Home » Як увімкнути завжди відображатись на Samsung. Як увімкнути Olveis, це дисплей на годиннику?

Як увімкнути завжди відображатись на Samsung. Як увімкнути Olveis, це дисплей на годиннику?

Як увімкнути AOD на Samsung Galaxy Watch?

Відкрийте панель піктограмами та активуйте функцію завжди на дисплеї, натискаючи на піктограму. За замовчуванням він може бути на другому екрані, тому, якщо потрібно, прокрутити панель праворуч. Натиснувши піктограму і тримаючи його, ви можете перейти до налаштувань AOD.

Ви можете постійно бачити час. Для активації відкрийте параметри екрана, годинник постійно включається та активуйте перемикач навпроти цієї команди. Після цього циферблат буде відображатися постійно, як на аналогових годинниках.

Завжди на дисплеї без зайвих витрат

Завжди на дисплеї (AOD) означає “завжди на дисплеї”, навіть коли екран пристрою вимкнено. Той факт, що це мається на увазі під “завжди”, зазвичай час, дата, погода, інформація про рівень заряду, пропущені дзвінки, непрочитані SMS тощо. D. Якщо ви торкнетесь піктограм, наприклад, SMS, останні повідомлення відкриються на одному екрані. Таким же чином, не враховуючи екран, ви можете переглянути календар, примітки, розширений підсумок прогнозу погоди, список дзвінків тощо.

Виробники деяких пристроїв, наприклад, Samsung, додають фонову графіку до інформації, щоб затемнений екран виглядав більш стильним.

Однак суть цієї технології полягає не в інформації, яка може бути показана на дисплеї, що вимкнено, але в тому, що вся ця краса та зручність практично не споживають енергію. Як виробники смартфонів із завжди на дисплеї, він “їсть” не більше 1% від заряду на годину. Хоча, на думку їх власників, вам потрібно внести поправку до моделі апарату.

На деяких телефонах технологія проявляється більш економічно, на інших менше, але в будь.Якому випадку ніхто не залишається в підкладці. Усі моделі, де реалізована його підтримка, оснащені досить наполегливими акумуляторами, щоб власник не міг турбуватися через прискорення розряду.

Крім того, основна частина технології дисплея оснащена екранами AMOLED. Вони, як ми знаємо, не мають спільного тла, вони світяться кожним моментом. І тому, на відміну від дисплеїв на матрицях IPS, вони витрачають енергію з такою роботою дуже незначно.

ОЛЕД ЕКРАНИ, включаючи AMOLED, з постійним сяйвом одних і тих же секцій, як правило, погіршуються або просто вигоріть. Щоб цього не сталося якомога довше, пристрої підтримки AOD автоматично регулюють яскравість світних пікселів залежно від рівня зовнішнього освітлення. Когда аппарат находится в кармане или закрыт чехлом (датчик освещенности фиксирует отсутствие света), яркость подсвеченных элементов снижается до минимума. Крім того, користувач може керувати ним вручну.

Смартфони Samsung із завжди на дисплеї

AOD на наступному Samsung Galaxy: Galaxy S7/S7 Edge, Galaxy S8/S8, Galaxy S9/S9 Plus, Galaxy A3 (2017), Galaxy A6, Galaxy A6, Galaxy A8/A8, Galaxy. Примітка 8, Galaxy Note 9. Galaxy S10E/S10/S10, Galaxy Note 10, Galaxy A30, Galaxy A50 тощо.

Через панель сповіщень.

Відкрийте панель піктограмами та активуйте функцію завжди на дисплеї, натискаючи на піктограму. За замовчуванням він може бути на другому екрані, тому, якщо потрібно, прокрутити панель праворуч. Натиснувши піктограму і тримаючи його, ви можете перейти до налаштувань AOD.

Через меню Налаштування.

Перейдіть до “Налаштування”. “Блокування екрана”. Перемістіть повзунок праворуч на дисплеї. Натиснувши на напис, ми переходимо до налаштувань.

Анімований завжди на дисплеї

31 березня 2018 року Samsung випустив оновлення для роботи з AOD, додавши до нього нову корисну функцію. Встановлення фіксованої анімації на екрані вимкнення телефону.

Щоб поставити такий малюнок, відкрийте його в галереї, а потім у налаштуваннях виберіть SET, як завжди на зображенні відображення. Оскільки це анімація, підтримується лише формат GIF. Якщо зображення занадто велике, додаток запросить вас відріжте його. Завжди на дисплеї містить кілька попередньо встановлених анімованих картин.

