Home » Як видалити блокування з Android. Дані в ASUS

Як видалити блокування з Android. Дані в ASUS

Table of Contents

Як розблокувати екран телефону, якщо ви забули пароль на Android

Якщо ви забули пароль, щоб видалити блокування зі свого смартфона, ви не повинні панікувати достроково. На сьогоднішній день існує кілька ефективних способів вирішити цю проблему. У запропонованому матеріалі, зібраних алгоритмах дій, завдяки якому можна буде розблокувати пристрій на основі Android. У випадку, якщо один із запропонованих варіантів не з’явився. Не відчайдушся і спробуйте наступне.

Одним із найпростіших способів є синхронізація пристрою з обліковим записом Google. Відповідний запропонований варіант лише у випадку, якщо телефон має доступ до Інтернету, будь то Wi-Fi чи мобільна мережа.

Введіть пароль неправильно 5 разів, після чого вікно близько 30-секундного блокування з’явиться. Тут потрібно натиснути “Забули графічний ключ?”” “. У вікні, яке з’являється, введіть дані облікового запису Google. Якщо вони такі забуті. Ви можете відновити їх на офіційному веб-сайті Google.Com. У разі успішного авторизації ваш пристрій буде розблоковано.

Спосіб

Коли ви забули пароль з екрану вашого Samsung і терміново потрібен телефон, я рекомендую використовувати TenorShare 4ukey для Android. Це досить точно такий самий інструмент, який ви шукали. Він сумісний з будь-яким телефоном на Android, і дозволяє “розблокувати будь-який замок”. Він також може успішно скинути Google Acts. Отже, використання TenorShare 4ukey. Це швидке, легке та найкраще рішення для заблокованого екрана.

Екран вилучення пароля:

Встановіть TenorShare 4ukey для Anfrod і натисніть кнопку “Видалити блокування екрана” 2. Зачекайте кілька хвилин, тоді пароль екрана буде успішно видалено.

Встановіть Tenorshare 4ukey для Anfrod і натисніть кнопку “Видалити блокування облікового запису Google (FRP)” 2. Надіслати сповіщення до свого пристрою Samsung. 3. Після отримання повідомлення, натисніть опцію “Перегляд” на пристрої Samsung, і дотримуйтесь покрокових інструкцій, що відображаються на пристрої, щоб керувати пристроєм. 4. Врешті-решт вам доведеться перезавантажити пристрій та скористайтеся механізмом розблокування, який ви просто встановили, щоб отримати доступ до Samsung.

Як видалити замок екрану на телефонах різних брендів

У попередньому розділі інструкції щодо відключення блокування на “чистому” Android. Однак деякі виробники для зручності користувачів встановлюють свої пристрої, фірмові оболонки та більш недавні версії операційної системи від Google. Враховуючи особливості кожного бренду, ви повинні розглянути алгоритм для відключення блокування на цих моделях.

Сяомі

Китайський виробник Xiaomi обладнав свої пристрої за допомогою фірмової оболонки MIUI, яка використовує версію Android 9.Х. Вимкніть захист від смартфонів цього бренду таким чином:

Відтепер доступ до особистої кореспонденції, фотографій, рахунків, рахунків та іншої цінної інформації, зможуть отримати будь-яку сторону.

Samsung

Графічна оболонка TouchWiz, розроблена корейським виробником для смартфонів Samsung, дещо відрізняється від немодифікованого Android. Це означає, що відключення блокування на цих пристроях повинна виконуватися за допомогою зміненого алгоритму.

 • Проста купа пальця на екрані, щоб знизити завісу;
 • У верхньому правому куті натисніть значок передач, щоб перейти до “Налаштування”;
 • Прокручуючи екран, знайдіть елемент “Блокування та захист”;
 • Повертаючись до сторінки доступних параметрів, виберіть пункт “Тип блокування екрана”, звертаючи увагу на варіант використаного захисту;
 • Щоб змінити тип блокування або вимкнути його, натисніть на лінію;
 • Якщо графічний ключ використовується для обмеження доступу, підтвердьте перевірку, використовуючи зразки;
 • Далі виберіть пункт “Поверніть навколо екрана”;
 • Коли система повідомляє, що використовується ключа буде видалено з основи, вам доведеться підтвердити свої наміри, натисніть клавішу “Стерти”.

