Home » Як увімкнути налаштування на телефоні Samsung

Як увімкнути налаштування на телефоні Samsung

Оновлюємо шпалери та екран блокування

Зміна шпалер та екрану блокування найперші кроки у зміні зовнішнього вигляду ОС, для цього достатньо перейти до «Налаштування». «Шпалери та теми» і використовувати будь-яке зображення, яке дарує компанія Samsung своїм користувачам. Вибір досить великий і багато хто напевно знайдуть те, що припаде до душі і зупиняться на цьому.

Zedge максимально зручно стане і чудово увіллється в оригінальний зовнішній вигляд фірмових вікон смартфонів південнокорейського виробника. Як і більшість софту подібного рівня, не весь запропонований контент безкоштовний, повинні розробники «їсти свій буханець з маслом». Але безкоштовних все ж таки більше, тому розчарованими не будете.

Що таке скидання до заводських налаштувань і коли його слід застосовувати

Скидання налаштувань або жорсткого скидання будь-якого мобільного гаджета на Android (не тільки Samsung Galaxy) очищає свою постійну пам’ять від усіх програм, налаштувань та файлів, за винятком тих, що встановлено виробника.

Функція скидання призначена для:

 • Відновлення працездатності пристрою у разі програмних неполадок та зараження шкідливим ПЗ, коли збій не вдається усунути м’якшими методами.
 • Підготовка гаджета до продажу або передачі іншому користувачеві.
 • Оптимізації після оновлення прошивки.

Після hard reset на смартфоні не залишається жодних даних користувача, крім тих, що зберігаються на знімній картці пам’яті та SIM (контакти). Однак у деяких випадках зміни, внесені користувачем, все ж таки зберігаються. А саме:

 • Якщо до відкату на пристрої було отримано права root. Попередньо встановлені програми, видалені з правами суперкористувача, після скидання не відновлюються.
 • У разі активації FRP (Factory Reset Protection) посиленого захисту даних власника на випадок втрати або крадіжки телефону.

Девайс із включеним FRP навіть після hard reset буде запитувати пароль облікового запису користувача, без якого доступ до системи неможливий. Тому робити відкат на такому пристрої з метою видалити пароль абсолютно безглуздо.

Smart Lock, розумне розблокування

Цей пристрій передбачає детальне налаштування екрана блокування, серед яких є функція Smart Lock. Живі шпалери, Тип блокування екрана, Вибір системи захисту, Тип годинника, Відображення alwayson. Функція Smart Lock. автоматичне розблокування, коли з’являються пристрої, налаштовані на вкладці “Блокування” у поле Smart Lock Lock. Тут вам потрібно вибрати поле розблокування пристрою, де будуть рекомендації щодо завершення налаштування.

Обслуговування пристрою

Меню моніторинг апаратного наповнення на Samsung Galaxy A50.

See also  Як працює телефон для дітей. Переваги мобільного телефону

Оптимізація пристрою

 • Вільна пам’ять;
 • Видалити непотрібні файли;
 • закриває фонові програми;
 • проаналізує аварійно закриті програми;
 • знайде шкідливі утиліти.

Пам’ять

Меню покаже, скільки файлів завантажено на телефон і карту SD, і скільки залишилося. Можна вручну очистити картку пам’яті або внутрішню пам’ять.

Як на Самсунгу включити РЕЖИМ РОЗРОБНИКА? Параметри Розробника АКТИВУВАТИ на Samsung Android

У цьому меню доступна кнопка “Очистити”. Вона закриє всі фонові програми, які навантажують оперативну пам’ять та процесор exynoss napdragon Samsung Galaxy.

Як увімкнути налаштування на телефоні Samsung

Всі ми знаємо, що будь-який телефон Android має приховані функції та налаштування для виконання спеціальних завдань. Також смартфони Samsung та їх оболонка One UI мають деякі цікаві приховані налаштування, про які слід знати.

У цій статті ми розглянемо 5 прихованих налаштувань у мобільних телефонах Samsung, які можуть використати користувачі на своїх смартфонах.

Заряд батареї

увімкнути, налаштування, телефон, samsung

Це меню надасть вам інформацію про стан батареї без необхідності використання сторонніх програм.

Меню надасть дані про стан батареї і навіть про напругу материнської плати. Хоча є функція, яка є найбільш цікавою, оскільки вона дозволяє відкалібрувати батарею, щоб привести акумулятор до оптимального стану.

