Home » Як видалити Google Chrome з телефону. Як відключити рекламу в Google Chrome

Як видалити Google Chrome з телефону. Як відключити рекламу в Google Chrome

Як повністю видалити Google Chrome з Android. Інструкція

Браузер Google Chrome.Це програма перехресної платформи, і тому її можна використовувати як на комп’ютері, так і на смартфоні. Більше того, мобільна версія веб.Браузера практично не відрізняється від комп’ютера: однакова практична та зручна інтеграція, однакові необхідні та корисні функції. Однак, незважаючи на всі переваги браузера, багато користувачів віддають перевагу іншим програмам для перегляду веб.Сторінок, і їх цікавить, як видалити Google Chrome з телефону. Ця стаття присвячена відповіді на це питання.

Chrome. Один із найзручніших, швидких та безпечних браузерів для мобільних пристроїв. Розробники реалізували найпопулярніші функції в ньому, які щодня використовуються мільйонами користувачів у всьому світі:

 • Спрощений режим перегляду веб.Сторінок. Браузер стискає текст, зображення, відео та сайти без втрати якості, що дозволяє швидше заощадити мобільний трафік та завантажувати сайти швидше.
 • Швидкий доступ до пошуку Google, миттєве відкриття улюблених сайтів на новій вкладці. У Chrome також є вбудована функція пошуку: достатньо просто натиснути слово чи фразу, щоб знайти його в Google, не залишаючи оригінальної веб-сторінки.
 • Завантажте вміст (відео, зображення, веб.Сторінки) та відкриття його в режимі офлайн
 • Безпечний перегляд сайтів. Якщо він активується, то, намагаючись відкрити небезпечний сайт або завантажити підозрілий файл на екрані, з’явиться відповідне попередження.
 • Швидкий пошук інформації за допомогою функцій управління голосовим управлінням та відображенням на екрані параметрів запитів та веб.Адрес, оскільки текст вводиться в пошуковій системі.
 • Вбудований перекладач Google для перекладу цілі веб-сторінки на російську мову одним клацанням.
 • Особисті рекомендації. Chrome пам’ятає і враховує інтереси користувача: Під час відкриття нової вкладки на екрані відображаються статті на основі історії поглядів.
 • Режим інкогніто, з яким користувач може переглядати веб.Сторінки без збереження в історії поглядів.

Також неможливо не відзначати таку функцію Google Chrome, як синхронізація даних. Це дозволяє автоматично дублювати історію відвідувань, вибраних закладок, налаштувань та інших даних на всіх пристроях, в яких вступ до облікового запису Google.

Переваги програми

Список плюс

Chrome на телефонах у його функціональності не має суттєвих відмінностей із версією на ПК або ноутбуці. Ця заява має таку велику армію шанувальників завдяки ряду переваг. Серед них ми зазначаємо:

 • Браузер оновлює сумісність зі старими моделями гаджетів.
 • Підвищена безпека.
 • Чітка, доступна інтенсивність.
 • Швидке відображення всіх елементів дизайну та маркування сторінок.
 • Функції голосового пошуку та розумної лінії Google.
 • Можливість миттєво відновити нещодавно відкрити вкладки.
 • Зручне меню закладок.
 • Легка навігація в розділі “Історія”.
 • Здатність працювати в режимі “інкогніто”.
 • Зручний менеджер завантаження.

Це дозволяє переглядати сторінки, не хвилюючись, що мегабайти збираються закінчитися.

See also  Як підключити динамік до телефону iPhone

Синхронізація

Але, звичайно, найвідомішою перевагою веб.Засобів Google Chrome є можливість синхронізувати вкладки, паролі та інші дані на всіх пристроях. Все, що потрібно. Це перейти до вашого облікового запису з нового гаджета чи комп’ютера. Тут, у браузері, буде відображатися все необхідне: Останні вкладки, історія, особисті налаштування. Для тих, хто по черзі працює в Chrome на ПК та на телефоні або планшеті, синхронізація. Варіант справді незамінний.

Портали в полоні

Портал полонених. Мережева послуга, яка вимагає від користувача, який підключив до мережі користувача для виконання деяких дій для отримання доступу до Інтернету. Зазвичай він використовується для зарядки дошки, аутентифікації абонента або рекламного дисплея. Встановіть його, щоб він стукав у Google.