Це дозволить скинути пароль та вимкнути блокування телефону.

Честь

Як і у Samsung, Xiaomi, найпопулярніший спосіб блокувати доступ на смартфонах Honor. Huawei. Це графічний ключ. Щоб спростити завантаження системи, багато користувачів намагаються відключити функцію захисту. Це робиться через меню Налаштування за допомогою нехитрових маніпуляцій:

Відтепер ви можете ввести систему, не вводячи графічний ключ.

Редмі

Ще одне дітище виробника Xiaomi має власну оболонку та спеціальну функцію блокування екрана. Вимкніть захист цих пристроїв можливі, якщо пароль відомий, код або ключ, зламати систему не спрацює. Щоб спростити доступ до функціональності смартфона, вам знадобиться:

На наступному кроці вам потрібно буде відключити пальцем, щоб при включенні ввімкнутись, щоб негайно ввести екран Master Smartphone. Для цього потрібно отримати права розробників: Налаштування. Про телефон, а потім 8 разів Натисніть на лінію “Miui Version”. Тепер:

 • У загальному меню введіть розділ “Розширені налаштування”;
 • Прокрутіть верхній екран, щоб дістатися до вкладки “Для розробників”;
 • Активуйте параметр “Скіп.Екран блокування”, перемістивши перемикач праворуч.

Ми використовуємо автоматичне розблокування на Android

Кожен із сучасних типів блокування екрана (за винятком простого пальця) забезпечує надійний захист і вважається хорошою перешкодою для шахраїв, однак, має значний недолік. При активному використанні гаджета процес ідентифікації займає тривалий час, особливо якщо довгий пароль або складний графічний візерунок встановлюється як захист.

Для вирішення проблеми розробники ОС Android створили корисну функцію “Smart Lock”, що означає “розумне блокування”. Це дозволяє не встановлювати захист, коли смартфон знаходиться в руках власника або поруч. Як і будь-яка програма захисту, Smart Lock має свої плюси та мінуси.

 • Широкий вибір блокування / розблокування екрана, здатність створювати багатоступеневу систему захисту;
 • Наявність функції “Смарт-замку”, яка автоматично видаляє обмеження доступу при виконанні однієї з трьох умов: смартфон був у безпечній зоні, система “визнала” обличчя власника, була сусідня.

З усіма перевагами функції “Smart Lock”, багато користувачів відмовляються використовувати його. Причина:

 • Хитрий параметр “безпечна зона” здатна зробити протилежний ефект. Після розрахунку таких місць, зловмисник не буде важко “вести” смартфон з носа власника;
 • “Спритний замок” також може працювати на найбільш вповноваженому моменту, а саме, коли є злодій.

Через програми

Якщо у параметрах смартфона, вимкнення блокування екрана за допомогою стандартних інструментів, ви можете використовувати сторонні утиліти. Їх легко керувати, мають невеликий обсяг і споживають кілька ресурсів.

See also  Встановлення кореневих прав на Android. Які проблеми можуть виникати під час маршрутизації смартфона

Непотрібний екран

видалити, блокування, android, asus

Ця легка та лаконічна програма від розробника “Інформація про відкриту програму” є найпопулярнішою серед власників мобільних гаджетів, оскільки вона ідеально функціонує на смартфонах із Android 4.0.4 і вище. Вона вимикає режим “сплячого” і не дозволяє дисплея гнити під час роботи вибраних ігор та додатків. Тиждень Inte складається з головного екрану, на якому відображаються всі програми, що коли.Небудь завантажені на смартфон. Досить встановити чеки протилежних часто використовуваних додатків, і під час їх активації екран залишатиметься включеним. Якщо жодна програма не була позначена, як пріоритет, стандартні налаштування працюватимуть, і пристрій перейде в режим “сну”.

Залишайся живим

Є аналогом попередньої програми, але має більш широкий набір функцій та розповсюдження на платній основі. Якщо “переговорний екран” вимикає сенсорний екран, лише під час роботи вибраних програм, “залишатися в живих” дозволяє вирішити інші, однаково важливі завдання. У верхньому сегменті Intees ви можете побачити всі режими програми:

Samsung та TouchWiz

Процес видалення пароля для кожної моделі гаджетів може бути індивідуальним. Давайте розглянемо, як видалити пароль з екрана блокування Samsung:

  Я опускаю штори, натискаючи кнопку “Налаштування”.

