Home » Як увімкнути фільм на телевізорі через інтернет

Як увімкнути фільм на телевізорі через інтернет

способу дивитися фільми з інтернету одразу на TV

Швидкості інтернету не завжди вистачає для відтворення фільму/серіалу онлайн. Будьте готові, що картинка постійно перериватиметься і гальмуватиме.

Як варіант, можна завантажити фільм заздалегідь. Але знайти безкоштовний контент у високій якості без реклами, та ще й з можливістю завантажити на свій носій, практично нереально.

Купівля кабелю HDMI буде коштувати не більше 500-1000.

Як безкоштовно дивитися фільми на Smart TV?

ТБ Samsung, LG та інші хоч і можуть називатися розумними, але вони за вмовчанням не вміють показувати фільми, серіали безкоштовно. Обов’язково потрібні спеціальні програми, функціонал яких також обмежений. Передбачені утиліти відкривають доступ, але лише до обмеженої бібліотеки. За весь більш-менш новий та цікавий контент доведеться платити. Спроби загнати користувача в кут і платити все роблять тільки актуальнішими нашу інформацію про те, як безкоштовно дивитися фільми на Smart TV.

Як зайти в інтернет із телевізора Smart TV?

Перше і найважливіше – щоб вийти в інтернет з телевізора, у вас має бути саме Smart телевізор. За допомогою функції Smart TV. Якщо телевізор звичайний, без розумного телебачення, то ви не можете піти в Інтернет. Як це з’ясувати я писав у статті функція Smart TV у телевізорі: є чи ні, як перевірити. Якщо все добре, у вас “розумний” телевізор, значить його можна підключити до інтернету та використовувати підключення безпосередньо на самому телевізорі. Друге і не менш важливе: під “вийти в інтернет” я маю на увазі перегляд сайтів через браузер. Веб сеїнг. Як комп’ютер або мобільні пристрої. У Smart TV телевізорах є багато встановлених програм, які використовують доступ до інтернету. Насамперед це різні відеосервіси типу YouTube, ivi, Netflix тощо. д. Плюс ці програми можна встановлювати самостійно з магазину програм. Для цього так само потрібне підключення до інтернету.

Найчастіше на телевізорах виходять в інтернет через веб-браузер, щоб дивитися фільми на різних сайтах. Саме онлайн перегляд фільмів, серіалів, телепередач, які, як правило, у спеціальних додатках платні. Наприклад, у тому ж ivi, або MEGOGO все нові та добрі фільми та серіали платні. Або за підпискою, або потрібно купувати фільм (брати на прокат). А через браузер на телевізорі ці фільми та серіали можна дивитися безкоштовно, як із комп’ютера, планшета, або телефону. Звичайно, іноді краще використовувати окремі програми. Наприклад, який сенс дивитися YouTube через браузер на телевізорі, якщо для цього можна використовувати спеціальну програму від Google, яка зазвичай вже із заводу встановлена ​​на всіх телевізорах зі Smart TV. Докладніше у статті як дивитися Ютуб на телевізорі. Хіба що у вас перестав працювати YouTube на телевізорі (саме сама програма). тоді можна спробувати відкрити його через браузер.

У цій статті я покажу, як на Smart TV телевізорах LG, Samsung, Philips, Sony запустити браузер і вийти в інтернет. Користуватися пошуком інформації в інтернеті, відкрити сайт, дивитися онлайн відео на будь-яких сайтах, слухати музику. В принципі, ця інструкція підходить для Xiaomi Mi TV, Kivi, TCL, Ergo, Yasin, Hiscene, Akai, Gazer та T. д. Для телевізорів, які працюють на телевізорі Android, і це майже всі сучасні телевізори, крім Samsung та LG.

Єдиний момент: якщо телевізор старий, то можуть бути проблеми із завантаженням та відображенням нових сайтів у браузері телевізора. Це пов’язано з тим, що браузер не підтримує певні технології (наприклад, HTML 5). які зараз активно використовують нові сайти. Наприклад, на сайті може не працювати програвач відео, не вийде відкрити онлайн фільм, тому що програвач побудований на HTML 5, а браузер телевізора його не підтримує.

