Home » Як увімкнути режим розробника на Xiaomi

Як увімкнути режим розробника на Xiaomi

Метод відключення оптимізації MIUI в налаштуваннях розробника

По суті функція системної оптимізації MIUI штука хороша. Однак іноді вона заважає роботі деяких функцій та установці програм. Добре, що в таких випадках користувач може вимкнути цей інструмент на деякий час, а потім знову увімкнути. Відключати назавжди не рекомендується, але якщо вам дійсно це необхідно, можете спробувати. У цьому посібнику розповімо про все по порядку.

Як активувати режим “Для розробника” в MIUI 12 на Xiaomi (Redmi)

У MIUI 12 на Xiaomi (Redmi) не всі можливості відкриті користувачеві, багато налаштувань і опцій приховані, т.до. вони можуть мати негативний наслідок, якщо їх використовувати без повного розуміння того, для чого і в яких випадках їх необхідно включати та відключати.

Подібне є у всіх телефонах, і у всіх вони приховані, сьогодні я покажу, як розблокувати меню «Для розробників» у MIUI 12.

Це меню не просто так називається в Honor розробників, в ньому досить багато налаштувань, які в першу чергу потрібні програмістам, які створюють нові програми для Xiaomi, щоб була можливість протестувати їх у різних режимах роботи та за різних конфігурацій апаратної частини смартфонів.

Для активації увійдіть у налаштування, знайдіть меню “Про телефон”. На лінії “Miui Version”, натисніть швидко 8 разів поспіль, після чого ви побачите невелику спливаюче напис “Вітаємо, тепер ви розробник”. Тепер шукаємо рядок «Розширені налаштування». Лист вниз списку і бачимо меню «Для розробників».

See also  Xiaomi Mi Band 4 Як налаштувати час

Пам’ятайте: все, що ви знайдете всередині, може призвести до непрацездатності як окремих функцій смартфона Xiaomi, так і зовнішніх пристроїв, наприклад бездротових навушників.

Як активувати режим у MIUI 11 для розробників на Xiaomi (Redmi)

На смартфонах Xiaomi (Redmi) з MIUI 11 є вбудований режим «Для розробників», який дозволяє отримати доступ до налаштувань, прихованих від звичайного користувача. Це зроблено тому, що деякі з них здатні відключити базові функції телефону, або змінити їхнє значення так, що порушиться стабільна робота гаджета.

Також у меню для розробників приховані налаштування, які впливають на можливість підключення до апарату через комп’ютер по USB кабелю, та отримати можливість видалення встановлених програм, які в Xiaomi не хотіли б, щоб власник телефону чіпав чи змінював їх конфігурацію.

Особисто мені подобається, що в режимі розробника можливо вибрати поточний кодек Bluetooth, який безпосередньо впливає на якість передачі музики в бездротові навушники або на стабільність з’єднання.

увімкнути, режим, розробника, xiaomi

Ну, а любителям миттєво чуйного інтеейсу припаде до смаку можливість відключення анімації MIUI 11, що значно погіршить враження від роботи з оболонкою, зате прискорить її роботу.

Щоб увімкнути меню розробника, введіть налаштування, знайдіть елемент “Про телефон”. Тепер нам потрібна рядок “Miui Version”, натисніть на ньому 8 разів поспіль, після чого ви побачите напис на розблокування. Поверніть крок назад і у списку натисніть кнопку “Додаткові налаштування”. Солоний список вниз, ви побачите нашу мету, рядок “для розробників”. Ще раз застережу вас про можливість значно порушити функціонал Xiaomi, якщо увімкнути або вимкнути опції, про точне значення яких вам нічого невідомо. Будьте уважні.

Як у Xiaomi зайти в режим для розробників відео.

У кожному Android пристрої є спеціальний прихований розділ для розробників. Цей розділ дозволяє змінювати деякі налаштування вашого Xiaomi смартфона, наприклад:

  • вмикати або вимикати налагодження через USB
  • дозволити установку програм по USB
  • Перевірте стан завантажувача, чи заблоковано чи ні.
See also  Як зробити екран скріншот Xiaomi Redmi

За промовчанням ви не можете зайти в режим для розробників у Xiaomi, тому що цей розділ прихований у налаштуваннях меню. Щоб увімкнути режим розробника у смартфоні Xiaomi, достатньо зробити кілька простих кроків.

