Home » Як увімкнути дзвінок на Samsung

Як увімкнути дзвінок на Samsung

Table of Contents

Як увімкнути запис дзвінків на Samsung Android 10 і 9 | НА БУДЬ-ЯКОМ САМСУНГ

Диктофон – стандартна утиліта, що є у більшості смартфонів на ОС Android. Вона дозволяє записувати різні звуки, зберігати копії телефонних розмов.

Одна з особливостей Android – відкрита операційна система та широкі можливості для розробників. Майже кожен великий виробник створює власну оболонку для цієї ОС, істотно перетворюючи її. Розробники нерідко змінюють розташування системних програм, а користувачам стає складно знайти їх на апараті від іншого бренду.

Де в Samsung знаходиться диктофон? Якщо вам теж складно знайти цю програму, то інструкція нижче для вас. Де ж знаходиться утиліта?

 • Спочатку відкрийте папку «Samsung».
 • Знайдіть у ній програму «Звукозапис».
 • Для запуску необхідно натиснути на червону кнопку. Інтеейс у утиліти простий, програму можна освоїти протягом декількох секунд.

Як увімкнути запис дзвінків на Samsung Galaxy A01

Незважаючи на велику кількість додаткових функцій, сучасні смартфони продовжують використовуватись для здійснення дзвінків. І часто користувачам потрібно запис розмови на Samsung Galaxy A01. Це дозволить власнику пристрою пред’явити MP3-файл бесіди як вагомий аргумент у суперечці, а також просто для уточнення окремих деталей дзвінка.

Запис дзвінків на Samsung Galaxy A01 можна здійснити кількома способами. Вибір конкретного варіанту залежить від версії прошивки та інших факторів, що впливають на функціонал пристрою. Рекомендується вивчити відразу всі способи фіксації розмови, щоб обрати найбільш зручний.

Запис дзвінків через сторонні програми

Незважаючи на те, що кожна наступна версія прошивки несе в собі безліч нових функцій, після оновлення деякі смартфони працюють нестабільно. Це відбувається у випадку, коли користувач ігнорує підготовчий етап.

Трапляється, що на телефоні Samsung Galaxy A31 встановлений додаток для здійснення дзвінків не має функції аудіофіксації. Потрібно час від часу і залежить від конкретної версії прошивки. У такій ситуації обійти обмеження можна за допомогою установки стороннього софту. Наприклад, програми Call Rec:

 • Відкрийте програму Google Play.
 • Скористайтеся пошуковим рядком, щоб знайти CallRec, та натисніть кнопку «Встановити».
 • Після встановлення запустіть програму та погодьтеся з умовами використання.
 • Зайдіть у розділ «Правила запису» та налаштуйте параметри фіксації телефонних розмов на власний розсуд.

Після виконання зазначених дій всі дзвінки будуть автоматично записуватися. Наприкінці розмови потрібно лише погодитись або відмовитися від збереження дзвінка.

Як увімкнути запис дзвінків на Samsung Galaxy S8

Незважаючи на велику кількість додаткових функцій, сучасні смартфони продовжують використовуватись для здійснення дзвінків. І часто користувачам потрібно запис розмови на Samsung Galaxy S8. Це дозволить власнику пристрою пред’явити MP3-файл бесіди як вагомий аргумент у суперечці, а також просто для уточнення окремих деталей дзвінка.

Запис дзвінків на Samsung Galaxy S8 можна здійснити кількома способами. Вибір конкретного варіанту залежить від версії прошивки та інших факторів, що впливають на функціонал пристрою. Рекомендується вивчити відразу всі способи фіксації розмови, щоб обрати найбільш зручний.

Покрокова інструкція із запису телефонної розмови на Samsung

Запис діалогів чомусь відключений розробниками вам доведеться її активувати. Завантажте Root Explorer це програма, що надає користувачам ROOT-доступ (файловий менеджер). Перед тим, як натискати будь-що, врахуйте ось що:

 • CF-Auto-Root люди встановлюють за допомогою утиліти Odin.
 • Має бути редактура системних файлів.
 • Вітаються мінімальні знання у технології ROOT-доступу Galaxy.
 • Якщо ви не впевнені у своїх знаннях, зверніться до фахівця.