Ще кілька слів про навігацію (переміщення за посиланнями та іншими елементами на сайтах) у самому браузері. Як правило, навігація здійснюється за допомогою кнопок на пульті дистанційного керування. Набагато зручніше гортати сайти за допомогою пульта із вбудованим гіроскопом. Наприклад, LG Magic Remote. Також до телевізора можна підключити звичайну мишку та клавіатуру. Можна підключати як дротові (USB). так і бездротові. Можете переглянути інструкцію на прикладі телевізора LG.

увімкнути, фільм, телевізорі, інтернет

Дуже важливо: телевізор має бути підключений до інтернету! У цій статті я не дам інструкцій щодо підключення до Інтернету (крім посилань на окремі статті). Телевізор може бути підключений до інтернету або через Wi-Fi, або за допомогою мережевого кабелю. І інтернет на телевізорі має працювати.

See also  Як увімкнути зйомку екрана на iPhone

Ви всі підключені, Інтернет працює, тепер давайте подивимося, як увійти в Інтернет з нашого Smart TV телевізор.

Насправді способів, як дивитися безкоштовні телевізійні канали в рази більше. Для цього можна використати десятки різних IPTV додатків. Є одна річ, але більшість з них створюються сторонніми розробниками та виключаються з офіційного магазину програм. Іншими словами, способи їх встановлення можуть сильно відрізнятися.

Якщо немає IPTV-сервісу для налаштування безкоштовних TV-каналів у фірмовому магазині для вашого Smart TV, алгоритм його встановлення виглядатиме так:

  • Вводимо назву IPVT-програми в інтернет з позначкою «завантажити для [бренд вашого телевізора]». Найкраще для цього використовувати комп’ютер.
  • Завантажуємо файл у відповідному форматі (найпоширеніший з них для Android TV – APK).
  • Перекидаємо файл на телевізор.
  • Переходимо в «Налаштування» у розділ «Безпека» та активуємо пункт «З невідомих джерел».

Тепер ми розібралися, як встановити практично будь-яку програму для безкоштовного телебачення для Smart TV. В основному спосіб застосовується до Android TV, але є відповідні програми і для інших специфічних операційних систем.

ForkPlayer

Практичний сервіс є багатофункціональним програвачем, доступним на більшості телевізорів, у тому числі на Samsung. Сюди можна завантажувати посилання на онлайн-бібліотеки або додавати плейлисти каналів. Розширити можливості плеєра може плагін RemoteFork, який відкриває більше функцій для роботи з онлайн-кінотеатрами. Утиліта також дозволяє запускати відео з торрент-сервісів без необхідності завантаження файлів. Це чудовий варіант безкоштовного TV на Smart TV.

VLC Player

Головна перевага в тому, що цей сервіс для Smart TV для перегляду безкоштовних каналів доступний практично у всіх магазинах додатків. Таким чином проблем із встановленням бути не повинно. Щоб запустити плейлист або канал, достатньо перейти у вкладку “Медіа” і вибрати “Відкрити URL”.

Lazy IPTV

Практична програма з каналами для Smart TV, яка підтримує відтворення IP-телеканал, відео з YouTube, VK та інтернет-радіо. Воно підтримує більшість форматів плейлистів, працює практично на всіх пристроях. Існує пошук у списку відтворення, допомагаючи вибрати тематичні канали та вирізати непотрібні. Також є історія пошуку, вкладка «Вибране» та ручне налаштування безкоштовних TV каналів на початковому екрані програми.

Як дивитися онлайн відео (фільми, серіали, кліпи) на телевізорі LG Smart TV?

Вже багато статей з різними порадами щодо Smart TV, опубліковано на цьому сайті. Ви можете знайти їх у розділі Телевізори (Smart TV). Більшість з них написано на прикладі телевізорів LG. Зараз немає можливості писати статті по телевізорах інших виробників, потрібні самі пристрої, а зараз проблеми.

Ця стаття також буде цікава всім власникам телевізорів компанії LG, які мають функцію Smart TV, і мають доступ до інтернету. Я напишу про те, як дивитися фільми онлайн на телевізорах LG Smart TV. Дивитись ви можете не тільки фільми, але й серіали, кліпи, відео ролики з YouTube тощо. д.

