Home » Як видалити копії iPhone з iTunes. Перейдіть на вкладку “Пристрої”:

Як видалити копії iPhone з iTunes. Перейдіть на вкладку “Пристрої”:

Ми видаляємо задню частину iPhone з iTunes та iCloud

Усі резервні копії, зроблені через iTunes, зберігаються в пам’яті комп’ютера. Якщо ви хочете знайти їх та копіювати до знімних носіїв (або хмари), то вам потрібно знати, де вони зберігаються. Тому, то ми скажемо вам, як видалити спину iPhone з iTunes з комп’ютера і де шукати його.

За замовчуванням всі резервні копії даних зберігаються у строго визначеній папці на комп’ютері. Їх розташування відрізняється залежно від версії використовуваної операційної системи. Оскільки iTunes можна встановити лише на комп’ютерах з Windows або OS X, щоб отримати доступ до резервної копії, дотримуйтесь наступних дій:

 • На Windows PC. Backap можна знайти в каталозі за такою адресою \ користувача \ name_tea_pol.User \ t. Ви можете швидко відкрити потрібний каталог за допомогою утиліти “виконати”. Для цього введіть команду AppData у порожній рядок та натисніть OK. Після цього перейдіть до останньої папки.
 • На Mac. Відкрийте меню “Пошук” та скопіюйте наступний текст (без лапок) у порожній рядок: “~ / Бібліотека / Підтримка програми / MobileSync / Backup /” та натисніть клавішу “ENTER”. Після цього буде відображатися список доступних копій.

На пристроях з Mac Ox Backap, ви можете знайти програму через себе. Для цього запустіть iTunes і перейдіть до меню “Налаштування”. Доступні резервні копії будуть відображатися на вкладці “Пристрої“. Тримаючи клавішу CTRL, клацніть праворуч і у списку, який відкриває, виберіть “Показати у Finder”. Далі копія може бути видалена.

видалити, iphone, itunes, перейдіть, пристрої

Чому iPhone робити резервну копію?

Резервна копія складається з усіх даних з вашого гаджета, які зберігаються у зашифрованій формі в хмарному сховищі або на комп’ютері. Резервне копіювання необхідно відновити будь-які дані, раніше доступні на iPhone. Відновлення може знадобитися у таких ситуаціях:

 • Купівля нового iPhone. Резервне копіювання дозволить всім параметрам від старого пристрою швидко перейти до нового. Всі фотографії, програми та інший вміст будуть копіюватися.
 • Поява проблем з iOS. Не завжди плавно проходять оновлення iPhone. У рідкісних ситуаціях пристрій після оновлення просто не вмикається, а відновлення потрібно. Якщо ви заздалегідь створюєте копію, то в процесі відновлення ви можете повернути всі свої дані та продуктивність до пристрою.
 • При розбитті або втрати iPhone. Якщо у вас є заздалегідь визначене резервне копіювання, то всі дані можуть бути відновлені на іншому пристрої.

Пошук у Windows 7, 8, 10 Backup iOS

Ви можете знайти список з резервними копіями після послідовного вибору: \ \ t.

 • Ми знаходимо рядок пошуку (у Windows 10, перейдіть поруч із кнопкою “Пуск” у рядку пошуку в Windows 8, натисніть значок лупи у верхньому правому куті, ви натиснете кнопку “Пуск” у Windows 7 ).
 • У рядку пошуку вказують% appdata%.
 • Натисніть кнопку “Введіть”.
 • Двічі клацніть на папці Apple Computer, а потім MobileSync та Backup.
See also  Телефон швидко заряджається і швидко розряджається

Видалення резервного копіювання iTunes на ПК

Аналогічним чином ви можете видалити старі резервні копії iPhone в iTunes або резервні копії тих пристроїв, якими ви більше не працюєте. Процес видалення непотрібних резервних копій є дуже корисною процедурою, оскільки в деяких ситуаціях їх розмір може дорівнювати гігабайтам.

Ми створюємо резервну копію iPhone в програмі iTunes

Щоб зробити резервну копію (резервну копію), вам потрібен комп’ютер або ноутбук, на якому встановлено iTunes, бажано остання версія (ви можете знайти її на веб.Сайті Apple), iPhone, підключений до нього та трохи часу.

Перше, що потрібно зробити, це перейти до програми iTunes на ПК. Якщо ви вперше підключили пристрій до цього “праски”, мобільний мобільний планує вам питання “ви довіряєте цьому комп’ютеру?”” “. Якщо ви довіряєте, ми продовжуємо.

У вікні програми, який відкриває, виберіть свій телефон (зазвичай називається iPhone) у нижній частині екрана, у вікні резервного копіювання натисніть на задній панелі рядка “Комп’ютер”, а потім натисніть кнопку “Створити копію зараз” на екрані.