Подальша інструкція означає, що ви вже отримали корінь через Magisk

Ми прикріплюємо телефон за допомогою USB, запускаємо термінал (Linux; macOS) і переходимо до Shell./Оболонка ADB, і перейдіть до режиму адміністрації SU. Може відбити: Дозвіл заперечується, у цьому випадку ми їдемо до Magisk і даємо Shell Ruta.

Далі введіть наступні команди. Я вирішив замінити Google на F-Droid Store

Налаштування поставити Global faptive_portal_mode 0 Налаштування Класти глобальний fappive_portal_detection_enabled 0 Налаштування Покладіть глобальний wifi_watchdog_on 0 Налаштування.Налаштування org поставити Global Captil_https_server “https: // f-droid.Org »Налаштування поставити Global fappive_portal_http_server” https: // f-droid.Org »Налаштування розміщують глобальний fappive_portal_fallback_url” https: // f-droid.Org »Налаштування розміщують глобальний fappive_portal_fallback_urls” https: // f-droid.Org “

Ви також можете вибрати інший сервер. Нижче буде надано кілька альтернатив, або ви можете підняти власну

Https: // quptiveportal.Кукетц.De https: // elementary.Io/genterate_204 https: // httpstat.США/204

Як вигнати Google зі свого смартфона

Програми та послуги Google для багатьох виглядають як невід’ємна частина операційної системи Android. Однак це не так, що ціаноген доводить нам щодня. Якщо ви також хочете позбутися від ненажерливих, гальмурованих та крадіжок інформації про послуги Google, то ця стаття для вас.

Ця стаття може зацікавити насамперед виродками, які люблять забрати у своєму смартфоні, а також власників не надто потужних гаджетів, які шукають способи збільшити свою швидкість. Усі користувачі, які не цікавлять, не потрібні, і хто “і так все працює”, будь ласка, не хвилюйтеся і не витрачайте час на читання цього тексту.

Смартфон негайно починає повільно уповільнювати і їсти акумулятор, і незалежно від того, які складання Google Apps ви встановлюєте. Але, незважаючи на це, більшість користувачів все ще продовжують використовувати програмне забезпечення Google, не в змозі знайти йому повну заміну. Нижче ми спробуємо це зробити. Але спочатку давайте позбумось від усіх слідів “корпорації добра” на нашому пристрої. Ви можете зробити це двома способами (корінь не потрібен).

Видаліть свій рахунок у списку підключених облікових записів. Ви можете зробити це в налаштуваннях пристрою в розділі “Облікові записи”. Після цієї операції вам потрібно буде вручну видалити або вимкнути всі програми з Google.

Зробіть повне скидання вашого пристрою до початкового стану. Ця функція прихована в розділі “відновлення та скидання” і називається “скидання налаштувань”. Зверніть увагу, що всі дані з внутрішньої пам’яті, налаштувань та встановлених програм будуть видалені, тому вам доведеться запустити смартфон з нуля.

See also  Mi Band 4 Встановіть по телефону

Ну, тепер, коли ви махали Google ручкою, почнемо оснащувати. Перш за все, вам потрібно знайти заміну Google Play. В принципі, ви, звичайно, можете завантажити та встановити всі необхідні програми вручну, але зробити це набагато зручніше за допомогою спеціального магазину додатків, який має функцію автоматичного оновлення програмного забезпечення.

Як заміна Google Play, найзручніше використовувати Amazon Appstore, маючи величезну базу програм, серед яких ви обов’язково знайдете все необхідне. Тут ви можете керувати установкою та видаленням програм, є функція автоматичного оновлення

Щоб організувати свій час та планувати подію, замість «календаря Google», ви можете використовувати багато альтернативних рішень, таких як календар схід сонця. Ця програма має чудову функціональність, сумісність з календарем Google та календарем iCloud та чудовим дизайном, який може затьмарювати всіх конкурентів. Наш огляд.

Пошук заміни на драйв Google зовсім не складно. Dropbox, Mega, OneDrive, Box. Виберіть будь.Яку послугу, яка вам подобається, і завантажте відповідний мобільний клієнт. Усі вони мають приблизно однакову функціональність, тому тут питання більше спирається на кількість розподілених вільного простору та особисті уподобання. Я голосую за OneDrive, тому що в цій службі я накопичив багато додаткових гігабайт.

Який браузер краще встановити на Android

Розібравши, як можна зупинити роботу Google Chrome на смартфоні, вам слід перейти до вибору найбільш підходящого браузера для відвідування сайтів. Зараз їх є величезна кількість у просторі гри на ринку. Ми пропонуємо вам познайомитися з невеликим рейтингом, який представляє найкращі програми веб.Набору.

