Home » Як увімкнути спалах на iPhone 6 s

Як увімкнути спалах на iPhone 6 s

Як увімкнути спалах (ліхтарик) при дзвінках та повідомленнях на iPhone

Не всі знають, що починаючи з iOS 5, розробники з Apple додали для власників iPhone функцію автоматичного спрацьовування спалаху при надходженні дзвінків і повідомлень.

Корисною ця функція може бути не тільки для людей із проблемами слуху, але й для тих, хто хотів би отримувати візуальні сповіщення замість звукових.

Чому світлодіодний спалах не працює на iPhone?

Ви все зробили правильно, але LED-спалах відмовляється працювати? Переконайтеся, що перевірка стану функції здійснюється із заблокованим пристроєм. Якщо у вас є рання модель “Apple”, спробуйте перезавантажити пристрій, а потім знову перевірити, світлодіодністю, коли виклик чи ні. Телефон повинен бути звернений дисплеєм вниз, інакше ви нічого не побачите. Якщо зробити вхідний дзвінок ні з чого, і, як на зло ніхто не дзвонить, спробуйте ініціювати повідомлення за рахунок встановлення зворотного відліку таймера.

Як увімкнути в IOS 10 і старші версії

У меню iOS 10 спалах під час дзвінка включається до спеціального підрозділу. Як зробити спалах при дзвінку на iPhone:

  • Запустіть основні налаштування.
  • Перейдіть в «Універсальний доступ».
  • Перегорніть до групи «Слух».
  • Клацніть на рядок «Спалах попереджень».
увімкнути, спалах, iphone

Розширені параметри флеш для iPhone відкриває. Якщо ви хочете встановити миготливий сигнал під час дзвінка, увімкніть повзунок на перший рядок. При цьому смартфон також моргатиме при отриманні SMS, спрацьовуванні будильника, настанні події з календаря або нагадувань – але тільки при заблокованому дисплеї. Якщо телефон не блокований, ліхтарик не моргає.

See also  Як підключити Wi-Fi до iPhone. Що робити, якщо Wi-Fi не працює?

Якщо вам потрібно, щоб спалах блимав виключно в беззвучному режимі, активуйте другий рядок. Тоді при дзвінку на iPhone ви відчуєте вібрацію і побачите мерехтіння. у темному приміщенні така ілюмінація допоможе швидше відповісти на виклик, не чуючи рінгтон. Ви можете перемістити обидва повзунки, тоді спалах на iPhone при дзвінку буде з’являтися з увімкненим і відключеним звуком.

Налаштування повідомлень на iPhone без спалаху

У новій iOS 13 користувачі мають можливість налаштовувати повідомлення на телефоні як для всіх програм, так і для кожного окремо. За замовчуванням для нової програми сповіщення включено. І будь-які зміни в ньому відображатимуться у вигляді оповіщень. Але в наших смартфонах часто встановлено дуже багато програм, які залишають сповіщення. І нерідко відбувається інформаційний потік повідомлень, коли ми повертаємось додому та підключаємо телефон до мережі Wi-Fi.

Щоб вимкнути відразу всі повідомлення, у тому числі ті, для яких налаштований спалах на iPhone:

Після пересування повзунка вправо та увімкнення режиму, ваш телефон перестане отримувати повідомлення. Всі вони будуть заблоковані до того моменту, поки ви не вимкнете режим. Навіть якщо ви в браузері погодилися на прийом PUSH-повідомлень, вони також будуть заблоковані. У цьому вікні налаштувань можна змінити настройки прийому телефонних дзвінків від інших абонентів.

Якщо потрібно настроїти сповіщення для кожної програми на iPhone:

Таким чином можна вимкнути будь-яке із запропонованого списку. Виберіть кожне та вимкніть повідомлення, для якого було настроєно спалах. Також можна настроїти деякі параметри повідомлень у цьому вікні.

Увімкнути спалах дуже просто. Спочатку потрібно зайти в “Налаштування”, вибрати там “Основні”. З’явиться вкладка “Універсальний доступ”, яка потрібна нам для увімкнення спалаху при дзвінку. Заходимо туди, і клацаємо на “Спалах попереджень”. Все готово! Спалах для дзвінків увімкнено! Тепер Ви почуєте і сигнал, і вібрацію, і побачите яскравий спалах.

Як увімкнути спалах під час дзвінка на iPhone

У деяких ситуаціях буває необхідно відключити звук дзвінка на смартфоні (наприклад, коли спить дитина), а пропустити важливу розмову також не хочеться. У такому випадку багато хто замислюється як на iPhone включити спалах на дзвінок і це дуже просто.

Apple надала різні сценарії використання iPhone 4 5S 6 7, у тому числі, не забуваючи про такі ситуації. Також такий режим може стати в нагоді людям похилого віку та користувачам з обмеженими можливостями (наприклад з порушенням слуху). Спосіб увімкнення спалаху на дзвінок гранично простий.