Щоб використовувати цю приховану функцію на смартфонах Samsung, ми маємо зробити таке:

 • Відкриваємо програму «Телефон» та переходимо в ту частину, де ми можемо набрати номер.
 • Потім ми маємо набрати код #.
 • Після цього відкриється меню, де ми побачимо всі дані про батарею.
 • Якщо ми хочемо відкалібрувати акумулятор, ми повинні натиснути Quick Star.

Апаратний тестовий режим

Якщо у вас виникла проблема із компонентом телефону, надзвичайно важливо вчасно її виявити. Хоча існують сторонні програми для виявлення помилок у смартфонному обладнанні, у Samsung-пристроях є приховане меню в Samsung, в яких ми можемо перевірити роботу всіх компонентів нашого телефону.

Це приховане меню називається режимом перевірки обладнання та допомагає нам дізнатися про несправності, які можуть існувати у компонентах нашого смартфона Samsung.

Щоб отримати доступ до цього меню, ми повинні виконати такі кроки:

 • Відкриваємо програму «Телефон».
 • Вводимо код #.
 • Після цього відкриється меню, за допомогою якого можна перевірити роботу всіх компонентів телефону Samsung.

Приховати передню камеру

Цей параметр спеціально розроблений для тих користувачів, які мають камеру в отворі на екрані, оскільки, якщо ми хочемо дивитися відео на YouTube, цей отвір може трохи дратувати.

Ось чому One UI дозволяє нам приховати цю передню камеру, щоб вона не заважала нам під час перегляду відео. Цей параметр активується таким чином:

 • Відкриваємо налаштування телефону.
 • Обираємо «Екран».
 • Переходимо в «Повноекранні програми».
 • Натискаємо на три вертикальні точки зверху праворуч.
 • Потім “Додаткові налаштування“.
 • Тепер активуємо опцію «Приховати фронтальну камеру».

Після активації цієї функції верхня частина стане повністю чорною, якби у нас була рамка на місці фронтальної камери.

Ландшафтний режим

Ми можемо використовувати наш Samsung Galaxy у ландшафтному режимі, що особливо цікаво, якщо екран великий.

Для цього ми маємо виконати такі кроки:

 • Натискаємо і тримаємо палець на екрані, доки не побачимо «Параметри шпалер».
 • Потім ми заходимо до «Налаштування головного екрана».
 • Тепер потрібно активувати функцію «Повернути до альбомного режиму».
See also  Як зробити мелодії для iPhone. Поєднання файлів за допомогою командного рядка

Значки повідомлень

Рядок стану смартфонів Samsung дозволяє нам бачити тільки три значки повідомлень, тому, якщо повідомлень більше, ми не зможемо їх побачити.

На щастя, є спосіб виправити це дуже простим способом, виконавши такі дії:

 • Відкриваємо панель повідомлень, доки не побачимо ярлики.
 • Натискаємо по трьох вертикальних точках у правій верхній частині екрану.
 • Заходимо в «Рядок стану».
 • Тепер ми повинні натиснути на “Показати значки повідомлень”.
 • Щоб полегшити ліміт у 3-му повідомленні, про що ми говорили, ми повинні натиснути “Всі сповіщення”.

На цьому все! Це були деякі приховані установки телефонів Samsung. Якщо ви знаєте ще якісь приховані функції смартфонів Samsung, напишіть про це в поле для коментарів.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro або Xiaomi Redmi Note 10 Pro, який краще купити

Що робити, якщо телефон Android не заряджається

Додати коментар Скасувати відповідь

Натискаючи на кнопку «Залишити коментар» Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Як увімкнути режим розробника на смартфоні Samsung.

Одна з найпопулярніших на сьогоднішній день операційних систем (ОС), що встановлюються на смартфони, є ОС Android. На більшості вироблених корпорацією Samsung смартфонах встановлена ​​саме ця Операційна Система Android з власною фірмовою оболонкою One UI.

Однією з переваг ОС Android – її відкритість та демократичність. Це виявляється в тому, що її вихідні програмні коди відкриті для всіх програмістів, що дозволяє будь-якому грамотному спеціалісту створювати власні програми, які працюватимуть на будь-яких телефонах із цією системою. Тому кількість написаних програм для смартфонів з ОС Android на сьогоднішній день найбільша у світі.

Демократичність ОС Android полягає і в тому, що за бажанням кожен власник смартфону Samsung може відкрити доступ до великої кількості додаткових функцій у Налаштуваннях власного телефону. Ці додаткові службові налаштування розраховані на користувачів, які добре знаються на «смартфонобудуванні», і вони надають додаткові можливості налаштувати смартфон «під себе».

