Home » Як увімкнути обертання екрана на Samsung. Де автоматично -капад у Samsung?

Як увімкнути обертання екрана на Samsung. Де автоматично -капад у Samsung?

Екран екрана не працює: причини та способи усунення проблем

Якщо у вас немає часу повернутися додому, щоб подивитися фінал Кубка країни у футболі чи улюблена серія, це можна зробити на мобільному телефоні. Для перегляду відео на гаджет надається горизонтальна орієнтація. І що робити, якщо це не працює з якоїсь причини екран екрана на вашому читанні пристроїв Android у нашій статті.

У сучасних мобільних пристроях спеціальний чіп відповідає за поворот екрана. Акселерометр. Завдяки простому пристрою, система може з’ясувати орієнтацію корпусу телефону та автоматично регулювати екран. Його структура така, що вона працює лише в атмосфері Землі. Це означає, що у вакуумному автоматичному скапі на планшетах та мобільних телефонах не буде працювати.

Проблеми з автоматичною реструктуризацією орієнтації екрана можуть з’являтися на різних брендах та телефонних моделях. Іноді це тимчасові помилки, але в деяких випадках проблема може бути більш серйозною. У таких випадках у нас немає іншого вибору, як дати пристрій для ремонту. Але спочатку потрібно спробувати усунути проблему самостійно на Android.

Це може бути корисно: динамік не працює по телефону. Що робити?

Smart Shift Shift

Якщо Android на пристрої загалом сповільнюється, і ви впевнені, що в гаджеті немає цієї функції, ви не повинні вважати, що причина. Це поворот екрана. Потрібно спробувати прискорити пристрій пристрою іншими способами. Деякі пристрої підтримують функцію розумного обертання та розумне очікування. Це стосується продуктів Lenovo після оновлення версії до 4.4. Функції “розумні” використовують передню камеру для того, щоб визначити рухами очей користувача, чи необхідно перемикати орієнтацію між книгою та альбомом, і чи можна взагалі гасити екран. Розумний светр та розумні очікування можуть занадто багато завантажити пристрій. Тому обертання екрана працює повільно або робить це неправильно, і програми повільно запускаються. Не хвилюйтеся, тому що ці функції можна замінити на більш знайомий. Що потрібно натиснути:

 • Налаштування
 • Розділ “Спеціальний”
 • Дотримуйтесь точки “розумного очікування” і вимкніть, натиснувши повзунок
 • У цьому ж розділі буде “поворот екрану”. Клацніть на цю кнопку, а замість “розумного повороту” встановіть “автоматичну заставу”. За бажанням ви можете заборонити обертання зі значенням “вимкнено”.

Увага: Якщо після застосування всіх порад із статті проблема не була вирішена, і чомусь немає способу зв’язатися з майстром, але ви не задоволені тим, що немає автоматичної боротьби, встановіть контроль обертання Застосування з ігрового ринку. Це дозволяє вручну перемикати орієнтацію екрана з панелі швидкого доступу, незалежно від службової здатності обладнання

Якщо ви хочете негайно відзначити всі програми, в яких потрібно автоматично змінити орієнтацію, ми радимо контролювати обертання, і якщо невелике споживання системних ресурсів є більш пріоритетним. “менеджер орієнтації”. Просто пам’ятайте, що занедбані програми створюють додаткове навантаження на акумулятор і, як і стандартна реалізація автостради.

Другий метод

Давайте обговоримо, як увімкнути автоконструктор Samsung в налаштуваннях, щоб опція працювала в автоматичному режимі. Для цього потрібно трохи копатися в параметрах:

 • Відкрийте головну сторінку смартфона та знайдіть значок налаштувань;
 • Клацніть та переходьте до розділу “Дисплей” або “Екран”;
 • Покладіть меню і шукайте значок “Turn”;
 • Покладіть контрольне місце навпроти лінії, щоб активувати функцію.

Ми негайно відзначимо, як відключити екран екрана на Samsung через налаштування:

 • Введіть параметри та перейдіть до розділу “Дисплей”;
 • Знайдіть лінію “Авто.Рід” та вийміть галочку протилежності;
 • Закрийте меню, внесені зміни залишатимуться автоматично!

Прочитавши наш огляд, ви можете налаштувати екран екрана на Samsung за кілька секунд! Насолоджуйтесь комфортною роботою та поверніть дисплей, як це зручно для вас.

