Home » Як увімкнути дзвінок на iPhone se

Як увімкнути дзвінок на iPhone se

iPhone скидає вхідний дзвінок проблема у «залізі»

Почнемо з рідкісної ситуації, коли у всіх цих «обривах» винні не програмні збої, а більш відчутні та звичні нам речі.

  • SIM-карту. Можливо, її потрібно замінити.
  • Баланс SIM-карти. Немає грошей немає виклику.
  • Рівень сигналу мережі. Плюс, обов’язково поекспериментуйте з режимами (LTE, VoLTE, 3G) у «Налаштування Стільниковий зв’язок Параметри даних Голос та дані». Іноді при активному LTE та VoLTE дзвінок скидається, а при їх вимкненні немає.
  • Записи в налаштуваннях iPhone. Відкриваємо “Налаштування Основні Про цей пристрій” та перевіряємо рядки “Оператор”, “ICCID”, “IMEI”, “Прошивка модему” вони повинні бути заповнені.

Втім, я не дарма сказав, що проблеми з «залізом» та скидання викликів iPhone ситуація рідкісна.

Тому що при механічних поломках, як правило, страждає абсолютно весь зв’язок (відсутність мережі, інтернету), а не лише вхідні дзвінки.

А значить, час переходити до більш поширених причин скидання телефонних дзвінків

Як увімкнути беззвучний режим на iPhone

Ваш iPhone може сповіщати вас про вхідний виклик не лише рінгтоном, а й вібрацією. Коли вам хтось дзвонитиме, ви не почуєте мелодію дзвінка, але відчуєте вібрацію.

Налаштувати вібрацію можна в Налаштування Звуки та малюнки вібрацій (або Звуки).

  • Вібрація вчасу дзвінка: ваш iPhone буде вібрувати, і ви почуєте мелодію дзвінка
  • Вібрація в безшумному режимі: iPhone вібруватиме в беззвучному режимі.

Як виправити iPhone SE, який не має звуку або ніякого звуку після оновлення до iOS 11.3.1 [Посібник з усунення несправностей]

Проблеми зі звуком у пристроях iOS, таких як iPhone SE, які не мають звуку, можуть бути викликані несправним програмним забезпеченням або пошкодженим обладнанням, зокрема аудіокомпонентами. Якщо ви випадково не впустили свій iPhone або не промокли, є велика ймовірність, що програмне забезпечення не матиме проблем зі звуком. Багато факторів можуть призвести до збою аудіофункцій iPhone, і погані оновлення вбудованого ПЗ, як видається, є поширеним злочинцем. Як і те, що сталося з деякими користувачами iPhone SE після встановлення нещодавно випущеної версії iOS 11.3.1. Хоча це оновлення було навмисно випущено для досягнення добрих цілей, не всі зрештою дали позитивні результати. Читайте далі, щоб дізнатися, як вирішити цю проблему, перш ніж вирушити до сервісного центру.

See also  Як відкрити на SIM-картку iPhone. Процес установки

Насамперед, якщо у вас є інші проблеми з вашим пристроєм, відвідайте нашу сторінку усунення несправностей, оскільки ми вже вирішили кілька поширених проблем із цим телефоном. Швидше за все, є вже існуючі рішення ваших проблем, тому просто знайдіть час, щоб знайти проблеми, які схожі на ваші. Якщо ви не можете його знайти або потрібна додаткова допомога, не соромтеся звертатися до нас, заповнивши нашу анкету з питань iPhone. Будь ласка, надайте нам якомога більше інформації, щоб нам було легше вирішити проблему. Не турбуйтеся, оскільки ми пропонуємо цю послугу безкоштовно, тому все, що потрібно зробити, це дати нам достатню інформацію про проблему.

Якщо увімкнути та вимкнути Авіарежим, буде перезавантажено весь зв’язок пристрою, включаючи стільниковий, Bluetooth та Wi-Fi.

  • Відкрийте Установки та натисніть перемикач поруч із пунктом Авіарежим.
  • Зачекайте 10 секунд і вимкніть Авіарежим.

