам дійсно потрібно відповісти, але також може бути перервана поточна розмова.

Або, наприклад, ви чекаєте важливого дзвінка, і тому ви боїтеся відповісти на інші виклики. Також ситуація не дуже зручна і не вигідна для вас.

Ви можете уникнути подібних неприємностей, якщо ви увімкнете другу лінію по телефону. Як це зробити. Детально розглянемо в цій статті.

Що таке друга лінія по телефону?

увімкнути, другий, рядок, android, також

Це така послуга, яка дозволяє вам почути суворі звукові сигнали під час активної розмови з абонентом, якщо в цей момент інший абонент закликає вас.

Почуючи це попередження, ви можете подивитися на екран, побачити номер другого абонента і вирішити, як бути з нею. У такій ситуації ви можете:

Вимкнути абонент і продовжувати говорити з абонентом;

Зателефонуйте до абонента, вимкнувши розмову розмови;

Зателефонуйте до абонента, відправляючи розмову з абонентом, щоб тримати виклик.

Говорячи з абонентом Ви можете повернутися до розмови з абонентом абонента під час дзвінка також почує не короткі звукові сигнали, як ніби це було “зайнятий”, але звичайний довго, як при наборі набору.

Але на екрані він буде мати повідомлення “Очікування дзвінка”.

Як увімкнути другу лінію риболовлі по телефону

Тепер підемо прямо до того, як увімкнути другу лінію риболовлі в телефоні. Окрім того, щоб увімкнути службу в меню телефону, вам потрібно активувати його у своїй кімнаті. Майже всі стільникові оператори Ця послуга активується за замовчуванням.

Якщо ні, то він повинен бути активований. Як це зробити, ви можете дізнатись на веб-сайті вашого оператора мобільного зв’язку або закликаючи довідкову службу. Як правило, навіть якщо послуга не передбачена, зв’язок та використання служби “очікування виклику” безкоштовно.

Тепер ви можете включити другу лінію риболовлі по телефону. Як ми вже відзначили, ця функція на телефоні, як правило, називається “Очікування дзвінка”, і ви можете знайти його в розділах “Дзвінок” або “Мереже”.

Щоб увімкнути його, потрібно зробити наступне:

Перейдіть до налаштувань вашої програми для дзвінків (зазвичай це значок з трубою).

Виберіть елемент додатково або залежно від виробника та моделі пристрою.

Перейдіть до меню потрібної SIM-картки, і виберіть паралельний дзвінок або чекає на дзвінок.

Активуйте паралельний дзвінок (чекає дзвінка).

Після цих маніпуляцій ви можете проводити паралельні розмови на вашому телефоні.

З частини оператора в більшості випадків ця служба є другою риболовльною лінією (Call Waction, Conference. Зв’язок) включено до базового пакету та оплати за це. Не стягується. З цієї причини, якщо телефон не працює на телефоні, то, швидше за все, він вимкнено на вашому гаджеті.

Як увімкнути другу риболовну лінію на телефоні за допомогою запитів USSD

І найпростіший спосіб підключення або вимкнення очікування дзвінка (паралельний дзвінок) за допомогою запитів USSD залежно від телефону та оператора

43 #. Увімкнути очікування дзвінка #. Вимкнути очікування дзвінка

Як увімкнути другий Line MTS, Megafon, Beeline, Tele2

Мтс. Активувати параметр на пристрої, ви повинні набрати команду 43 # та натисніть клавішу дзвінка. Також допомогти зателефонувати оператору за номером 0890. Підключення послуги можлива через ваш особистий обліковий запис, вам потрібно буде ввести номер мобільного телефону та пароль.

Megafon. Встановлення другої лінії відбудеться після набору комбінації 43 #, зателефонуйте до оператора до 0500. Ми також скажемо вхід до особистого рахунку, в якому варіант включений у відповідний розділ.

Tele2- Команда 43 # дозволяє включити другу лінію риболовлі, зателефонуйте до оператора за номером 611, також допоможе активації.

Beeline. Комбінація не відрізняється від інших операторів, 43 #. І друга риболовна лінія зароблятиме. Оператор номер 0611, може викликати цілодобово. Доступне з’єднання через особистий обліковий запис.

Цей тип послуги абсолютно безкоштовно для абонентів усіх операторів.

Що таке друга лінія і чому це необхідно

На даний момент стільникові оператори вже змогли адаптуватися до реалій, які потребують людину.

Швидке перемикання між абонентами, а також можливість переривати один дзвінок до іншого без будь-яких проблем зв’язку. Це друга лінія.

Друга риболовна лінія. Це палиця для багатьох людей. Коли користувач знаходиться на лінії, але в той час хтось інший закликає його, він може швидко перейти на інший абонент, а той, з яким користувач, який спілкувався раніше, “повісити” на дроті, тобто з’єднання залишатиметься той же.

Ця функція дуже зручна. Як правило, він налаштований за допомогою мобільних операторів, а також використання налаштувань смартфона. Якщо користувач чекає важливого дзвінка, другий рядок також допоможе йому не пропустити його. Служба допомагає почути суворі звукові сигнали під час активної розмови. Користувач, почувши дані звукового сигналу, також може побачити кількість людини, яка дзвонить і після цього вирішить, відповісти на нього або продовжувати розмову з активним співрозмовником.

Якщо людина підключила другу лінію риболовлі, то на екрані користувача, з яким розпорядкований наступний розмовляв, буде відображатися “Чекати дзвінка”, а також буде приємною мелодією, яка автоматично встановлена ​​у функції телефону.

Можна зрозуміти, що функція відключена, можливо, що інші люди, які намагаються зателефонувати людині, скаржаться, що він постійно зайнятий. Вони дзвонять, і він відповідає за той факт, що “абонент зайнятий”. Це саме те, що людина спілкується з іншою, тому це не потрібно турбувати. Друга лінія риболовлі не включається, тому варто активувати, особливо, така функція у всіх операторів, а також на самому телефоні, абсолютно безкоштовна.