Тепер ви знаєте, як видалити пароль блокування екрана на Samsung. Після виконання всіх кроків пароль впаде на гаджет, опція захисту буде відключена.

Інженер мобільного та комп’ютерного інженерії в спеціалізованому сервісному центрі, G. Москва. Постійний досвід роботи з 2010 року.Є питання? Вкажіть у коментарях до статті. Я намагаюся відповісти якомога швидше вам на вказану пошту. Кожен випадок є індивідуальним, і тому дуже важливо, щоб ви здебільшого малювали свою проблему і яка модель пристрою.

З метою видалення пароля з екрана, якщо я знаю пароль: блокування екрана блокування відступу гаджета вкажіть “ні”, якщо є пароль. Ми це представляємо! Lppi цього видалення нічого в програмі Preparate не зміниться і не буде стерти!! Спасибі

Скиньте Asus Zenfone Go TV G550KL (жорстке скидання Asus Zenfone Go TV G550KL)

Samsung A7 (2018) Ditin Zabula grafіш.Ключ. Тітка Немє. Jac можливий Goblevati ?

На екрані A8 Samunt малюнок “екстрений дзвінок” з’явився “Введіть пароль” Я нічого не робив, у мене ніколи не було пароля, я не давав перезавантаження. Довідка!

У A8 Samsung з’явилася несподівана “аварія”. Введіть пароль. “У мене ніколи не було пароля, перезавантаження не допомогло, що робити

У мене є пароль для планшетів баггі більше не потрібен два дні струшування екрана.

Забули графічний ключ на Philips S326. Як розблокувати за допомогою збереження даних?

У мене честь 5а.У налаштуваннях ми можемо ввести команду, щоб скасувати замок, але коли мова йде про “ні”, натисніть і нічого не відбувається. І ключ знову з’являється на екрані. Що робити?

Мій тато на телефоні Kenekse має пароль і розблокувати нісенітницю. Ви можете нам допомогти?

Я хотів змінити пароль, запам’ятовується, вирішив перезавантажити, і кампанія випадково натиснула без номерів, які мої батьки присягають гроші на ремонт, вже не заблоковано протягом 1 години розблоковано деякими зображеннями через відбиток, але більше не працює до налаштувань Заватського до всього, що робив Zprosts Телефон Honor 10 Lite Я сподіваюся, що ви допоможете батькам підмітати трійофон, куплений за 13.500

Доброго вечора, на іншому телефоні з цією поштою, я не можу допомогти своєму телефоні з телефоном і не заблокував знову і знову очолити ключ допоміг

Зламав екран не може ввести графічний ключ, є відбиток пальців та цифровий пароль, перезавантажений телефон і не може відкрити верхню панель

Доброго дня.Допоможіть будь ласка.У мене така проблема.Я забув свій PIN-код, але ви можете піти на друк, але мені потрібен PIN-код.

Доброго дня! Мій телефон Sony C3. Неможливо скасувати пароль блокування екрана (PIN-код.Код 4 цифр). Після набору блокування екрана вимагає PIN-коду.Код, введіть і не відображається, але повертається в меню безпеки. Допомога, будь ласка, вимкніть блокування. Android 5.Один.Один. Спасибі.

Доброго дня. Будь ласка, скажіть, як видалити пароль з телефону Samsung? Я переходжу до налаштувань, екран блокування, блокування екрана, підтвердження пароля, де немає написаного адміністратором, політикою оцифрування або зберігання даних облікового запису. Що робити.

Позначте пароль. Не активний. Ви можете лише змінити вигляд пароля на графічному, простих або складних. Телефон ZTE B2015.

Realme C21y нові тіла. Потрібно видалити блок екрана. Немає інформації про телефон, новий. Управляється лише для встановлення блоку. Екстра.

Вкажіть модель пристрою та які ознаки експерименту. Спробуйте детально описати те, що, де. За яких умов не працює або не перестає працювати.Тоді ми можемо вам допомогти.

Способи розблокувати графічний пароль

Методи, описані нижче, призначені виключно для розблокування власного пристрою, не можна застосувати для викрадених пристроїв. Важливе зауваження виражається в тому, що назва пунктів меню може виглядати по.Різному залежно від виробника.

