Home » Як увімкнути запис екрана на iPhone 7

Як увімкнути запис екрана на iPhone 7

Як записати екран iPhone у iOS 12 / 11

Ви все ще шукаєте якийсь iOS-рекордер для захоплення відео для гри або відео-підручник? Якщо ви вже виконали оновлення до iOS 12 / 11, ви можете записати екран iPhone безкоштовно прямо зараз, без використання інших програм.

Запис екрана необхідно ввімкнути, якщо вона недоступна в Центрі керування. Перейдіть до «Налаштування» «Центр керування» «Налаштувати елементи керування», ви можете натиснути кнопку «» поруч із «Запис екрану», щоб додати його до розділу «Увімкнути».

увімкнути, запис, екрана, iphone

Проведіть пальцем до «Центру управління», ви знайдете значок вкладеного кола «Запис екрану». Клацніть піктограму, щоб розпочати запис відео з екрана iPhone автоматично. Ви можете знайти червону смугу над екраном під час запису екрана iPhone.

Записавши потрібне відео, ви можете знову відкрити «Центр управління», натиснути значок «Запис екрану», щоб зупинити, або натисніть червону смугу, щоб завершити процес. Після цього відео буде збережено в програмі “Фото”. Точно так само можна легко записати свій екран iPad в iOS 11/12.

Для старих версій iOS (до 11 версії)

На старих версіях операційної системи не було такої фішки, тому користувачам доводилося справлятися за допомогою сторонніх програм. Розглянемо найпопулярніші програми, які роблять захоплення екрану.

Display Recorder

Перший додаток, дистрибутив якого можна знайти на офіційній гілці форуму 4PDA. Програма працює на смартфонах з ОС не нижче версії 6.1. Утиліта пише відео у форматі H264 MP4. Користувач може сам вказати, з якою роздільною здатністю та якістю зберігати ролики. Це допомагає заощаджувати місце у сховищі смартфона.

 • Завантажте та встановіть програму. Запустіть Display Recorder.
 • В основному вікні натисніть кнопку «REC». З’явиться червона смужка індикатор.
 • Відкрийте інтеейс програми або ігри, яку збираєтеся записати.
 • Щоб зупинити запис, поверніться до Display Recorder, після чого натисніть кнопку зупинки.

Ролик збережеться в основну бібліотеку смартфона.

Аналогічна програма, яка працює на старих версіях iOS. На відміну від попередньої програми, iREC працює тільки з операційною системою не нижче за версію 7. Робить захоплення екрану в посланцях В.К., Instagram, Telegram, Odnoklassniki та інших. Є підтримка iPad та iPod. Найголовніший мінус, за додаток доведеться віддати.99.

 • Завантажте та встановіть програму. Посилання трохи нижче.
 • Відкрийте програму, вкажіть назву майбутнього відеофайлу.
 • Тапніть по кнопці «REC». Почнеться запис.
 • Відкрийте програму або гру, яку потрібно записати.
 • Поверніться до програми, зупиніть запис і вкажіть місце для збереження.

Також у програмі ви можете записувати відеодзвінки.

Запису

Спеціальна утиліта під Cydia. Скачати розповсюдження з філіями 4PDA. Програма записує кліпи з частотою 30 к / с. Готовий відеофайл зберігається у форматі MP4. Працює майже на всіх яблучних смартфонів, починаючи з 3GS.

 • Встановіть та відкрийте програму “RecordMyScreen”.
 • Натисніть на червону кнопку “Запис”, щоб почати знімати екран.
 • Перейдіть до програми або гри, яку потрібно записати.
 • Поверніться до програми запису, для зупинки натисніть на «Stop».
See also  З'явилася телефонна стрілка на iPhone. Інженери з великим досвідом

Отримані записи можна переглянути тут же, у спеціальній вкладці «Recordings». Програма розповсюджується безкоштовно.

Як записати екран на iPhone 7

Ви повинні були знати, що можете зробити знімок екрана iPhone, але ви знаєте, що ви можете записувати екран на iPhone 7?

Як записати екран на iPhone 7 з QuickTime

Як зробити запис екрана на iPhone 7 зі звуком може бути складним завданням до iOS 11. Деякі користувачі Mac виявляють, що вони доступні для захоплення екрана iPhone за допомогою QuickTime.

Якщо ви користувач Mac, це варто спробувати. Зверніть увагу, що вам знадобиться Mac з OS X або новіший і iPhone 7 з iOS 8 і новіший. Потім ви можете дотримуватися інструкцій нижче, щоб записати екран iPhone 7.

Крок 1 Підключіть iPhone до Mac за допомогою кабелю USB. Відкрийте QuickTime та виберіть Файл Запис нового фільму.

Крок 2 У спливаючому меню натисніть Доступні опції камера ваш iPhone. Якщо ви хочете одночасно відтворити свій голос, також натисніть Мікрофон та виберіть Мікрофон. Ви також можете вибрати якість з High or максимальна відповідно до ваших потреб. Зверніть увагу, що ви не можете записувати системний звук із Mac за допомогою QuickTime.