Готові до пригод? Відкривши менеджер мобільного телефону, рухайтеся сюди: root/system/csc. Надайте ROOT, який вимагатиме пристрій.

Вам потрібний файл others.xml (лежить у директорії csc). Виділивши документ, тисніть на кнопку з вертикальною трійкою.

Тепер потрібно відкрити документ у режимі текстового редагування.

Запит повинен підтвердити, що це вимагає системи Android.

Виявивши текст, вставте замість цих літер власний варіант CscFeature_VoiceCall_ConfigRecordingRecordingAllowed. Тепер ви підвищили ймовірність того, що запис розмови на смартфоні Samsung вестиметься коректно. Правда, це буде втрачено можливість надсилати конференц-дзвінки.

Збережіться, перезапустіть гаджет.

Тепер ви можете включати запис розмови у зручний для себе час. Це робиться через програму-діалер. Після натискання відповідної кнопки запускається авторежим.

Як записати розмову на Андрод-телефоні?

Потреба запису телефонних розмов у користувачів виникає досить часто, проте багато хто навіть не підозрює, як це робити. Зазвичай вони шукають допомоги до стороннього програмного забезпечення, але це часто не потрібно. Чому? Оскільки більшість моделей смартфонів підтримують запис розмови за допомогою вбудованого програмного забезпечення. Сьогодні ми подивимося на кілька варіантів запису телефонної розмови.

Встановлення спеціальних програм

Щоб підключити вбудовану опцію запису розмов можна встановити спеціальний патч. модифікацію, за допомогою якої можна внести зміни у прошивку телефону. Але для цього необхідно отримати root-права, які дозволять вам ці зміни вносити. Величезним мінусом є те, що, отримавши ці права, ваш виріб автоматично позбавляється будь-якої гарантії від виробника. Тому рекомендуємо скористатися куди більш простим та безпечним способом, вказаним нижче. Якщо ви все ще вирішили на таких маніпуляціях, і у вас є проблеми, зверніться до сервісного сервісного центру Samsung Smartphones.

Як записати телефонну розмову на Android або iPhone. Усі трюки та секрети

Тема, яка здається простим і очевидним, викликає багато криваторів та неоднозначності від більшості людей. Можна чи не можна писати телефонні розмови, що для цього потрібно і так далі. У цьому матеріалі розберемося, як записувати свої розмови.

Юридичний аспект запису телефонних розмов

Запис телефонних розмов зручна в багатьох життєвих ситуаціях, хоча все залежить від того, в якій країні ви знаходитесь. Наприклад, у деяких штатах у США запис розмов є незаконним, якщо обидва учасники не сповіщені про це, такий, наприклад, закон Каліфорнії. А поруч в Арізоні ви можете записувати свою розмову та не попереджати співрозмовника про це. Звичайно ж, йдеться про запис власних розмов, практично у всіх країнах світу запис чужих розмов заборонено, якщо на це немає дозволу суду, який видається правоохоронним органам. Наприклад, спроба прослухати і записати розмову чоловіка призведе до кримінального покарання в переважній більшості країн, ступінь близькості не відіграє жодної ролі, ви порушуєте закон. Такий самий підхід і в Росії, будь-який з учасників розмови може, не попереджаючи, записувати розмову, ніякого дозволу для цього не потрібно. Ви можете записати розмову для особистого використання, наприклад, щоб прослуховувати її довгими зимовими вечорами. Багато хто чув про те, що таємниця телефонних розмов у Росії захищена, і помилково трактують статтю 138 КК як таку, що забороняє вести такі розмови. Але це зовсім не так, давайте прочитаємо цю статтю:

See also  Як встановити Samsung платити за Samsung

Порушення секретів кореспонденції, телефонних розмов, поштових, телеграфних або інших звітів громадян. карається штрафом до восьмидесяти тисяч або у розмірі заробітної плати або інших засуджених за період до шести місяців або обов’язкових працювати на період до трьохсот шістдесяти годин або виправних робіт до до одного року.