Розблокуйте телефон через 4ukey

Мабуть, найпростіший варіант-використовувати спеціальну програму для видалення екрана на Android-пристрої-4ukey для Android. Перевага цього методу полягає в тому, що він є ефективним і не потребує складних операцій (сама програма виконуватиме всі необхідні операції для досягнення бажаних результатів).

 • Завантажте файл інсталяції програми та встановіть його на комп’ютер. Потім двічі клацніть значок на робочому столі комп’ютера, щоб відкрити програму та підключити заблокований телефон Android до ПК за допомогою кабелю USB;
 • Після того, як програма автоматично знайде свій смартфон, натисніть опцію «Видалити» на екрані;
 • Коли запропоновано видалити всі заощаджені дані на телефоні, виберіть ОК. Після завершення процесу ви можете знову отримати доступ до свого смартфона. Якщо ви раніше створили копії телефонних файлів на іншому середовищі, тепер ви можете скопіювати їх на свій пристрій.

Вибір комбінації

Всім відомо, що числові комбінації, такі як “123456”, ненадійні, легко обрані звичайними людьми. Аналогічна проблема спостерігається у паролях у графічних представленнях. Літери латинського алфавіту часто використовуються. Зважаючи на те, що близько 75% світового населення є правильним, введення ключів, таких як “M” або “і”, слід вести зліва направо праворуч. Має сенс спробувати символи: “C”, “G”, “L”, “S”, “Z”, “7”. Популярні геометричні фігури: гострі, прямі трикутники; Велика площа; дві маленькі прямокутники, пов’язані в центрі; зірки.

У математиці примирення варіантів рішення називається «методом грубої сили», у колі ІТ-фахівців-«кубами». Складність використання методу викликається наявністю системи захисту від неї, яка працює просто: 5 Неправильні комбінації призведуть до блокування пристрою протягом 30 секунд, усі наступні невдалі спроби змусять користувача чекати Знову для закінчення терміну дії таймера.

See also  Samsung екран запису з звуком. Використання ADB для захоплення екрана

Зателефонуйте на смартфон (для Android 2.2 і внизу)

Метод передбачає використання помилки Android для 2.2 включно, і виглядає так:

 • З іншого смартфона, зателефонуйте заблокованому гаджету, зателефонуйте;
 • Поверніть вікно дзвінків, натиснувши кнопку “Дім” або “Назад”;
 • Ви отримаєте повний доступ до системи, але для того, щоб не повторювати кроки, зроблені знову, видалити або призначити новий пароль;
 • Відкрийте програму налаштувань, виберіть “Безпека” у вікні, що відкривається, перейдіть на вкладку “Блокування екрана”. Моделі, що працюють на старих андроїдах, не вимагають інструкцій попереднього ключа.

Незважаючи на те, що ця помилка була виправлена ​​фахівцями, “побічний ефект” від неї залишався. На сучасних варіантах ОС, можна скинути таймер, який захищає від вибору. Помилка має тимчасовий ефект: наступні 5 неправильних спроб призведуть до вимоги чекати або скористатися хитрими знову.

Відкриття низького заряду

видалити, блокування, android, asus

Коли рівень заряду акумулятора знизиться до 15%, на екрані з’являється вікно, щоб підключити гаджет до джерела живлення. Поряд з кнопкою “OK”, “стан батареї” знаходиться, після того, як з’явиться статистика заряду. З цієї вкладки ви можете перейти до параметрів, після чого ви робите четвертий крок від попереднього методу.

Щоб “ловити” вікно, це займе багато часу. Ситуація ускладнює його автоматичне закриття протягом 15-20 секунд з моменту виникнення, тому вам потрібно постійно тримати пристрій під рукою. Як рада, літій-іонні батареї швидко скидаються в холоді: при зміні температури при кімнатній температурі до нуля, 7-11% заряду піднята миттєво.

Зателефонуйте до телефонних послуг

Навіть за допомогою повного блокування доступу до пристрою ви можете зателефонувати в контакти з “білого списку”, натиснувши кнопку “Екстренний виклик” у нижній частині екрана. За замовчуванням є кімнати рятувальних послуг: 101, 112 та аналогічні. Після миттєвого дзвінка робочий стіл пристрою відкриється протягом декількох секунд протягом декількох секунд, перейдіть від меню параметрів при хорошій реакції. Подальші кроки такі ж, як у другому способі.