видалити, iphone, itunes, перейдіть, пристрої

Програма почне резервне копіювання. Процес буде в автоматичному режимі, і ви, швидше за все, не повинні брати участь у ньому. У випадку несправностей iTunes повідомить вас про них і запропонують можливі варіанти дій.

Ви також можете шифрувати дані під час копіювання. Ви можете зробити це, встановивши прапорець, навпроти напису “Шифрувати локальну копію” та введіть пароль у вікні, який з’явиться. Далі процес такий же, як при створенні звичайного резервного копіювання.

Після завершення процесу ви можете перевірити, чи з’явилася резервна копія даних на ПК. Перейдіть до iTunes, ліворуч у верхній частині екрана виберіть вкладку Редагувати, а потім “Налаштування”. Якщо все успішно пройшло, ви побачите список резервних копій із свіжою датою (час відрізняється від часу, щоб перевірити, як зафіксовано час початку).

Створення резервного копіювання iPhone в iTunes

Щоб створити копію файлів iPhone в iTunes, вам знадобиться комп’ютер (Mac або Windows). Остання версія iTunes повинна бути встановлена ​​на ньому. Щоб почати, підключіть iPhone до ПК за допомогою USB. Далі ви можете піти двома способами:

При використанні першого методу процес копіювання починається негайно. В іншому випадку, збережеться після налаштування копії.

Налаштування

У меню, що відкривається, слід налаштувати копіювання. У меню автоматичного створення виберіть “Цей комп’ютер”. Тепер всі майбутні зміни будуть збережені на вашому ПК. Якщо ви хочете, ви можете поставити пароль, пам’ятаючи його або писати. Далі можна сміливо натиснути кнопку “Створити зараз”. Якщо покупки з пристрою не передаються, то варто це зробити (сама програма запропонує, вам потрібно лише погодитися).

видалити, iphone, itunes, перейдіть, пристрої

Видалення резервного копіювання iPhone з комп’ютера

Ви будете з’являтися таблиця, в якій ви хочете вибрати вкладку “Пристрої“. Тут з’явиться список усіх збережених примірників, які знаходяться на цьому ПК. Щоб видалити інформацію, ви можете вибрати лише непотрібну резервну копію та натиснути на відповідну кнопку (вона називається. “Видалити резервну копію”).

 • Якщо ви хочете особисто видалити дані, ви можете зробити це безпосередньо з папки на комп’ютері. У Windows дані розташовані в папці користувача, розташованій у каталозі документів. Далі перейдіть до каталогу даних додатків, потім в Apple Computer, а в папці Mobilesync ви знайдете каталог резервного копіювання з усіма копіями. Використовуючи ОС Mac, вам потрібно перейти до каталогу бібліотеки, потім у підтримці програми, а потім папки йдуть у тому ж порядку.
See also  Sony Xperia Як видалити кришку. Інструкції для ремонту

Таким чином, всього за пару хвилин ви можете видалити всі непотрібні копії вашого iPhone та iPad, тим самим очищаючи місце на жорсткому диску робочого столу та в iCloud.

Видалення резервних копій з iCloud (Mac)

Крок 1

Перейдіть до налаштувань. Натисніть на вкладку iCloud.

Крок 2

видалити, iphone, itunes, перейдіть, пристрої

Кнопка “управління” праворуч. Це правий кут, натисніть на нього.

Крок 3

видалити, iphone, itunes, перейдіть, пристрої

Клацніть на вкладці Копії резервного копіювання та видаліть непотрібне.

Крок 1

Налаштування. Icloud. “Зберігання та копії”. Зберігання.

Крок 2

Виберіть копію. Вона безпечно видалена.

видалити, iphone, itunes, перейдіть, пристрої

Примітка. За допомогою останнього методу дані вимикаються в iCloud. Він вмикається в одному вікні.

Адреса: Нижні Новгород, UL. Зірка, будинок 7. Вхід з площі на початку будинку, перший поверх.

Час роботи: Щодня з 09:00 до 21:00 без обіду та вихідних

Зупинення громадського транспорту “площа Максима Горкі”

Метро: Горковська. Піднімайтеся збоку від області Максима Горкі (введення) і рухайтеся 4 хвилиною пішки до квадрата Цвездінського повз Ростелеком (не потрібно йти дорогою).

Від площі Максима Горького, йдіть з кільця перед Ростелеком і рухайтеся до Газпрому. Вам потрібен перший багатоповерховий червоний цегляний будинок на початку квадрата.

Є безкоштовна автостоянка навколо Звевдинського площі. Платна автостоянка розташована перед Макдональдсом на квадраті.

Адреса: Нижній Новгород, вул. Площа революції Д.9, ТК Республіка (перший поверх). Через головний вхід, спускайтеся по сходах на перший поверх (до магазину продуктів. Перехрестя) і відразу поверніть праворуч.