Те саме діяння, вчинене особою з використанням свого службового становища, — карається штрафом у розмірі від ста тисяч до трьохсот тисяч або у розмірі заробітної плати чи іншого доходу засудженого за період від одного до двох років, або позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до п’яти років, або обов’язковими роботами на строк до чотирьохсот вісімдесяти годин, або примусовими роботами на строк до чотирьох років, або арештом на строк до чотирьох місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Відповідно, ви порушите таємницю переговорів у разі, якщо самі в них не берете участі, але ведете запис. Покаранням стане штраф до 80 тисяч. Ще один важливий момент, зберігаючи запис розмови для особистого використання, ви не порушуєте законодавство. Але якщо ви будете ділитися таким записом без дозволу другої сторони, це також порушує закон. Упевнений, що ви телефонували в абонентську службу операторів, в банки, в інші компанії і чули запис автовідповідача: «З метою покращення контролю якості всі дзвінки записуються». Дійсно, такі компанії записують всі розмови і можуть використовувати ці записи, щоб визначити суть претензій клієнта та те, що сталося під час розмови. Але опублікувати без вашого прямого та явного дозволу такі записи вони не можуть. Також той, хто записував розмову, відповідає за його збереження, недоступність третім особам. Про це слід пам’ятати до того моменту, як ви вирішите записувати всі свої розмови.

Будь ласка, уточніть, які закони вашої країни, щоб не порушити їх, коли ви записуєте розмови зі своїми співрозмовниками. Це важливо! Технічна можливість для запису розмов є у будь-якій точці світу.

Отже, ви визначили, що запис дзвінків є законним, і тепер вам потрібно з’ясувати, як це зробити, і що потрібно для цього.

Записуємо по-старому на диктофон. простий спосіб для всіх

Записати свою розмову на диктофон, вбудований у ваш смартфон, неможливо, якщо виробник спочатку не дозволив записувати розмови (тоді жодні танці з бубном не потрібні). Наприклад, у смартфонах Samsung ви побачите напис, що робота диктофона під час дзвінка не підтримується.

Але ніхто не забороняє використовувати цей телефон для запису розмови по другому апарату. Тоді потрібно ввімкнути режим “вільні руки”. Це незручно, такий спосіб підійде вдома, але на вулиці він не працює. Та й ваш співрозмовник зрозуміє, що ви кажете в режимі гучного зв’язку, це добре помітно. Якщо немає іншого випуску, розмова повинна бути записана тут і зараз, тоді цей спосіб надійний і працює, але це далеко не зручність та комфорт.

Як записати телефонну розмову на iPhone

Відповідь у лоб звучить просто. ніяк. Якщо заглибитися в питання, то з’ясується, що способів є кілька і вони відносно екзотичні. Якщо ви зламаєте ваш апарат за допомогою Jailbreak, то можна буде встановити софт, який записує всі розмови з косильної волосіні. Але безпека такого підходу сумнівна, і я вкрай не рекомендую так чинити. Досить того, що iPhone і так не найбезпечніший смартфон на планеті, а тут ще потенційно за вами зможуть стежити школярі чи люди, вам невідомі. А доступ до ваших розмов виявиться ласим шматочком, щоб вас шантажувати. Вам це потрібно? Думаю що ні.

Ще один дорогий та екзотичний спосіб – купити спеціальний адаптер для iPhone, це краудфандинговий проект на Indiegogo від компанії PhotoFast. Підключається невелика коробочка до роз’єму Lightning, в неї ви вставляєте звичайну гарнітуру з роз’ємом 3.5 мм. Під час дзвінка просто натискаєте кнопку запису, і розмова зберігається на карті пам’яті microSD. Варто цей аксесуар близько 125 доларів, знайти його у продажу досить важко, відчуття, що в Apple послідовно забороняли його продаж. Плюс у тому, що записати так можна будь-які розмови, у будь-яких додатках. І це все за рахунок того, що використовується звичайний аудіовихід. Тому вважаю цей спосіб такою ж екзотикою, як і перший, але хтось, можливо, знайде цей аксесуар.