Цей спеціальний режим Налаштувань телефону на багатьох смартфонах має назву «Режим розробника». А на смартфонах Samsung Galaxy цей прихований розділ Налаштувань називається “Параметри розробника”.

Спеціальний розділ “Налаштування розробки” у налаштуваннях телефону з Android 10 ОС з однією оболонкою UI містить 73 позиції!

У ній є, наприклад, такі пункти, як: Звіт про помилки; Вибрати програми для налагодження; Налагодження графічного процесора; Трасування системи; Детальний журнал Wi-Fi; Конфігурація USB за замовчуванням; Режим аудіоканалу Bluetooth Симуляція екрана із вирізом; Примусовий нічний режим; Суворий режим; і т.д.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Виробники Samsung Galaxy неспроста приховали розділ «Параметри розробника». Оскільки цей режим було створено з метою налагодження з’єднань та працюючих програм, змін елементів промальовування на екрані та налаштування апаратної візуалізації, тому ці завдання не повинні були бути доступними для звичайних користувачів. Режим розробника активувати не складно. І хоча після включення цієї функції ви побачите велику кількість прихованих можливостей. потрібно розуміти, що найменші зміни в налаштуваннях можуть негативно вплинути на працездатність телефону.

УВАГА: не потрібно вчиняти дії, про наслідки яких ви не маєте уявлення.

See also  Як налаштувати Інтернет на телефоні Redmi

Як налаштувати інтернет на Samsung Дуос

Якщо телефон підтримує інсталяцію двох SIM-карток, можна налаштувати мережу для кожної окремо. Зробити це потрібно, як і в попередніх випадках, у меню “Мобільні мережі” будь-яким із двох описаних вище способів. Відразу після налаштування у користувача з’являється можливість скористатися такими функціями, як:

 • Дані в роумінгу. Тут можна включити, або, навпаки, вимкнути передачу даних залежно від потреби. Використання інтернету деяких російських операторів на території інших країн буває дуже затратним, тому набагато вигідніше зовсім відключити дані в роумінгу.
 • Виклики VoLTE. Активація цієї функції дозволяє покращити якість голосових дзвінків, якщо ця опція активована. Ця умова працює лише при працюючих мережах 4G.
 • Режим мережі. Якщо можливість самостійно вибрати режим мережі. За умовчанням встановлена ​​LTE, але за бажанням її можна змінити і на інший режим. Наприклад, якщо вам не потрібен Інтернет, але важливо підтримувати дзвінки та SMS, ми рекомендуємо вибрати мережу з інтернетом 2G.
 • Точки доступу. Як правило, немає змін у цьому випадку. Усі налаштування автоматично надсилаються операторами зв’язку та автоматично встановлюються при увімкненні телефону. Якщо раптом користувач зб’є налаштування, він має можливість повернутися до попередніх установок.
 • Мережеві оператори. У цьому, як і в минулому випадку, всі налаштування встановлюються автоматично, без участі користувача. Але якщо є така потреба, то власник мобільного телефону може сам вибрати мережного оператора. Наприклад, це потрібно, коли автоматичні налаштування не є оптимальними з точки зору показників.

Як ввести сервісний код?

Все дуже просто. Відкриваєте номеронабирач та вводите цифри зі знаками, які відповідають тому меню, яке ви хочете виконати. Після введення останнього символу меню має автоматично запуститись, жодних додаткових дій робити не потрібно.

Відмова від відповідальності: ця інформація призначена досвідчених користувачів. Не варто намагатися щось змінювати в налаштуваннях. якщо ви мало знайомі з мобільними пристроями. Ми не несемо відповідальності за проблеми, що виникли згодом, включаючи втрату даних або пошкодження апаратного забезпечення.

Якщо нічого не допомогло

При привели безліч способів, які допомагають відновити доступ до телефону Samsung у разі його блокування. На жаль, розблокувати гаджет вдається не кожній людині. Але навіть у такій ситуації не треба зневірятися. Якщо смартфон знаходиться на гарантії, можна звернутися з проблемою за місцем його придбання. Інакше на допомогу прийдуть авторизовані сервісні центри.

Крім того, на всі питання, пов’язані з роботою смартфона Samsung, готові відповісти фахівці служби підтримки. Власнику гаджета потрібно набрати номер 8-800-555-55-55.

5/5 (1 голос)