Введення в експлуатацію фальшивих дзвінків може призвести до негативних наслідків, таких як переповнення каналу зв’язку з операторами, з огляду на те, що цей метод найменш рекомендується з усіх описаних у тексті.

Відновлення через обліковий запис Google

Зручність методу полягає в тому, що їх можна використовувати відразу після невдалих грудсформ. Кілька неправильних спроб призводять до появи вікна з запитом повторити спробу пізніше. Після закриття, кнопка “Забули ключ буде відображатися нижче?”Після натискання, на якому з’являється поле облікового запису Google. Вам потрібно вказати логін та пароль. Якщо вони також забуті, вони можуть бути відновлені за допомогою ПК або іншого смартфона, використовуючи відновлення електронної пошти. У випадку, коли ви можете отримати доступ до профілю, підтверджуючи номер мобільного телефону, необхідно переставити SIM-картку до іншого гаджета.

Як обійти замок, якщо ви забули пароль?

Якщо ви нещодавно змінили пароль і негайно забув його, то для скидання, потрібно ввести режим відновлення.

Для цього ви повинні одночасно натискати кнопку живлення та змінити гучність звуку. Затискайте ці ключі повинні бути під час телефону.

У меню, який з’явиться, потрібно вибрати налаштування скидання до заводу. У більшості випадків вам не потрібно вводити ключ після завантаження пристрою. Цей метод має негативну сторону. Ви втратите всі користувацькі файли, вам доведеться повторно встановити програми. Ви можете відновити інформацію лише в тому випадку, якщо ви синхронізували свій пристрій із хмарним сховищем.

У останніх смартфонах цей метод може не спрацювати. Вам доведеться ввести ключ після відколення назад. Також не ефективні варіанти, в яких блокування видаляється під час дзвінка або з низьким зарядом акумулятора. Вони працювали лише над системами аж до версії 4, а пізніше ця вразливість була закрита розробниками. Все ще не вилучаючи смартфон із блокування, ви можете відповісти на дзвінок, але тут, щоб перейти до повідомлень чи меню, вам потрібно буде ввести код.

Якщо у вас є смартфон однієї з останніх моделей Android. Тоді ви можете скинути забутий клавішу, лише миготувавши пристрій. Якщо ви недосвідчений користувач, найкраще це зробити в сервісному центрі. Щоб змінити прошивку, вам потрібно буде підключити SMATON до комп’ютера, завантажте спеціальну програму та файл за допомогою заводських налаштувань.

Що робити, коли повідомлення “заборонено адміністратором” на екрані?

видалити, блокування, android, asus

Іноді важко видалити блокування екрана на Android. “Заборонений адміністратором”. Це одна з часто виникає помилки. Він стикається з власниками смартфонів з операційною системою над п’ятою версією. Ви можете позбутися цієї проблеми відповідно до інструкцій:

 • Відкрийте загальне меню програми. Виберіть “Налаштування”.
 • Прокрутіть список опцій до вкладки безпеки.
 • Знайти в розділі адміністратора пристрою.
 • У цій частині налаштувань ви побачите всі програми, які можуть керувати своїм пристроєм. Наприклад, “віддалений доступ” або “менеджер” може заборонити видалити екран блокування, усунути їх зі списку, а потім ви можете позбутися від захисту пристрою.
 • У деяких випадках, коли ви натискаєте програму, ви побачите список своїх повноважень. Видаліть ці права, пов’язані з контролем екрана блокування.

Якщо ви не знайдете додатків у списку, то причиною помилки може бути вірусним застосуванням або альтернативним замком. Якщо ви використовуєте третій.Партійні програми для захисту вашого смартфона, то ви можете вимкнути екран блокування через меню програми, яке ви використовуєте.

У цьому випадку робота з налаштуваннями буде безглуздо. Ви можете позбутися вірусів лише шляхом перевірки пристрою з спеціальними утилітами.

Тепер ви знаєте, як видалити клавішу блокування екрана на Android. Поділіться цією інформацією з друзями, тому що вони також зможуть зіткнутися з такою проблемою. Якщо у вас є питання, то ви можете попросити їх у коментарях за цією статтею.