Перезавантаження зв’язку пристрою часто вирішує проблеми зі звуком під час дзвінків. Ваш iPhone може підключатися до іншої вежі стільникового зв’язку, і це зробить якість звуку кращим.

Щоб мати можливість здійснювати дзвінки на iPhone, Авіарежим має бути вимкнений, так що не забудьте його вимкнути.

Як усунути проблему відсутності звуку під час дзвінка на iPhone

iPhone здатний виконувати безліч функцій, проте основною його метою, як і раніше, залишається прийняття і здійснення дзвінків. Однак навіть такі смартфони нового покоління, як iPhone, мають недоліки. Часто користувачі iPhone стикаються з тим, що під час розмови вони не чують свого співрозмовника, або не чують їх. Ця проблема актуальна навіть серед власників iPhone 6/6 Plus. На щастя, неполадки, пов’язані зі звуком на iPhone, усунути досить просто.

Справді, в більшості випадків не працюють навушники або динамік на iPhone через некоректні налаштування смартфона. Розглянемо найпоширеніші причини:

Активовано режим “No Sound”

Можливо, ви випадково натиснули перемикач, який знаходиться на бічній частині iPhone ліворуч. Червона мітка вказує на те, що звук вимкнено. Телефон знову зазвучить, якщо перевести перемикач у стандартне положення.

Неправильно налаштували оповіщення

Якщо музика або відео відтворюються без проблем, але під час дзвінків телефон мовчить, налаштування оповіщень виставлено неправильно. Відредагувати параметри просто – зайдіть у розділ «Звуки» та деактивуйте параметр «Зміна кнопками». Рядок вище дозволить задати потрібну вам гучність. Якщо ж ви волієте міняти гучність безпосередньо під час роботи зі смартфоном, активуйте «Зміна кнопками».

Підключили периферійні пристрої

Ви помітили, що на iPhone пропав звук після підключення Bluetooth-колонки? Швидше за все, тепер аудіо доріжка передається саме на неї. Відкрийте пункт керування та активуйте режим «У літаку». Так ви розірвете зв’язок з бездротовими пристроями. Далі потрібно перейти в розділ Bluetooth і вимкнути його або розірвати зв’язок з транслюючим пристроєм. Фінальний акорд – викликати пункт керування для відключення авіарежиму.

See also  Як ви знаєте пароль підключеного WI-FI на iPhone

Відбувся системний збій

Якщо ваш iPhone не бачить навушники або не відтворює звук через динамік, міг статися збій у роботі iOS. Перезавантажте мобільний пристрій. Якщо перезавантаження не допомогло, саме час задіяти важку артилерію. спробувати відновити пристрій. Створюємо резервну копію в iCloud та приступаємо!

Як усунути проблему відсутності звуку під час дзвінка на iPhone

iPhone здатний виконувати безліч функцій, проте основною його метою, як і раніше, залишається прийняття і здійснення дзвінків. Однак навіть такі смартфони нового покоління, як iPhone, мають недоліки. Часто користувачі iPhone стикаються з тим, що під час розмови вони не чують свого співрозмовника, або не чують їх. Ця проблема актуальна навіть серед власників iPhone 6/6 Plus. На щастя, неполадки, пов’язані зі звуком на iPhone, усунути досить просто.

Немає звуку під час розмови: перевірка рівня гучності

Щоб перевірити заданий рівень гучності на вашому iPhone, використовуйте кнопки гучності, розташовані на бічній панелі. Таким чином, перш ніж приймати або здійснювати дзвінки, перевірте встановлений рівень гучності на вашому пристрої.

Очищення гнізда для гарнітури та контактного роз’єму

Використовуючи м’які сухі серветки, що чистять, очистіть роз’єм для гарнітури і контактний роз’єм від можливих забруднень і сторонніх предметів. Якщо ви не можете самостійно видалити виявлений об’єкт, зверніться до сервісного центру Apple Store.