Можливо, комусь ця стаття здасться дуже простою, і не дуже корисною. Але, я все ж таки вирішив написати її, тому що виникають подібні питання, пов’язані з переглядом відео в режимі онлайн на сучасних телевізорах. Розберемо всі моменти, як можна дивитись фільми безпосередньо з інтернету, що для цього знадобиться і як все це організувати на телевізорі. Показувати буду на прикладі LG 32LN575U. Якщо у вас інший телевізор, то нічого страшного. Навіть якщо телевізор іншої фірми. Оскільки практично у всіх, все одно. Відрізняється тільки меню Smart TV.

увімкнути, фільм, телевізорі, інтернет

Якщо ви хочете дивитися фільми, які знаходяться на комп’ютері (ноутбуку). то там все трохи по-іншому. Потрібно буде налаштувати на комп’ютері сервер DLNA, а на телевізорі вже запускати перегляд відео. Я написав окремі статті про це, є два способи (насправді, метод, але описаний на прикладі двох різних програм):

Але, в цій статті, ми розглядаємо можливість прямого перегляду відео відразу з інтернету. Без використання комп’ютерів, ноутбуків та інших методів.

Що нам для цього знадобиться?

Сам Smart TV телевізор, а також хороше підключення до Інтернету. Це добре. Високошвидкісний і стабільний. Я думаю, що 2 МБ / з реальною швидкістю повинна бути достатньо, щоб переглянути відео в якості HD. Також, бажано, щоб інтернет був безлімітним. Трафіка на перегляд відео йде чимало.

Телевізор повинен бути підключений до Інтернету. Або по Wi-Fi (якщо є така можливість). або по мережному кабелю (LAN). Як це зробити, я вже писав:

увімкнути, фільм, телевізорі, інтернет

Як дивитися фільми на smart tv абсолютно безкоштовно через інтернет онлайн

See also  Як вимкнути телевізор Samsung. Тріщини на телебаченні після вимкнення

Якщо телевізор підключено до Інтернету, ви можете перейти до перегляду відео. Відразу хочу сказати, що дивитися фільми в режимі онлайн, через браузер телевізора, швидше за все, не вийде. Принаймні на телевізорах LG. Зайти в інтернет через браузер та переглядати сайти, можна. Можна навіть запустити перегляд ролика на тому ж YouTube. Але через деякий час ви отримаєте помилку Недостатньо пам’яті, про яку я писав у цій статті.

Це не вимагає жодних спеціальних налаштувань або завантажень програм.

Безкоштовний перегляд кінофільмів має на увазі використання інтернету, тобто Ваш телевізор необхідно підключити до мережі через кабель або Wi-Fi.

Щоб підключити дротовий інтернет, досить просто під’єднати кабель інтернету через мережевий інт Registered Jack.

Вона зазвичай розташована в центрі, поруч із кнопками руху і має вигляд кольорового куба або просто напис Smart TV.

Після її натискання на екрані з’явиться діалогове вікно, яке вимагатиме підключення до інтернету.

Ваше завдання вибрати потрібну мережу та ввести пароль.

Якщо діалогове вікно не з’явилося, Вам потрібно самостійно знайти значок Wi-Fi і натиснути, далі провести вищезазначені дії.

Функції Smart TV

Найпростіший спосіб дивитися кіно на телевізорі через інтернет – це пряме підключення до мережі. Завдяки Smart TV ви можете дивитися не тільки кінострічки, але й інший відеоконтент з різних сервісів (наприклад, YouTube або Netflix).

Переваги та можливості «Smart TV»:

  • перегляд фільмів через підписку. Існує безліч сервісів, що надають найрізноманітніший контент. Від класичних фільмів до сучасних серіалів;
  • встановлені послуги, на зразок YouTube, Amediateka, пошук HD каналів і так далі;
  • Завдяки Smart TV ви можете переглянути свої улюблені програми, коли ви хочете, не за графіком.