See also  Як відключити сповіщення про Samsung. Як блокувати рекламу на Android

Автоматичний привід. Зручна функція на наших пристроях. Багато хто використовував його роками, і, придбавши новий телефон, раптом виявляють, що він відсутній у списку доступних варіантів. Куди вона пішла, і як увімкнути екран екрану на вашому Samsung? Ми розповімо вам про все це в нашому матеріалі.

Що робити, якщо екран екрана на смартфоні Android не працює

Ви дивитесь на книгу. Бачите альбом. Або навпаки: подивіться на альбом. Ви бачите книгу. Ні, це не відбувається з справжніми альбомами та книгами, а також з мобільними пристроями. Цілком. Зазвичай екран смартфона та планшет автоматично перемикаються на горизонтальний або вертикальний догляд за поворотом пристрою. Але трапляється, що він замерзає в одній позиції і не змінює його, що б можна було сказати.

Давайте поговоримо, чому екран екрана на Android не працює і як усунути проблему.

Це було або стало? Причини, пов’язані із залізом

Акселерометр. Gyriestick, який вимірює кут нахилу апарату щодо напрямку сили тяжіння Землі, відповідає за автоматичне повороти зображення на екрані мобільного гаджета. Цей недорогий, широкий пристрій встановлений у переважній більшості смартфонів та планшетів. Однак більшість не означає всіх.

Ви все ще можете знайти пристрої, в яких немає акселерометра. Це, як правило, ультра.Пучок пристроїв маловідомі бренди з Середнього Королівства, і якщо один із їх представників “переміг” одного з їх представників прямо з моменту покупки, ви спочатку повинні з’ясувати, чи “це було хлопчик ””.

Щоб перевірити наявність акселерометра в телефоні, будь.Яка програма для діагностики заліза на пристрої Android, наприклад, Kinetics датчика підходить. Він відображає інформацію про роботу датчиків.

Зробіть екран такого пристрою, щоб повернути після зміни положення, на жаль, це не спрацює, але це може бути компенсовано за допомогою третімпартійних програм. Це про них далі.

Інша група пристроїв, які можуть не мати акселерометра (або мати несправність), які перебувають у ремонті, або ті, хто потребує його після падіння або намокання. Ви можете перевірити наявність/відсутність жируста на них тими ж засобами, що і в попередньому.

Ми класифікуємо всі інші випадки на категорію “ні, але це стало”, тобто спочатку на пристрої, автоматичний клапт працював, але зупинився з невідомих причин.

Причини, пов’язані з програмним забезпеченням

У випадках, коли раніше працююча шосе екрана відмовився без видимих ​​причин, залізо також може бути винним. Наприклад, через заводський шлюб або старіння пристрою (чутливість Жиролелера зменшується з часом). Однак 90-95% таких ситуацій пов’язані з програмним забезпеченням.

 • З відключенням функції автоматичного зростання в налаштуваннях пристрою;
 • З системною помилкою;
 • З конфліктною чи неправильною роботою застосування;
 • З дією шкідливих програм.

Найпоширеніша причина

Найпоширеніша і легко прийнятна причина відмови.Це випадкове відключення автоматичного гравця в налаштуваннях.

Більшість мобільних пристроїв на основі “голих” андроїдних або фірмових снарядів мають кнопку управління автомобілем на панелі сповіщення та швидкого доступу (завіса). Правда, назва цієї кнопки не завжди точно передає своє призначення. Отже, на Miui 11 і 10 його називають «орієнтацією», яка бентежить власників Xiaomi Redmi 4, 5 та новіших:

У ранніх версіях MIUI цю кнопку просто називали “поворотом” або “автоматично.Конвертом”, як, однак, тепер її називають на багатьох інших пристроях, наприклад, на Samsung, Honor, Meizu, Asus Zen тощо. D.

увімкнути, обертання, екрана, samsung

Коли ви вимикаєте функцію автоматичного зростання, назва кнопки часто змінюється на “вертикальну (горизонтальну) орієнтацію” або “книжковий (альбом) екран”, який також іноді плутає користувачів:

увімкнути, обертання, екрана, samsung

Щоб відновити автоматичний поворот, відключений цією кнопкою, достатньо доторкнутися до неї знову.

Окрім панелі швидкого доступу, дисплей керується в системних налаштуваннях. Один із варіантів. У розділі “Екран”. Це дозволяє вибрати дію під час повороту пристрою. Повернути зображення або зберегти орієнтацію за замовчуванням.

Інший прихований у “Спеціальних можливостях”. Вона, як і кнопка «за завісою».