видалити, блокування, android, asus
видалити, блокування, android, asus
видалити, блокування, android, asus
видалити, блокування, android, asus
видалити, блокування, android, asus
видалити, блокування, android, asus
видалити, блокування, android, asus
видалити, блокування, android, asus
видалити, блокування, android, asus
видалити, блокування, android, asus
видалити, блокування, android, asus

Різновиди блокування екранів

Існує велика кількість способів захисту пристрою на Android. Найбільш ефективним з них є метод блокування відображення. У сучасних пристроях можна вибрати метод захисту персональних даних від їх падіння до несанкціонованих осіб. У той же час користувач може самостійно визначати необхідний ступінь захисту.

Людина. Це дивовижне створення природи. Це може запам’ятати найскладніші формули та виконувати обчислення у свідомості, але забудьте необхідні паролі. Це досить поширена проблема, тому для боротьби з нею було винайдено кілька ефективних способів. Для того, щоб видалити замок з Android, потрібно використовувати один із методів.

Через обліковий запис Google

Це найпростіший спосіб розблокувати, але це вимагає певних умов. Для того, щоб вони скористалися, вам потрібно мати обліковий запис Google і постійно включати мобільний Інтернет або Wi-Fi.

Процедура розблокування:

 • Будь-який пароль або графічний ключ вводиться до тих пір, поки дисплей не матиме напис на тридцяти секундному блоці гаджетів.
 • Після цього кнопка “забула пароль, буде відображатися?”” “.
 • Зміна його, перенаправлення до облікового запису Google буде виконуватися.
 • Там потрібно ввести свою електронну пошту та дійсний пароль.
 • Як тільки дії підтверджуються, а обліковий запис є введенням, екран автоматично розблоковано.
See also  Android Samsung віддалені файли. Де кошик у Samsung A50

Цей метод працює лише для тих гаджетів, на яких встановлено стару версію Android. Починаючи з Android 5.0, така можливість розблокувати дисплей було усунено.

Використання програми ADB

Цей метод може бути здійснений лише після підключення пристрою до комп’ютера через USB. Назва програми ADB розшифровується, як план для налагодження Android. Він має кілька корисних функцій, включаючи видалення пароля. Для того, щоб це було використано, необхідно включити налагодження за допомогою USB на гаджет. Функція встановлюється за замовчуванням або активується при підключенні пристрою до комп’ютера.

Послідовність дій:

 • Adb є частиною програми Android SDK, тому ви спочатку потрібно завантажити його.
 • Як тільки це буде зроблено, смартфон або планшет підключено до комп’ютера.
 • Завантажений файл розпакований та знайшов програму АДБ.
 • Після цього відкрийте командний рядок. Щоб запустити його, натисніть кнопку «Пуск» та виберіть «Запуск».
 • У вікні, що відкривається, введено комбінацію символів “CMD”.
 • Після натискання клавішу введення, призначте шлях до папки, що містить програму Android Debug Bridge.
 • У виявленому рядку введено: CD / DATA / DATA / COM.Андроїд.Провайдери.Налаштування / бази даних.
 • Натисніть клавішу “Введіть” та перезапустіть гаджет.

Скинути до заводських налаштувань

Цей простий спосіб дозволяє швидко розблокувати екран пристрою. Однак у нього є один значний недолік. Вся інформація, що міститься на внутрішній пам’яті гаджета, буде видалена. У той же час, файли, що зберігаються на SD-карті, залишаться в оригінальній формі.

Розблокування можна виконати наступним чином:

 • Перше, що підтримується, і певна комбінація кнопок зберігається. Для кожного планшета та смартфона ця комбінація буде іншою. Найчастіше виробники встановлюють комбінацію кнопки гучності та кнопку живлення. У деяких випадках комбінація може бути доповнена кнопкою “Головна”.
 • Після цього пристрій увімкнеться в режимі відновлення режиму. Будь-які дії, які в ньому можуть бути виконані за допомогою клавіш керування гучком (перемістіть вгору та вниз) та кнопку живлення (Підтвердження вибору). У деяких сучасних моделях режим відновлення режиму може зберігатися за допомогою датчика.
 • Вибрано пункт меню “Wipe Data / Factory Reset”.
 • У вікні, що з’явиться, дія підтверджується. Для цього натискається “Так-Видалити всі дані користувача”.
 • Процес видалення даних розпочнеться, після чого потрібно натиснути кнопку “Перезавантаження системи зараз”.
 • Пристрій перезавантажено, і всі параметри будуть скинуті до заводських налаштувань.