Найпростіший спосіб, що доступний на абсолютно будь-якому телефоні і безпосередньо залежить від вашого оператора, це використання другої косильної волосіні. Цю особливість стільникових мереж експлуатують як творці додатків чи окремих сервісів, і самі оператори. Наприклад, у Росії це «Тінькофф Мобайл» та їх бета-версія програми.

Ось як описується сервіс у прес-релізі компанії:

 • Зателефонувати на номер 333
 • Натиснути “Додати дзвінок
 • Зателефонувати потрібному абоненту та після з’єднання з ним об’єднати дзвінки
 • Під час дзвінка з абонентом натиснути на екрані “Додати дзвінок
 • Зателефонувати на номер 333
 • Об’єднати дзвінки, після чого запис розпочнеться
увімкнути, дзвінок, samsung

Цей спосіб не залежить від марки виробника, може працювати навіть на кнопкових апаратах, якщо вони підтримують другу волосінь. На iPhone завжди потрібно додати третій дзвінок, без нього.

Як написати телефонну розмову на Android

Багато виробників смартфонів спочатку додали можливість записувати розмови, жодних додаткових програм чи сервісів не потрібно. Наприклад, ви можете записувати розмови на Xiaomi (донедавна), OPPO, realme та інших. Уточнити цей момент можна у характеристиках вашого смартфона.

Наприклад, у Samsung вважають, що запис розмов не повинен бути доступним користувачам, і тому за замовчуванням такої опції немає в більшості країн світу. У Росії для смартфонів Samsung запис розмов заборонено. Для смартфонів можна отримати root-доступ, поставити програми, що вміють писати всі розмови з косильної волосіні, але також не раджу цього робити – це зайвий ризик, який вам точно не потрібен.

У Play Market можна знайти безліч програм, що умовно безкоштовні або платні та вміють записувати дзвінки автоматично на будь-якому Android-смартфоні. Як правило, вони використовують той же спосіб, що і «Тінькофф Мобайл», це додавання третьої косильної волосіні та подальша відправка вам файлу (або відразу запис на вашому пристрої).

Важливо вказати, що більшість програм не вміє записувати розмови з використанням VoLTE, VoWifi, це потрібно враховувати і, мабуть, відключати такі можливості, якщо у додатку вам потрібний запис розмови. Також на Android 10 сторонні програми не може передаватися інформація про дзвінки, тому вам потрібно вручну прописувати ім’я дзвінка, з ким відбулася розмова. Це вкрай незручно.

Короткі висновки

Незважаючи на те, що в багатьох країнах світу запис дзвінків для особистого використання одним з тих, хто розмовляє, дозволено, технічних рішень, які дозволяли б це робити безболісно і зручно, практично немає. У смартфонах на Android, де такий запис є, ви не можете записувати всі розмови поспіль, вам потрібно активувати цю функцію. Краще займатися сторонніми послугами (третя лінія), вони пишуть всі бесіди безперервної.

У Google заборонили запис розмов на Android і послідовно змушують відмовитись від такої можливості всіх виробників, які використовують GMS-сервіси. Наприклад, Xiaomi минулого року відмовилася від запису розмов, така опція зникла. Тим не менш, у дзвонилці від Google, що планується до виходу в 2020 році, з’явилася опція запису розмов, вона відрізняється тим, що натискаючи клавішу запису, ви також сповіщаєте вашого співрозмовника про це (він чує голосове попередження, що розмова буде записана). Збережені розмови можна буде розшифрувати та прочитати у вигляді тексту. Це чудовий спосіб, щоб брати інтерв’ю по телефону. Але для запису, прихованого від співрозмовника, цей діакер від Google, безумовно, не підходить. Як наслідок, якщо відкинути апаратні рішення, то залишається лише третя волосінь, реалізована у тих чи інших сервісах. Це те рішення, що залишиться працездатним довгий час.