See also  Доповідач не працює на телефоні Samsung. Звук не працює по телефону. Звук не працює на телефоні Samsung

Анімація відтворюється лише один раз, як тільки ви блокуєте дисплей. Тоді воно стане статичним зображенням, записаним на одному кадрі.

Це обмеження допомагає уникнути надмірного розкрадання емоційного заряду. Щоб повторно запустити анімацію, натисніть на неї двічі.

Реалізація

Перший макрос необхідний, щоб увімкнути завжди на дисплеї:

 • Додайте повідомлення про тригер у розділі подій пристрою, виберіть повідомлення. Тут ви можете негайно вибрати ці програми, коли отримуєте, з яких потрібно включити цей режим
 • Додайте дію налаштування дії в розділі Налаштування пристрою. Виберіть систему. В полі Встановлення ключа Ми пишемо aod_mode, і в полі значенняодин
 • Додайте будь.Яке ім’я для макросів і зберегти

увімкнути, завжди, samsung, дисплей

Другий макрос, відповідно, вимикати завжди на дисплеї:

 • Додайте повідомлення про тригер у розділі подій пристрою, виберіть повідомлення про очищення. Виберіть програми, які повинні вимкнути режим так само, як у першому макросі
 • Додайте дію налаштування дії в розділі Налаштування пристрою. Виберіть систему. В полі Встановлення ключа Ми пишемо aod_mode, і в полі Ми вже пишемо значення
 • Додайте будь.Яке ім’я для макросів і зберегти

увімкнути, завжди, samsung, дисплей

Важливо: Завжди в режимі дисплея слід спочатку включати в налаштування телефону.

Цього для мене достатньо. Тепер, з новим сповіщенням, у режимі відображення завжди включено, і я можу побачити наявність сповіщень

Кожен може додати обмеження або дії до своїх приємних макросів і зробити цей режим ще більш гнучким.

Використовуючи завжди на дисплеї як альтернативу світлодіодному індикаторі в телефонах Samsung

Через використання AMOLED.Екранів споживання енергії, коли завжди на дисплеї незначно збільшується, я взагалі не помітив різниці.

Окрім використання завжди на дисплеї, додаткове споживання викликає Macrodroid, яка постійно висить на задньому плані. Ви не розглядали деталі статистики акумулятора, скільки сама програма споживає у вашому сценарії?

Дивно, але в розумні години завжди в режимі снурить помітно менше, ніж “нахил до екрану”

Коли ви звикаєте до годинника на дисплеї, шкода вимкнути. AOD збільшує акумулятори приблизно на 5%. А для Macrodroid, дякую все одно 🙂

Або ви можете поставити https: // грати.Google.?Id = com.Jamworks.Awaysondisplayhl = ru і отримайте звичайні налаштування, сповіщення, підсвічування тощо.

У всіх нових Samsungs існує режим постійно включеного екрану, який більшість людей практично не використовують

Е що? Я, мабуть, з паралельного Всесвіту (або з перпендикулярного?), але в моєму світі Оредаод-одні з важливих причин вибору Samsung у всіх цінових сегментах, за винятком, мабуть, самого вершини, де Samsung має очевидну і дещо самодостатню технологічну перевагу. До введення AOD, OLED був суттєвим критерієм відбору. Особисто мене зачепили на OLED на комунікаторі Winmobile, тепер я не пам’ятаю, якась CDMA Omnia. Я повинен придбати AOD і не використовувати його. Дивно.

Можливо, ти маєш рацію. Я взяв статистику лише з кола своїх друзів, які купили для себе Samsung. Я не знаю чому, але абсолютно всі (близько 10 людей) ця функція відключена. Мабуть, справді є думка, що це вживає заряд акумулятора. Так, зразок справді незначний, щоб зробити таку заяву на початку статті, але це мої спостереження. Додано опитування до кінця статті, щоб можна було пролити трохи більше світла на це питання.

Я не намагаюся сказати, що ти помиляєшся. Ні. Я просто намагаюся сказати, що в моєму не представленому зразку AOD є одним із критеріїв вибору пристрою, тому вони хочуть і використовуватимуть цю функцію. Вибачте, якщо моє формулювання вас ввели в оману. 🙂

Також зачепився на AOD. Дуже зручно поглянути на екран і зрозуміти, що прийшло, і не вмикати розумний кожен раз, коли він просто спалахує світлодіод. І годинник завжди перед моїми очима. Доведеться знову витратити на Samsung в майбутньому, якщо інші не прокручують AOD. Акумулятор витрачає на нього кілька відсотків, це не принципово

Багато хто вже мав цю функцію, у мене є Xiaomi, і вона теж тут Не Samsung. Це загалом один

Взагалі, інформація на заблокованому екрані була показана на Стародавньому Філіпсі та Нокії на Сімбані, можливо, інші нульові телефони. Але з появою iOS та Android вона зникла протягом декількох років, а потім вони знову почали представляти це, представляючи як інновації та вбивці Фічі.