Години роботи: щодня з 09:00 до 21:00 без обіду та вихідних

Зупинка громадського транспорту “Революційна площа”

Як змінити розташування резервних копій у iTunes і як їх видалити? Де знаходиться резервна копія

Метро: Москва. Піднятися на бік області революції (вхід) і опинитися майже в ТК “Республіка”.

Ви можете залишити машину на безкоштовну автостоянку від торгового центру “Республіка” по вул. Литвинова; проти торговому центру “Республіка” поруч з Макдональдом; поблизу Цума; На перехресті вул. Литвинова та гонка на метро.

Платна автостоянка доступна навпроти Московської станції, 50 / год. Нагадаємо, що при відновленні з 2000 року ми будемо платити до 2 годин вашої парковки під час представлення автостоянки.

видалити, iphone, itunes, перейдіть, пристрої

видалити, iphone, itunes, перейдіть, пристрої

Адреса: Нижній Новгород, молодіжний проспект 2а, торговий центр “Зірка”. Перший поверх, ліворуч від головного входу.

Години роботи: щодня з 9:00 до 21:00 без обіду та вихідних

Стоп громадського транспорту “ПЛ. Кисельова “

Метро: “Культурний парк”. Вихід на протилежну сторону Д.К. Газ, площі Кисельова.

See also  Як підключити бездротові навушники до iPhone 6

Навпроти торгового центру Zvezda, безкоштовна автостоянка дійсна.

Адреса: Нижній Новгород, Сормовський район, вул. Ювілейний бульвар, 2. Перший поверх, окремий вхід.

Час роботи: щодня з 09:00 до 21:00, без обіду та вихідних

Культура

Stuofino Stop Transport Center Surmovo Center

 • Автобуси: А-3, А-6, А-8, А-10, А-25, А-35, А-51, А-56, А-90, А-95, 203
 • Мікроавтобуси: Т-24, Т-29, Т-57, Т-59, Т-71, Т-78, Т-308, 319, 324
 • Тролейбуси: 8
 • Трамваї: 6, 7

Безкоштовна автостоянка на 15 автомобілів навпроти нашого ганку. Протягом дня, як правило, 5-7 місць безкоштовні.

Адреса: Нижній Новгород, вул. Родіонова, будинок 195. Вхід на лівій частині першого поверху окремого введення. Далі, пройдіть через квіти і поверніть ліворуч.

Години роботи: щодня з 09:00 до 21:00 без обіду та вихідних

Зупинка громадського транспорту “Тубдиспінатор”

Вам потрібно йти до фантастики 60 метрів і підходити до будинку 195.

Потрібно звернутися до бізнесу або перед науковою фантастикою або після, майже відразу (119 метрів), там буде черга ліворуч і дорога вздовж будинків. Проходження великого офісу Сбербанку і побачити наш знак.

Навколо офісу є безкоштовна автостоянка.

Адреса: Нижній Новгород, Щербінка, Гагаріна 109. Вхід на ліву сторону другого поверху окремо вхід.

Години роботи: щодня з 09:00 до 21:00 без обіду та вихідних

Музей громадського транспорту “. Академік Сахаров “

Вам потрібно піти на бік житлового будинку 90 метрів і підходити до будинку 109.

Ви повинні відвернутись відразу після того, як Гагарін ТК і керувати одним будинком і побачити нашу вивіску.

Безкоштовна автостоянка доступна навколо офісу.

Виберіть потрібну послугу. Наші фахівці нададуть безкоштовні, швидко та технічно компетентні консультації з вашого питання

 • Виправити вартість договору перед ремонтом
 • Запчастини з сертифікатами якості. Забезпечення гарантії до 2 років
 • Оплата за ремонтною карткою, готівкою або розстрочками
 • Інженери сертифіковані Apple. Ремонтні стежки не будуть
 • Сприятливий обмін вашим старим смартфоном до нового. Доповнення в розстрочку
 • Захисне скло як подарунок для вашого нового смартфона
 • Оплата після перевірки
 • Сервісна гарантія 2 роки
 • Сприятливий обмін вашим старим смартфоном до нового. Доповнення в розстрочку
 • Захисне скло як подарунок для вашого нового смартфона
 • Оплата після перевірки
 • Офіційна гарантія Apple

Apple, Mac, iOS, MacBook, iPhone, iPad, Watch, iPod та їх логотипи зареєстровані торговельні марки Apple Inc. Позначення вказано не індивідуалізувати свої власні товари та послуги, але для того, щоб повідомити про послуги, що надаються по відношенню до товарів власника авторських прав. Ці послуги виконуються в несанкціонованих сервісних центрах незалежними індивідуальними підприємцями, які не пов’язані з компанією Apple Inc та / або з її офіційними представниками по відношенню до товарів, які вже були введені в цивільний оборот у сенсі статті 1487 GK