Home » Як видалити Instagram з iPhone. На Android

Як видалити Instagram з iPhone. На Android

Як назавжди видалити другий рахунок

Ми дізнаємось, як назавжди видалити другий обліковий запис в Instagram. Закритий бізнес, перестав займатися фотографією, вирішив зникнути з віртуального світу. Причини видалення. Маса. Майте на увазі, що запис запису буде неможливим.

Метод передбачає реалізацію таких точок:

Відколення процесу видалення не буде працювати. Потрібно знову створити сторінку, якщо це необхідно.

Перед тим, як видалити рахунок

Перш ніж видалити сторінку, додаток Instagram, вам потрібно зберегти виставлені публікації, оскільки зображення не будуть доступні.

видалити, instagram, iphone, android

Повний виняток. Це безповоротна процедура, тому ви повинні ретельно розглянути рішення, прийнятому.

Як видалити обліковий запис Instagram назавжди

У браузері на комп’ютері чи телефоні перейдіть на сторінку https: // Instagram.Com/облікові записи/видалити/запит/постійний/і увійдіть, якщо ви цього раніше не робили. У меню відкриття виберіть причину, з якої ви хочете видалити обліковий запис. Введіть пароль ще раз, натисніть кнопку “Надмірно видалити мій обліковий запис” і підтвердьте, що ви впевнені.

видалити, instagram, iphone, android

Як видалити додаток Instagram

Оскільки обліковий запис деактивується, програма Instagram більше не потрібна, і його можна безпечно видалити.

На чистому Android

Щоб підтвердити видалення, виберіть OK у вікні Pop.Up.

видалити, instagram, iphone, android

На Samsung, Huawei та Honor

Тримайте палець на значку програми Instagram протягом декількох секунд, після чого буде відкрито меню з доступними параметрами. Клацніть на точку “Видалити” та підтвердьте ефективність дії, вибравши “ОК” у діалоговому вікні, яке з’явиться.

видалити, instagram, iphone, android

видалити, instagram, iphone, android

На iPhone, iPad, iPod Touch

Тримайте палець на значку Instagram, поки піктограми не почнуть тремти. Клацніть на хрест у верхньому лівому куті піктограми та виберіть “Видалити”. В кінці натисніть кнопку “Home” або “готовий”, якщо у вас є одна з цих моделей: iPhone X, XR, XS, XS Max, 11, 11 Pro або 11 Pro Max.

видалити, instagram, iphone, android

Як відновити тимчасово заблокований рахунок

Щоб активувати заморожений обліковий запис, просто введіть його через програму або увійдіть на веб.Сайт Instagram. Якщо ви спробуєте увійти на короткий час після дезактивації облікового запису, буде повідомлення про те, що блокування облікового запису ще не завершено. Потім повторіть спробу через пару годин.

видалити, instagram, iphone, android

Де зберігаються фотографії з профілю

Якщо в Instagram на Android ви не вимкнули збереження опублікованих матеріалів у налаштуваннях “оригінальних публікацій”, то завантажені, оброблені фотографії та відео зберігалися в папці Instagram. Він відображається в галереї або Google Photo і знаходиться у внутрішній пам’яті у каталозі фотографій. Після видалення облікового запису завантажені медіа.Файли залишаться там.

видалити, instagram, iphone, android

У Instagram клієнта для iOS ви не можете вимкнути збереження фотографії та відео, доданого до профілю, тому вони завантажуються за замовчуванням у фотографічну плівку в папці Instagram.

видалити, instagram, iphone, android

Архів для публікацій з профілю

Окрім блокування облікового запису, видалення публікацій та створення закритого облікового запису, доступний інший спосіб приховати вміст. Фотографії, відео та галереї можуть бути архівами. Перейдіть до профілю, відкрийте потрібну публікацію, натисніть кнопку меню та виберіть “Архів”.

See also  Знайти телефон Xiaomi через обліковий запис MI

видалити, instagram, iphone, android

Щоб відкрити публікацію, спочатку відкрийте меню та виберіть елемент “Архів”, а потім перейдіть до “Архів публікацій”.