увімкнути, спалах, iphone

Заходимо в налаштування смартфона

See also  Скинути iphone, якщо ви не пам'ятаєте пароль

Отже, розблокуємо апарат, опускаємося поглядом донизу екрана до пункту Налаштування, натискаємо на нього. Далі прогортаємо до пункту Основні та натискаємо на нього.

Включаємо LED спалах для подій

На вкладці, що відкрилася, вам необхідно переглянути меню і знайти пункт Універсальний доступ, де і криється потрібна вам функція. Тепер натисніть на неї та шукаючи розділ слуху, ми виберемо режим світлодіодного флеш для попереджень або спалаху попереджень і просто активуйте його.

Готово! Ви ввімкнули спалах на дзвінок, а це означає, що при надходженні викликів смартфон додатково блиматиме світлодіодом, а не просто вібрувати або програвати рингтон.

Зверніть увагу! Спалах моргатиме лише в тому варіанті, якщо екран вимкнено, а iPhone заблоковано.

Як увімкнути спалах на виклик у iPhone. Вмикаємо блимання ліхтарика на дзвінок в Айфоні.

В інших випадках спалах не буде використовуватися для виклику. Втім, якщо апарат в руках, а екран світиться, спалах не потрібний, це цілком логічне рішення.

Варто зауважити: цей спосіб універсальний і підходить для більшості моделей, включаючи iPhone 4, 5s, 6, 7 та ін. Але залежно від версії операційної системи, положення пунктів у меню налаштувань може трохи відрізнятись. До речі, дивіться, вже є:

3 гол., середнє: 4,67 з 5

Як увімкнути / вимкнути передній (фронтальний) спалах на iPhone

Функція Retina Flash, що вперше з’явилася в iPhone 6s і 6s Plus, за необхідності дозволяє перетворити дисплей смартфона на спалах для зйомки селфі на передню (фронтальну) камеру.

Правду кажучи, фронтальна камера завжди була слабким місцем iPhone. З появою в iPhone 6s 5-мегапіксельної FaceTime-камери ця проблема була вирішена, з релізом iPhone 7 фронталка навчилася отримувати знімки з роздільною здатністю 7 МП, а з виходом iPhone 11 – 12 МП. Нагадаємо, що в попередніх поколіннях використовувалася 1,2-мегапіксельна камера.

Яким би не був дозвіл, якщо освітлення недостатньо, то і фотографії виходять низької якості. Основна камера iPhone вже давно оснащена світлодіодним спалахом, чого не можна сказати про камеру FaceTime. Зйомка селфі на вечірці або в клубі за допомогою iPhone завжди була досить проблематичною через брак світла.

увімкнути, спалах, iphone

Як увімкнути селфі-спалах на iPhone 6, 5s, 5, 4s

Коли Apple анонсувала iPhone 6s і iPhone 6s Plus, однією з додаткових функцій, яка не отримала належної уваги в оглядах, став фронтальний спалах Retina. Смартфони були оснащені цією опцією для зручності створення селфі в умовах недостатнього освітлення.

See also  Чому iPhone не заряджається, коли увімкнено. Можливі проблеми з зарядкою iPhone

По суті, фронтальний спалах – це не більше ніж додаткова функція дисплея. Під час знімка екран на секунду спалахує до максимальної яскравості, що дозволяє створювати селфі в неосвітлених приміщеннях або у темний час доби. У даній опції немає нічого інноваційного, проте до останнього часу вона була доступна лише власникам iPhone 6s та 6s Plus. Завдяки розробникам додатків та джейлбрейк-рішень, фронтальний спалах зможуть використовувати і користувачі, які володіють більш ранніми моделями «яблучного» смартфона.

Як зробити спалах під час виклику iPhone

На старих операційних системах до iOS 13

  • Відкрийте програму Налаштування.
  • Тепер виберіть Розділ універсального доступу.
  • Перейдіть до секції Слух.
  • Виберіть Спалах попереджень.
  • Тут ви можете встановити спалах при дзвінку на iPhone. Вона може спрацьовувати лише у беззвучному режимі або завжди.

Як тільки ви увімкнете спалах при дзвінку на iPhone, ви зможете включити його в беззвучному режимі. Ліхтарик при дзвінку на iPhone працює лише тоді, коли пристрій заблоковано. У випадку, якщо він не заблокований – активний домашній екран або працює будь-яка програма, при вхідному виклику спалах не буде спалахувати – сповіщення про дзвінок буде видно на самому екрані. Це встановлено виробником недарма; таким чином заощаджується заряд батареї.

Ми переконалися, що відповідь на питання про те, як на iPhone поставити спалах при дзвінку, досить проста. це здійснюється в пару тапів. Нехитрі дії додають до вібродзвінка та мелодії третій вид оповіщення – візуальний.