Home » Як увімкнути голосовий вхід на Android. Перезавантажте свій пристрій

Як увімкнути голосовий вхід на Android. Перезавантажте свій пристрій

Голосовий набір на Android. Як налаштувати та використовувати

Голосовий набір. Це зручна і корисна функція, доступна для всіх пристроїв Android. Виконання декількох простих кроків та знань про те, як правильно використовувати цей варіант, допоможе вам легко спілкуватися зі своїм пристроєм, голосуючи, без рук у незручній ситуації і швидше зробити багато дій.

Функція значно спрощує термін експлуатації пристроїв на пристрої Android, оскільки такий набір дозволяє виконувати необхідні дії і не відволікатися на клавіші.

увімкнути, голосовий, вхід, android

Зверніть увагу! Це комфортне і практичне рішення для тих, хто їздить на колесі, не любить друкувати або не має часу на пенсіонерів, які не завжди зручно використовувати клавіатуру, а також для людей з обмеженими можливостями.

Що таке голосовий набір?

Як випливає з цього терміну, голосовий набір. Це форма зв’язування без фізичного дотику клавіатури, незалежно від того, чи буде це віртуальним або фізичним. Ця концепція не є новою і існувала з початку 2000-х років.

Однак, оскільки ми рухаємося до безконтактного зв’язку з бездротовими навушниками та іншими подібними пристроями, голосовий набір набирає обертів. Голосовий комплект базується на визнанні мовлення. Це не означає незначний подвиг, оскільки кількість мов та діалектів у світі дивовижна. Однак останнім часом ми спостерігали, як вводяться технології у всіх аспектах спілкування.

Ця неймовірна технологія не доступна прямо у вашій долоні. Голосовий вхід побудований майже у кожній віртуальній клавіатурі в магазині Google Play. Використання голосового набору усуває необхідність фізичного набору тексту на телефоні. Ви просто поговорите з телефоном, а система розпізнавання голосу перетворює вашу мову в текст.

Як набрати текст в Messenger?

Розглянемо приклад, як набрати текст з голосом у різних посланців. Почнемо з Viber.

Важливий! Не плутайте мікрофони. Кольоровий мікрофон призначений для запису голосових повідомлень. Мікрофон для набору тексту сірий або чорний (залежить від дизайну).

Якщо вам потрібно перейти до тексту голосу в офіційному повідомленні з. То у програмі потрібно вибрати чат та співрозмовник, а потім натисніть на поле, щоб ввести текст. З’являється віртуальна клавіатура. Дивіться піктограму мікрофона. Натиснувши на ній, з’явиться “говорити”. Диктувати текст.

У WhatsApp, принцип голосового входу такий самий, як у та Telegrams, Skype.

Тому, якщо ви правильно налаштували голосовий вхід на самому android, функція встановлена ​​функція буде працювати в усіх встановлених додатках, якщо це не заборонено самостійно розробником програмного забезпечення.

Оновлення програми Google

Часто причиною дезактивації параметра є застаріла версія. Щоб оновити це, потрібно зробити кілька кроків:

 • Перейдіть Google Play і знайти там додаток.
 • Виберіть “Оновити”, натиснувши відповідну кнопку.
 • Зачекайте, поки оновлення завантажуються незалежно.

Перезапустіть Google Apps

Якщо перезавантаження пристрою не вирішив проблему, ви можете спробувати перезавантажити програму Google окремо:

Як увімкнути голосовий помічник на Android

Щоб виконати завдання, ви можете використовувати простий алгоритм:

 • На першому етапі вам потрібно запустити браузер Google Chrome, який попередньо встановлений на гаджет.
 • Запустіть параметри Chrome, натиснувши відповідну кнопку. Зазвичай цей ключ розташований у верхній частині екрана у правій частині і становить три пункти.
 • Поставте до кінця списку і натисніть на рядку.
 • Після того, як ця дія виконується на дисплеї мобільного телефону, з’являться додаткові параметри браузера. Тут потрібно натиснути на вкладку “Voice Enter”.
 • Открыть раздел «Окей Google».
 • Далее нужно будет выбрать параметр «Voice Match».
 • Включить голосовой помощник посредство переведения ползунка в активное положение.
See also  Застосування для встановлення гітари на Android

Додаткова інформація! После выполнения вышеуказанных действий пользователю надо будет внимательно ознакомиться с политикой конфиденциальности Google, а также принять системное уведомление.

Как надиктовать текст в Android? Включаем голосовой набор

Чтобы включить голосовой набор текста, зайдите в общие настройки телефона. Конфигурация настроек в Android отображается в виде шестеренки.

Далее откройте раздел настроек «Язык и клавиатура». В нем найдите пункт «Текущая клавиатура» и нажмите «Выбрать еще». Затем установите ползунок вправо после слова «Голосовой ввод Google» (Google Gboard) или поставьте галочку (Скрин 1).