See also  Як увімкнути фільм на телевізорі через інтернет

Як записати телефонну розмову на Android-смартфоні: запис дзвінків на Samsung, Xiaomi, Huawei та Honor

Збережений запис телефонної розмови може стати в нагоді в різних ситуаціях: наприклад, коли потрібно надати підтвердження сказаного співрозмовником або коли немає можливості записати почуту інформацію, а запам’ятати її не вдасться. В обох випадках знадобиться програма для запису телефонних розмов. На більшості смартфонів така програма не встановлена, але деякі виробники розробили власні рішення і додали їх у свої прошивки (наприклад, Xiaomi в MIUI). У цій інструкції ми розповімо, на яких пристроях запис дзвінків доступний за замовчуванням, як вона здійснюється і що робити користувачам, на чиїх телефонах такої функції немає.

На яких смартфонах можна записувати дзвінки

На стоковем Android (нижче 6-ї версії) реалізовано API (готовий код, що полегшує програмістам процес розробки ПЗ), за допомогою якого спеціальні програми можуть отримати доступ до запису телефонних розмов. Google не інтегрував в Android функцію, що відповідає за запис дзвінків, але надав виробникам пристроїв та стороннім розробникам інструмент, за допомогою якого вони могли б зробити це самостійно.

В Android 6.0 Marshmallow компанія прибрала офіційний API, але деякі виробники представили власні рішення. Це зробили як мінімум Samsung, Huawei, Xiaomi та OnePlus. На смартфонах Xiaomi запис дзвінків доступний «з коробки», на Huawei – після встановлення спеціальної програми, на OnePlus – після виконання однієї ADB-команди, а на Samsung (не всіх) – після зміни регіону користувача.

Чому все так складно? Справа в тому, що запис телефонних розмов заборонено законодавством багатьох країн. Тому більшість виробників або зовсім не реалізовують цю функцію, або роблять її недоступною за умовчанням, через що користувачам доводиться виконувати не найпростіші дії для її активації (особливо на смартфонах Samsung та OnePlus).

На щастя, без офіційного API Google можна обійтися, тому свої рішення представили не лише виробники мобільних пристроїв, а й незалежні розробники. Завдяки останнім Google Play поповнився десятками програм для запису дзвінків, серед яких відомі Cube ACR, Call Recorder від Appliqato та BoldBeast Call Recorder. За допомогою цих додатків вдасться записати телефонну розмову на більшості сучасних девайсів, не отримуючи root права і не виконуючи складних дій. Інструкцію з використання перших двох додатків ви знайдете далі у матеріалі.

З виходом Android 9.0 Pie ситуація змінилася на гірший бік: у цій версії операційної системи Google заблокував роботу сторонніх програм для запису розмов. Політика компанії в цьому питанні ясна: у Google дбають про конфіденційність своїх користувачів, вшановують закони всіх держав і не хочуть мати проблеми з їхньою владою. Що стосується роботи програм: багатьма з них можна користуватися і на Android 9, але для цього знадобляться root права.

Резюмуючи все вищесказане, можемо зробити висновок, що записувати телефонні розмови найпростіше на смартфонах Xiaomi. Власникам пристроїв, що працюють на Android нижче дев’ятої версії, також не складе труднощів це зробити. достатньо встановити один із запропонованих нами додатків. А ось користувачам, чиї телефони працюють під керуванням Android 9.0 і вище, пощастило найменше. Їм доведеться отримувати root права або робити досить непрості маніпуляції, щоб активувати вбудовану функцію (стосується власників мобільних пристроїв Samsung, OnePlus і меншою мірою Huawei та Honor).

Програми для запису розмов

Cube ACR

Одна з найвідоміших програм у своєму роді призначена для запису не тільки телефонних розмов, але дзвінків по Skype, Viber та WhatsApp. Після встановлення Cube ACR від Google Play запустіть його та прийняти ліцензійну угоду. Потім надайте доступ до пам’яті пристрою та контактів, а також дозвольте програмі записувати аудіо та здійснювати дзвінки.

Також Cube ACR потрібен дозвіл на відображення поверх інших програм. Клікніть по кнопці «Дозволити» і активуйте тумблер у вікні.