видалити, instagram, iphone, android

видалити, instagram, iphone, android

Після цього відкрийте публікацію, відкрийте меню та виберіть “Показати в профілі”.

Як тимчасово заблокувати рахунок

Видалення облікового запису. Це незворотний процес, тому додано фотографії, відео, галереї та історії, як і сам обліковий запис, будуть видалені без можливості відновлення. Щоб зберегти обліковий запис і продовжувати його використовувати пізніше, заблокуйте рахунок на деякий час. Цю процедуру можна проводити лише раз на тиждень.

У браузері відкрийте сторінку авторизації https: // www.Instagram. Потім натисніть на значок користувача та натисніть кнопку “Редагувати профіль”

видалити, instagram, iphone, android

видалити, instagram, iphone, android

Вкажіть причину, чому ви вирішили заблокувати свій обліковий запис, вибравши опцію зі списку. Після цього знову введіть пароль, натисніть “тимчасово блокувати обліковий запис” та підтвердьте замок.

видалити, instagram, iphone, android

Перед тим, як видалити рахунок

Тимчасово заблокований рахунок відновлюється за пару клацань. Більше того, в той час, коли профіль не є активним, дані облікового запису продовжують зберігатися на серверах Instagram. Але коли ви видалите обліковий запис, ці дані будуть розширені. І якщо матеріали, завантажені в профіль, були збережені на пристрої в папці Instagram, як описано далі у статті, то дивіться коментарі до публікацій або прочитайте повідомлення, отримані в прямому.

Особливо для користувачів, які хочуть зберегти всю інформацію з профілю, включаючи додаткові історії, фотографії та відео, збережені публікації, лайки, коментарі, історію пошуку тощо, розробники Instagram створили спеціальну функцію.

Для решти: перейдіть до програми, натисніть на піктограму користувача в правому нижньому куті, після чого ви потрапите в профіль. Тепер натисніть кнопку “Меню” та виберіть “Налаштування”.

видалити, instagram, iphone, android

Відкрийте розділ “Безпека” та натисніть на точку “Datheses”.

видалити, instagram, iphone, android

У полі “Адреса електронної пошти” ви можете залишити електронну адресу, пов’язану з обліковим записом, або ввести іншу. Клацніть “файл запиту”, введіть пароль облікового запису та натисніть “Далі”.

видалити, instagram, iphone, android

З’явиться повідомлення про те, що файл вимагається. Збір даних може знадобитися до 48 годин та надсилати лист із посиланням на завантаження, але, як правило, лист надходить протягом 10 хвилин. Якщо повідомлення тривалий час немає, перевірте папку спаму. Ви можете створювати такі запити не більше одного разу на чотири дні.

видалити, instagram, iphone, android

У листі, що надходить на пошту, буде посилання на завантаження файлу. Слідкуйте за ним (сторінка відкриється в браузері), якщо необхідно, увійдіть. Потім натисніть “Завантажити дані” вже на сторінці сайту.

Архів розпочнеться. Його розмір залежить від кількості кореспонденції, виставлених публікацій та історій. Тому користувачі, які регулярно викладають публікації в Instagram, можуть перевищувати декілька гігабайт, і завантажувати його протягом тривалого часу.

Усунути вміст архіву. Медіа.Файли зберігаються в окремих папках: “Прямий”, “Фотографії”, “Профіль”, “Історії”, “Відео”. Та листування, ліві коментарі, лайки, історія пошуку та налаштувань записується у текстовий формат у файлах з розширенням JSON. Щоб відкрити останнє, використовуйте текстовий редактор, наприклад, блокнот.

видалити, instagram, iphone, android

Як тимчасово видалити обліковий запис в Instagram

Якщо ви дійшли до такої думки, що вам більше не потрібна сторінка в Instagram, і ви вирішили її видалити, ми все одно рекомендуємо не робити цього відразу, а використовувати тимчасове призупинення облікового запису. До деактивувати.