Лайфхакі для Smart TV. Як безкоштовно дивитися серіали та фільми на телевізорах Samsung, LG та Sony

Розповідаємо про найкращі програми для Smart TV від LG, Samsung, Sony і не тільки. Там все – від безкоштовних серіалів та фільмів до кардинального оновлення інтеейсу.

ТБ перестали бути тупими вже давно. LG та Samsung вже приблизно 10 років випускають екрани з власними операційними системами, які значно розширюють функціонал пристроїв. На зорі “розумні” зомбоящики, або, якщо хочете, Smart TV, були розкішшю, а сьогодні вони повсюдно. Влітку 2019 року група компаній “М.Відео-Ельдорадо заявила, що 50 відсотків телевізорів, що продаються в Росії, — зі Smart TV.

“Розумними” телевізорам дозволяють бути операційні системи, які вміють запускати всілякі програми. Останній, у свою чергу, частіше роблять можливості пристроїв ширше, ніж забезпечується виробником. Або ж просто дозволяють проводити тонке налаштування екранів відповідно до потреб користувача.

Популярних операційних систем для Smart TV сьогодні три: webOS, Tizen та Android TV. Можна згадати ще PatchWall від Xiaomi, але повноцінної ОС її вважати некоректно, оскільки за фактом це програмне забезпечення є оболонкою для Android TV. Простіше кажучи, на PatchWall запускається те, що працює і на Android TV. Що, на жаль, не тотожно для LG та Samsung.

Тим не менш, і для них існує ряд цікавих утиліт, які спрощують життя власникам телевізорів. Насправді, про них і говорити.

WebOS. Smart TV Shell для LG

Операційна система LG розпочалася у 2009 році. Вона, як Android, працює на ядрі Linux, але типу файлів, як.Apk не відкривається. Як наслідок. те, чого не вистачає в телевізорах LG з коробки або фірмовому магазині додатків, доводиться шукати в утилітах від ентузіастів.

Неофіційний онлайн-плеєр, однією з функцій якого є відтворення відео через torrent-трекери. Простіше кажучи, утиліта дозволяє дивитися всі фільми та серіали безкоштовно та онлайн. Одне “але”. Оскільки додаток неофіційний, під час встановлення та налаштування доведеться потанцювати з бубном у лівій руці та комп’ютерною мишкою у правій. Хоча, звичайно, перший необов’язковий. Краще руку зайняти смартфоном. він точно знадобиться. Втім, складнощі наполегливих людей навряд чи зупинять. Та й на просторах Інтернету дуже багато докладних інструкцій. Навіть російською мовою.

Ще один плеєр із незвичайним функціоналом. Його головна перевага в тому, що він може відтворювати відеоплейлісти у форматі m3u. У ньому зазвичай у Мережі поширюються трансляції телеканалів. Таким чином, у Ottplayer ви можете дивитися teleefirs без антени та консолей. потрібно лише Інтернет. Причому, якщо добре пошукати, в Мережі можна знайти плейлисти не тільки федеральних каналів, а й супутникових, за які зазвичай беруть гроші. OttPlayer можна завантажити в офіційному LG Store.

Dstore. це не просто додаток, а цілий каталог цих. Причому неофіційних. По факту, щоб не морочитися з установкою та налаштуванням окремо ForkPlayer, можна відразу розібратися з Dstore. Вже через нього буде набагато простіше підключитися до торентів. Окрім плеєрів у цьому каталозі багато інформаційних віджетів. Вони дозволяють читати новини з багатьох популярних онлайн-видань, у тому числі і LIFE. Так, ми теж трохи дивуємося від того, кому це може стати в нагоді, але якщо є, значить користуються.

See also  Як розподілити Інтернет на Honor 20

Tizen – оболонка Smart TV для Samsung

Tizen – це розробка Samsung. Вона так само, як і webOS, працює на ядрі Linux, і також не підтримує андроїдські.APK. Тим не менш і для Tizen вистачає корисних офіційних та саморобних програм.

XSMART. величезний агрегатор посилань на хостинг онлайн-відео. Зрозуміло, в першу чергу цікавить тих, хто не хоче або не може дозволити собі платити за контент. Додаток неофіційний, тому, як і у випадку з телевізорами LG, на установку XSMART доведеться витратити більше часу, ніж на встановлення будь-якої програми з легального каталогу.