Після цього потрібно активувати Cube ACR App Connector у розділі «Спец». можливості», щоб програма отримала доступ до журналу дзвінків. Для цього клацніть на кнопку «Увімкнути App Connector», виберіть «Cube ACR App Connector», активуйте перемикач та натисніть «ОК».

Також для Cube ACR доведеться відключити оптимізацію витрати батареї. Клацніть на кнопку «ОК, зрозуміло», розкрийте повний список додатків, клацніть на «Cube ACR» та виберіть «Не економити».

Ще доступна функція геотегування, але для коректної роботи програми вона не потрібна. Включати її чи ні – вирішувати вам.

Після виконання вищезгаданих дій запис дзвінків стане доступним. За замовчуванням всі дзвінки будуть записуватись в автоматичному режимі.

Під час розмови на екрані з’явиться панель із двома кнопками. Коли вона горить рожевим – дзвінок записується. Щоб зупинити запис, натисніть на іконку мікрофона. У цей момент панель стане сірою. Якщо хочете відновити запис, ще раз натисніть піктограму мікрофона.

Щоб не записувати дзвінки від певного абонента, під час розмови з ним натисніть другу кнопку. Номер буде внесено до списку винятків.

Також під час дзвінка можна змінити розташування панелі на екрані. Для цього утримуйте на ній палець і перемістіть у потрібне місце.

Щоб прослухати записану розмову, відкрийте програму Cube ACR, натисніть на потрібний запис і натисніть кнопку «Play». Записи можна перемотувати, додавати у вибране, коментувати (ця функція доступна в premium-версії програми), а також окремо слухати себе та співрозмовника.

Установки, доступні в безкоштовній версії програми, зібрані на одній сторінці. Щоб потрапити туди, розкрийте бічне меню і виберіть розділ «Запис».

Ви можете відключити автоматичне запуску запису, видалити та додати абонентські номери, розмови, з якими повинні бути або, але навпаки не повинні бути написані, вибрати джерело звуку та покращити чіткість дзвінків, а також встановити час після початку автоматичного запису (За замовчуванням затримка становить 4 секунди).

Ще Cube ACR можна використовувати як диктофон. Для цього запустіть програму та клацніть на піктограму мікрофона в нижньому правому куті. Звук почне записуватися, а на екрані з’явиться “плаваюча” кнопка. Клацніть на неї, коли потрібно буде зупинити запис.

Телефонні розмови будуть збережені у форматі AMR у папці «CubeCallRecorder/All». Ви зможете їх прослухати через будь-який музичний програвач.

Call Recorder

Якщо в пошуку Google Play ввести запит “запис дзвінків”, Call Recorder від Appliqato буде на першому місці. Це найпопулярніший додаток у своєму роді – кількість його установок вже перевищила 100 мільйонів.

Коли ви вперше запускаєте реєстратор, прийміть умови використання та Політику конфіденційності, надайте програму з доступом до мікрофона, контакти та файлів на пристрої, а також дозволити програму здійснювати дзвінки та керувати ними.

Після виконання вищеописаних дій всі телефонні розмови автоматично записуватимуться. Щоб прослухати будь-який з них, відкрийте Call Recorder на вкладці «Вхідні», виберіть потрібний дзвінок та клацніть на кнопку «Play».

Якщо потрібно додати позначку до запису, клацніть значок олівця та введіть текст у поле «Тема».

Також записи можна додавати до вибраного. Для цього у списку опцій виберіть “Зберегти”, після чого запис зникне з вкладки “Вхідні” і з’явиться в розділі “Збережені”.

Якщо ви хочете самостійно вибирати, які розмови записувати, а які ні, переключіть режим запису з ручного на автоматичний. Щоб це зробити, зайдіть в налаштування Call Recorder, відкрийте пункт “Режим запису” та деактивуйте перший тумблер. Також доведеться надати дозвіл на відображення елементів інтеейсу програми поверх інших вікон.

See also  Не показує монітор на комп'ютері. Невдачі при роботі операційної системи

Тепер під час розмови у лівому верхньому куті екрана відображатиметься кнопка. Клацніть на неї, щоб почати запис, а коли потрібно буде його завершити, розкрийте “шторку”, клацніть на повідомлення Call Recorder і виберіть пункт “Зупинити запис”.