See also  Як підключити iPad до MacBook. Як відновити iPhone в MacOS Catalina

Під час тимчасового блокування сторінки видалення відбувається без втрати самого Акунта і всього, що було в ньому опубліковано.

ВАЖЛИВО: Видалення себе з Instagram не допоможе, якщо вам потрібно швидко висвітлювати сліди, оскільки фотографії, відео, листування та інші дані можуть залишатися на серверах Instagram протягом невизначеної кількості часу, і вони будуть відновлені, наприклад, рішенням суду.

Як тимчасово видалити обліковий запис Instagram з телефону

Щоб тимчасово видалити профіль в Instagram з мобільного телефону на операційній системі Android або iOS, вам потрібно виконати такі дії:

 • Запустіть на своєму пристрої мобільний браузер (Safari, Google Chrome, будь.Який інший);
 • Увійдіть у свій обліковий запис у Instagram.Com (використовуйте вхід та пароль для облікового запису, який потрібно вимкнути);
 • У правому нижньому куті натисніть на Avatar Profile, щоб перейти на сторінку облікового запису;
 • Введіть меню “Редагувати профіль”;
 • В самому нижній частині сторінки. Напис “тимчасово відключіть мій обліковий запис”, натисніть на нього;
 • Виберіть варіант, чому ви вирішили тимчасово заблокувати сторінку, наприклад: “Вам просто потрібна перерва”;
 • Введіть поточний пароль;
 • Клацніть на напис “тимчасово відключіть обліковий запис”.

Після виконання всіх вищезазначених дій, тимчасово відключена сторінка стане недоступною для будь.Якого з користувачів Instagram.

Як тимчасово видалити обліковий запис на комп’ютері

Процедура тимчасового блокування облікового запису Instagram на комп’ютері схожа на процедуру мобільного телефону, але все ще відрізняється розташуванням елементів з мобільної версії Instagram.

 • Відкрийте браузер та перейдіть на веб.Сайт Instagram.Com;
 • Введіть обліковий запис, який повинен бути тимчасово видалений за допомогою входу та пароля на сторінці;
 • Клацніть на профіль фотографії та натисніть меню “Профіль”;
 • Після переходу на сторінку облікового запису натисніть кнопку “Редагувати профіль”;
 • Лиф через сторінку внизу і натисніть на напис “тимчасово відключіть мій рахунок”;
 • Вкажіть причину, чому ви вирішили відключити свій рахунок;
 • Введіть поточний пароль.

Майте на увазі, що ви можете відновити рахунок після тимчасового блокування лише через кілька годин. Тобто заблокований профіль неможливо відновити відразу після блокування.

видалити, instagram, iphone, android
видалити, instagram, iphone, android
видалити, instagram, iphone, android
видалити, instagram, iphone, android
видалити, instagram, iphone, android
видалити, instagram, iphone, android

Через комп’ютер

Користувачі, які не використовують соціальну мережу на мобільних пристроях, зацікавлені в тому, як видалити профіль в Instagram через комп’ютер. Зробити це дуже просто:

Щоб видалити другий профіль Instagram, вам потрібно виконати кілька простих дій.

Андроїд

 • Увійдіть у профіль. Якщо ви перебуваєте в іншому обліковому записі, спочатку залиште його та введіть той, який слід видалити.
 • Перейдіть за посиланням https: // www.Instagram.Com/облікові записи/видалити/запит/постійний/.
 • Виберіть правильну причину видалення профілю.
 • Вкажіть пароль.
 • Видаліть рахунок.

На комп’ютері

Щоб видалити другий обліковий запис на комп’ютері:

 • З зручного браузера увійдіть у обліковий запис, який потрібно видалити.
 • Перейдіть на сторінку видалення за посиланням https: // www.Instagram.Com/облікові записи/видалити/запит/постійний/.
 • Вкажіть причину та введіть пароль.
 • Клацніть на відповідну кнопку.