Очищення динаміка iPhone

Розмовний динамік iPhone піддається впливу бруду та пилу. Очищення розмовного динаміка – ефективний спосіб усунення несправностей, пов’язаних з відсутністю звуку на пристрої під час дзвінка. Для усунення пилу та забруднення від приймача використовуйте невеликий гострий неметалевий об’єкт (наприклад, зубочистка), а зубна щітка з м’якими щетинами також буде придатним для очищення. Крім того, такий спосіб чищення динаміка може бути ефективним профілактичним заходом.

Чому зник звук на айфоні. що робити

Стерти контент та налаштування

Використовуйте цей варіант лише у крайньому випадку. Щоб видалити весь вміст на вашому пристрої та скинути налаштування, зайдіть у Налаштування Основні Скинути Стерти контент та налаштування. Переконайтеся, що перед скиданням ви зробили резервні дані на вашому iPhone за допомогою iTunes або iCloud.

Усунення програмних помилок

Якщо зник звук на iPhone при вхідному дзвінку, то насамперед перевірте гучність системних звуків. Додайте звук за допомогою гойдалок, перевірте звуковий профіль, встановлений на телефоні. Якщо при дзвінку спрацьовує тільки вібро, можливо, збільшення гучності виправить ситуацію.

У деяких ситуаціях вирішити проблему можна за допомогою звичайного перезавантаження. Якщо під час виклику немає звуку, спробуйте також, щоб скинути налаштування пристрою. Користувальницький контент при виборі такого варіанту скидання збережеться, так що немає потреби робити бекап.

See also  Як підключити Wi-Fi до iPhone. Що робити, якщо Wi-Fi не працює?

Якщо звуку немає в окремих програмах, а при дзвінку або відтворенні аудіо проблем не виникає, спробуйте перевстановити програму, яка працює некоректно. Подібні неполадки часто виникають після джейлбрейку та інсталяції програм з Cydia.

Зустрічається і така ситуація: пропав звук на iPhone, а в навушниках є. Виправити цей недолік можна в такий спосіб:

  • Підключіть навушники до iPhone, запустіть відтворення музики.
  • Додайте гучність і в цей момент витягніть штекер навушників з гнізда на телефоні.

Якщо динамік все одно не відтворює звук, зверніться до сервісного центру. Можливо, ви зіткнулися з механічним пошкодженням мобільного пристрою. Радикальний спосіб усунення програмних помилок перепрошивка пристрою. Але необхідно виконати його в крайніх випадках і підлягає наявності відповідних навичок.

Звук на iPhone зник не повністю у навушниках він є

В принципі, часткова втрата звукових сигналів, як правило, характерна для проблем із програмним забезпеченням, але не в цьому випадку

Отже, вставляємо навушники в iPhone та перевіряємо. Якщо в них звук є, а при витягуванні він пропадає, плюс при регулюванні гучності не додаються поділу (таке відчуття, що кнопки гучності не працюють), то вітаю Вас, Вам пощастило. Вся проблема в роз’ємах зарядки або навушників. У них або потрапив пил, або вони окислилися від контакту з водою (як діяти у разі потрапляння рідини).

І таким чином iPhone «думає», що до нього щось постійно підключено — док-станція або ті ж навушники. До речі, це лихо більше характерне для старих пристроїв з 30-pin роз’ємом — таких як iPhone 4, iPad 2 і т.д. д. Чому? Просто сам роз’єм більший і, саме з цієї причини, ймовірність його забруднення вища.

Що будемо робити? Все просто в більшості випадків допомагає акуратне чищення роз’ємів.

Акуратно! Зубочистка або інший елемент (дуже бажано не металевий, як ви можете подряпати або уявити контакти) я чищу всю накопичену бруд або пил звідти. Після цього перезавантажуємо пристрій. Потім, про всяк випадок, кілька разів вставляємо-витягуємо в роз’єм зарядку і навушники.

До речі, якщо контакти саме окислилися (наприклад після контакту з рідиною), може статися так, що пристрій доведеться розібрати, щоб почистити не лише зовні, а й усередині.

Якщо не володієте подібними знаннями, вкрай рекомендую звернутися в сервісний центр, так як при самостійному ремонті, крім звуку, можна зламати ще щось шлейф кнопки Home і отримати ось таку страшну помилку.