Назва Опис Рейтинг
Яндекс. Браузер Додаток від добре відомої мобільної компанії, в якій інтегровані всі послуги. Якщо ви, наприклад, використовуєте Yandex та інші продукти, цей браузер буде ідеальним вибором. Він реалізує зручну інтеграцію з певною вкладкою Zen, де в будь.Який час ви можете ознайомитись із останніми новинами.
Браузер UC Дуже популярний додаток, який позиціонує себе як найзручніший браузер для Android. Він має вбудований рекламний блокатор, а також багато режимів для швидко відкритих сторінок. Але в той же час браузер UC зберігає всі дані в кеші, тому пам’ять смартфона швидко забиваються, а спливаючі вікна негайно турбують.
Opera Mobile Браузер, який нещодавно втратив свою популярність, яка була в нульові роки. Але все.Таки Opera залишається провідним брендом серед додатків для мобільного веб.Набору. Браузер радує простими та зрозумілими намірами, а також вбудованим блокатором реклами та VPN.

Як очистити Android з файлів Chrome після його видалення

Не забудьте зберегти пам’ять телефону від зберігання історії, закладок та інших залишкових даних веб.Обличчя. Найвідоміша програма для видалення цієї інформації. Ccleaner, але тут, звичайно, право вибирати лише вас. Програми працюють за тим самим принципом. Вони сканують систему, шукають необхідні файли. Як тільки знайдені всі додаткові дані спостерігача Google. Видаліть їх із смартфона.

See also  Як налаштувати звук на ноутбуці ASUS. Третє -партійне програмне забезпечення для конфігурації

Іноді причиною видалення веб.Браузера з Google є бажання повернутися до одного з попередніх варіантів браузера. Як правило, до цього підштовхується хром, завдяки якому застаріла версія Android серйозно висить. Щоб повернутися до попередньої публікації браузера, зробіть наступне:

видалити, google, chrome, телефон
 • Видаліть Chrome з телефону “до нуля”, за допомогою всіх залишкових даних одного з розглянутих методів.
 • Знайдіть файл встановлення для потрібної версії з розширенням.Apk, і завантажте його.
 • Після завантаження запустіть установку спостерігача.

Оскільки ви встановите стару версію Chromium не на ринку Play, де представлені лише останні публікації, але безпосередньо через браузер, гаджет може допомогти. Ми радимо спочатку дозволити завантажувати та встановити файли з невідомі сайти в меню налаштувань безпеки.

Якщо вам потрібно видалити цю версію Chrome, проблем не буде. Тільки, звичайно, через Google App Store це спрацює не, а іншими способами. Легко. Не забудьте очистити кеш і збережіть пам’ять смартфона від “сміття”.

Чи можна зняти браузер

Багато хто глибоко помиляється, вважаючи, що браузер автоматично побудований виробником не може бути видалений з телефону або планшета. Google Chrome не вважається системним файлом, тому його видалення з пристрою не повинно бути складним. Однак бувають випадки, коли браузер може бути лише «замерзлим» і відключити.

Видалити хром

Що робити, якщо Google Chrome не видаляє

Найпоширеніша причина тут полягає в тому, що після запуску процедури видалення браузера деякі процеси, пов’язані з ним, все ще продовжують працювати. Тому спочатку рекомендується перевірити, чи відкрита вкладка Google Chrome. Cogda эta oplorшnosth bbudet ustranenena, tо mожnо НАчать Процедорурн.

Якщо після закриття вікна браузера під час його видалення з’явиться подібне повідомлення, тоді використовуйте наступну процедуру:

 • Клацніть на комбінації Ctrlaltdel на клавіатурі, після чого відкриється менеджер завдань.
 • Знайдіть у вікні, що з’являється, в якому з’являються слова Google Chrome, і виберіть їх, використовуючи ліву кнопку маніпулятора миші.
 • Потім виберіть команду “Видаліть завдання”. Це буде змушено закрити програми.
 • Після цього закрийте менеджер завдань та перезавантажте комп’ютер.

Така дія повинна допомогти виправити помилку системи, і процес видалення браузера Chrome пройде без проблем.

QA інженер, керівник автоматизованого програмного забезпечення автоматизованого тестування. Володіння Java, C/C, JSP, HTML, XML, JavaScript, SQL та Oracle PL/SQL. Журналіст і оглядач це. Творець та адміністратор сайту.