Крок 3 Натисніть червону кнопку запису, щоб почати запис, і сіру кнопку зупинки, щоб зупинити, коли вона буде завершена.

Крок 4 Нарешті, натисніть Файл Збережіть для збереження та назви та запису на комп’ютері.

З іншого боку, ви також можете використовувати деякі сторонні програми для запису екрана iPhone. Ось чому iOS 11 і пізніші версії мають новий вбудований запис екрану iOS функцію.

Вам не буде запропоновано встановити програму для вилучення на iPhone, просто почніть запис екрана iPhone, як показано нижче.

Як зробити запис екрана на iPhone 7 Plus зі звуком

Крок 1 Оновлення до iOS 11 і пізніших версій

У iOS 10 ви не можете отримати доступ до функції запису екрана. І тепер iOS 11 і пізніші версії, такі як iOS 14, підтримують iPhone 7 та 7 плюс. Отже, вам потрібно перейти до Налаштування Загальні Оновлення ПЗ Завантажити та встановити. Потім вам потрібно буде ввести пароль для підтвердження оновлення.

Перед використанням необхідно включити цю функцію в Центрі управління, щоб отримати до неї швидкий доступ. Натисніть Налаштування Центр керування. Прокрутіть вниз і знайдіть Запис екрана, натисніть значок поруч із нею.

Проведіть пальцем вниз по екрану iPhone і торкніться значка з подвійним кружком, щоб розпочати запис екрана на iPhone 7. У деяких випадках ви також можете утримувати його, доки не з’явиться вікно, щоб увімкнути мікрофон, якщо ви хочете одночасно записати свій власний голос.

Крок 4 Зупинити запис та зберегти файли

Якщо хочете зупинити запис, натисніть червоний значок у верхньому лівому куті. Файл буде збережено у програмі “Фото”.

Функція запису екрана iOS не може записувати звук окремо. Якщо вам потрібний лише аудіозапис, перейдіть до наступної частини, щоб дізнатися, як це зробити.

Рекордер екрану Fonelab дозволяє захопити відео, аудіо, онлайн та t. D. У Windows / Mac, і ви можете легко налаштувати розмір, редагувати відео або аудіо та багато іншого.

 • Записуйте відео, аудіо, веб-камеру та створіть скріншоти на Windows / Mac.
 • Попередні дані перед збереженням.
 • Він безпечний і простий у використанні.
See also  Як покласти музику на iPhone 11

Ви можете зафіксувати будь-який відеодзвінок за допомогою вбудованого функціоналу. Попередньо варто переконатися, що ведеться запис внутрішніх звуків та зовнішнього мікрофона пристрою. Запис дзвінків можна здійснювати в будь-яких месенджерах: Skype, WhatsApp, Zoom, FaceTime та інші.

Запис з екрана iPhone, як і всі інші програми, призупиняються після блокування пристрою. Щоб обійти це обмеження та зафіксувати заблокований екран, потрібно зробити джейлбрейк та скористатися триком, встановленим із Cydia.

Будь-який iPhone, що підтримує оновлення iOS 11 (включно з iPhone 5s і вище) здатний функціонально записувати відео з екрану. При цьому є можливість вибору, проводити запис з увімкненим мікрофоном або без нього. Де увімкнути запис екрана:

 • Перейдіть до Налаштування → Пункт керування → Налаштувати елементи керування.
 • У списку знайдіть Запис екрана і за натисканням на плюс, перенесіть цей пункт в розділ Увімкнути.
 • Далі, перейдіть в центр управління (змах пальцем від нижнього екрана) і відкрийте віджет Record, що з’явився.

Список телефонів Apple, що підтримують iOS 11 та вище:

Починаючи з iOS 11 у мобільній ОС Apple з’явилася функція відеозахоплення, що дозволяє знімати все, що відбувається на екрані iPhone або iPad з подальшим збереженням відеофайлу в галереї. Ось що для цього потрібно зробити.

Відкрийте «Налаштування», перейдіть до розділу «Пункт керування» та натисніть «Налаштувати елементи керування». Знайдіть у списку елемент «Запис екрану» і торкніться зеленого плюса напроти нього. Якщо цей пункт вже є у верхньому списку «Увімкнути», перейдіть до наступного кроку.

Викличте «Пункт управління», зробивши скидання від нижнього краю екрана вгору на iPhone 8 і раніше моделях або свайп вниз від верхнього правого кута дисплея на iPhone X і пізніших. Натисніть значок «Записувати екран» у нижньому рядку або затримайте палець на ньому, щоб відкрити додаткове меню, де можна увімкнути мікрофон.

Через три секунди після відліку розпочнеться запис, а статусний рядок або область з годинником пофарбується у червоний колір.

Для завершення запису натисніть на статусний рядок або область годинника або кнопку в «Пункті управління». Через пару секунд, збережений відеофайл з’явиться у галереї. Його можна відремонтувати, завантажте в хмару або надіслати через меню “Share”.