У додатку є інші опції. Можна, можливо:

 • Вибрати місце зберігання записів на пристрої;
 • Налаштувати відображення повідомлень та імпорт файлів до хмарного сховища;
 • Кастомізувати інтеейс;
 • Дозволити програмі запуск у фоновому режимі;
 • встановити затримку запису;. вибрати джерело та формат аудіо;
 • Додати користувачів, дзвінки від яких повинні і навпаки, не повинні автоматично записуватися;
 • І багато іншого.

За замовчуванням розмови записуються у форматі AMR та зберігаються у внутрішній пам’яті у папці «CallRecordings». Їх можна прослухати в додатку та через аудіоплеєр.

Як записувати дзвінки на смартфонах Xiaomi

Користувачам Xiaomi пощастило найбільше: китайці розробили власну програму для запису викликів і вбудували його в MIUI. Завдяки ньому під час розмови на екран виводиться спеціальна кнопка, за допомогою якої запускається та зупиняється запис. Опція доступна за замовчуванням, нічого налаштовувати не доведеться.

Щоб розпочати запис виклику, натисніть на однойменну кнопку. Ви відразу зрозумієте, що розмова записується завдяки відліку часу, що запустився. Щоб зупинити запис, повторно натисніть або завершіть розмову.

Запис збережеться у внутрішній пам’яті в папці «call_rec» по дорозі «MIUI/sound_recorder» і міститиме в своїй назві номер дзвінка, а також дату та час дзвінка. Щоб прослухати запис, натисніть на нього та виберіть Аудіоплеєр.

Також слухайте запис за допомогою програми голосового запису. Щоб це зробити, запустіть його, натисніть кнопку “Мій записи”, виберіть “Записи викликів” та натисніть кнопку “Відтворити”.

А ще можна ввімкнути автоматичний запис усіх дзвінків. Для цього зайдіть у Налаштування, відкрийте розділ «Системні програми» та виберіть «Телефон». Відкрийте налаштування функції «Запис дзвінків» та активуйте тумблер навпроти пункту «Записувати дзвінки автоматично». Якщо хочете, щоб після закінчення запису з’являлося повідомлення, додатково активуйте тумблер напроти першого пункту.

Також можна вибрати які дзвінки записувати: всі або лише від певних абонентів. У другому випадку будуть записуватись дзвінки з усіх невідомих номерів або від абонентів, яких ви додасте до списку.

Як записати телефонну розмову на смартфоні Huawei (Honor)

На відміну від MIUI, в офіційному прошивці EMUI не встановлено системний додаток для запису дзвінків. Тим не менш, користувачі можуть самостійно його встановити, після чого функція стане доступною (в тому числі і на Android 9). У діалері з’явиться кнопка, за допомогою якої можна буде запускати та зупиняти запис.

Насамперед дозвольте установку програм з невідомих джерел, потім скачайте.APK-файл за посиланням та встановіть його. Після цього перезавантажте смартфон.

Тепер зайдіть у програму Телефон, клацніть на три точки у правому верхньому кутку та відкрийте «Налаштування». Ви побачите, що у розділі «Загальні» з’явився новий пункт – «Автоматичний запис дзвінків». Натисніть на нього.

За промовчанням функція буде неактивна. Щоб увімкнути, активуйте верхній тумблер. Після цього всі телефонні розмови автоматично записуватимуться. Якщо ви бажаєте записувати дзвінки лише від певних абонентів, у рядку «Налаштування автозапису» виберіть другий варіант – «Номери у списку». Тепер клацніть на однойменний пункт, що з’явився, і позначте потрібні номери, контакти або групи. Щоб підтвердити вибір, клацніть на галочку у верхньому правому кутку.

Якщо ж ви хочете самостійно вирішувати, які дзвінки записувати, а які ні, не активуйте функцію «Автоматичний запис дзвінків». Просто під час розмови з потрібним абонентом натисніть на першу кнопку. Щоб зупинити запис, ще раз натисніть на ту ж кнопку або завершіть розмову.