Всі операції я проводитиму на прошивці MIUI 10.0 та смартфоні Xiaomi Redmi 5 Plus. Але на інших прошивках та смартфонах Xiaomi все аналогічно.

Як увімкнути та вимкнути режим розробника на Xiaomi (Redmi)

На смартфонах Xiaomi (Redmi) є приховані налаштування щодо роботи системних функцій, у тому числі можливість контролювати роботу програм з комп’ютера, якщо підключити телефон до нього через USB кабель.

Режим розробників так названий через те, що потрібний він тим, хто створює програми для Xiaomi, щоб було можливо їх тестувати, налагоджувати і в результаті випустити готовий стабільний продукт.

Користувачі найчастіше використовують режим, щоб активувати параметр “USB Debug”, який дозволяє видалити попередньо встановлені програми за допомогою програми ADB FastBoot Tools, Delety, який неможливо з пам’яті.

У цьому дописі я покажу як активувати його і як відключити.

Щоб увійти в нього, необхідно зайти в налаштування, вибрати пункт «Про телефон». Знайдіть пункт «Версія MIUI» і натисніть на неї швидко 8 разів, після чого ви побачите спливаюче повідомлення про те, що він активувався. Але як туди потрапити? Знайдіть рядок «Розширені налаштування». Промотайте список, ви побачите, що з’явився новий пункт «Для розробників». Для відключення увійдіть і відключіть відповідний перемикач.

Це може бути корисно:

Привіт, мене звуть Тимур. Я з дитинства захоплювався комп’ютерами та IT-індустрією, мені це подобається, це моя пристрасть. Останні кілька років глибоко захопився компанією Xiaomi: ідеологією, технікою та унікальним підходом до вибухового зростання бізнесу. Володію багатьма гаджетами Xiaomi і ділюся досвідом їх використання, але головне. вирішенням проблем та казусів, що виникають за несподіваних обставин, на сторінках сайту Mi-check.ru

Насамперед заходимо в налаштування смартфона і натискаємо на найнижчу кнопку Про телефон.

See also  Xiaomi Redmi 5 скидання до заводських налаштувань

У списку, що відкрився, шукаємо пункт Версія прошивки і швидко тиснемо на нього 7 разів. Це призведе до того, що на дисплеї з’явиться повідомлення Параметри розробника відкриті або щось таке.

Далі слід вийти на один екран назад і перейти до розділу Додатково. Серед інших пунктів розділу і буде той, який ми щойно активували.

Як і на будь-якому Xiaomi, увімкніть режим розробника / MIUI налаштування на Xiaomi у режимі розробника

Залежно від версії операційної системи та прошивки, список доступних можливостей даного режиму може відрізнятися.

Основна опція з даного розділу, яка потрібна багатьом власникам смартфонів, це налагодження по USB. Вона дозволяє за допомогою комп’ютера встановлювати на смартфон різні прошивки, root-доступ, відновлювати смартфон або тестувати самописне програмне забезпечення.

Режим розробника на Xiaomi, Redmi, POCO як увімкнути та вимкнути

Деяким користувачам доступного за умовчанням функціоналу у смартфонах Xiaomi не вистачає. Їм потрібні більш тонкі налаштування та функції, які доступні лише після певних дій щодо активації. Саме тому навіть звичайні люди починають використовувати режим розробника, хоч він, і не призначений для них. Далі зі статті можна буде дізнатися, як увімкнути цей режим та користуватися ним, і які перед вами відкриються можливості.

увімкнути, режим, розробника, xiaomi

Режим розробника на Xiaomi

Налаштування для розробників суттєво розширюють функціонал вашого телефону, і при цьому не потрібно встановлювати сторонню прошивку або отримувати root-права у системі.

Також режим для розробників дозволяє проводити тести продуктивності на телефоні, записувати журнал роботи різних програм помилки в роботі системи, конфігурувати бездротові з’єднання, настроювати звук, анімацію та швидкодію смартфона.