Парадокс, але, на відміну від Netflix, YouTube, Okko та багатьох інших популярних онлайн-сервісів, у Twitch на Tizen немає офіційної програми. Хоча довгий час у фірмовому каталозі додатків був неофіційний клієнт. Навесні 2019 року Samsung його видалив на запит безпосередньо Twitch. Добре, що народні умільці зуміли перезбирати клієнта геймерського сервісу. Знайти його допоможуть пошукові запити по Tizen Studio.

PLEX. це вже офіційний додаток. Правда, з налаштуваннями все одно доведеться повозитися. Але вже на комп’ютері, а не у телевізорі. Користь цієї програми в тому, що вона дозволяє створювати між PC та TV пару в одній мережі Wi-Fi. У мережі, де ПК служить медіа-сервером. Таким чином, можна обійтися без труднощів, пов’язаних з налаштуванням заводського програмного забезпечення на телевізорі, але в той же час перегляду фільмів, завантажених з Інтернету без флеш-дисків та зовнішніх жорстких дисків.

Android TV – оболонка Smart TV для Sony, Philips, Xiaomi і не тільки

Android TV. як не крути, найгнучкіша, а від того і, на наш погляд, найкраща операційна система для телевізорів. Вона найчастіше зустрічається на екранах Sony та Philips. Останнім часом програмне забезпечення від Google активно освоюють китайці з Xiaomi. Незабаром до них приєднаються Vsmart, Nokia та Motorola, про що ми докладно писали тут. Під Android TV заточено тисячі програм, які можна завантажити з Play Market. Вибрати з них лише пару-трійку найкращих вкрай складно. Тим не менш, ми спробували.

Не найкраще оптимізований під великі екрани інтеейс операційної системи від Google часто накликає на себе праведний гнів користувачів. Саме тому для Android TV існує багато сторонніх лаунчерів, які дуже лаконічно розкладають іконки додатків та віджети. Найкраще з усіх пунктів Launcher Cofes з цим.

Зв’язати телевізор і смартфон на Android простіше, ніж простий, тому що є Google Cast. А як бути, якщо в кишені замість, наприклад, Samsung чи Huawei, американський iPhone? Встановити на телевізор програму AirScreen. Вона спеціально маскує телевізор на Android під AppleTV.

Користувачі, які віддають перевагу свіжим серіалам офлайн по дорозі на роботу, напевно знайомі з цим всеїдним медіаплеєром. Для телевізорів він також існує. Потрібно встановити, якщо ваш будинок все ще практикує відтворення відео з флеш-накопичувача або зовнішнього жорсткого диска.

Це ще одна оболонка для Android TV, яка без проблем буде сусідити з ATV Launcher. Саме Sideload Launcher стане в нагоді в тих випадках, коли програма встановлюється з стороннього джерела. Адже лише в ньому відобразиться іконка такої утиліти. Стандартна оболонка її проігнорує.

У випадку з Android TV ми могли б продовжувати список ще дуже довго, оскільки це велика в плані гнучкості операційна система. Відверто кажучи, рекомендуємо користуватися нею також за наявності Tizen та webOS. Благо зробити це нескладно – потрібно прикупити до телевізора недорогу Android-приставку для TV.

Щодо плеєрів, які онлайн відтворюють телеефіри або фільми із сумнівних джерел, то про них ми вже писали, коли вибирали найкращі програми для Android.

Підключення старого TV без Smart до інтернету. все, що потрібно знати

Багато хто цікавиться питанням, як підключити звичайне телевізор до Інтернету, щоб переглянути онлайн-канали телеканалів, YouTube, відео з Інтернету та інших. Все через неоднозначність та відсутність вичерпної інформації по даному запиту. Якщо поритися в налаштуваннях TV, відповіді також можна і не отримати. Ще одна складність полягає у відмінності вхідних даних: це старий або новий телевізор, Smart TV немає або просто відсутній Wi-Fi-модуль, є можливість встановлення додаткового обладнання чи ні. Наразі ми поглиблено розглянемо ситуацію.