See also  Xiaomi Redmi Примітка 8 Підтримує бездротовий заряд

Екрани “заблоковані” та “Off” для смартфонів. Це різні речі.

Наскільки я пам’ятаю, у “стародавніх” телефонах, екран не вимкнувся, а лише заблокував (ну, Хелінг погасив). Можливо, екрана була запущена від будь.Кого.

І смартфони вимикають смартфон, тому що це занадто багато їсти. У той же час екран зазвичай блокується на смартфоні Suttty. Ви можете увімкнути його без розблокування. Буде увімкнено та заблоковано. Aod це є.

Після натискання кнопки блокування по телефону. Телефон заблокований, а це означає, що в моєму розумінні екран заблокується

Наприклад, в руках Nokia 700 в режимі “очікування”, якщо хочете

увімкнути, завжди, samsung, дисплей

Раніше використовували Nokia N95 8GB, також у режимі “очікування” було видимим та пропущеним подіями, але без підсвічування там був екран TFT.

увімкнути, завжди, samsung, дисплей

Я не знаю, це відбувається автоматично, можливо, згідно з датчиком наближення (Samsung A7 2017). Яскравість AOD також регулюється датчиком світла.

На S10 в кишені не вимикається, він завжди горить. Мабуть, це пов’язано з тим, що наближення датчика цього апарату є шахрайством, і, на загальну думку з 4PDA, не працює дуже добре.

“Aod” був на моїх перших телефонах, Button Sony Ericsson та Nokia. Потім прийшли темні часи неперекотивних дисплеїв. З появою смартфонів стало можливим наслідувати AOD за допомогою різних програм, як.От NOLED, але не дуже ефективно. Тепер, на щастя, прийшов ренесанс.

Без AOD я не можу уявити, як зручно користуватися телефоном. Я сиджу вдома, телефон на столі. Я зайшов до іншої кімнати / на вулицю, повернувшись, нам потрібно перевірити сповіщення. Дістатися до телефону, натисніть кнопки? Замість того, щоб просто кидати очі на частку секунди. Грі.

Завжди на дисплеї

Доторкнувшись до розділу “Завжди на дисплеї”, ви отримаєте три окремі параметри: відображений вміст, автоматична яскравість та налаштування розкладу.

Вміст для відображення

Кнопка «Головна» та годинник. Це модель за замовчуванням, яка забезпечує великий віджет годинника (докладніше про налаштування, нижче) та кнопку віртуального будинку, до якої можна натиснути, щоб зняти телефон із спального режиму. Якщо ви не виявили, що ви натискаєте кнопку «Домашня», щоб розбудити екран, або вам часто доводиться натиснути його випадково, коли ви підбираєте телефон, ви можете вимкнути його, вибравши елемент «Дивіться або інформацію». Щоб зберегти заряд акумулятора та повністю спростити процес, ви можете просто перейти на кнопку “Дім”.

Авто.Яскравість

Вся ідея завжди на дисплеї полягає в тому, що вона тонка і не дратує. Залиште його на автоматичному.Тиг, щоб досягти цієї мети, дозволяючи телефону вимірювати рівні зовнішньої яскравості та відрегулювати яскравість завжди включеного дисплея, щоб досягти балансу між придатністю та тонкістю.

Якщо ви хочете вимкнути його і налаштувати вручну, це, мабуть, тому, що ви хочете зберегти його на дуже низькому рівні, щоб весь час для максимального тонкого. Ви можете вибрати між чотирма різними рівнями яскравості, і ви можете перевірити, як це працює в реальному світі, ввімкнувшись завжди на дисплеї, а потім натиснувши годинник двічі, щоб отримати повзунок регулювання.

Встановіть графік

Це, перш за все, функція збереження заряду акумулятора, яка дозволяє налаштувати функцію “завжди на дисплеї”, щоб вона вмикалася лише тоді, коли ви відчуваєте, що “вам потрібно” в той час дня, коли Ви, швидше за все, опинитесь поза домом, і регулярно тримаєте телефон перед тим, як у режимі очікування. Наприклад, ви, можливо, не захочете вмикатися завжди на виставці до 9:00, і тоді ви будете раді вимкнути його до 21:00, коли ця інформація не надто критична. Якщо ви відключите його протягом перших кількох годин і останні кілька годин свого дня, ви можете заощадити час роботи акумулятора.