Видалити файли

Цей метод розблокування доступний лише для пристроїв, власники яких мають права адміністратора та завантажені файловий менеджер Aroma. Метод заснований на пошуку та видаленні файлів, в яких зберігається інформація про встановлені паролі та графічні клавіші.

 • Щоб видалити блокування екрана на Android, потрібно вимкнути пристрій.
 • Потім вони натискають стандартну комбінацію кнопок і перейдіть до режиму відновлення режиму.
 • У меню, який відкриється, виберіть пункт “Встановити zip”.
 • Наступний розділ вибирає “Виберіть ZIP з / sdcard”.
 • Покладіть курсор на лінію з ароматом менеджера файлів і відкрийте його.
 • Він знаходить папку даних та підписку системи.
 • Наступні файли шукають та видаляють у ньому: жест. Ключ, пароль. Ключ, замикання. Db-shm, блокування. Db-Wal, блокування. Дб.
 • Після завершення процедури необхідно перезапустити гаджет.

У мобільному сервісі

Google створив спеціальний мобільний сервіс “Знайти пристрій”, який має можливість скинути всіх налаштувань гаджета. Ця програма розблокує дисплей телефону та дозволить встановити новий пароль. Він діє, лише якщо пристрій підключено до Wi-Fi або мобільного Інтернету.

Замок видаляється, як це:

 • З будь-якого іншого пристрою потрібно перейти на службу “Знайти пристрій” в Інтернеті.
 • Після проходження процедури авторизації вона буде перенаправлена ​​до картки Google.
 • Тоді розпочнеться автоматичний пошук місцезнаходження гаджета. Вказане місце буде відповідати тому, де було останньою було представлено Інтернет.
 • Після того, як пристрій буде знайдено, можна вибрати один з варіантів.
 • Необхідно виділити функцію “rease data” та підтвердити повторне натискання того ж посилання.
 • У вікні, що з’явиться, натисніть кнопку “Очистити”.

Способи відновлення забутого графічного ключа для різних виробників смартфонів

Розкажіть тим, хто забув графічний ключ Android, що робити, якщо у вас є смартфон для смарт-бренду.

 • Соні. Цей виробник розробив спеціальне програмне забезпечення, яке допоможе вам відновити свій смартфон. Щоб скинути графічну клавішу, вам доведеться встановити утиліту Flashtool на своєму ноутбуці або ПК. А потім підключіть заблокований пристрій за допомогою кабелю. Відкрийте вікно інструментів. Натисніть на поле пучки та створювати кнопку. У верхній частині вікна потрібно заповнити поля пристрою, версію утиліти, прошивку та модель пристрою. Також вкажіть шлях до файлу прошивки. Потім підтвердьте кнопку Створити розрядку графічної клавіші.
 • Htc. Цей смартфон також має корисність для синхронізації PC. Hts. Вам потрібно використовувати опцію блокування обходу для розвантаження графічної клавіші в ньому. Дочекайтеся перевантаження пристрою та видалити ключ у налаштуваннях пристрою.
 • Samsung. Цей телефон вивантажується за допомогою клавіші, яку можна виконати лише після загального скидання налаштувань. Більшість моделей переходять у режим відновлення, натиснувши на центральну кнопку, гучність збільшується і вимикає пристрій.
 • Huawei. Скидання відбувається також з режимом відновлення. Перейдіть до неї одночасно натискаючи кнопки гучності та вимикання. У меню, який з’явиться, потрібно вибрати скидання заводських налаштувань. Нові моделі смартфонів від цього виробника можуть бути відновлені лише через офіційний веб-сайт.

Щоб користувач, який забув графічний ключ Android, як видалити його більше не вважається, варто використовувати додаток SMS. Він застосовується за плату, але є пробна версія. Ця програма дозволить вам відновити доступ до смартфона всього за пару клацань. Щоб скористатися цією програмою, вам не потрібно мати спеціальні знання.

Кожна дівчина принаймні один раз натрапила на ситуацію, коли вона забув графічний ключ на телефоні Android. Допомогти впоратися з нею, допоможе цьому матеріалу, поширювати його серед друзів, це буде корисним і чоловіком. Якщо ви знаєте спосіб скидання ключа, ми не згадали, пишіть про це в коментарях. Ви також можете задавати питання.