Home » Як увімкнути камеру на ноутбуці Sony

Як увімкнути камеру на ноутбуці Sony

Якщо використовується USB-камера, спочатку варто перевірити всі роз’єми та кабелі. Іноді потрібно додатково натиснути кнопку увімкнення на самому гаджеті. Для вбудованої в ноутбук фотокамери потрібні певні програми.

увімкнути, камера, ноутбуці, sony

Подивіться онлайн

Найлегший спосіб. перевірка камери онлайн. Потрібно тільки перейти на сайт, що надає таку послугу, натиснути «Дозволити» у вікні, і на екрані опинитеся Ви.

Таких перевірок онлайн безліч. Ми радимо http://ua.webcammictest.com. Вона проста у використанні.

Зверніться до Менеджера пристроїв

Ви можете перевірити операцію камери за допомогою менеджера пристроїв.

 • Зайдіть в “Панель управління”;
 • Виберіть “Диспетчер пристроїв”;
 • У самому низу знайдіть та натисніть на «Пристрої обробки зображень». Назва камери повинна відображатися, якщо вона підключена.

Знак питання або вигуки поруч із назвою говорять про необхідність встановлення драйвера. Вони знаходяться на диску з операційною системою. Якщо такого немає, їх можна знайти на офіційному сайті виробника гаджету.

Вибирайте драйвера виключно для Вашого ноутбука або USB-камери.

При намальованій вниз стрілці навпроти назви потрібно натиснути праву кнопку миші і вибрати в контекстному меню пункт «Задіяти».

Швидка перевірка працездатності камери

Переконайтеся, що відеокамера встановлена ​​на вашому ноутбуці. Вона розміщується у верхній частині над екраном – це маленьке вічко та світлодіод поруч. Найчастіше проблеми виникають через те, що мобільна камера просто відключена або відсутня з’єднання USB у зовнішнього пристрою. Скористаємося такими способами:

 • поєднання натискання кнопок Fn V (позначена синім значком фотокамери) на клавіатурі. Така комбінація є стандартною для всіх мобільних PC. Внаслідок чого має відобразитися камера на панелі завдань. Якщо це не відбувається, проблема в драйвері або несправності пристрою;
 • перевірка камери онлайн. Для цього перейдіть на сторінку будь-якого сайту, який виконує таку послугу. Запустити програму і на екрані з’явиться кнопка «Дозволити», включаємо її та бачимо ваше зображення. Це свідчить про справність камери;
See also  Як увімкнути точку доступу на Samsung. Від Wi-Fi (налаштування точки доступу)

Щоб допомогти вам знайти веб-камеру та використовувати її, виконайте такі дії:.Натисніть кнопку ПускТепер знайдіть Камера або Програма камери і виберіть йогоТепер ви можете отримати доступ до веб-камери з комп’ютера.

увімкнути, камера, ноутбуці, sony

Камеру Motion Eye, вбудовану в комп’ютери VAIO, можна використовувати як веб-камеру з кількома сторонніми службами обміну повідомленнями та програмним забезпеченням для редагування відео та проведення конференцій. Якщо камеру використовує інше програмне забезпечення, вийдіть із цього програмного забезпечення, перш ніж намагатися використати камеру з іншою програмою.

Як увімкнути камеру на нотубуці

Інші несправності

Ще рідше проблема знаходиться на стороні фізичної несправності фотокамери або шлейфів, що відійшли від своїх роз’ємів. Виправити становище допоможуть досвідчені майстри сервісного центру. Альтернативним варіантом ремонту може стати покупка та підключення зовнішньої USB камери

Обов’язково перевірте налаштування антивірусу, найбільш популярні з них оснащені функцією захисту від стеження та можуть блокувати роботу веб-камери. Наприклад, у антивірус “Avast” такі налаштування знаходяться в розділі “Конфіденційність”.

Відповідь: Щоб увімкнути вбудовану камеру у Windows 10, просто введіть камеру в рядок пошуку Windows і знайдіть Установки. Або натисніть кнопку Windows і I, щоб відкрити установки Windows, потім виберіть Конфіденційність і знайдіть Камера на лівій бічній панелі.

Натисніть, щоб вибрати Sony Visual Communication Camera. У рядку меню клацніть Дія, а потім клацніть Увімкнути. ПРИМІТКА. Тепер камера повинна працювати правильно, і після перезапуску програмного забезпечення ArcSoft WebCam Companion помилка не повинна відображатись.

увімкнути, камера, ноутбуці, sony

Проблема із програмами

Можливо, web-камера нормально функціонує, але варто заборонити її використання в конкретній програмі. Найчастіше така проблема виникає зі Скайпом. Наприклад, якщо раніше використовувалася вбудована веб-камера, а потім почали підключати знімну, то за замовчуванням Skype використовуватиме перший варіант.

See also  Яка відеокамера краще, ніж Sony або Panasonic. Sony HXR-MC2500

Щоб змінити параметри за замовчуванням:

 • зайдіть у «Інструменти»;
 • далі у «Налаштування»;
 • натисніть «Налаштування відео»;
 • і зі списку «Вибрати камеру» вибираємо потрібний пристрій.

/

За бажання там же можете налаштувати відеокамеру: яскравість, масштаб, баланс білого тощо.

Якщо після вибору зображення все одно не з’являється, значить, проблема саме з самою вебкою – немає драйверів чи фізичних пошкоджень.

Як зрозуміти, що вебка включена

Після того, як людина підключила WEB-камеру, вона повинна перевірити, чи правда вона працює. Зробити це можна за допомогою диспетчера пристроїв. Якщо веб-сайт є в списку під назвою «пристрої обробки зображень», то вона коректно визначилася.

Непряма ознака: після підключення пристрою до комп’ютера або ноутбука на екрані з’явиться повідомлення про ініціалізацію нового пристрою. Зазвичай повідомлення знаходиться в нижньому правому куті.

На ноутбуках на кшталт emachines, Packard, pavilion, Samsung, satellite, Toshiba, vaio та інших те, що камера включена, можна дізнатися по індикатору, що світиться.

Робота з додатком камери

Деякі ноутбуки мають спеціальні програми для керування камерою, в яких встановлюються параметри зйомки та інші налаштування. На лептопах Lenovo стоїть програма EasyCapture, для HP є програма HP Camera, у Asus – Life Frame Utility тощо.D. У таких програмах також може бути можливість включити / вимкнути камеру.

Якщо камера не працює в конкретній програмі, слід перевіряти налаштування цієї програми. Подивимося, як перевірити веб-камеру в Скайпі:

 • Запускати skype. Розгорніть меню “Інструменти” та перейдіть до “Налаштування”.
 • Відкрийте вкладку Налаштування відео. Виберіть веб-камеру, яка у вас підключена.

Якщо камера не працює, слід подивитися, чи модуль у диспетчері пристроїв і чи встановлено в системі потрібне програмне забезпечення.

Як її увімкнути

Після усунення всіх проблем, вебка буде доступна для використання. Для її включення використовуються спеціальні комбінації клавіш, найчастіше це:

 • Fn та Esc, Fn та F6 або Fn та F10.
 • Бувають інші варіанти комбінацій. Подивіться на клавіатуру та знайдіть потрібну іконку, натисніть на неї у поєднанні з клавішею FN.
See also  Використовуйте камеру дій як веб-камера. Налаштування камери дій

І ви також можете відкрити “START” і ввести “камеру” у рядку пошуку.