Деякі моделі пристроїв дозволяють включати та вимкнути автоматичне обертання окремо на головному екрані та на екрані голосового дзвінка. Ця функція керується через панель швидкого доступу.

See also  Як увімкнути точку доступу на Samsung. Від Wi-Fi (налаштування точки доступу)

Системні помилки, віруси, невірні програми працюють

Системні помилки є тимчасовими та постійними. Перші. Це ті, які пов’язані з поточною реалізацією процесів та послуг операційної системи та “живу” не довше одного сеансу. Друга пов’язана зі змінами системних файлів та налаштувань.

Помилки першої групи легко усунуті шляхом перезавантаження пристрою та другої. Лише шляхом усунення причини, яка спричинила збій.

Тимчасові помилки виникають спонтанно на будь.Яких пристроях, часто без видимих ​​причин. Постійні часто-часто наслідки будь-яких очевидних подій, наприклад, операцій із системними файлами на смартфонах та планшетах з кореневим, встановленням оновлень тощо. D.

Зараження пристрою зловмисне програмне забезпечення також часто супроводжується порушенням системних функцій, особливо тих, що спрощують виявлення або видалення зернових, наприклад, операції з програмами, змінами налаштувань, запуск пристрою в безпечному режимі та інших подібних. Функція екрана екрана навряд чи є метою творців вірусів, але її можна порушити чимось вище.

Щоб підозрювати інфекцію гаджета Android зловмисним програмним забезпеченням типовими знаками, якщо вони супроводжують проблему з поворотом екрана. Наприклад:

 • Стрибки реклами, не пов’язана з будь.Якою програмою.
 • Тривожні повідомлення про антивірус.
 • Спонтанне видалення захисних застосувань.
 • Поява нових додатків, які ви не встановили.
 • Крадіжка рахунків у миттєвих месенджерах та соціальних мережах, втрата грошей з електронних гаманців, які ви використовуєте на пристрої, і t. П.

Як швидко увімкнути екран екрану на Samsung A50

Функція автоматичного обертання екрана використовується для більш зручного перегляду, наприклад, сайтів та відтворення мультимедіа.

Щоб увімкнути функцію автоматичного повороту, виконайте кроки, наведені в наведених нижче інструкціях.

З положення основного екрану меню відкрийте верхню панель сповіщень. Просто потягніть за штору вниз, підключивши верхню частину екрана пальцем.

Тут ви можете увімкнути / вимкнути опцію автоматичного обертання екрана, вибираючи піктограму, а саме піктограму, а не на напис.

увімкнути, обертання, екрана, samsung

Якщо ви вибрали напис, то відкрийте налаштування. Зверніть увагу на Samsung A50, ви можете увімкнути поворот навіть на головному екрані.

увімкнути, обертання, екрана, samsung

Там є лише кілька налаштувань. Це здається лише три, але ви можете налаштувати його набагато зручніше. Про це нижче.

Як увімкнути та вимкнути обертання екрана на телефоні Samsung Galaxy A32, A12, M21

У цих телефонах простий у використанні швидкого перемикача в області навігації, який дозволяє легко вимкнути або вимкнути параметр автоматичного приводу дисплея.

Для цього намалюйте на панелі, а потім потягніть вдруге, щоб показати більше швидкого перемикання.

[Інформація] У Samsung A32, A12 або M21 Ви також можете налаштувати так, щоб деякі програми завжди були в орієнтації на альбом (наприклад, YouTube), а інші завжди в портреті (наприклад, браузер). Деталі тут.[/Інформація]

Знайдіть перемикач автоматичним, прямокутника з двома стрілками, що оточують його, і натисніть на нього.

Натискання на нього вимкнеться або увімкне функцію обертання для Samsung A32, A12, M21 у додатках, що підтримують його.

Це ще не всі налаштування. Наприклад, головний екран не хоче повертатися. Щоб отримати більше налаштувань, натисніть на слово “auto.Cap”, а не піктограма.

Вибравши умови, що ви віддаєте перевагу, і натисніть “готовий”. Наприклад, я перемістив повзунок навпроти параметра на основний екран.

Тепер, як ви бачите нижче на малюнку, над цим працює поворот, хоча мені здається, що портретний режим для нього є більш прийнятним.

Увімкнення повороту дозволить вашому телефоні автоматично перейти до положення альбому, коли ви відкриєте відео в додатку, наприклад, YouTube, та поверніть пристрій, позбувшись необхідності натиснути кнопку на панелі відео.