На телефоне запустится голосовой ввод. Всі налаштування телефону будуть різними, але суть того ж.

Якщо ця функція не в налаштуваннях, вона може бути включена. Відкрийте “програми” по телефону та знайдіть Google. Натисніть кнопку живлення, щоб активувати його.

Як поставити текст в Android? Текст голосу після активації буде доступний у багатьох телефонних програмах. Відкрийте будь-яку програму. Наприклад, WhatsApp, Viber, Skype або текстовий редактор. Наприклад, нам потрібно надіслати повідомлення іншому користувачеві через WhatsApp. Виберіть користувача та відкрийте чат, щоб надсилати повідомлення. Натисніть рядок введення тексту, щоб запустити клавіатуру.

Наступний клацніть пальцем у нижньому правому куті на значку мікрофона. Тоді скажіть мені пропозицію “Добрий день!”, І обов’язково скажіть знак оклику, щоб він з’явився. Тоді скажіть: “Сьогодні потрібно говорити про просування статей” і так далі. Коли ви підбираєте текст голосом, натисніть кнопку “Надіслати”.

Увімкніть голос у налаштуваннях

Ос Android. Це стандартна функція диктування голосової слова, яка може бути включена у налаштуваннях, не завантажуючи додаткові програми. Система автоматично додатиме значок мікрофона до електронної клавіатури, і ви можете використовувати його, коли вам потрібно.

Як увімкнути голос на Android:

 • Через головне меню перейдіть до “Налаштування”. Там виберіть пункт “Мова та клавіатура” (у деяких “мовах та введіть” моделі), а потім. “клавіатура Android” (або “Методи клавіатури та введення”).
 • Знайдіть цю підменю і натисніть “Голос Enter”.
 • Система підкаже вам вибрати, де ви хочете побачити мікрофонну клавішу, яка відповідає за розпізнавання мови. Ви можете розмістити його на головній клавіатурі або в меню символів.

Якщо введений вхід більше не потрібний, і ви хочете відключити його, виберіть кнопку “Вимкнути” у тому ж меню або видаліть прапорець із відповідного елемента.

Як підключити звук Google

Як згадувалося раніше, система Google вже автоматично встановлюється на сучасних мобільних телефонах.

До відома! Для нормальної роботи достатньо оновити його принаймні 2-3 місяці.

See also  Як змінити циферблат на розумному годиннику.

Однак, якщо введення команди аудіо з деяких причин вимкнено, він може бути активований самостійно. Це робиться наступним чином:

 • Перейдіть до меню налаштувань Google.
 • Далі відкрийте “Пошук і поради”.
 • У розділі “Google зараз” поставте перемикач на “Увімкнути“.

Голосовий вхід на телефоні Android.

увімкнути, голосовий, вхід, android

Якщо на смартфоні використовується мобільна програма від Google, то функція пошуку звуку ввімкнено наступним чином:

 • Відкрийте функцію налаштувань. Це робиться, натиснувши значок у вигляді 3 балів, розташованих у верхній частині правого боку.
 • Далі потрібно перейти до налаштувань, а потім у “Голосовий пошук”.
 • Активуйте функцію розпізнавання “OK Google”.

Дії, як ввести таку ситуацію

Допоможе змінювати графіку до низького дозволу. Потрібно обмежити режим живлення. Не продовжуйте грати, коли пристрій зарядного пристрою увімкнено. Видаліть телефон з справи, дайте можливість загальної вентиляції тіла. Вимкнути телефон, видаліть акумулятор.

Якщо смартфон був у вологому приміщенні, або вологість вдарив його. Особливо це стосується введення USB, а склеювання всередині смартфона. Оксиди можуть призвести до поточного витоку, і це сприяє нагріванню пристрою. Для усунення, потрібно очистити USB. Візьміть тонку паличку і оберніть його на нього. Висушити його в білому дусі, або алкоголю, а також витріть контакти в вході.

Якщо вода впала всередину, то вам потрібно розібрати Meizu. І операція доходів здійснюється з контактами, які приєднуються до дошки. Але перш ніж зробити це, вимкніть петлю акумулятора, щоб уникнути закриття.

Якщо Meizu M8 не працює мікрофон, для цього потрібно зробити наступне.

Відкрийте параметри безпеки, шукаючи кореневий доступ та натисніть Прийняти, перезавантажте машину. Відкрийте “Телефон” та введіть цю комбінацію ### або ###. Листяні праворуч і знайти “Тестування обладнання”. Аудіо. Audio Playback Розкриття PGA до 160. Ми виїжджаємо з меню та перезавантажуємо телефон.

Також можна використовувати програмні методи. Але вони зможуть допомогти лише за відсутності несправностей самого пристрою. Цей метод є одним із найпростіших, ми відкриваємо налаштування на своєму мобільному телефоні. І виберіть команду “Налаштування скидання”. Майте на увазі, що це розуміється, щоб видалити всі дані зі смартфона.