Ось як видалити свій обліковий запис в Instagram. Для цього не потрібні особливі зусилля, достатньо виконати кілька простих дій. Майте на увазі, що профіль не підлягає реставрації.

Видалення акаунта

Якщо ви тимчасово вимкнете свій обліковий запис, то ваш профіль, фотографії, коментарі та позначки “як” будуть приховані, поки ви не активуєте його, завершивши вхід.

Щоб тимчасово вимкнути обліковий запис, вам потрібно ввести його. Якщо ви забули свій пароль або ім’я користувача, прочитайте поради на вході в обліковий запис.

See also  Як встановити Google Play на Android. Ми завантажуємо та встановлюємо його на телефон безкоштовно

Якщо ви не хочете вимикати обліковий запис, але вам потрібно змінити його аудиторію, ви можете зробити свої публікації закритими або заблокувати когось.

Примітка. Щоб видалити свій обліковий запис Instagram, дотримуйтесь цих інструкцій.

Видаливши свій обліковий запис, ви не можете знову зареєструватися з тим самим іменем користувача або використовувати його в іншому обліковому записі.

З міркувань безпеки ми не можемо видалити для вас рахунок. Щоб надіслати запит на видалення облікового запису, введіть його. Якщо ви забули свій пароль або ім’я користувача, прочитайте поради на вході в обліковий запис.

Щоб надіслати запит на безповоротний рахунок:

 • Клацніть на ім’я користувача у верхньому правому куті сторінки Видалити обліковий запис.
 • Клацніть значок поруч із елементом Редагувати профіль і виберіть.
 • Введіть обліковий запис, який ви хочете видалити, і дотримуйтесь наведених вище інструкцій.

Через 30 днів після надсилання запиту обліковий запис та вся пов’язана інформація будуть назавжди видалені. Ви не можете відновити цю інформацію.

Повне видалення опублікованого вами вмісту може зайняти до 90 днів. Наразі видалена інформація не буде доступна для користувачів Instagram.

Ви керуєте інформацією про себе в Instagram, і в будь.Який час ви можете переглянути та завантажити дані свого облікового запису.

 • Перейдіть у свій профіль і натисніть піктограму.
 • Натисніть Налаштування.
 • Виберіть доступ до безпеки до даних.
 • Щоб переглянути дані певного типу, натисніть кнопку Показати все.

Завантажте копію своїх даних в Instagram

Щоб отримати копію всіх матеріалів, які ви опублікували в Instagram, надішліть запит на завантаження даних у форматі JSON. Для цього потрібно вказати пароль вашого облікового запису в Instagram. Докладніше про те, що робити, якщо ви забули пароль і не можете ввести обліковий запис.

Якщо ви не можете ввести свій обліковий запис Instagram, але все.Таки хочете завантажити копію своїх даних, зв’яжіться з нами.

Альтернатива для видалення сторінки

Окрім безповоротного блокування сторінки в соціальній мережі, є кілька альтернативних варіантів. А саме:

У першому випадку обліковий запис блокується протягом 30 днів і стане “невидимим” для всіх користувачів мережі. Для цього вам потрібно:

 • Перейдіть на веб.Сайт Instagram та введіть необхідний рахунок.
 • Перейдіть до головного меню та натисніть кнопку “Редагувати профіль”.
 • Закрийте вниз і натисніть “тимчасово блокувати”.
 • Підтвердьте операцію.

На замітку. Якщо ви все ще хочете відновити доступ, тоді просто поверніться на заблокований профіль.

Другий метод передбачає обмеження доступу для всіх нон.Субскінтерів. Якщо це те, що вам потрібно, то:

Ви можете розв’язати цей профіль із програми, і тоді він більше не “дзвонить” ваших очей. Для цього:

 • Повернутися до налаштувань.
 • Ковзати на ім’я користувача “Exchange” Hyperlink “.
 • Видаліть поле за допомогою “Запам’ятайте інформацію для входу”.

Ви можете позбутися додаткових сторінок у двох балах. Для цього повторіть лідерство в цій статті, і тоді труднощів у процесі не буде труднощів.