Samsung ніколи не виходив, щоб включити багато налаштувань для своїх пристроїв, а параметри обертання екрана не є винятком.

Тільки, незалежно від того, яку модель ви вибрали для використання, ви можете налаштувати свій пристрій, щоб він обертався, коли ви хочете, і вимкніть, коли ви цього не хочете.

Ви можете налаштувати на перемикач між портретами та орієнтацією альбому при повороті свого гаджета.

Найчастіше має сенс перейти на позицію альбому. Якщо так, ви можете захотіти, щоб дисплей рухався з вами, щоб він був більш природним і відповідав, як ви тримаєте смартфон.

See also  Як перенести з meizu на телефони Samsung або комп'ютер?

Існує кілька способів зробити це. Якщо у вас зараз програма запуску Google, запустіть право на Google зараз і запустіть налаштування.

Переконайтесь, що у вас є автоматичне перебування в розділі спеціальних можливостей та на початку Google зараз, якщо ви використовуєте його на головному екрані.

Потім стрічка “Дозвольте повороту”, щоб переконатися, що функція увімкнена. Це дозволяє обертати лише домашній дисплей, і лише при використанні програми запуску Google (інші спеціальні програми запуску, які постачаються з вашим телефоном, можуть мати або не мати подібної функції).

Щоб дозволити програмам повернути дисплей відповідно до орієнтації вашого пристрою або запобігти їх обертанню, якщо ви виявите, що вони повертаються, поки ви лежите з телефоном у ліжку, перейдіть до “Налаштування” “Спеціальні. Функції “і увімкніть” автоматичний драйв “. У більшості телефонів ця адаптація включається за замовчуванням.

Ви також можете помітити кнопку блокування у налаштуваннях швидких телефонів. Проведіть з верхнього краю екрана, щоб перевірити.

Тепер, коли ви звертаєте свій пристрій, ви побачите, що піктограми програми, панель пошуку та інші деталі змінюють свою позицію.

Це особливо зручно для великих пристроїв, таких як Nexus 6p та планшети, оскільки вам більше не доведеться повертати голову при переході від портрета в режим ландшафту.

Як увімкнути обертання екрана на Samsung

Іноді, використовуючи деякі програми Android, такі як хостинг відео YouTube, стає необхідним переходу з книги на альбом для відображення екрана та пороку. І якщо деякі програми мають такий перемикач у своїй інтенсивності, то інші покладаються на гіроскоп, встановлений на мобільному пристрої, і реагують на його дані. У деяких випадках датчик обертання може бути несправним, працювати неправильно або відключити. Як увімкнути екран екрану на Samsung та комфортно використовувати ті програми, розроблені для орієнтації альбому?

Якщо датчики смартфона працюють належним чином (в цьому випадку. Гіроскоп), то все, що необхідно. Це знизити завісу сповіщення та серед кнопок швидкого доступу, щоб знайти той, який відповідає за включення цієї функції.

Залежно від прошивки та версії Android, назва кнопки може відрізнятися, але поява піктограми передбачає її належність до обертання екрана. Наприклад, на смартфоні Samsung Galaxy M20 C Android 8.Один.0 на “дошці” та Shell Samsung Experience 9.5, в неактивному стані кнопка активації повітряної сили називається “екран книги”, і коли вона увімкнена, “Авторус”.

Якщо з гіроскопом є якісь проблеми або є помилки в операції операційної системи, ви можете використовувати додаткове програмне забезпечення.

Одним із цих комунальних послуг є Contol обертання, що дозволяє абсолютно довільно обертати місце розташування екрана, незалежно від того, як насправді смартфон розміщується в космосі.

Меню додатків інтегрується в завісу швидкого доступу та на екрані блокування, а це означає, що якщо ви хочете, ви завжди можете швидко перейти на орієнтацію на книгу чи альбом навіть за допомогою непрацюючого гіроскопа.

Що робити, якщо екран не працює?

Якщо орієнтація екрана при поверненні пристрою не змінюється, вам потрібно перевірити, чи ввімкнено фіксацію його положення. Ви можете зробити це за допомогою стандартних налаштувань Android, відкриваючи розділ під назвою “Екран”, а потім переміщуючись до “Авто.Стіни екрана“.

 • Перш за все, ви повинні запустити панель сповіщень у верхній частині екрана.
 • Тепер натисніть піктограму автоматичного покриття, щоб увімкнути або відключити цей параметр.
 • Ви бачите? Це дуже просто, я думаю, я вам допоміг.