Так що смуги на екрані Meizu M8 не порушуються, вам потрібно:

 • Забезпечити цілісність та підключення повторного кабелю модуля відображення;
 • Замініть екран повністю, якщо є реальна пошкодження;
 • Оновлення прошивки та Shell Flyme.

У першій ситуації контакт може бути просто зламаним. З’єднання було відійшло через страйк, контакти були забиті, або дисплей не був повністю підключений до кінця.

У другому випадку рекомендується звернутися до фахівців за гарантією або в незалежній семінарі. Третій варіант вказує, що ви купили телефон за застарілою версією. Який має недоліки, зафіксовані в оновленні.

Для реалізації цієї процедури вам потрібно:

 • Введіть налаштування пристрою;
 • Виберіть пункт “Про телефон”;
 • Підменю вимагатиме вас вибрати оновлення. Коли ви вмикаєте Wi-Fi, все почне завантаження;
 • Пристрій перезавантажиться.

Поява смуг під час використання можна усунути відразу після покупки шляхом оновлення. Це не скасує гарантію. На відміну від повного миготливого або незалежного ремонту за той же період.

Банальний метод, це просто перейти до пристрою на рахунку. Натисніть кнопку “Видалити обліковий запис MI”.

See also  Які програми видаляються з Android. Facebook та інші програми, що викрадають ваші дані для введення Android

У цьому випадку обліковий запис відбудеться з мобільного телефону. Більше не вийде повідомлення під час завантаження пристрою.

Якщо звук пройшов у Сяомі, ви вперше перевіряєте налаштування аудіораметрів. Якщо у вас є активний режим (зі звуком), то продовжуйте шукати цю проблему.

Необхідні. Очистіть гніздо для навушників.

Якщо значок гарнітури горить на екрані смартфона Xiaomi, а навушники не підключені, це означає, що контакти закриті. Таким чином, звук транслюється на навушники, навіть фізично вони не пов’язані.

Після очищення перезапустіть телефон.

Якщо під час дзвінка співрозмовник ви не чуєте вас погано, то можна вимкнути цю функцію. Перейдіть до параметрів “Sound та Vibration” та перемістіть “бігун” шум “на” на “.

Якщо він активується, а в розмові присутні аварії та перешкоди, то спробуйте вимкнути функцію.

Вбудований мобільний помічник також може перешкоджати нормальному операції мікрофона. Перейдіть до меню “Налаштування”, знайдіть “Google”. Далі вимкніть функцію “Голос-детермінант”. Перезапустіть телефон Xiaomi.

Скидання облікового запису можна зробити за допомогою підтримки Xiaomi.

Для цього потрібно мати документи для телефону. Щоб підтвердити, що вона не вкрадена.

Як поговорити з технічною підтримкою Xiaomi.

Перейдіть до типу поштової служби та увійдіть.

Натисніть Створити повідомлення. У першій лінії напишіть цю адресу: Mishu @ xiaomi.Com або це: Сервіс.@ Xiaomi.Com у суб’єкта може бути написана (розблокування рахунку). Писати по-англійськи. Скористайтеся онлайн-перекладачем.

Далі ми пишемо, що потрібно. Я хочу скинути обліковий запис MI на Xiaomi Redmi 6a. Ця процедура довга і може затримувати від 2 до 3 тижнів.

Виберіть англійську та будь-яку країну;

Ми робимо підключення до Інтернету за допомогою Wi-Fi або клітинних даних;

Перейдіть до “Політика конфіденційності” (Політика безпеки) та виділення будь-якого фрагмента тексту. Правильна преса на три пункти, “Web Search” та “Google App”. Далі ми можемо перейти до налаштувань, натиснувши запис “Налаштування”. Ми шукаємо товар “По телефону (про телефон)” і натисніть на нього.

Після введення натисніть на “Версію програмного забезпечення (версія MIUI)”, для якої потрібно швидко натиснути кілька (приблизно 5) разів, поки не з’явиться повідомлення про надання “прав розробника”. Поверніться і перейдіть до “другого простору”, а потім “Увімкніть другий простір”.

Тут створюється другий простір, і пристрій вже цілком готовий до роботи. Тим не менш, після перезавантаження все буде скинуто і доведеться робити все знову, тому ми продовжуємо. Перейдіть до налаштувань, потім “про телефон”, “додаткові налаштування” та “меню розробника (розробник)”. Перемістіться, щоб переключити налагодження USB на положення включення.

Підключіться до комп’ютера за допомогою USB та запустіть перемикач. Завантажте “Мінімальний АБР та Fastboot” та ввімкніть. Перейдіть до першого робочого столу, а на комп’ютері ви вводите “пристрої ADB”. Тут я вводяться наступну команду: adb (вступна) shell pm видалення (параметри).K.User 0 (значення) com.Сяомі.Findvevice (зв’язок з сервером);