У «шторці» з’явиться повідомлення про те, що виклик збережено. Щоб перейти до архіву запису, натисніть на це повідомлення або відкрийте програму Voice Recorder та перейдіть до розділу “Дзвінки”. Натисніть кнопку «Play», розташовану праворуч від запису, щоб її прослухати.

Записані дзвінки зберігаються шляхом «Sounds/CallRecord» у внутрішній пам’яті смартфона. У назві кожного файлу міститься номер абонента, а також дата та час здійснення дзвінка.

Запис запису на смартфоні Samsung

На більшості телефонів Samsung штатна функція запису дзвінків недоступна. Вона працює на пристроях, що продаються в країнах, де запис телефонних розмов дозволено на законодавчому рівні (наприклад, в Таїланді, Індії та В’єтнамі).

Відповідно, користувачі повинні встановлювати Тайланд, індійську, в’єтнамську або іншу регіональну прошивку, в якій доступна функція запису дзвінків. Це вимагатиме, як Odin та Realterm утиліти, а також USB-драйвери, комбінований файл та архів прошивки. Де завантажувати файли та використання вищевказаних програм, показаних у наступному відео.

Після виконання дії, показаного в ролику, телефон з’являється у програмі, яка відповідає за запуск запису. Ви також можете включити автоматичне записування всіх дзвінків.

Зауважте, що цей метод не підходить для всіх смартфонів Samsung. Наступні моделі не підтримуються: Galaxy A10, A20, A40, A60, A6 та A7 (2018).

Як записувати телефонні дзвінки на телефонах OnePlus

У смартфонах OnePlus передбачено функцію запису дзвінків, але щоб її увімкнути, спочатку доведеться виконати спеціальну ADB-команду, а потім активувати функцію за допомогою програми jOnePlus Tools.

Насамперед встановіть на комп’ютер утиліту ADB, USB-драйвер і Java. Після цього активуйте налагодження USB і підключіть телефон до PC. Потім на комп’ютері зайдіть в папку, де зберігається утиліта ADB, і, утримуючи клавішу Shift, клацніть правою кнопкою миші по порожній області. У списку опцій виберіть пункт «Відкрити вікно команд» (або «Відкрити вікно PowerShell тут»), після чого запуститься командний рядок (або Windows PowerShell).

Виконайте наступну команду ADB: скопіюйте її, вставте в командний рядок і натисніть клавішу «Enter». У Windows PowerShell перед командою додайте./або.\ :

adb shell pm grant net.jroot3d.joneplustools Android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Після цього встановіть програму jOnePlus Tools та запустіть її. Надайте програмі необхідні дозволи та активуйте тумблер напроти пункту «Увімкнути запис дзвінків».

Потім відкрийте програму Телефон, зайдіть у «Налаштування» та активуйте новий пункт «Call Record». Після цього в «дзвонилці» з’явиться кнопка, за допомогою якої можна буде запускати та зупиняти запис. Також буде доступна функція автоматичного запису.

Більш детальну інформацію ви зможете знайти у ролику нижче.

Інші способи

Перший варіант підійде користувачам рутованих пристроїв. Він повинен використовувати програму Boldbeast Call Recorder, який працює і без кореневого доступу, але тільки на Android 8.1 і нижче. У наступному відеоролику показано як ним користуватися.

Більшості читачів другий спосіб видасться досить очевидним, але не варто їм нехтувати. Він підходить усім без винятку і їм найпростіше скористатися. Коли вам потрібно буде записати розмову, увімкніть на телефоні гучний зв’язок і піднесіть до нього інший мобільний пристрій із увімкненим диктофоном. Якщо немає другого пристрою, використовуйте комп’ютер. Встановіть програму-диктофон, наприклад, Free MP3 Sound Recorder і розмістіть смартфон так, щоб динамік смартфону був поблизу мікрофона, вбудованого в комп’ютер. Під час розмови увімкніть гучний зв’язок та здійсніть запис.

Головна / Інструкції / Як записувати дзвінки на Android, Xiaomi, Huawei та Samsung: програми для запису розмов на телефоні