Як записати відео з екрану старого iPhone

Власникам телефонів старих моделей, починаючи з iPhone 3GS, перед тим як зробити відео екрану на iPhone, доведеться скачати спеціальну утиліту. Серед найпопулярніших програм Display Recorder, iREC та RecordMyScreen. Причому, якщо дві перші підійдуть для офіційно підтримуваних версій iOS, остання призначена для джейлбрейків.

Display Recorder

Для роботи з додатком достатньо завантажити Display Recorder, встановити його на iPhone та виконати такі дії:

 • Запустити утиліту та натиснути на кнопку запису. Після цього вгорі з’явиться червона смуга.
 • Перейти до головного екрана або до програми, дії якої будуть записуватися.
 • Для припинення запису відео повернутися до програми та натиснути на кнопку зупинки.

Серед особливостей програми підтримка операційних систем, починаючи з iOS 6.1. До інших переваг можна віднести автоматичне кодування роликів у формат H264 MP4, можливість вибрати орієнтацію екрану та якість запису. Створене відео автоматично експортується до бібліотеки смартфона.

Ще один спосіб, як записати відео з екрана на iPhone використовувати програму iREC. Вам потрібна лише:

 • Завантажте та встановіть програму.
 • Запустити і вкажіть назву майбутнього відео.
 • Натиснути кнопку початку запису і виконати всі дії, для яких потрібно зробити скринкаст.
 • Зупинити запис, вибравши його збереження на телефоні.
See also  Як видалити значок на телефоні Samsung

Мінус програми необхідність заплатити 2.99 розробникам. Проте серед плюсів є підтримка платформ, починаючи з iOS 7, на яких працюють навіть такі старі моделі, як iPhone 4. Крім того, програма підтримує айпади та айподи, і може не тільки зняти відеоролик зі звуком, але й записати розмови по мобільному зв’язку, Skype або будь-якому месенджеру.

RecordMyScreen

Програма Рекорд Май Скрін дозволяє записувати відеоролики не лише на старих телефонах, починаючи з iPhone 3GS, але й на гаджетах із неофіційною версією платформи джилбрейком. Тому власники телефонів, які встановили прошивки, що не підтримуються компанією Apple, теж можуть робити запис відеороликів. Причому, на відміну від iREC, програма безкоштовно доступна на Github.

Перед тим як записати відео з екрана iPhone, програму слід завантажити, встановити та запустити в роботу. Звук може записуватися і з програми, для якої робиться скринкаст, і з вбудованого мікрофона. Дані зберігаються як файл MP4 з частотою 30 кадрів в секунду і може негайно завантажити як у фотогалереї та відео, а в хмарному сховищі.

Серед плюсів програми підтримка iOS 6.1, завдяки якій вона запуститься навіть на старих айфонах, не кажучи про сучасні моделі. За рахунок апаратного прискорення запис відео не уповільнює роботу телефону важлива особливість для власників старих гаджетів. Перед тим, як знімати відео з екрана на iPhone, користувач може вручну вибрати орієнтацію дисплея та якість ролика.

Як безкоштовно записати екран iPhone на PC

Якщо ви є користувачем Windows 10, перший спосіб записати екран iPhone на PC, який ви повинні спробувати. це вбудована ігрова панель.

Як записати екран iPhone на комп’ютері з ігровою панеллю

Windows 10 постачається з цією функцією ігрової панелі, яка допомагає захопити ігровий процес на комп’ютері Windows без додаткового завантаження. Ви можете перевірити інструкції нижче.

Крок 1 Увімкнути ігрову панель на комп’ютері через Start меню Налаштування Ігри. Увімкніть першу кнопку.

як записати відео з екрана IPhone

Крок 2 Встановіть прапорець поруч Так це гра у спливаючому вікні.

Крок 3 Натисніть червону кнопку, щоб запустити запис.

Примітка. Ви можете знайти файли із записами через C: \ Users \ win 10 \ Videos \ Captures.

Як записувати на iPhone 6 Найкращі варіанти 2020 Ultimate

Apple випустила iPhone 6 та 6 plus у вересні 2014 року. Вони популярні серед користувачів iPhone через їх дизайн у стилі iPad з тонким корпусом, оптичної стабілізації зображення камери, ландшафтного режиму та багато іншого.

Однак, поряд з подіями повсякденного життя або роботи, для того, щоб чітко вказати, що відбувається на вашому пристрої, або зробити простий посібник з виконання будь-яких дій, людям необхідно: запис екрана iPhone Але це те, на що iPhone 6 не здатний.

На щастя, користувачі iPhone 6 все ще можуть знайти дієві методи вирішення цієї проблеми. У цьому пості ми покажемо вам 4 перевірені рішення.

Якщо ти можеш дзеркало iPhone для PC або Mac, ви можете перейти до наступної частини, щоб отримати першу рекомендацію.