Як завжди відображатись на будь.Якому пристрої Android

Від створення унікальної інтеграції користувачів з TouchWiz до випуску інтуїтивних функцій, таких як AOD (завжди на дисплеї) для ефективного використання технології дисплея AMOLED, є багато причин полюбити пристрій Galaxy. Але оскільки OLED.Дисплеї вже не унікальні для Samsung, немає причин, чому ви не можете використовувати завжди функцію дисплея на своєму поточному пристрої. Завдяки завжди на Amoled, ви можете насолоджуватися функцією AOD на будь.Якому пристрої Android прямо зараз.

See also  Як відключити кнопки на Samsung

Завантажити та налаштувати завжди на amoled

Перш ніж почати використовувати програму AMOLED, щоб запустити функцію на своєму телефоні, вам потрібно надати певні дозволи на програму. Однак функція завжди на дисплеї була розроблена для роботи з OLED.Дисплеями, тому вона не тільки корисна, але й не кровотеча. Хоча програма може працювати на пристроях з РК.Дисплеями, радимо використовувати його на OLED.Дисплеї для кращої продуктивності.

 • Завантажте програму Always on Amoled з магазину Google Play.
 • Запустіть програму та почніть надати необхідні дозволи для малювання над іншими програмами та зміною налаштувань системи.
 • Крім того, ви повинні надати доступ до сповіщення у програмі Ally On Amoled, щоб ви могли використовувати функцію AOD для перегляду сповіщень.
 • Клацніть кнопку “Стиль годинника” у розділі “Стилі”, щоб вибрати стиль цифрових або аналогових годинників для екрана AOD (багато інших у Pro).
 • Відкрийте вкладку Стиль дати, щоб вибрати текст або повний календар.
 • Клацніть на тлі / шпалерах, щоб вибрати один із багатьох безкоштовних та преміум.Шпалер AMOLED для екрана AOD.
 • У розділі “Текст і шрифт” ви можете вибрати шрифт, розмір тексту і навіть колір тексту, який ви хочете переглянути на екрані AOD.
 • На вкладці погоди ви можете ввести своє місцезнаходження, щоб отримати прямий прогноз на екрані AOD (Pro Function).
 • Вкладка “Завжди примітка” дозволяє додати текст тексту, укладаного доповіді на екрані “Завжди на екрані”.

Після налаштування основних налаштувань у вас буде бажаний перегляд завжди на дисплеї та готове. Тим не менш, існує багато цікавих функцій, пов’язаних із сповіщеннями, елементами музичного управління, кореневими функціями тощо. D.

На вкладці “Загальна” для “Повідомлення” ви можете вмістити ефект “прикордонного світла”, щоб кожного разу, коли ви отримаєте сповіщення, ефект “прикордонного світла” відображається на екрані “завжди вмикається”.Якщо ваш пристрій має кореневий доступ, ви можете перейти на вкладку “Додатково”, щоб увімкнути режим “дозування”, навіть коли екран AOD увімкнено, щоб заощадити більше акумулятора.У меню “Різне” ви можете включити опцію “Показати елементи музичного управління”, щоб отримати кнопки відтворення безпосередньо на екрані AOD.

Відповіді на популярні запитання

Як відключити AOD?

Якщо використовується системний інструмент, то порядок полягає в наступному: Налаштування → “Робочий екран і шпалери” → “Постійний дисплей” → Переклад положення перемикача “вимкнено”. Якщо ви встановили третю частину програми (наприклад, завжди на amoled), ви можете просто зняти його.

Чи впливає цей режим самостійність?

У випадку використання вбудованої послуги ця функція не вплине на самостійність пристрою або незначно вплине. На особистому P20 Pro лише 1% заряду сиділи вночі, незважаючи на досить тривалий час для використання телефону. Використовуючи третій партійний додаток, все залежить від розробників, споживання енергії може змінюватись від 1 до 30%.

Що робити, якщо завжди на дисплеї не працює?

Якщо ваш пристрій не підтримує можливість використання AOD без використання третьих партійних додатків, ви можете завантажити одну з програм «завжди на дисплеї» в Google Play. Зверніть увагу, що використання третім.Партійних додатків може спричинити несправності в експлуатації системних програм. AOD-це функція, доступна для всіх пристроїв, що працюють на Android, однак, коли вони використовуються на смартфоні IPS-Matrix, краще відмовити йому. Заряд акумулятора буде занадто високим і невиправданим. Також варто звернути увагу на інструмент інструменту при використанні його з блокуванням екрана з кодом PIN або розблокування в обличчя. Періодично виникають помилки, в яких чорний екран не замінюється блокуванням екрана. У цьому випадку ви повинні насильно натиснути кнопку блокування і лише потім ввести пароль.